Σελίδα 9 από 9 ΠρώτηΠρώτη ... 789
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 81 έως 81 από 81

Θέμα: Κλήση χωρίς αποδείξεις (Πεταει ο γαιδαρος? Πεταει...)

  1. #81
    Εγγραφή
    23-12-09
    Μηνύματα
    9.392
    Thanked
    16591
    Rides
    2

    Προεπιλογή

    σε ολα τα πραγματα υπαρχουν ορια.
    στην πλακα, στην κριτικη, παντου.

    αν καποιος ειχε προβληματα με την αστυνομια, ή πιστευει πως η σημερινη κοινωνια μας μπορει να λειτουργησει χωρις τη βοηθεια της, ειναι δικαιωμα του να το πιστευει, αλλα δε νομιζω οτι θα βρει σοβαρους συμπαραστατες στη συλλογιστική του.

    προσωπικα, ουδεποτε ειχα το παραμικρο προβλημα με την αστυνομια.
    ποτε δεν μου μιλησαν ασχημα, ποτε δεν με προπηλακισαν, ποτε δεν με εγραψαν για κατι που δεν εκανα.
    ακομα και 16 ετων με το παπι, παντα δεχομουν καλη και επαγγελματικη συμπεριφορα.
    ισως επειδη δεν προκαλουσα, ισως επειδη τα χαρτια μου ηταν σωστα, ισως ημουνα τυχερος, δεν ξερω.

    αντιθετα πολλες φορες μου χαρισαν μια παραβαση και τις ελαχιστες που με εγραψαν, ειχα αδικο.
    αυτοι εκαναν απλα τη δουλεια τους. αυτο ακριβως που εμεις τους πληρωνουμε να κανουν.

    συνοψιζοντας θελω να πω πως το bmwfans αγαπαει την αστυνομια, τη στηριζει και την ευχαριστει για τις προσπαθειες που κανει να φερει εις περας το δυσκολο εργο της.

    οι αντιθετες αποψεις ειναι δικαιωμα των μελων να τις εχουν, αλλα σε καμια περιπτωση δεν απηχουν τις ιδεες και τις θεσεις του φορουμ μας.

    το θεμα θα παραμεινει κλειστο διοτι, η περιπετεια του φανη εληξε, ολα πηγαν καλα, οποτε δεν χρειαζεται να πουμε κατι αλλο.

  2. The Following 10 Users Say Thank You to Stathis For This Useful Post:

    BILL007 (26-08-10), katsaraios (26-08-10), Kostas_1 (26-08-10), Nick bmwlover (05-09-10), Nino (27-08-10), PANOS-E60 (26-08-10), TOMIS (27-08-10), Vasilis (26-08-10), z3 2.2 (26-08-10), Z4 DCT (26-08-10)

Σελίδα 9 από 9 ΠρώτηΠρώτη ... 789

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας
  •  
BACK TO TOP