Σελίδα 1 από 2 12 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 10 από 20

Θέμα: σαλονι σε e36 sedan

  1. #1

    Προεπιλογή σαλονι σε e36 sedan

    καλησπερα παιδια θα ηθελα να ρωτησω αν ξερεται ποσο κυμαινονται οι τιμες για vader m3 καθισματα εμπρος και αν ειναι συνετο να τα τοποθετησω σε sedan εφοσον ειναι μονο για coupe επειδη εχουν τον μοχλο για να κατεβαινει ολοκληρη η πλατη για τους πισω επιβατες.

    ας ειναι και σε μεταχειρησμενη κατασταση μπορω να τα σενιαρω και να αλλαξω ταπετσαριες.
    Ευχαριστω πολυ προκαταβολικα.

  2. #2
    Εγγραφή
    18-12-12
    Περιοχή
    Athens
    Ηλικία
    52
    Μηνύματα
    687
    Thanked
    1058
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    απο 500 εως 1000 αναλογα την κατασταση και ποσα λειπουν του μαντρα

  3. The Following User Says Thank You to compactM3 For This Useful Post:

    BILL007 (31-08-14)

  4. #3
    Εγγραφή
    28-02-13
    Περιοχή
    ΛΑΡΙΣΑ
    Ηλικία
    30
    Μηνύματα
    2.186
    Thanked
    5580
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Υπάρχνουν και για sedan...
    ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΜΟΥ ΒΟΥΡΚΩΣΑΝΕ,

    ΟΤΑΝ BMW ΜΟΥ ΔΩΣΑΝΕ...!!!

  5. The Following User Says Thank You to HLIAS - E36 For This Useful Post:

    BILL007 (31-08-14)

  6. #4
    Εγγραφή
    05-07-11
    Ηλικία
    44
    Μηνύματα
    916
    Thanked
    696
    Rides
    2

    Προεπιλογή

    Πάρε m-pack θερμαινόμενο ιδανικά για 4θυρο καλυτερα που είναι πιο οικονομικό

    Ωραία τα φαραώ δεν λεω αλλά δεν είναι άνετα σαν τα σπορ καθίσματα διότι έχουν ναι μεν πλευρική στήριξη αλλά αν έχεις πρόβλημα στην μεση σε μαμησαν...η στήριξη της μεξής πάει για βρουβές με τα φαραώ...
    Για πίσω βρες πλάτη με τον τεμπέλη στην μεση.ότι πιο ομορφή εργοστασιακό για πίσω.
    Βάζεις και 4 σήματα Καρφωτα με τριχρωμιες άμα θες πινελιά σαν του φαραώ και τέλος.
    Ένα σαλόνι m-pack δερμάτινο sedan θα σου βγει τα μισά λεφτά (400ε) ενώ άμα πάρεις φαραω μόνο τα εμπρός θα σου πανε 500-600ε μόνο τα εμπρός.άσε που ειναι πολύ δυσκοπό να πουλάει κάποιος μόνο τα μπρος.συνήθως τα πουλάνε κομπλέ μΕ τΑ πίσω απο το κουπε που είναι άχρηστα τα πίσω σε σένα γιατι δεν ταιριάζουν...

    e36 till death!
    its not what you can say its what you can proοve(denzel washighton-training day film).

  7. The Following User Says Thank You to leo328 For This Useful Post:

    BILL007 (31-08-14)

  8. #5

    Προεπιλογή

    Δηλαδη τα φαραω ειναι μονο μουρη ε; Θελω ανεση στο δρομο κανω πολλα δρομολογια και δε μπορω να ταλαιπωρειται η μεση μ το εχω νιωσει καλα . αρα πρoτεινεται m-pack και για ανεση και για εικονα;

  9. #6
    Εγγραφή
    13-01-10
    Περιοχή
    Fangcheng
    Ηλικία
    33
    Μηνύματα
    1.354
    Thanked
    1525
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο leo328 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Πάρε m-pack θερμαινόμενο ιδανικά για 4θυρο καλυτερα που είναι πιο οικονομικό

    Ωραία τα φαραώ δεν λεω αλλά δεν είναι άνετα σαν τα σπορ καθίσματα διότι έχουν ναι μεν πλευρική στήριξη αλλά αν έχεις πρόβλημα στην μεση σε μαμησαν...η στήριξη της μεξής πάει για βρουβές με τα φαραώ...
    Για πίσω βρες πλάτη με τον τεμπέλη στην μεση.ότι πιο ομορφή εργοστασιακό για πίσω.
    Βάζεις και 4 σήματα Καρφωτα με τριχρωμιες άμα θες πινελιά σαν του φαραώ και τέλος.
    Ένα σαλόνι m-pack δερμάτινο sedan θα σου βγει τα μισά λεφτά (400ε) ενώ άμα πάρεις φαραω μόνο τα εμπρός θα σου πανε 500-600ε μόνο τα εμπρός.άσε που ειναι πολύ δυσκοπό να πουλάει κάποιος μόνο τα μπρος.συνήθως τα πουλάνε κομπλέ μΕ τΑ πίσω απο το κουπε που είναι άχρηστα τα πίσω σε σένα γιατι δεν ταιριάζουν...
    Λέω τόσο χάλια είναι στο θέμα άνεσης τα φαραώ? Απο τα διάφορα φόρα λένε ότι είναι το καλύτερο κάθισμα για το Ε36
    -------------------

  10. #7
    Εγγραφή
    05-07-11
    Ηλικία
    44
    Μηνύματα
    916
    Thanked
    696
    Rides
    2

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Skyline_IS Εμφάνιση μηνυμάτων
    Λέω τόσο χάλια είναι στο θέμα άνεσης τα φαραώ? Απο τα διάφορα φόρα λένε ότι είναι το καλύτερο κάθισμα για το Ε36
    Χάλια δεν το λες απλα δεν είναι για κάποιον που Έχει πρόβλημα με την μέση....σε ταξίδι μετά το φύγει θα αρχίσεις να κανείς λες και έχεις σκουλήκια...
    Είναι πολεμικα και στροφαδικα καθίσματα.
    Σε καμία όμως περίπτωση δεν είναι ταξιδιάρικο σαν τα σπορ τα οποία είναι πιο άνετα σε μακρινες διαδρομές κυρίως που το καταλαβαίνει και κάποιος με υγειη μέση ακόμα.
    Αυτός ήταν και ο λόγος που τα δωσα διότι έχω ππρόβλημα και μόνο ένας αγάπης μπορεί να μου το λύσει...χαχαχα...

    e36 till death!
    its not what you can say its what you can proοve(denzel washighton-training day film).

  11. #8
    Εγγραφή
    21-02-10
    Περιοχή
    Acapulco
    Ηλικία
    46
    Μηνύματα
    3.053
    Thanked
    4108
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο HLIAS - E36 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Υπάρχνουν και για sedan...
    Vader καθισμα μπροστα για σενταν,δλδ χωρις να'χει τον μοχλο ανακλισης,δεν βγηκε ποτε......Αλλα δεν σ'ενοχλει να βαλεις απο κουπε,μια χαρα μπαινουν....Οσον αφορα την ανεση,οντως τα Μ-πακ ειναι πιο ανετα σε ταξιδια λογω της στηριξης μεσης...Ομως και στο ''κρατημα'' ειναι καλυτερα τα μ-πακ που ειναι μισο δερμα-υφασμα εκτος αν παρεις τα αλκανταρα Vader...Τα δερματινα δυστυχως γλυστρανε..Γενικως τα Vader εχουν καλυτερη στηριξη για την λεκανη του οδηγου,καθως εχουν πιο ψηλα πλαινα...Αλλα δεν ειναι σαν τα Recaro που φοραγαν τα Ε30,ειναι καθαρα ''πολιτικης'' χρησης καθισμα....
    Μονο οταν θα καταλαβεις που παει..Λες δεν γ@μιεται,ειναι το ταξιδι που μετραει....

  12. #9
    Εγγραφή
    13-01-10
    Περιοχή
    Fangcheng
    Ηλικία
    33
    Μηνύματα
    1.354
    Thanked
    1525
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο leo328 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Χάλια δεν το λες απλα δεν είναι για κάποιον που Έχει πρόβλημα με την μέση....σε ταξίδι μετά το φύγει θα αρχίσεις να κανείς λες και έχεις σκουλήκια...
    Είναι πολεμικα και στροφαδικα καθίσματα.
    Σε καμία όμως περίπτωση δεν είναι ταξιδιάρικο σαν τα σπορ τα οποία είναι πιο άνετα σε μακρινες διαδρομές κυρίως που το καταλαβαίνει και κάποιος με υγειη μέση ακόμα.
    Αυτός ήταν και ο λόγος που τα δωσα διότι έχω ππρόβλημα και μόνο ένας αγάπης μπορεί να μου το λύσει...χαχαχα...
    Και τα σπόρ καθίσματα πάντως δεν είναι και πάρα πολύ άνετα,τουλάχιστον εμένα σε μεγάλο ταξίδι με κουράζουν. Δεν έχω βρει ακόμα κάθισμα για Ε36 που να έχει οσφυική υποστήριξη για να δω κατα πόσο άνετα είναι..
    -------------------

  13. #10
    Εγγραφή
    10-12-12
    Περιοχή
    θεσσαλονικη
    Ηλικία
    34
    Μηνύματα
    623
    Thanked
    542
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    Και το πιο βασικο ξεχασατε να πειτε ολοι... Υπαρχει κανενα vader καθισμα στην αγορα που να ειναι ισιο;; Στην τελικη δινεις 500 μινιμουμ και φτανουν μεχρι και χιλιαρικο+ μερικοι καμμενοι και εχον φθαρμενα υφασματα-δερματα και στραβωμενες πλατες... Δεν υπαρχει το value for money
    Δεν υπάρχει τίποτε αδύνατο γι'αυτόν που θα προσπαθήσει. Μ.Α.

Σελίδα 1 από 2 12 ΤελευταίαΤελευταία

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας
  •  
BACK TO TOP