Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Stunt Mike Εμφάνιση μηνυμάτων
Στο μυαλο μου το'χω ως εξης:Αγορα μιας μετριας καροτσας εως 700 ευρω....Αλλαγη πατωματων(οδηγου-συνοδηγου σαπιζουν) και συνηθως πισω πορτας που θα'χουν σαπισει,αφου θα το'χω περιποιηθει ολο καταλληλως με τριψιματα-κοψιματα-κολληματα λαμαρινας απο μενα,οπου χρειαζεται....Ασταρωμα,πισσ ρισμα,βαψιμο απο τα χερακια μου με κοστος υλικων γυρω στα 250 ευρω....2 καθισματα μπροστινα απο Seicento Sporting,ντυσιμο το πισω και τα πλαινα σε ταπετσερη....Μοτερ-σασμαν επισης απο Sporting,ολα αυτα κανα 1500αρικο δλδ,περιπου...Διαφορες λεπτομερειες καλλωπιστικες που εχω στο μυαλο μου θα γινονται σταδιακα μετα....Αναλωσιμα τυπου φρενα-αμορτισερ δεν τα βαζω στο κοστος.Συνολο κοστους μαξιμουμ στο 3χιλιαρο για ενα ομορφο απλο μινι κουπερακι,που θα βγαινει βολτα ενα ΣΚ για χαβαλε
καπου εκει βγαινει και για Α112 με uno turbo μοτερ αλλα πλεον ετσι οπως πανε τα πραγματα δεν το βλεπω. Στην Π Πεντελη αυτο που παιζει ειναι πανεμορφο αλλα εχει χρημα το αμαξι πανω του. Ειναι φοβερα προσεγμενο στην λεπτομερεια με old style bucket του 70 μεσα και αλλα τετοια ωραια. Φοβερα ψαγμενο.