Σελίδα 39 από 49 ΠρώτηΠρώτη ... 293738394041 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 381 έως 390 από 482

Θέμα: Προτάσεις για αγορά Μ3 Ε46

  1. #381
    Εγγραφή
    27-01-12
    Ηλικία
    51
    Μηνύματα
    11
    Thanked
    3
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο deepBLUE Εμφάνιση μηνυμάτων
    Τον κατοχο τον ξερω μονο ονομαστικα .
    Δε τον γνωριζω προσωπικα.
    Το τι γνωριζω και τι οχι για το αμαξι το εγραψα πιο πανω.
    Τωρα το τι γινεται μετα τον προαναφερομενο κατοχο ,δε μπορω να το γνωριζω αλλα και ουτε να το αμφισβητησω.
    Θα μπορουσες να εχεις πει πως το αμαξι το πηρες απο καποιον αλλο και δε ξερεις τι ειχε γινει πριν,πραγμα δυσκολο βεβαια γιατι νομιζω πως μετα απο τον προηγουμενο κατοχο πηγε στη μαντρα.
    Το φορουμ δεν ειναι υπευθυνο για τις αποψεις των μελων του και το καταλαβαινεις αυτο φανταζομαι.
    Δε υιοθετουμε ουτε ασπαζομαστε αποψεις.
    Ο Καθενας ειναι υπευθυνος για τις αποψεις που εκφερει και κατα συνεπεια για τα γραφομενα του .
    Νομιζω πως γραφτηκε και πιο πριν να πεσουν οι τονοι.
    Θα εχεις βεβαια καταλαβει απο τα γραφομενα πως ο κοσμος εχει γνωση πραγματων και καταστασεων.
    Υπαρχουν αρκετοι ψαγμενοι και γνωστες εδω.
    Απλα πολλοι επαγγελματιες του χωρου νομιζουν πως οι πελατες - υποψηφιοι αγοραστες ειναι χαπατα και μια ζωη θα τους δουλευουν .
    Γι αυτο βλεπεις και κοσμο να εκφραζεται με θυμο.
    Σχολια γινανε εκατερωθεν κακως και το παρατητησαμε.
    Παντως υπαρχουν αρκετοι κατοχοι Μ3 στο φορουμ, με αξιολογα αυτοκινητα αλλα και παρουσιες σε πιστες τους οποιους και συ τους τσουβαλιασες προσπαθωντας να στηριξεις τη θεση σου .
    Δεν εχει νοημα η περαιτερω συζητηση και παρακαλω να συνεχισουμε πλεον με αλλα Μ εκτος του συγκεκριμενου.
    ενταξει φιλε μαλλον μιλαμε άλλη γλωσσα.απο που τα εβγαλες αυτά τα συμπαιρασματα δεν ξερω,εγω μιλαω για συγγεκριμενα ατομα και όχι ολο το φορουμ, μην τα γενικεύουμε όλα γιατι βγαζουμε λαθος εντυπωσεις.καληνυχτα!!!

  2. The Following User Says Thank You to brahamos For This Useful Post:

    deepBLUE (13-11-13)

  3. #382
    Εγγραφή
    23-12-09
    Περιοχή
    Πειραιας - Μηλος
    Ηλικία
    57
    Μηνύματα
    6.975
    Thanked
    20099
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο brahamos Εμφάνιση μηνυμάτων
    ενταξει φιλε μαλλον μιλαμε άλλη γλωσσα.απο που τα εβγαλες αυτά τα συμπαιρασματα δεν ξερω,εγω μιλαω για συγγεκριμενα ατομα και όχι ολο το φορουμ, μην τα γενικεύουμε όλα γιατι βγαζουμε λαθος εντυπωσεις.καληνυχτα!!!
    Ζητώ συγνώμη αν εχω βγάλει κάποιο λάθος συμπέρασμα(το εννοω) ,πιστεύω όμως πως ο καθένας απ όσους παρακολουθούν αυτη τη κουβέντα έχουν βγάλει τα δικά τους .
    Και όσοι πιθανο γνωρίζουν περισσότερα πράγματα και καταστάσεις πιθανο να έχουν ακομα πιο εμπεριστατωμενη αποψη ,αν καταλαβαίνεις τι θέλω να πω .
    Δε ξερω γιατι μιλάμε άλλη γλώσσα το μόνο που ξερω ειναι πως κάποιος δε λεει αλήθειες (μιλώ γενικα)
    Δε σε ξερω ουτε εχω να χωρίσω κατι μαζι σου και νομίζω πως και κανέις απο εδω εχει να χωρισει κατι .
    Πιθανο κάτω απο άλλες συνθήκες να ειχε και να μοιράσει αλλα γι αυτο απαιτούνται άλλες βάσεις και προϋποθέσεις .
    Καλό βράδυ καλή συνέχεια και καλώς ηρθες στη παρέα μας
    www.deepbluebeachbar.com

    Deep Blue, Paliochori, Milos HD 360º Virtual Tours:
    360º HD Εικονικές Περιηγήσεις:
    ************** Click on the link: ****************
    https://www.paliochori.com/vt/deepblue


    Instagram

  4. The Following 7 Users Say Thank You to deepBLUE For This Useful Post:

    aimiliosbmw (13-11-13), alexm (13-11-13), aristent (13-11-13), Bazil Van Sinner (19-11-13), BILL007 (13-11-13), Leonidas_E39 (13-11-13), saulm3 (13-11-13)

  5. #383
    Εγγραφή
    28-12-09
    Ηλικία
    52
    Μηνύματα
    3.201
    Thanked
    4060
    Rides
    5

    Προεπιλογή

    Ναι, ο (π....)κόλης είναι σοβαρότατος μαντράς...Τον παίρνω τηλέφωνο για το Ζ3 το τρίλιτρο που πουλά τον ρωτάω που είναι το μαγαζί και μου απαντά.

    ΔΕ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΟΤΙ ΤΟ ΑΜΑΞΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΕΚΕΙ, λέγοντάς μου τη συνήθη δικαιολογία που έχει πεί και σε άλλους ότι είναι δ'ηθεν για έλεγχο στο Σπανό, και το κυριότερο ΔΕΝ ΓΡΑΦΕΙ ΠΟΥΘΕΝΑ ΟΤΙ ΤΟ ΑΜΑΞΙ ΕΙΝΑΙ ΜΕΤΑΤΡΟΠΗ. Μόνο όταν ζήτησα την άδεια να τσεκάρω το VIN μου το είπα.

    Θα απολογηθούμε τώρα και για τα πεπραγμένα των ανυπόληπτων;

  6. The Following User Says Thank You to gnx For This Useful Post:

    chrisgiapz3 (14-11-13)

  7. #384
    Εγγραφή
    05-02-10
    Περιοχή
    Παγκρατι
    Μηνύματα
    526
    Thanked
    530
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο mark e92 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αν περάσει χρόνος θα σου δώσουν νέο νούμερο η παλιές καταστρέφονται.
    εχω ετσι και αλλιως τις καινουριες πινακιδες αν αυτο εννοεις...

  8. #385
    Εγγραφή
    05-02-10
    Περιοχή
    Παγκρατι
    Μηνύματα
    526
    Thanked
    530
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο deepBLUE Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ζητώ συγνώμη αν εχω βγάλει κάποιο λάθος συμπέρασμα(το εννοω) ,πιστεύω όμως πως ο καθένας απ όσους παρακολουθούν αυτη τη κουβέντα έχουν βγάλει τα δικά τους .
    Και όσοι πιθανο γνωρίζουν περισσότερα πράγματα και καταστάσεις πιθανο να έχουν ακομα πιο εμπεριστατωμενη αποψη ,αν καταλαβαίνεις τι θέλω να πω .
    Δε ξερω γιατι μιλάμε άλλη γλώσσα το μόνο που ξερω ειναι πως κάποιος δε λεει αλήθειες (μιλώ γενικα)
    Δε σε ξερω ουτε εχω να χωρίσω κατι μαζι σου και νομίζω πως και κανέις απο εδω εχει να χωρισει κατι .
    Πιθανο κάτω απο άλλες συνθήκες να ειχε και να μοιράσει αλλα γι αυτο απαιτούνται άλλες βάσεις και προϋποθέσεις .
    Καλό βράδυ καλή συνέχεια και καλώς ηρθες στη παρέα μας
    το θεμα δεν ειναι αν θα ασχοληθουμε με το συγκεκριμενο αμαξι η με καποιο αλλο η αν ειναι μαντρας η οχι !! το θεμα ειναι αν δεν ειμαστε ΑΠΟΛΥΤΑ σιγουροι για κατι καλυτερα να μην λεμε τιποτα ... !! γιατι το ιδιο προβλημα μπορει να προκυψει με καποιο αλλο αμαξι !! αν δεν μας ενδιαφερει καποιο αμαξι και δεν ειμαστε πολυ σιγουροι για κατι που θελουμε να πουμε το καλυτερο ειναι απλα να το προσπερναμε ... απλα και ομορφα!! ετσι δεν θα δημιουργειται κανενα προβλημα!! μην ξεχνατε υπαρχουν και τα pm !!

  9. #386
    Εγγραφή
    20-12-10
    Περιοχή
    ATHENS
    Ηλικία
    43
    Μηνύματα
    212
    Thanked
    178
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Nikos-M3 CS Εμφάνιση μηνυμάτων
    το θεμα δεν ειναι αν θα ασχοληθουμε με το συγκεκριμενο αμαξι η με καποιο αλλο η αν ειναι μαντρας η οχι !! το θεμα ειναι αν δεν ειμαστε ΑΠΟΛΥΤΑ σιγουροι για κατι καλυτερα να μην λεμε τιποτα ... !! γιατι το ιδιο προβλημα μπορει να προκυψει με καποιο αλλο αμαξι !! αν δεν μας ενδιαφερει καποιο αμαξι και δεν ειμαστε πολυ σιγουροι για κατι που θελουμε να πουμε το καλυτερο ειναι απλα να το προσπερναμε ... απλα και ομορφα!! ετσι δεν θα δημιουργειται κανενα προβλημα!! μην ξεχνατε υπαρχουν και τα pm !!
    Καλημερα σε ολους...
    Νίκο απλά είναι τα πράγματα....αν διαβασεις προσεκτικα θα καταλαβεις!!!

  10. #387
    Εγγραφή
    30-12-09
    Περιοχή
    Salonica . . .
    Ηλικία
    41
    Μηνύματα
    4.592
    Thanked
    5586
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο hades7 Εμφάνιση μηνυμάτων
    https://www.car.gr/classifieds/cars/view/3360231/ παρτο κανε ανταλλαγη το καπο και τις ζαντες και εισαι ετοιμος
    Αρη το Μ3 που ειχες βαλει πουληθηκε στο παραδιπλα χωριο σημερα το ειδα

    απο κοντα !!!

  11. The Following 2 Users Say Thank You to Christos 330 For This Useful Post:

    BILL007 (14-11-13), hades7 (14-11-13)

  12. #388
    Εγγραφή
    20-12-10
    Περιοχή
    ATHENS
    Ηλικία
    43
    Μηνύματα
    212
    Thanked
    178
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Christos 330 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αρη το Μ3 που ειχες βαλει πουληθηκε στο παραδιπλα χωριο σημερα το ειδα

    απο κοντα !!!
    Σου άρεσε Χρήστο?

  13. #389
    Εγγραφή
    30-12-09
    Περιοχή
    Salonica . . .
    Ηλικία
    41
    Μηνύματα
    4.592
    Thanked
    5586
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο aimiliosbmw Εμφάνιση μηνυμάτων
    Σου άρεσε Χρήστο?
    Συγνωμη τωρα το ειδα !!!

    Ναι σαν πρωτη ματια δεν ηταν κακο εκτος απο τις ζαντες . . .

    Αρκετη προικα ειχε επανω και του το αφησε στα 12κ . . .

  14. #390
    Εγγραφή
    20-12-10
    Περιοχή
    ATHENS
    Ηλικία
    43
    Μηνύματα
    212
    Thanked
    178
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Ένα μικρό και σύντομο δείγμα απο την χθεσινή απόκτηση....

    Όνειρο ζω....μη με ξυπνάτε!!!



    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη BILL007 : 20-11-13 στις 11:56

  15. The Following 28 Users Say Thank You to aimiliosbmw For This Useful Post:

    A8hnaios (19-11-13), alexm (20-11-13), andreasm3 (20-11-13), aristent (20-11-13), Bazil Van Sinner (20-11-13), BILL007 (19-11-13), bill_m3 (20-11-13), chief (20-11-13), chrisgiapz3 (20-11-13), deepBLUE (20-11-13), Dermatis (20-11-13), doctore (20-11-13), Dr. Yamastura (21-11-13), EVERGET (20-11-13), gant (20-11-13), isou (20-11-13), jannisa (19-11-13), Kostas_1 (20-11-13), Leonidas_E39 (20-11-13), nik200 (19-11-13), Panos 316T (19-11-13), Ptboul (21-11-13), saulm3 (19-11-13), trifonas (20-11-13), Vasilis M3 (20-11-13), Vassilis ///M (20-11-13), z3val (20-11-13), zaharias (20-11-13)

Σελίδα 39 από 49 ΠρώτηΠρώτη ... 293738394041 ... ΤελευταίαΤελευταία

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας
  •  
BACK TO TOP