Σελίδα 3 από 3 ΠρώτηΠρώτη 123
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 21 έως 22 από 22

Θέμα: καρουμπαλο σε λαστιχο runflat απο e92

  1. #21
    Εγγραφή
    20-08-13
    Ηλικία
    45
    Μηνύματα
    732
    Thanked
    2785
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Κ Εμφάνιση μηνυμάτων
    Πήγα σήμερα στο βουλκανιζατέρ μπρος πίσω απο τη μεριά του οδηγού σκισιμο απο μέσα...παραγγελία δυο νέα...χτυπά κι άλλο,θα το αντ έξω...
    Τα conti εχουν βγει μαλλον ελλατωματικα ή ειναι υπερβολικα μαλακά κ διαλυονται , φορουσα κ εγω τα continental sports contact 5 ssr (run flat δηλαδη) κ ειχα το ιδιο προβλημα , τα ειχα 1 χρονο.
    Σκισιμο απο μεσα σε 2 απο τα 4 κ χωρις να χασει το ελαστικο πιεση ωστε να μου αναψει η ενδειξη, τα στειλαμε στην αποθηκη απο οπου τα πηρε ο λαστιχας μου κ εκεινοι με την σειρα τους παρακατω στην continental κ μεχρι να βγει το πορισμα πηρα νεα τετραδα εννοειτε αλλη μαρκα , μου τα αφησαν με εκπτωση 50℅ μεχρι να δουμε τι αποζημιωση θα δωσουν....μην το αφησεις ψαξτο λιγο με αυτον οπου αγορασες τα conti.

    Ολο τον σεπτεμβριο κυκλοφορουσα με τα χιονολαστιχα μεχρι να ερθει η νεα 4τραδα
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Alex_ : 14-10-14 στις 20:58

  2. The Following User Says Thank You to Alex_ For This Useful Post:


  3. #22
    Εγγραφή
    28-11-11
    Περιοχή
    ΑΡΓΟΣ
    Ηλικία
    36
    Μηνύματα
    1.311
    Thanked
    1475
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    Χθες γυρίζοντας απο το μπανακι,με τέρμα φάουλ διάθεση,καταλαβαίνω το αυτοκίνητο να παιρνει προς τα δεξια και σε δευτερόλεπτα άναψε ένδειξη για λάστιχο στο καντράν.ευτυχώς το βουλκανιζατέρ ηταν στα 100 μετρα και ανοιχτο(ευτυχώς).κατεβαινω και εντόπισαν μια χαρτάκια,απο γουβα όπως μου είπε,γύρω στα 5 εκατοστά..,έτσι,για να γουσταρουμε 130 εουρος...η ξενερ; διαδεχθηκε της διαθεσης...conti sport contact 5 run flat πριν και μετα...το λάστιχο στο περιπου με 25000 χλμ.αυττααααα!
    Αν στα είκοσι δεν μάθεις,
    στα τριάντα δεν κάνεις,
    στα σαράντα δεν έχεις,
    τότε στα πενήντα ούτε θα μάθεις, ούτε θα κάνεις, ούτε θα έχεις.



    Τι γαρ ωφελείται άνθρωπος, αν τον κόσμον όλον κερδίσει την δε ψυχή αυτού ζημιωθή?

Σελίδα 3 από 3 ΠρώτηΠρώτη 123

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας
  •  
BACK TO TOP