Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 10 από 71

Θέμα: ΑΠΟ ΛΕΡΟ NURBURING HELP

Threaded View

Προηγούμενο μήνυμα Προηγούμενο μήνυμα   Επόμενο Μήνυμα Επόμενο Μήνυμα
  1. #13
    Εγγραφή
    18-12-12
    Περιοχή
    Athens
    Ηλικία
    52
    Μηνύματα
    687
    Thanked
    1058
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο BMW2jz Εμφάνιση μηνυμάτων
    γαματα....δεν ειναι το μπατζετ το θεμα το θεμα ειναι μη πεσω σε κανα ****** κ το τραβηξει στα ακρα κ παει για κατασχεση φαση ...που ειναι πολυ ακραιο τιμολογιο κινητηρα εχω το αμαξι δεν ειναι κανα κλεμμενο το πολυ πολυ να με υποχρεωσουν να το μετατρεψω στην αρχικη του μορφη κ τελος..βεβαια τα σεναρια ολα ειναι πιθανα...εδω στο νησι εγινε πριν κανα 6μηνο ντου απο καινουριο δοικητη της αστυνομιας κ επειδη επιασαν ενα βλαμμενο με οπελ κ μεγαλο μοτερ μεσα το τραβηξαν κατω στο τμημα χεστηκε κ αρχισε να δινει διαφορους που εχουν αλλαξει μοτερ κ ετσι τον αφησαν με την προυποθεση να αλλαξει κινητηρα...βεβαια μετα απο αυτο οι ******* ανοιγαν καπω σε οοοοολα...μεχρι που σταματησαν bmw φιλου μαματο 316 κ επειδη ειχε κολαρα σωληνωσεις κ βαμμενα καπακια μηχανης τον τραβηξαν στο τμημα γτ δεν πιστευαν οτι ειναι ο κινητηρας του....χεχεχεχεμιλαμε για ζωα τελειως...τεσπα..πρασινη καρτα παιρνω αν θελω απο την ασφαλεια κανονικα αφου με ενοχλουν κιολας καθε φορα που την ανανεωνω αν τη χρειαζομαι....οπως ειχα πει κ πιο πριν εχω φτασει μεχρι Ρουμανια βουλγαρια τη γυρισα ολη φαγαμε κ κληση για ταχυτητα τους λαδωσαμε κ φυγαμε απλα εκει προς ιταλια βενετια κ πανω δεν εχω ιδεα τι γινεται κ ποσο αυστηρα ειναι τα πραγματα γι'αυτο ανοιξα το θρεντ να δω ποσο ρισκο παιρνω κ τι κινδυνους διατρεχω Αν με σταματησουν σε τετοιες χωρες...
    αυτοκινητο με αδηλωτο μοτερ, ΔΕΝ ειναι ασφαλισμενο σε περπτωση ατυχηματος και παει για κακουργημα. και οχι, αν το μαθει η ασφαλεια σου ΔΕΝ θα παρεις ποτε πρασινη καρτα.
    αν παρεις πρασινη καρτα και σε πιασουν, θα σου κανει μηνυση για απατη η ασφαλεια σου.

    α) εισαι ανασφαλιστος
    β) πας για φοροδιαφυγη
    γ) δεν ισχυει το ΚΤΕΟ σου.

    αν δεν μπορεις να τα καταλαβεις αυτα, κανε οτι νομιζεις.
    αν ψαξεις λιγο εδω μεσα, εχω κανει ολοκληρη αναλυση σε τι προβλημα εχω μπλεξει εγω με μοτερ BMW !!!!
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη compactM3 : 16-10-15 στις 20:51

  2. The Following 6 Users Say Thank You to compactM3 For This Useful Post:

    Bazil Van Sinner (17-10-15), BILL007 (17-10-15), diosak (17-10-15), ghost-rider (17-10-15), VanVIC (07-11-15), Vassilis ///M (17-10-15)

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας
  •  
BACK TO TOP