Σελίδα 11 από 30 ΠρώτηΠρώτη ... 91011121321 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 101 έως 110 από 298

Θέμα: Κοπη πιτας βορειας Ελλαδας. . .

  1. #101
    Εγγραφή
    23-12-09
    Περιοχή
    Πειραιας - Μηλος
    Ηλικία
    57
    Μηνύματα
    6.975
    Thanked
    20099
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Σπυρο παμε και μεις να δουμε απο κοντα τα παιδια ?
    Ψηνεσαι η και κανενας αλλος απο Αθηνα ?
    Βαζω αμαξι ...
    www.deepbluebeachbar.com

    Deep Blue, Paliochori, Milos HD 360º Virtual Tours:
    360º HD Εικονικές Περιηγήσεις:
    ************** Click on the link: ****************
    https://www.paliochori.com/vt/deepblue


    Instagram

  2. The Following 6 Users Say Thank You to deepBLUE For This Useful Post:

    BILL007 (07-02-12), katsaraios (09-02-12), Kostas_1 (07-02-12), m-power_01 (07-02-12), scania124 (07-02-12), Stathis (07-02-12)

  3. #102
    Εγγραφή
    23-12-09
    Περιοχή
    Κατερινη-Νεοι Πόροι
    Ηλικία
    43
    Μηνύματα
    2.452
    Thanked
    3569
    Rides
    2

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο m-power_01 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εγώ πάντως πήγαινα στην πίτα φτιαγμένος φτιαγμένος να κάνω τσαμπουκά...άκου εκεί 45χλμ μακρυά
    όταν είδα στον δρόμο τον ΑλέξΜ ηρέμησα ...Ε μόλις είδα και τον aristent με πιασαν τα γέλια
    ειδες ο τεντας παει πισω απο το Μ5 να κλεψει λιγο δοξα με το ψευτοΜ5 του!!!!
    ααααα μαλλον ηχο πηγε να κλεψει......χααχχαχααχαχαχαχ χχαχ!!!!!!!!

  4. The Following User Says Thank You to scania124 For This Useful Post:

    aristent (07-02-12)

  5. #103
    Εγγραφή
    23-12-09
    Περιοχή
    Κατερινη-Νεοι Πόροι
    Ηλικία
    43
    Μηνύματα
    2.452
    Thanked
    3569
    Rides
    2

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο DaywalkeR Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εγώ αυτά που είχα να πω τα είπα και θα τα πω και με τον Χρήστο και από κοντά. Τώρα οι υπόλοιποι αυλοκόλακες χαλαρώστε, όταν αρχίζετε να εμφανίζεστε γενικότερα σε συναντήσεις να μας πείτε από κοντά για το πόσο ξενερώνετε...
    τεο εισαι λαθος πιστευω........και χαμηλωσε λιγο τους τονους..!!!!!

    για ποιο λογο τοση φασαρια?????αμα θες ελα στην χαλκηδονα....αμα παλι δεν θες μην ερχεσε!!!!!

    τζαμπα χαλας την ομορφια του θρεντ.

  6. #104
    Εγγραφή
    17-01-10
    Ηλικία
    43
    Μηνύματα
    1.024
    Thanked
    2300
    Rides
    1

    Wink

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο DaywalkeR Εμφάνιση μηνυμάτων
    Τέλος από εδώ μέσα για εμένα, τα υπόλοιπα από κοντά είτε στην πίτα είτε στο μαγαζί σου είτε σε κάποιον άλλο καφέ
    _67-1:
    Είχα πει να το κλείσω εδώ αλλά όταν διαβάζω για ξενερώματα
    318 I (Άει) S (Σιχτίρ)

    Κάποτε αδιαφορούσα, τώρα απλά δεν με νοιάζει...
    Μου το 'χα πει!!!

  7. #105

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο deepBLUE Εμφάνιση μηνυμάτων
    Σπυρο παμε και μεις να δουμε απο κοντα τα παιδια ?
    Ψηνεσαι η και κανενας αλλος απο Αθηνα ?
    Βαζω αμαξι ...
    Δυστυχώς δεν μπορώ να λείψω ..εκτός Αττικής. Αν και θα το ήθελα...

  8. #106
    Εγγραφή
    23-12-09
    Περιοχή
    Κατερινη-Νεοι Πόροι
    Ηλικία
    43
    Μηνύματα
    2.452
    Thanked
    3569
    Rides
    2

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο m-power_01 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δυστυχώς δεν μπορώ να λείψω ..εκτός Αττικής. Αν και θα το ήθελα...
    γιατι σπυρακο???? περιοριστικά μετρα?????χρωστας ΦΠΑ και εσυ σαν τον γαβαλα????

  9. The Following 2 Users Say Thank You to scania124 For This Useful Post:

    BILL007 (07-02-12), m-power_01 (07-02-12)

  10. #107
    Εγγραφή
    23-12-09
    Περιοχή
    salonica
    Μηνύματα
    13.324
    Thanked
    18605
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    γιατί...που είναι το κακό να γίνουν πολ για όλα αυτά δλδ???επίσεις πρέπει να μας αρέσει όλους η χαλκηδόνα σαν μέρος???
    άσε μας ρε θάνο...άμα ήταν έτσι, θα το κάναμε τετάρτη και εννέα το βράδυ όπως έγινε η πρόταση, και όποιος θέλει ας έρθει. τι μου λές τώρα.
    άντε τώρα. όχι μια φορά θα βρεθούμε, άμα δεν θέλουν κάποιοι τι να πούμε, κτλ κτλ...πλάκα μας κάνετε μωρέ???κάθε σαββάτο βρισκόμαστε, και όποιος μπορεί έρχεται. έχουμε βρεθεί με άτομα απο αθήνα - κρήτη - κύπρο, και έχουμε τον άλλο τον τρελό με το σκούτερ, που έρχεται με τα χιόνια.
    προσωπικά μου την έδωσε ότι ψήφισαν άτομα που δεν πρόκειτε να εμφανιστούν.
    δεύτερο, ότι υπήρξε σχόλιο σχετικά με την τιμή που έδωσε ο νίκος, ενώ πέρυσι δώσαμε παραπάνω, άσχετα τα 11 - 12 που λέει ο χρήστος. απο 15 - 16 το άτομο είχαμε δώσει.
    τρίτον, ότι παρόλο το σχόλιο, δεν έχουμε ακόμα την τιμή της χαλκηδόνας.
    τέταρτον, ότι έγινε ολόκληρος ντόρος, με το πόσο δύσκολο είναι να οργανωθεί μια κοπή πίτας, ενώ στην ουσία έχουμε να πάρουμε μια τιμή κατ'άτομο, και να παραγείλουμε μια σοκολατόπιτα. ούτε να μαγειρέψουμε έχουμε, ούτε να καθαρίσουμε και να στρώσουμε το μαγαζί.
    πέμπτο, τα συνεχόμενα σχόλια του χρήστου...άμα δεν μπορούμε να βρεθούμε μια φορά, κτλ κτλ...
    τέλος, μην μου στεναχωρείτε τον πόντιο γμτ π@@τ@ν@ μου...
    καλά να περάσετε πάντως. εγώ προσωπικά δεν γουστάρω μία την χαλκηδόνα, για τον λόγο ότι κατ'ανάγκη είμαι κάθε παρασκευή τα τελευταία 10 χρόνια, και δεύτερον χαλιέμαι αφάνταστα να περνάω μπροστά απο ένα κάρο μαγαζιά που με μπιστόλιασαν ένα κάρο χιλιάρικα...απλά δεν γίνεται να περάσω εκείνο τον δρόμο με σκοπό να περάσω καλά...
    αν τώρα θέλετε να το παίζεται παρεξηγημένοι πρόβλημα σας. προσωπικά για μένα, κανένα θέμα, άσχετα τα σχόλια και τις σπόντες.
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Thomelef : 07-02-12 στις 16:40
    sympether with chiefτης

    _________________________________________________

    /
    //Μ3 BORN ON THE RACETRACK TO LIVE IN THE STREETS

  11. The Following User Says Thank You to Thomelef For This Useful Post:

    ΔημήτρηςΜ3 (07-02-12)

  12. #108

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο scania124 Εμφάνιση μηνυμάτων
    γιατι σπυρακο???? περιοριστικά μετρα?????χρωστας ΦΠΑ και εσυ σαν τον γαβαλα????
    που τέτοια τύχη

  13. The Following User Says Thank You to m-power_01 For This Useful Post:

    BILL007 (07-02-12)

  14. #109
    Εγγραφή
    05-01-10
    Περιοχή
    Ναουσα
    Ηλικία
    42
    Μηνύματα
    4.109
    Thanked
    2483
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Thomelef Εμφάνιση μηνυμάτων
    γιατί...που είναι το κακό να γίνουν πολ για όλα αυτά δλδ???επίσεις πρέπει να μας αρέσει όλους η χαλκηδόνα σαν μέρος???
    άσε μας ρε θάνο...άμα ήταν έτσι, θα το κάναμε τετάρτη και εννέα το βράδυ όπως έγινε η πρόταση, και όποιος θέλει ας έρθει. τι μου λές τώρα.
    άντε τώρα. όχι μια φορά θα βρεθούμε, άμα δεν θέλουν κάποιοι τι να πούμε, κτλ κτλ...πλάκα μας κάνετε μωρέ???κάθε σαββάτο βρισκόμαστε, και όποιος μπορεί έρχεται. έχουμε βρεθεί με άτομα απο αθήνα - κρήτη - κύπρο, και έχουμε τον άλλο τον τρελό με το σκούτερ, που έρχεται με τα χιόνια.
    προσωπικά μου την έδωσε ότι ψήφισαν άτομα που δεν πρόκειτε να εμφανιστούν.
    δεύτερο, ότι υπήρξε σχόλιο σχετικά με την τιμή που έδωσε ο νίκος, ενώ πέρυσι δώσαμε παραπάνω, άσχετα τα 11 - 12 που λέει ο χρήστος. απο 15 - 16 το άτομο είχαμε δώσει.
    τρίτον, ότι παρόλο το σχόλιο, δεν έχουμε ακόμα την τιμή της χαλκηδόνας.
    τέταρτον, ότι έγινε ολόκληρος ντόρος, με το πόσο δύσκολο είναι να οργανωθεί μια κοπή πίτας, ενώ στην ουσία έχουμε να πάρουμε μια τιμή κατ'άτομο, και να παραγείλουμε μια σοκολατόπιτα. ούτε να μαγειρέψουμε έχουμε, ούτε να καθαρίσουμε και να στρώσουμε το μαγαζί.
    πέμπτο, τα συνεχόμενα σχόλια του χρήστου...άμα δεν μπορούμε να βρεθούμε μια φορά, κτλ κτλ...
    τέλος, μην μου στεναχωρείτε τον πόντιο γμτ π@@τ@ν@ μου...
    καλά να περάσετε πάντως. εγώ προσωπικά δεν γουστάρω μία την χαλκηδόνα, για τον λόγο ότι κατ'ανάγκη είμαι κάθε παρασκευή τα τελευταία 10 χρόνια, και δεύτερον χαλιέμαι αφάνταστα να περνάω μπροστά απο ένα κάρο μαγαζιά που με μπιστόλιασαν ένα κάρο χιλιάρικα...απλά δεν γίνεται να περάσω εκείνο τον δρόμο με σκοπό να περάσω καλά...
    αν τώρα θέλετε να το παίζεται παρεξηγημένοι πρόβλημα σας. προσωπικά για μένα, κανένα θέμα, άσχετα τα σχόλια και τις σπόντες.
    Ααα Θωμά ξέρεις τώρα είπε κάτι ο Τεο και εμένα
    υδροσε το αυτί ...Αυτο το είπα για το λόγο
    Που χαλιομαστε μεταξύ μας αλλα ο φίλος αλλα ήθελε να καταλάβει Ι
    P.s σε τηλ σε λίγο όταν με τηλ έβλεπα όνειρο
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη ΔημήτρηςΜ3 : 07-02-12 στις 17:00

  15. #110
    Εγγραφή
    24-12-09
    Ηλικία
    42
    Μηνύματα
    2.756
    Thanked
    1695
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο DaywalkeR Εμφάνιση μηνυμάτων
    Σε καμία περίπτωση δεν είμαστε 2 ομάδες και αυτό που γράφω δεν το γράφω για να μαλώσω με κανέναν. Απλά όμως και οι 25 που δήλωσαν ότι θέλουν να γίνει στην Χαλκηδόνα που είναι εξαφανισμένοι, μονο 15-16 συμμετοχές βλέπω εκεί είναι όλες οι αντιρήσεις μου, στον "δημοκρατικό" τρόπο που έγινε η επιλογή...
    Εγω ξερω πολυ καλα με ποιον τορο πο το εννοεις και δεν διαφωνω μαζι σου (σχεδον σε ολα) αλλα διαφωνω στο οτι δνε ειμαστε 2 ομαδες.Οχι ρε φιλε ειμαστε 2 ομαδες και το ξερεις πολυ καλα.και φαινεται σε πολλες περιπτωσεις.δεν μοπορω να καταλαβω αυτον τον λογο ομως και ειδικα απο καποιους οι οποιοι ειναι απλα ''παπαγαλακια''(το εχω ξαναπει οποιος εχει τη μυγα να την φερει πισω)και δεν ξερουν καν τον λογο που ειναι με την μια η την αλλη ομαδα!!!αφου εγιναν ετσι τα πραγματα πιο καλο θα ηταν να βρεθουμε ολοι οπως καθε χρονο και μετα να αρχισει το ξεκατινιασμα εδω μεσα. πιο πολυ πλακα δεν θα ειχε ετσι?

    ΥΓ ρε μλκα Θωμα πηγαινε απ τον πισω δρομο ρε και συ να μην χρειαστει να περασεις απ αυτα τα μαγαζια
    ΥΓ2 ρε Θωμα καλα τα λες αλλα ξερεις οτι δεν ειναι ακριβως ετσι τα πραγματα ειδικα οταν υπαρχουν κι αλλες περιπτωσεις στις οποιες αλλαξανε ωρες και μερες επειδη δεν βολευε 2-3 και ξερεις οτι εγινε.δεν χρειαζεται να αναφερουμε το ποτε ακριβως.....

    ΥΓ ΞΕΚΟΛΛΑΤΕ ΚΑΙ ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΠΙΟΥΜΕ ΚΑΝΕΝΑ ΤΟΥΜΠΑ ΛΙΜΠΡΕ ΚΑΙ ΑΦΗΣΤΕ ΤΙΣ ΜΛΚΙΕΣ

  16. The Following 4 Users Say Thank You to gyiama For This Useful Post:

    Konstantinos E60 (07-02-12), scania124 (07-02-12), Thomelef (07-02-12), tsagio (07-02-12)

Σελίδα 11 από 30 ΠρώτηΠρώτη ... 91011121321 ... ΤελευταίαΤελευταία

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας
  •  
BACK TO TOP