Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 2 από 2

Θέμα: e36 coupe παρμπριζ....

  1. #1

    Προεπιλογή e36 coupe παρμπριζ....

    Γνωριζει κανεις σας πως αντικαθιστουμε το λαστιχακι στο κατω μερος του μπροστα παρμπριζ?χρειαζεται αλλαγη και το πλαστικο που καλυπτει το μοτερακι των υαλοκαθαριστηρων μαζι ή το λαστιχακι πωλειται ξεχωριστα?σε αντιπροσωπια που ρωτησα με μια φευγαλεα....ματιά μου ειπαν οτι χρειαζεται αλλαγη και το πλαστικο αν και στο realoem που το κοιταξα το εχει σαν ξεχωριστο κομματι.....τι γινεται λοιπον..................??????
    (ειναι το #1 στο σχεδιαγραμμα αν ειμαι σωστος...)
    Attached Images Attached Images

  2. #2
    Εγγραφή
    05-07-11
    Ηλικία
    44
    Μηνύματα
    916
    Thanked
    696
    Rides
    2

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο lenegiamena Εμφάνιση μηνυμάτων
    Γνωριζει κανεις σας πως αντικαθιστουμε το λαστιχακι στο κατω μερος του μπροστα παρμπριζ?χρειαζεται αλλαγη και το πλαστικο που καλυπτει το μοτερακι των υαλοκαθαριστηρων μαζι ή το λαστιχακι πωλειται ξεχωριστα?σε αντιπροσωπια που ρωτησα με μια φευγαλεα....ματιά μου ειπαν οτι χρειαζεται αλλαγη και το πλαστικο αν και στο realoem που το κοιταξα το εχει σαν ξεχωριστο κομματι.....τι γινεται λοιπον..................??????
    (ειναι το #1 στο σχεδιαγραμμα αν ειμαι σωστος...)
    Ολο μαζι παει με τα πλαστικα απο κατω κανα 40αρι.τοποθετηση σε παρπριζα εγω που τα αλλαξα περσι..

    e36 till death!
    its not what you can say its what you can proοve(denzel washighton-training day film).

  3. The Following User Says Thank You to leo328 For This Useful Post:

    lenegiamena (31-10-14)

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας
  •  
BACK TO TOP