Σελίδα 4 από 16 ΠρώτηΠρώτη ... 2345614 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 31 έως 40 από 160

Θέμα: Οθόνη 7" για BMW 3er E46

  1. #31
    Εγγραφή
    01-01-10
    Περιοχή
    Λάρισα
    Ηλικία
    46
    Μηνύματα
    844
    Thanked
    388
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Με το θεμα των κουμπιων εγω ουτως η αλλως εχω τον φωτισμο χαμηλο επομενο δεν με ενοχλει.Το μηχανακι ειναι πολυ καλό.Εγω ειμαι πολυ ευχαριστημενος.

  2. #32
    Εγγραφή
    07-01-10
    Μηνύματα
    2.102
    Thanked
    874
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    καλοφορετα και να σταματησουν οι γκρινιες.

  3. #33
    Εγγραφή
    21-01-10
    Περιοχή
    Καλαμαριά
    Μηνύματα
    7.711
    Thanked
    22530
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Κατέβηκα πριν από λίγο στο αμάξι ρε παιδιά να δώ τον φωτισμό των πλήκτρων, επειδή δεν είχα παρατηρήσει κάτι τέτοιο και εξηγούμαι, δεν το είχα παρατηρήσει γιατί τον ροοστάτη φωτισμού των οργάνων τον έχω τέρμα στο μείον, γιατί έτσι με βολεύει.
    Είναι αλήθεια πως τέρμα στο + γύρω απ τα γράμματα των πλήκτρων υπάρχει μια κοκκινίλα.
    Αν εννοείται αυτό, νομίζω πως κατασκευαστικά είναι έτσι και έτσι θα παραμείνουν και δεν υπάρχει περαιτέρω πρόβλημα με την χρήση τους.

    Αντε καλοφόρετα να μας είναι όπως πολύ σωστά μας λέει παραπάνω ο kplc.
    Ζήσε το σήμερα. Για το αύριο δεν ξέρεις.

  4. #34
    Εγγραφή
    24-12-09
    Περιοχή
    ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ
    Ηλικία
    68
    Μηνύματα
    1.921
    Thanked
    2393
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Εγω δεν το έβαλα ακόμα. Τον φωτισμό πάντα τον έχω πολύ χαμηλα και πιστεύω δεν θα με ενοχλεί. Εξ΄άλλου δεν το πήραμε για τον φωτισμό. Τις άλλες λειτουργείες τις κάνει καλά; Εχει κανείς που το έβαλε κάποιο πρόβλημα; Αυτό μας ενδιαφέρει. Είστε όλοι ευχαριστημένοι όπως ο Dathanaso;...
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη sierra : 21-06-10 στις 08:44


    Ο χειρότερος άντρας η καλύτερη γυναίκα...

  5. #35
    Εγγραφή
    26-01-10
    Ηλικία
    47
    Μηνύματα
    69
    Thanked
    19
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    Να ρωτησω και εγω πως βαζουμε στην μνημη ραδιοφωνικους σταθμους.με εχει μπερδεψει.

  6. #36
    Εγγραφή
    21-01-10
    Περιοχή
    Καλαμαριά
    Μηνύματα
    7.711
    Thanked
    22530
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Εκτός απ τον θόρυβο του ανεμιστήρα όταν παίζει dvd (εγώ δεν το έχω δοκιμάσει ακόμη)
    τιποτα άλλο.

    Όσο για την ενταμίευση σταθμών στο ραδιόφωνο, αφού επιλέξεις την συχνότητα που επιθυμείς, πιέζεις κάτω δεξιά το εικονίδιο των φακέλων και σου εμφανίζεται μιά λίστα με συχνότητες, με πρώτη αυτή που έχεις επιλέξει. Πιέζεις για 2-3 sec στην οθόνη το πλαίσιο αυτό και γίνεται η ενταμίευση.
    Ζήσε το σήμερα. Για το αύριο δεν ξέρεις.

  7. #37
    Εγγραφή
    14-05-10
    Περιοχή
    Καλαμαριά
    Ηλικία
    50
    Μηνύματα
    350
    Thanked
    476
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Ψάχνοντας στο ινερνετ σήμερα σχετικά για το dynavin βρήκα αυτό στο μέλλον μπορεί να μας φανεί χρήσιμο.
    Όταν ψάχνετε στο Ιντερνετ πως να βρείτε τη σωστή εκδοχή του software για το dynavin:
    1. Πρέπει να ψαξετε για PNA (οχι PDA) WinCE 5.0 versions για ARMAI processors.
    2. Πρέπει να ψάξετε για προγράμματα που δουλεύουν σε 800x480 (WVGA).

    υποσημείωση : Αν τα βρείτε, κάθε κατασκευαστής μπορεί να έχει διαφορετική εικόνα του WinCE. Έτσι στο δικό μας messada (κάνει τον πίνακα του GPS) είναι πιο φωτεινά και έτσι μπρεί να λείπουν κάποια απαραίτητα στοιχεία. Βρείτε το αντίστοιχο scanner (σαρωτή) και προσθέστε το στη ροη του προγράμματος.

    ΥΓ. το κείμενο ήταν στα αγγλικά ελπίζω η μετάφραση να είναι σωστή.

  8. #38
    Εγγραφή
    21-01-10
    Περιοχή
    Καλαμαριά
    Μηνύματα
    7.711
    Thanked
    22530
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο tsagio Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ψάχνοντας στο ινερνετ σήμερα σχετικά για το dynavin βρήκα αυτό στο μέλλον μπορεί να μας φανεί χρήσιμο.
    Όταν ψάχνετε στο Ιντερνετ πως να βρείτε τη σωστή εκδοχή του software για το dynavin:
    1. Πρέπει να ψαξετε για PNA (οχι PDA) WinCE 5.0 versions για ARMAI processors.
    2. Πρέπει να ψάξετε για προγράμματα που δουλεύουν σε 800x480 (WVGA).

    υποσημείωση : Αν τα βρείτε, κάθε κατασκευαστής μπορεί να έχει διαφορετική εικόνα του WinCE. Έτσι στο δικό μας messada (κάνει τον πίνακα του GPS) είναι πιο φωτεινά και έτσι μπρεί να λείπουν κάποια απαραίτητα στοιχεία. Βρείτε το αντίστοιχο scanner (σαρωτή) και προσθέστε το στη ροη του προγράμματος.

    ΥΓ. το κείμενο ήταν στα αγγλικά ελπίζω η μετάφραση να είναι σωστή.
    Κώστα, παρόλο που είμαι ηλεκτρονικός, ελάχιστα κατάλαβα απ τα ενδιαφέροντα που έγραψες.
    Ζήσε το σήμερα. Για το αύριο δεν ξέρεις.

  9. #39
    Εγγραφή
    14-05-10
    Περιοχή
    Καλαμαριά
    Ηλικία
    50
    Μηνύματα
    350
    Thanked
    476
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο gant Εμφάνιση μηνυμάτων
    Κώστα, παρόλο που είμαι ηλεκτρονικός, ελάχιστα κατάλαβα απ τα ενδιαφέροντα που έγραψες.
    κ.Γιώργο με λιγα λογια το δικο μας μηχάνημα θέλει προγράμματα WinCE 5.0 για PNA και γράφω ακριβός την versions και το μέγεθος της οθόνης. Μπορεί να βρούμε πρόγραμμα για WinCE αλλα να μην παιζουν στο δικό μας μηχάνημα, παίζει σύμφωνα με τα λεγόμενα τους μονο την συγκεκριμένη version, απο εκει και περά και παρόλα αυτα μπορεί κάποια προγράμμαατ να θέλουν αλλη ρύθμιση του μηχανήματος.
    Ελπίζω τώρα να είναι πιο κατανοητό (πριν το ανέβασα όπως το είχα βρει)

  10. #40
    Εγγραφή
    21-01-10
    Περιοχή
    Καλαμαριά
    Μηνύματα
    7.711
    Thanked
    22530
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Οκ Κώστα, κατανοητός.
    Άρα γνώμη μου είναι, να μη πολυπασπατεύουμε το λειτουργικό της συσκευής, αν δεν είμαστε βέβαιοι για το τι κάνουμε, γιατί μπορεί να χάσουμε τα αυγά με τα καλάθια.
    Ζήσε το σήμερα. Για το αύριο δεν ξέρεις.

Σελίδα 4 από 16 ΠρώτηΠρώτη ... 2345614 ... ΤελευταίαΤελευταία

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας
  •  
BACK TO TOP