Σελίδα 3 από 4 ΠρώτηΠρώτη 1234 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 21 έως 30 από 37

Θέμα: Προβλημα με αστυνομικο!!!!

  1. #21
    Εγγραφή
    17-01-10
    Περιοχή
    Λάρισα
    Ηλικία
    37
    Μηνύματα
    817
    Thanked
    420
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    παιδια μολις ξυπνησα και ευχαροστω για τις απαντησεις σας...στισ φωτογραφιες φαινεται ξεκαθαρα ο χωρος που αναλογει στον καθενα.Τα γκαραζ ειναι υπογεια και τα ορια του καθενος ειναι ευδιακριτα...Ο αστυνομικος με το που ηρθε,αφου εγω εμενα εδω περα για 4 χρονια,αρχισε να χτυπαει κουδουνια και να λεει οτι το αμαξι μου οταν το αφηνα εξω τον ενοχλουσε...το δικο μου το αμαξι που ειναι και 3,77 μετρα τον ενοχλουσε που τον αφηνα με το πισω μερος να τελειωνει στον πρωτο στυλο(στα ορια του δικου μου γκαραζ ομως) και ζητουσε να παρει ακομα τον μισο χωρο μπροστα απο το δικο μου γκαραζ ωστε να μπαινει αυτος ανετα.....του εξηγησα οτι εισαι νεος εδω στο αδιεξοδο και λογικο να θες το χωρο σου στην αρχη....τιποτα ο γκασμας το μονο που ειπε ειναι το εξησ....αν δεις καμια δαγηωνια στο αμαξι σου ομως.............το θεμα ειναι οτι εχει ηδη απειλησει....4 φορες.......τελικα το βραδυ που γυρισε χτες το εβαλε η γκομενα του μακρια ετσι οπως το εβαζε στην αρχη........

  2. #22
    Εγγραφή
    16-01-10
    Ηλικία
    34
    Μηνύματα
    949
    Thanked
    748
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    απο οτι καταλαβα δεν προκειται να παρει απο λογια...το παιζει εξουσια.....οσο πισω και να κανεις εσυ αλλο τοσο θα σε ενοχλει αυτος......

  3. #23
    Εγγραφή
    23-12-09
    Περιοχή
    Χαλάνδρι
    Μηνύματα
    3.699
    Thanked
    3301
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    αν του δώσεις ειλικρινά να καταλάβει ότι πρέπει να συνεννοηθείτε ως πολίτης με πολίτη κι όχι ως αστυνομικός με πολίτη, τότε ίσως έχετε καλύτερη τύχη κι εσύ κι αυτός.. βρείτε χρόνο να συζητήσετε..

  4. The Following User Says Thank You to NickE60 For This Useful Post:

    Nino (06-01-11)

  5. #24
    Εγγραφή
    24-12-09
    Μηνύματα
    628
    Thanked
    462
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    Σιγουρα η σοφοτερη λυση ειναι να τον πιασεις και να του πεις φιλε ειμαστε γειτονες και εδω θα μεινουμε για τα επομενα χρονια θες να βρουμε μια λυση σαν ανθρωποι η οχι.Το να γινουμε κ@λος το ξερω πολυ καλα και εγω οποτε μην με απειλεις.Ακουω τι προτεινεις λοιπον.
    Τωρα το προβλημα σε εσας ειναι οτι λογω του αδιεξοδου θελετε να κανετε μανουβρα στο τελος του δρομου για να μπαινετε με την οπισθεν για να φευγετε υστερα με την μουρη δεξια.Αυτο βεβαια σε τετοιες περιπτωσεις δεν γινετε ευκολα ,επειδη υπαρχει μια αναλογη περιπτωση και στην περιοχη μου με αδιεξοδο που οδηγει σε σκαλια,οπως μπαινει καποιος ετσι βγαινει κιολας.Μια λυση λοιπον ειναι εξ αρχης και λιγο πριν φτασεις στο γκαραζ σου να βρισκεις ενα κενο να κανεις την μανουβρα σου και τα υπολοιπα μετρα με την οπισθεν.Απλα να μην υπαρχει απεναντι απο το γκαραζ σου αυτοκινητο.

  6. #25
    Εγγραφή
    23-12-09
    Περιοχή
    Χανια
    Μηνύματα
    1.195
    Thanked
    524
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    patsimini(δεν ξερω το ονομα σου) στα Χανια γινεται αυτο που λες?γιατι νομιζω σπουδαζεις Χανια

  7. #26
    Εγγραφή
    17-01-10
    Περιοχή
    Λάρισα
    Ηλικία
    37
    Μηνύματα
    817
    Thanked
    420
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο mitsos_chania Εμφάνιση μηνυμάτων
    patsimini(δεν ξερω το ονομα σου) στα Χανια γινεται αυτο που λες?γιατι νομιζω σπουδαζεις Χανια
    στα κουνουπιδιανα γινεται......τι προτεινεις???

  8. #27
    Εγγραφή
    23-12-09
    Περιοχή
    Χανια
    Μηνύματα
    1.195
    Thanked
    524
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    Κοιτα στα κανει αυτα πιθανον γιατι ξερει οτι δεν εισαι απο Χανια.Μεγαλος ειναι σε ηλικια?Της ομαδας Ζ ειναι?

  9. #28
    Εγγραφή
    17-01-10
    Περιοχή
    Λάρισα
    Ηλικία
    37
    Μηνύματα
    817
    Thanked
    420
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    πανω απο 30...δε νομιζω να ειναι Ζ..........

  10. #29
    Εγγραφή
    24-12-09
    Μηνύματα
    13.123
    Thanked
    23228
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    Στειλε μου τα στοιχεια του.
    Θα τον κανω να σε βλεπει και να σου πλενει το αμαξι με τη γλωσσα.

  11. The Following 3 Users Say Thank You to Stamatis For This Useful Post:

    joseph (06-01-11), S8N (06-01-11), Vasilis (06-01-11)

  12. #30
    Εγγραφή
    26-03-10
    Περιοχή
    Athens
    Μηνύματα
    5.698
    Thanked
    18806
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Stamatis Εμφάνιση μηνυμάτων
    Στειλε μου τα στοιχεια του.
    Θα τον κανω να σε βλεπει και να σου πλενει το αμαξι με τη γλωσσα.
    Respect στον Σταμάτη!

Σελίδα 3 από 4 ΠρώτηΠρώτη 1234 ΤελευταίαΤελευταία

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας
  •  
BACK TO TOP