Σελίδα 3 από 4 ΠρώτηΠρώτη 1234 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 21 έως 30 από 40

Θέμα: Fw1

  1. #21
    Εγγραφή
    17-01-10
    Περιοχή
    Θεσσαλονικη
    Μηνύματα
    256
    Thanked
    140
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    Ας κάνει κανείς ενα google search για το συγκεκριμένο προίον και ας βγάλει ο καθένας τα δικά του συμπεράσματα.

    https://www.google.gr/search?q=fw1+racing+formula+review&ie=utf-8&oe=utf-8&aq=t&rls=org.mozilla:elfficial&client=firefox-a

  2. #22
    Εγγραφή
    02-01-10
    Περιοχή
    Στη διαδήλωση του φραπέ
    Ηλικία
    53
    Μηνύματα
    11.740
    Thanked
    14747
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο tamtamcafe Εμφάνιση μηνυμάτων
    μην εισαι αρνητικος κωστα
    ας σου δωσει ενα προιον ο φιλος μας να το δοκιμασεις και μετα γραψε τις εντυπωσεις σου
    καμμια φορα δεν ξερεις ισως..... και να κανει τα πραγματα που υποσχεται
    Δημήτρη μου δεν αντιλέγω. Ευχαρίστως να το δοκιμάσω. Εγώ άλλωστε είμαι εκείνος που έπρεπε να απευθυνθεί ο φίλος μας ως πρώτη επαφή. Και να γράψω τις θετικές ή αρνητικές μου εντυπώσεις, όπως έχω κάνει με άλλα προϊόντα.

    Στην υπογραφή λέει που να με βρει και οι πόρτες μου είναι ανοιχτές.

  3. #23
    Εγγραφή
    28-12-09
    Ηλικία
    52
    Μηνύματα
    3.201
    Thanked
    4060
    Rides
    5

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο liakos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ας κάνει κανείς ενα google search για το συγκεκριμένο προίον και ας βγάλει ο καθένας τα δικά του συμπεράσματα.

    https://www.google.gr/search?q=fw1+racing+formula+review&ie=utf-8&oe=utf-8&aq=t&rls=org.mozilla:elfficial&client=firefox-a
    Αν ομως καναμε ενα poll για το εαν πιστεύουμε στις ιδιότητες, οχι μονο αυτου, αλλά και άλλων προιοντων που υπόσχονται αυτη τη δραση/προστασια θα εβγαζε συμπεράσματα και ο ανθρωπος που το προτείνει.

  4. #24
    Εγγραφή
    13-12-10
    Ηλικία
    38
    Μηνύματα
    17
    Thanked: 1
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Samaro Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μήπως, (αναρωτιέμαι τώρα εγώ) λόγω ονομασίας, είναι και...... ενισχυτικό καυσίμου ;;;

  5. #25
    Εγγραφή
    13-12-10
    Ηλικία
    38
    Μηνύματα
    17
    Thanked: 1
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο gnx Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αν ομως καναμε ενα poll για το εαν πιστεύουμε στις ιδιότητες, οχι μονο αυτου, αλλά και άλλων προιοντων που υπόσχονται αυτη τη δραση/προστασια θα εβγαζε συμπεράσματα και ο ανθρωπος που το προτείνει.
    Gnx … ειδικά για εσένα έχουμε κάτι συγκεκριμένο.
    Μόλις πριν λίγες εβδομάδες φτιάξαμε με το FW1 ένα αυτοκίνητο σαν το δικό σου στην photo σου … ελπίζουμε να σας αρέσει.
    Φαίνεται πάνω κάτω η δουλειά του FW1



    https://www.youtube.com/watch?v=n0QBja7y2Ec

  6. #26
    Εγγραφή
    29-11-10
    Περιοχή
    Θεσσαλονικη
    Ηλικία
    47
    Μηνύματα
    4.075
    Thanked
    7447
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Χωρίς να είμαι ειδικός και ζητωντας συγγνωμη αν πω καμια λαλακια. Μηπως το χρωμα του αυτοκινητου καθαριζοντας το με το πανι οπως ειναι λερωμενο μειωνει την διαρκεια ζωης του βερνικιου?Ασχέτος αν περαστει μετα οποιοδηποτε υλικο.

  7. #27
    Εγγραφή
    13-12-10
    Ηλικία
    38
    Μηνύματα
    17
    Thanked: 1
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Monsta Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δημήτρη μου δεν αντιλέγω. Ευχαρίστως να το δοκιμάσω. Εγώ άλλωστε είμαι εκείνος που έπρεπε να απευθυνθεί ο φίλος μας ως πρώτη επαφή. Και να γράψω τις θετικές ή αρνητικές μου εντυπώσεις, όπως έχω κάνει με άλλα προϊόντα.

    Στην υπογραφή λέει που να με βρει και οι πόρτες μου είναι ανοιχτές.
    Tamtamcafe σε ευχαριστούμε πολύ … και εσένα Κώστα που μας δίνεις αυτή την ευκαιρία και σίγουρα θα επικοινωνήσουμε μαζί σου.
    Πιστεύουμε να προκαλέσουμε την εντύπωση σου και να πεις καλά λόγια για εμάς στα παιδιά του forum


  8. #28
    Εγγραφή
    13-12-10
    Ηλικία
    38
    Μηνύματα
    17
    Thanked: 1
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Leonidas_Thess Εμφάνιση μηνυμάτων
    Χωρίς να είμαι ειδικός και ζητωντας συγγνωμη αν πω καμια λαλακια. Μηπως το χρωμα του αυτοκινητου καθαριζοντας το με το πανι οπως ειναι λερωμενο μειωνει την διαρκεια ζωης του βερνικιου?Ασχέτος αν περαστει μετα οποιοδηποτε υλικο.



    Leonida φίλε μου ούτε και εμείς τα ξέρουμε όλα, να είσαι σίγουρος για αυτό.
    Αυτός είναι και ένας από τους βασικούς λόγους που επισκεφτήκαμε αυτό το forum, πέρα από την διαφήμιση, είναι και για να μάθουμε περισσότερα.
    Λοιπόν … στην ερώτηση σου τώρα:
    Το πανάκι με μικρό-ίνες ως γνωστό είναι ένα ειδικό πανάκι το οποίο στην ουσία έχει την ιδιότητα να μαγνητίζει την σκόνη και να την αφαιρεί με μεγαλύτερη ασφάλεια από την επιφάνεια.
    Στην περίπτωση του FW1 η σκόνη που θα αφαιρέσει το πανάκι, (αφού πρώτα έχουμε ψεκάσει την επιφάνεια εννοείτε, με το προϊόν), θα είναι είδη εγκλωβισμένη σε μια λιπαντική μεμβράνη και γενικά θα έχει σηκωθεί από το χρώμα-βερνίκι του αυτοκινήτου σου χωρίς να το επηρεάσει καθόλου.
    Επίσης κάτι πολύ σημαντικό και ίσως με αυτό το καταλάβεις καλύτερα, είναι ότι μεταξύ του χρώματος του αυτοκινήτου σου και της εγκλωβισμένης σκόνης στην λιπαντική μεμβράνη, θα υπάρχει το κερί, με το οποίο και θα κερώσουμε αμέσως μετά την επιφάνεια.
    Για αυτό στα videos αν δεις, χρησιμοποιούμε δύο πανάκια με μικρό-ίνες.
    Με το ένα αφαιρούμε την λιπαντική μεμβράνη με την σκόνη-βρώμιά και με το άλλο κερώνουμε την επιφάνεια με το κερί carnauba που έχουμε αφήσει πίσω.
    Στην ουσία δηλαδή όχι μόνο δεν θα χαλάσουμε το βερνίκι, αλλά θα το ενισχύσουμε.
    Ελπίζουμε να βοηθήσαμε στην ερώτηση σου

  9. The Following User Says Thank You to kostasfw1 For This Useful Post:

    Leonidas_E39 (16-12-10)

  10. #29
    Εγγραφή
    29-11-10
    Περιοχή
    Θεσσαλονικη
    Ηλικία
    47
    Μηνύματα
    4.075
    Thanked
    7447
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Σ'ευχαριστω για την απαντηση σου απλα στο βίντεο τουλάχιστον δεν διακρινα το δευτερο πανι .Μακαρι να κάνει όλα οσα υποσχεται στα συν του βιντεο ειναι το Ζ4 το οποιο ειναι καινουργιο και καποιος δεν θα ρισκαριζε ενα τετοιο αυτοκινητο σε κακο προιον. Εν αναμονη σε ατομα που πραγματικα δοκιμασαν το προιον για να μας πουν τις εντυπωσεις τους.

  11. #30
    Εγγραφή
    24-12-09
    Μηνύματα
    2.344
    Thanked
    2207
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Απ'ότι κατάλαβα, η βασική χρήση του προϊόντος αυτού είναι για πλύσιμο αυτοκινήτου χωρίς νερό.

    Τα προϊόντα αυτά είναι κατάλληλα για αυτοκίνητα με πολύ λίγη βρωμιά (αν κι εκεί πάντα το πλύσιμο είναι το πλέον ενδεδειγμένο). Ειδάλλως, είναι σίγουρο πως θα δημιουργήσει αράχνη στο χρώμα, είτε βραχυπρόθεσμα είτε μακροπρόθεσμα, παρά την όποια λιπαντική δράση που ενδέχεται να έχουν.

    Γι'αυτό, ακόμα και καλό να είναι το προϊόν, χρειάζεται ιδιαίτερη προσοχή στο πότε το χρησιμοποιούμε.
    the more people agree with me
    the more I think I'm wrong

  12. The Following User Says Thank You to Driver M For This Useful Post:

    Monsta (16-12-10)

Σελίδα 3 από 4 ΠρώτηΠρώτη 1234 ΤελευταίαΤελευταία

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας
  •  
BACK TO TOP