Σελίδα 3 από 4 ΠρώτηΠρώτη 1234 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 21 έως 30 από 34

Θέμα: 2012 Passat CC

  1. #21
    Εγγραφή
    27-04-10
    Μηνύματα
    1.286
    Thanked
    1229
    Rides
    3

    Προεπιλογή

    Ομορφο το cc,το προτιμουν αυτοι που θελουν να ξεχωριζουν,λογω σχηματος κουπε τετραπορτου και θελουν ενα ποιοτικα καλο αυτοκινητο,με δυνατα μοτερ αλλα και αρκετα λαιμαργο.Στα 30000 ειναι μια τιμια επιλογη,απο κει και περα κοιτας σε αλλα στρατοπεδα.Βεβαια εγω θα προτιμουσα μια μπεμπα μτχ σε αυτα τα χρηματα..

  2. The Following User Says Thank You to E60_Arkadia For This Useful Post:

    Panos 316T (04-11-11)

  3. #22
    Εγγραφή
    02-01-10
    Περιοχή
    Στη διαδήλωση του φραπέ
    Ηλικία
    53
    Μηνύματα
    11.740
    Thanked
    14747
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο S8N Εμφάνιση μηνυμάτων

    Πάλι γραφικός θα γίνω και θα φάω χέσιμο απ' τον Στάθη & τον Κώστα.

    Ρε μπαγάσα, ενώ έχεις γ(κ)ούστο, κάνεις τα πάντα για να θάψεις ακόμα και τα ΟΜΟΡΦΑ μοντέλα του γκρουπ.

    Αφού λοιπόν είσαι τόσο απόλυτος....

    Το CC κυκλοφορεί αρκετό καιρό στους δρόμους. Όλοι έχουμε δει πόσο πρησμένο είναι τ αμάξι ακόμα και με τις μαμά 17άρες, ενώ τουμπανιάζει ακόμα περισσότερο με τις εργοστασιακές 18άρες. Με ένα σωστό σετ αφτερμάρκετ και ανάρτηση, το αμάξι είναι απλά 'αλλού'....

    Τώρα αν εσύ βλέπεις το Octavia για πιο όμορφο τι να πω. Μάλλον φταίει η σύγχυση που περνάς όλο αυτό το καιρό με τις απεργίες, τις καταλήψεις, τη πολιτική σκηνή και τα deadlines.

    Δηλαδή απόλυτα φυσιολογική αντίδραση του νευρικού σου συστήματος.



  4. #23
    Εγγραφή
    24-12-09
    Μηνύματα
    2.344
    Thanked
    2207
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο PANOS-E60 Εμφάνιση μηνυμάτων
    συμφωνώ με τον Κώστα.



    στα υπερ του αυτό που λες Αρη, πολύ ωραίο είναι και το τωρινό.
    Ωραίο είναι Πάνο, αλλά τόση ομοιότητα κατά τη γνώμη μου δεν είναι προσόν, αφού δεν υπάρχει λόγος να αγοράσει κανείς το καινούριο έναντι του παλιού.

    Γενικά, όπου έλλειψη έμπνευσης πρέπει να έχουν και το σήμα της vw από δίπλα.
    Κλασικό παράδειγμα τα golf mkV και VI με το τελευταίο να μοιάζει με fl του άλλου και μάλιστα όχι εκτενές.
    the more people agree with me
    the more I think I'm wrong

  5. #24
    Εγγραφή
    24-12-09
    Ηλικία
    42
    Μηνύματα
    2.756
    Thanked
    1695
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο S8N Εμφάνιση μηνυμάτων
    Πάλι γραφικός θα γίνω και θα φάω χέσιμο απ' τον Στάθη.

    Το γεγονός ότι είναι όλες τραβηγμένες από 3/4 γωνία δε σας παραξενεύει?

    Το έχετε δει προφίλ? Θαυμάζατε τις αναλογίες των προβόλων του? Το ύψος της ουράς σε σχέση με το καπώ? Μπορείτε να το φανταστείτε με 16άρες και σηκωμένη ανάρτηση? Τώρα μπορείτε να ξενερώσετε.
    Αν έχετε ακόμη ενδοιασμούς, πηγαίντε σε μια έκθεση και μπείτε μέσα. Τραβήξτε το σκιάδιο της ηλιοροφής προσέχοντας να μη σας πάρει μαζί και το περουκίνι. Μετά προσπαθήστε να καθίσετε στις πίσω θέσεις. Εν συνεχεία ανοίξτε το πορτ-μπαγκάζ και παρατηρήστε κατώφλι φόρτωσης και ωφέλιμο ύψος. Τώρα μπορείτε να ξεράσετε.

    Σ' αυτά τα χρήματα η λύση σε καινούργιο ακούει στο όνομα Octavia. Τιμιότατο, ομορφότερο, πρακτικότερο. Αν θες πολυτέλεια πηγαίνεις σε μεταχειρισμένο Audi/BMW/Mercedes. CC = καγκουρογκλαμουριά. H VW προσπάθησε να παρουσιάσει τη CLS έκδοση του Passat. Το μόνο που κατάφερε να κάνει είναι να συνειδητοποιήσουμε πως ακόμη κι εγώ μπορώ στις φωτογραφίες να φαίνομαι σαν το επόμενο φωτομοντέλο του Ermenegildo Zegna.
    ετσι για να εχουμε λιγη αντιπαραθεση... παμε σε μια εκθεση να δουμε το Χ6 να μπουμε μεσα να ανοιξουμε σε εκεινο το σκιαδιο και να προσπαθησουμε απλα να ανοιξουμε το ντουλαπακι και να παρουμε κατι απο μεσα την αδεια πχ.μετα δεν παμε και μαι βολτα πισω?μπααα ειμαι 1.85 βρισκει το κεφαλι μου δεν χωραω.ας βαλω μωρε τα ψωνια πισω στο πορτμπαγκαζ....χλωμο το βλεπω λιγο ψηλο το βλεπω..... ας το θαυμασουμε απο εξω να δουμε το υψως ουρας και μουρης και την ομορφια του με τις 18αρες ζαντες ...πανεμορφο!!!!!!! εχω αδικο??????

  6. The Following User Says Thank You to gyiama For This Useful Post:

    Panos 316T (04-11-11)

  7. #25
    Εγγραφή
    02-01-10
    Περιοχή
    Στη διαδήλωση του φραπέ
    Ηλικία
    53
    Μηνύματα
    11.740
    Thanked
    14747
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Driver M Εμφάνιση μηνυμάτων

    Γενικά, όπου έλλειψη έμπνευσης πρέπει να έχουν και το σήμα της vw από δίπλα.

    Τα CC, Scirocco & EOS ανέτρεψαν τη μέχρι πρόσφατα συντηρητική σχεδίαση της vw, που άλλωστε αποτελεί κομμάτι της στρατηγικής που ακολουθεί η εταιρεία.

    Εάν ωστόσο αυτό κάποτε αλλάξει, έχουν τις γνώσεις, το budget αλλά και ότι άλλο χρειαστεί, ώστε να εφαρμόσουν κι άλλες πρωτοποριακές ιδέες / σχέδια.

  8. #26
    Εγγραφή
    24-12-09
    Μηνύματα
    2.344
    Thanked
    2207
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο PANOS-E60 Εμφάνιση μηνυμάτων
    συμφωνώ με τον Κώστα.



    στα υπερ του αυτό που λες Αρη, πολύ ωραίο είναι και το τωρινό.
    Ωραίο είναι Πάνο, αλλά τόση ομοιότητα κατά τη γνώμη μου δεν είναι προσόν, αφού δεν υπάρχει λόγος να αγοράσει κανείς το καινούριο έναντι του παλιού.

    Γενικά, όπου έλλειψη έμπνευσης πρέπει να έχουν και το σήμα της vw από δίπλα.
    Κλασικό παράδειγμα τα golf mkV και VI με το τελευταίο να μοιάζει με fl του άλλου και μάλιστα όχι εκτενές.
    the more people agree with me
    the more I think I'm wrong

  9. #27
    Εγγραφή
    24-12-09
    Μηνύματα
    2.344
    Thanked
    2207
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Driver M Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ωραίο είναι Πάνο, αλλά τόση ομοιότητα κατά τη γνώμη μου δεν είναι προσόν, αφού δεν υπάρχει λόγος να αγοράσει κανείς το καινούριο έναντι του παλιού.

    Γενικά, όπου έλλειψη έμπνευσης πρέπει να έχουν και το σήμα της vw από δίπλα.
    Κλασικό παράδειγμα τα golf mkV και VI με το τελευταίο να μοιάζει με fl του άλλου και μάλιστα όχι εκτενές.
    H επανάληψη μήτηρ μαθήσεως.

    Κώστα το Eos προσωπικά δεν μου λέει τίποτα.
    Το passat cc μου άρεσε αρκετά, αλλά αυτό εδώ τώρα αν δεν είναι έλλειψη έμπνευσης σε σχέση με το προηγούμενο, τότε τι είναι?
    Είπαμε να κρατήσει κάποιες γραμμές ίδιες, αλλά κάποιος που δεν ξέρει καλά τα vw άνετα το μπερδεύει με το προηγούμενο!

    Για το άλλο που λες, οκ μπορεί να είναι κι έτσι.
    Αλλά προς το παρόν η vw δεν μας έχει δείξει κάτι τέτοιο. Η πλειοψηφία των αμαξιών της είναι από εντελώς ουδέτερα μέχρι αδιάφορα εξωτερικά.
    Μόνο το scirocco δεν το λες αδιάφορο, αλλά ταυτόχρονα δεν το λες και όμορφο ή κομψό,τουλάχιστον κατ'εμέ.
    the more people agree with me
    the more I think I'm wrong

  10. #28
    Εγγραφή
    02-01-10
    Περιοχή
    Στη διαδήλωση του φραπέ
    Ηλικία
    53
    Μηνύματα
    11.740
    Thanked
    14747
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Συμφωνώ Άρη. Εν τέλει όλα είναι θέμα προσωπικού γούστου.

    Το f/l που δέχτηκε το cc το κάνει απλά πιο επίκαιρο λόγω των γωνιών στα φώτα, κατά τ άλλα παραμένει ένα ενδιαφέρον σχέδιο και οι πωλήσεις του το επιβεβαιώνουν.

    Πάντως μιας και αναφέρθηκε από το (Σατανά) Άρη η cls, εμένα προσωπικά η προηγούμενη μου άρεσε πολύ περισσότερο. Το νέο μοντέλο με τα περίεργα πίσω φτερά και τα σχέδια στη λαμαρίνα δε μου λέει κάτι.

    Το eos μού είναι πλέον αδιάφορο. Θυμάμαι όμως πόσο πρωτοποριακό ήταν τότε που είχε παρουσιαστεί με τη σκληρή του οροφή, αλλά και με τη συνολική του αισθητική.

  11. #29
    Εγγραφή
    26-03-10
    Περιοχή
    Athens
    Μηνύματα
    5.698
    Thanked
    18806
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    Εφόσον πιστεύετε ότι το CC είναι όμορφο, ας το συγκρίνουμε με τον ανταγωνιστή του από την αγαπημένη μας μάρκα κι ας κρίνουμε:













    Πολύ δευτεράντζα το CC. Σε όλα.

  12. #30
    Εγγραφή
    22-02-10
    Περιοχή
    ΛΑΡΙΣΑ
    Ηλικία
    58
    Μηνύματα
    12.860
    Thanked
    25860
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    νταξ,ειναι πιο ομορφη η BMW!!!

Σελίδα 3 από 4 ΠρώτηΠρώτη 1234 ΤελευταίαΤελευταία

Ετικέτες Θέματος

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας
  •  
BACK TO TOP