Σελίδα 10 από 16 ΠρώτηΠρώτη ... 89101112 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 91 έως 100 από 159

Θέμα: Ν43 επισημα πλεον ΔΩΡEΑΝ αντικατασταση πολλαπλασιαστων!!!

  1. #91
    Εγγραφή
    22-02-10
    Περιοχή
    ΛΑΡΙΣΑ
    Ηλικία
    58
    Μηνύματα
    12.860
    Thanked
    25860
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο S8N Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αρουλη, ξέρω γιατί μου έριξες thanks. Γιατί επεσαν να σε φάνε για τα 54 ευρώ και ξαφνικά βρέθηκε ακόμη μεγαλύτερο θύμα!
    τι μεγαλυτερο??? τεραστιο ΘΥΜΑ!!!

  2. The Following User Says Thank You to aristent For This Useful Post:

    S8N (28-06-12)

  3. #92
    Εγγραφή
    24-12-09
    Περιοχή
    ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ
    Ηλικία
    44
    Μηνύματα
    2.701
    Thanked
    3257
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο aristent Εμφάνιση μηνυμάτων
    ...ηθελα να 'ξερα τι θα λενε στους πελατες τους, οι αντιπροσωποι που προσφατα τους αλλαξαν τους πολλαπλασιαστες ????
    αυτο πιστεψε με ειναι ενα μεγαλο προβλημα.
    "ΕΞΩ ΟΙ ΒΑΣΕΙΣ ΤΟΥ ΘΑΝΑΤΟΥ ΑΠ ΤΟΝ ΑΡΗ" (Τζιμακος)

  4. The Following User Says Thank You to z3 2.2 For This Useful Post:

    aristent (28-06-12)

  5. #93
    Εγγραφή
    05-02-10
    Περιοχή
    Γερακας
    Μηνύματα
    5.944
    Thanked
    12383
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο S8N Εμφάνιση μηνυμάτων
    Τα έδωσα στον πατέρα μου και δεν πρόλαβα να παραγγείλω.
    δεν θυμάμαι να σε υιοθέτησα

  6. The Following 2 Users Say Thank You to PANOS-E60 For This Useful Post:

    aristent (28-06-12), S8N (28-06-12)

  7. #94
    Εγγραφή
    26-03-10
    Περιοχή
    Athens
    Μηνύματα
    5.698
    Thanked
    18806
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    Ο,τι περίσσεψε από την δική σου παρτίδα, Πανο, το πήρε ο θείος της γυναίκας μου για το Χ3 του. Είμαστε πενβεδοοικογενεια βλέπεις!

  8. The Following User Says Thank You to S8N For This Useful Post:

    PANOS-E60 (28-06-12)

  9. #95
    Εγγραφή
    09-11-12
    Ηλικία
    45
    Μηνύματα
    11
    Thanked
    3
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    Παιδιά καλησπέρα,

    Καταρχάς ένα μεγάλο ευχαριστώ που αναδείξατε αυτό το θέμα και είμαι σίγουρος πλέον οτι μπορώ να πιέσω το συνεργείο για να μου αλλάξει τους πολ/στές.

    Όπως πολλοί από εσάς, έτσι και εγώ, με ένα Ν43 02/09 έχω ήδη ένα καμένο πολ/στη και το αυτοκίνητο έχει αρχίσει και ρετάρει ξανά

    Όταν είχα πάει για την αλλαγή του καμένου πολ/στη μου είχαν αλλάξει εντός εγγύησης μόνο τον ένα (τον καμένο), ενώ οι υπόλοιποι 3 παρέμειναν οι παλιοί.

    Μπορώ να ζητήσω να μου αλλάξουν τώρα και τους 4 (3 παλιούς και 1 καινούριο) με τη λογική οτι μιας και οι 3 από τους 4 είναι προβληματικοί, αυτό έχει επιβαρύνει και τον 1 μη προβληματικό;

    Ευχαριστώ

  10. #96
    Εγγραφή
    27-11-11
    Μηνύματα
    420
    Thanked
    469
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    στους αλλαζουν ολους ακομα και τον εναν που εβαλες και αλλαζεις και τα μπουζι οπωσδηποτε...για τα μπουζι δεν ξερω αν πληρωνεις ,για τα αλλα δεν δινεις τιποτα.

  11. #97
    Εγγραφή
    22-02-10
    Περιοχή
    ΛΑΡΙΣΑ
    Ηλικία
    58
    Μηνύματα
    12.860
    Thanked
    25860
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο gviti Εμφάνιση μηνυμάτων
    Παιδιά καλησπέρα,

    Καταρχάς ένα μεγάλο ευχαριστώ που αναδείξατε αυτό το θέμα και είμαι σίγουρος πλέον οτι μπορώ να πιέσω το συνεργείο για να μου αλλάξει τους πολ/στές.

    Όπως πολλοί από εσάς, έτσι και εγώ, με ένα Ν43 02/09 έχω ήδη ένα καμένο πολ/στη και το αυτοκίνητο έχει αρχίσει και ρετάρει ξανά

    Όταν είχα πάει για την αλλαγή του καμένου πολ/στη μου είχαν αλλάξει εντός εγγύησης μόνο τον ένα (τον καμένο), ενώ οι υπόλοιποι 3 παρέμειναν οι παλιοί.

    Μπορώ να ζητήσω να μου αλλάξουν τώρα και τους 4 (3 παλιούς και 1 καινούριο) με τη λογική οτι μιας και οι 3 από τους 4 είναι προβληματικοί, αυτό έχει επιβαρύνει και τον 1 μη προβληματικό;

    Ευχαριστώ
    Απο τη στιγμη που βαζουν το κλειδι του οχηματος σου, στην ειδικη θηκη που εχουν τα εξουσιοδοτημενα για BMW συνεργεια,βλεπουν στον υπολογιστη τους, εκτος ολων των αλλων(τελευτ.σερβις κλπ.),οποια μηνυματα(καμπανιες τις λενε αυτοι) τρεχουν για το οχημα σου.

    Η αμφισβητηση μου ειναι, στο οτι μπορουν να μην σε πληροφορησουν,να κανουν παραβλεψη και να μην εκτελεσουν την καμπανια, πληκτρολογοντας ψεμματα οτι εγινε η εργασια...

    .....επικινδυνο γι'αυτους αφου εαν διασταυρωθει και το μαθουν τα κεντρικα της BMW, χανουν ολα τα δικαιωματα της συνεργασιας τους.....ομως οι εποχες ειναι παραξενες και ποτε δεν ξερεις...

    .....εγω χρειαστηκε να το πω για τους πολλαπλασιαστες....... και καλα το "κομπιουτερ" δεν το εδειξε με την πρωτη κλπ.κλπ......


    Οι νεοι πολλαπλασιαστες εχουν νεο κωδικο ,αλλα δυστυχως επειδη και οι δικοι σου πρεπει να αποσταλουν παλι στη Γερμανια ως αποδεικτικο αντικαταστασης,δεν θα εχεις την ευκαιρια να τους εχεις στα χερια σου.....αν και μεγαλυτερο αγχος να εχεις στο να μπουν οι νεοι.


    αφου λοιπον θα εχουν "ξηλωθει" αρκετα πραγματα απο το καλυμα του μοτερ εχει πλεον ο μηχανικος "οπτικη" επαφη με τα μπουζι,οποτε ΜΕ ΠΟΛΥ ΧΑΜΗΛΟ ΚΟΣΤΟΣ ΧΡΟΝΟΥ ΕΡΓΑΣΙΑΣ (πχ.20 ευρω....αν και δωρεαν θα μπορουσε να το κανει....),μπορει να σου αλλαξει ολα τα μπουζι (50ευρω κοστιζουν περιπου)


    Αντε και καλη τυχη!!!

  12. #98
    Εγγραφή
    09-11-12
    Ηλικία
    45
    Μηνύματα
    11
    Thanked
    3
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    @bimmerm: katarxas euxaristo gia tin apantisi! se sinexeia auto pou eipes, theoreis oti an vgei oti to autokinito einai meros tis kampanias allagis pol/ston exo to dikaioma na allakso kai ton prosfata allagmeno o opoios "theoritika" einai neas texnologias kai einai akoma mesa sta 2 xronia eggiisis?

    @aristent: logiko pou exeis tosa polla "Thank you", oi apantiseis sou einai poli katatopistikes! exo akoma mia mikri erotisi, esto oti to pao se ena sinergeio gia na diapistoso ean to autokinito einai ontos meros tis kampanias, autos o elegxos ginetai aplos me to kleidi i xreiazetai kati parapano gia na to diapistosoun pou simainei oti mporei na pliroso apla gia ton elegxo? Thelo na po, an to pao se kapoion kai mou pei oti den trexei kampania gia to autokinito (logo kai ton diskolon kairon opos eipes), tha mporousa poli apla na to pao se kapoion allo kai se kapoion allo, arkei autos o elegxos na min apaitei oute xrono oute xrima...


  13. #99
    Εγγραφή
    05-02-10
    Περιοχή
    Γερακας
    Μηνύματα
    5.944
    Thanked
    12383
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    φίλε, γράφε σε παρακαλούμε με ελληνικούς χαρακτήρες, είναι κανόνας του φόρουμ.

  14. The Following User Says Thank You to PANOS-E60 For This Useful Post:

    Kostas_1 (14-11-12)

  15. #100
    Εγγραφή
    09-11-12
    Ηλικία
    45
    Μηνύματα
    11
    Thanked
    3
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    @bimmerm: καταρχάς ευχαριστώ για την απάντηση! σε συνέχεια αυτού που είπες, θεωρείς ότι αν βγει πως το αυτοκίνητο είναι μέρος της καμπάνιας αλλαγής πολ/στων έχω το δικαίωμα να αλλάξω και τον πρόσφατα αλλαγμένο ο οποίος "θεωρητικά" είναι νέας τεχνολογίας και είναι ακόμα μέσα στα 2 χρόνια εγγύησης;

    @aristent: λογικό που έχεις τόσα πολλά "Thank you", οι απαντήσεις σου είναι πολύ κατατοπιστικές! έχω ακόμα μια μικρή ερώτηση, έστω ότι πάω σε ένα συνεργείο για να διαπιστώσω εάν το αυτοκίνητο είναι όντως μέρος της καμπάνιας, αυτός ο έλεγχος γίνεται απλώς με το κλειδί, ή χρειάζεται κάτι παραπάνω για να το διαπιστώσουν , που σημαίνει ότι μπορεί να πληρώσω για τον έλεγχο; Θέλω να πω, αν το πάω σε κάποιον και μου πει οτι δεν τρέχει καμπάνια για το αυτοκίνητο (λόγω και των δύσκολων καιρών όπως είπες), θα μπορούσα πολύ απλά να το πάω σε κάποιον άλλο και σε κάποιον άλλο, αρκεί αυτός ο έλεγχος να μην απαιτεί ούτε χρόνο ούτε χρήμα...

  16. The Following User Says Thank You to gviti For This Useful Post:

    aristent (14-11-12)

Σελίδα 10 από 16 ΠρώτηΠρώτη ... 89101112 ... ΤελευταίαΤελευταία

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας
  •  
BACK TO TOP