Σελίδα 3 από 5 ΠρώτηΠρώτη 12345 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 21 έως 30 από 44

Θέμα: [E36] cabrio???

  1. #21
    Εγγραφή
    23-02-11
    Μηνύματα
    4.592
    Thanked
    2745
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    15+ χρονών είναι Bill τι ψάχνεις???
    Ας πάρει ένα οικονομικό και ας το κάνει όπως του αρέσει ...

  2. #22
    Εγγραφή
    04-11-10
    Ηλικία
    40
    Μηνύματα
    1.359
    Thanked
    1173
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Vassilis ///M Εμφάνιση μηνυμάτων
    https://www.car.gr/classifieds/cars/view/4969168/

    Φαίνετε καθαρό και είναι κοντά στα μέρη σας!!!!!
    Αυτο παιδια ηταν δικο μου ειναι πολυ καθαρο αμαξι. 2 παρατηρησεις δεν ειναι γνησιο m pack , εγω το ειχα κανει εξωτερικα οτι βλεπεις εκτως των φαναριων μπροστα και δευτερον δεν εχει με τιποτα 105.000χλμ. Το 2007 που το πουλησα το εδωσα με 99.000 χιλιομετρα και απο τοτε ξαναπουληθηκε αλλη μια φορα τουλαχιστον, οπως το υπολογιζω εχει περιπου +50.000χλμ οπως το παρακολουθουσα στις αγγελιες που πουλιοταν κατακαιρους. Στις 80 κατι χιλιαδες χλμ το ειχα αλλαξει δισκο πλατο και του ειχα αλλαξει φλατζα κεφαλης γιατι ειχε διαροη παραφλου εξωτερικα στον τεταρτο κυλινδρο. Ειναι εισαγωγης και το ειχε αγορασει ο Τασιος πανω στην Λαγκαδα για την κορη του, μεγαλο λαμογιο ο οποιος εκλεισε και ακομα τον κυνηγανε. Ειναι φεβρουαριος του 99 βαση αριθμου πλαισιου και εχει περασει πολυς κοσμος απο το συγκεκριμενο οχημα.... Για οτιδηποτε αλλο ρωτηστε με.
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη savvas bmwdakias : 14-04-14 στις 19:45
    quattro ist fur sissies

  3. The Following 6 Users Say Thank You to savvas bmwdakias For This Useful Post:

    Bazil Van Sinner (15-04-14), BILL007 (17-04-14), HLIAS - E36 (16-04-14), Moufas E46 (16-04-14), Ptboul (16-04-14), Vassilis ///M (14-04-14)

  4. #23
    Εγγραφή
    01-04-12
    Περιοχή
    Inside of BMW
    Μηνύματα
    3.103
    Thanked
    2317
    Rides
    0

  5. #24
    Εγγραφή
    27-05-12
    Περιοχή
    neverland
    Ηλικία
    43
    Μηνύματα
    11.191
    Thanked
    30480
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    ε όχι και 6000 μην τρελλαθούμε κι όλας!

    * fb page flickr

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Βασιλης Εμφάνιση μηνυμάτων
    ......με αυτόν τον μοναδικό ήχο που μόνο οι ευθείς 6κύλινδροι BMW έχουν..

  6. The Following User Says Thank You to Bazil Van Sinner For This Useful Post:

    BILL007 (17-04-14)

  7. #25
    Εγγραφή
    04-02-13
    Περιοχή
    BAΡΗ-ΑΤΤΙΚΗ
    Ηλικία
    35
    Μηνύματα
    87
    Thanked
    66
    Rides
    4

    Προεπιλογή

    για να σας πω και γω απο προσωπικη εμπειρια μιας και τυχαινει να εχω ε36 καμπριο 318...αν μπορουσα να γυρισω το χρονο 4χρονια πριν...θα ειχα παρει η κουπε η κατι αλλο...απλα πραγματα...δεν λεω το καλοκαιρι ειναι ωραια φαση αλλα απο το τελος του καλοκαιριου μεχρι την αρχη του επομενου..μεσολαβουν εννια μηνες...τωρα δεν λεω μπορει να επεσα εγω σε κακομεταχειρισμενο...απο αποψη εσωτερικου παντα...οχι μηχανικα θεματα...γιατι μηχανικα στα 200.000χλμ και με τη χρηση που του κανω επομενο ειναι να σου ζηταει λιγο-πολυ απ'ολα.οσον αφορα ταμπλο κουκουλα..ταπετσαριες...ειχ παρα πολυ φασαρια...ειχα φαει παρα πολυ καιρο να βρω τι ειναι το καθε τι που βρονταει...ακομη ψαχνω να φανταστειτε...βεβαια πλεον ειναι σε πολυ καλυτερο επιπεδο απο οτι ηταν πριν ενα χρονο αλλα ακομη θελει δουλιτσα..μηχανικα του χω αλλαξει οτι υπαρχει...πολλα απο αυτα καλου κακου...αναρτηση..παρα πολυ καλη ρυθμιζομενη κτλ...το αμαξι απο συμπεριφορα...σε στεγνο δρομο παντα...σε στροφοδιαδρομες ειναι αριστο σε βρεγμενο δρομο παλι δεν θελει να πηγαινεις μονο πολυ σιγα αλλα να χεις και το νου σου...η καταναλωση αν δεν το τρεχεις ειναι σε πολυ καλο επιπεδο...αν το τρεχεις αστα να πανε..την κουκουλα την ειχα αλλαξει λογω του οτι ειχε ενα αντιαισθητικο μπαλωμα πανω και απο καπου εμπαζε κιολας...με την ελαφρως μεταχειρισμενη που βρηκα και εβαλα πλεον δεν εχω κανενα προβλημα ουτε σε πλημυρα ουτε πουθενα...για να μην τα πολυλογω δεν εχει μεινει τιποτα παλιο πανω απο οταν το πηρα πλην του σαλονιου και του αμαξωματος...ειναι δηλαδη σαν καινουριο...ΑΛΛΑ...βαζωντας εδω και 4χρονια τραγικα συχνα κατι πανω...το οποιο δεν ειχε 5-10ευρω αλλα 50+ με αποτελεσμα να χασεις το λογαριασμο του τι εχεις δωσει ειτε σε αναλωσιμα ειτε σε μικροζημιες,ειτε σε μεγαλοζημιες...και εκτος των χρηματων πρεπει να βαζουμε και το χρονο που σπαταλησαμε...αξιζει να μπεις σε μια τετοια διαδικασια...ειδικα τετοια εποχη?εκτος βεβαια...αν ολα αυτα που προανεφερα...τα εχει κανει ο προηγουμενος...ο οποιος δεν νομιζω να το πουλησει στην τιμη που παιζει αυτη την εποχη το αυτοκινητο...εγω προσωπικα δεν θα το πουλαγα για κανενα λογο μετα απο ολα οσα του εχω κανει.

  8. The Following 3 Users Say Thank You to grigoris_vari For This Useful Post:

    Bazil Van Sinner (15-04-14), Ptboul (16-04-14), Tsik.D. (18-04-14)

  9. #26
    Εγγραφή
    27-05-12
    Περιοχή
    neverland
    Ηλικία
    43
    Μηνύματα
    11.191
    Thanked
    30480
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Προς το παρόν τείνουμε προς Ζ3 ,είδωμεν,το δώρο πάσχα έρχεται!

    * fb page flickr

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Βασιλης Εμφάνιση μηνυμάτων
    ......με αυτόν τον μοναδικό ήχο που μόνο οι ευθείς 6κύλινδροι BMW έχουν..

  10. #27
    Εγγραφή
    25-07-12
    Μηνύματα
    361
    Thanked
    333
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Andri Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δεν θέλω να πιστέψω ποιά είναι η πραγματική κατάσταση του ως άνω αυτοκινήτου....

    1) Πιο πιθανό είναι να έχει 298,000λχμ παρά 98,000
    2) Για να δίνει τέτοιο αμάξι και καλά "individual" (με καδένα, τ' είπες τώρα!!!!) με 98,000χλμ μόνο!!!, με τέτοια άριστη εξωτερικά και υπεράριστη εσωτερικά κατάσταση, 3700, πρέπει το αυτοκίνητο να είναι πολύ χάλι...

    Έτσι πιστεύω...
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη 6ylinder : 16-04-14 στις 09:13
    Ε36 M44Β19

  11. #28
    Εγγραφή
    04-11-10
    Ηλικία
    40
    Μηνύματα
    1.359
    Thanked
    1173
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο 6ylinder Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δεν θέλω να πιστέψω ποιά είναι η πραγματική κατάσταση του ως άνω αυτοκινήτου....

    1) Πιο πιθανό είναι να έχει 298,000λχμ παρά 98,000
    2) Για να δίνει τέτοιο αμάξι και καλά "individual" (με καδένα, τ' είπες τώρα!!!!) με 98,000χλμ μόνο!!!, με τέτοια άριστη εξωτερικά και υπεράριστη εσωτερικά κατάσταση, 3700, πρέπει το αυτοκίνητο να είναι πολύ χάλι...

    Έτσι πιστεύω...
    Το αμαξι ειναι οντως individual εκδοση χρωμα και σαλονι, αυτο ομως δεν εχει καμια σχεση με την καδενα. Δυσκολα να εχει 94.000χλμ , επισης εχει σαλονι απο m3 χωρις να εχει αλλαξει τα πλαινα. Το μαυρο στα 6.000 ειναι παρα πολλα, πλεον με 5000 5500 παιρνεις Ε46.
    quattro ist fur sissies

  12. The Following User Says Thank You to savvas bmwdakias For This Useful Post:

    BILL007 (17-04-14)

  13. #29
    Εγγραφή
    25-07-12
    Μηνύματα
    361
    Thanked
    333
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο savvas bmwdakias Εμφάνιση μηνυμάτων
    Το αμαξι ειναι οντως individual εκδοση χρωμα και σαλονι, αυτο ομως δεν εχει καμια σχεση με την καδενα. Δυσκολα να εχει 94.000χλμ , επισης εχει σαλονι απο m3 χωρις να εχει αλλαξει τα πλαινα. Το μαυρο στα 6.000 ειναι παρα πολλα, πλεον με 5000 5500 παιρνεις Ε46.
    Ποιό individual χρώμα;;; Montreal blue 297 χρώμα έχει...καμία σχέση με individual.
    Ε36 M44Β19

  14. #30
    Εγγραφή
    28-02-13
    Περιοχή
    ΛΑΡΙΣΑ
    Ηλικία
    30
    Μηνύματα
    2.186
    Thanked
    5580
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Εγώ πάντως όταν έψαχνα 36άρι (κουπέ) το μόνο που κοίταγα έντονα ήταν να είναι "καθαρό" σαν αμάξι και να μην έχει φάει καμια γερή... Ένα επιφανειακό χτύπημα μπροστά είχε και τίποτα παραπάνω και είχα ενημερωθεί εξ' αρχής... Όλα τα υπόλοιπα έρχονται σε δεύτερη μοίρα επειδή διορθώνονται... Μιλάμε για αυτοκίνητο μεταχειρισμένο 15+ ετών, περπατημένο και με το παραπάνω, μην τα θέλουμε και όλα δικά μας... Εδώ Ε92 παίρνεις και δεν ξέρεις τι θα σου βγει...
    ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΜΟΥ ΒΟΥΡΚΩΣΑΝΕ,

    ΟΤΑΝ BMW ΜΟΥ ΔΩΣΑΝΕ...!!!

  15. The Following User Says Thank You to HLIAS - E36 For This Useful Post:

    chrisgiapz3 (16-04-14)

Σελίδα 3 από 5 ΠρώτηΠρώτη 12345 ΤελευταίαΤελευταία

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας
  •  
BACK TO TOP