Καλησπέρα σε όλους και καλή βδομάδα. Θα ήθελα να αντικαταστήσω το f&u ράδιο cd που έχει το e36 για λόγους ότι είναι ''σαπίλα'' .Σκέφτομαι να βάλω pioneer avh6300 bt ή kenwood kvt526. Είμαι λοιπόν μεταξύ αυτών των δύο μηχανημάτων καθώς θέλω να βάλω κάτι καλό . Ποιο από τα δύο ειναι καλύτερο? Υπάρχει μεγάλη διαφορά μεταξύ τους? Να ξεκαθαρίσω πως δεν θέλω να βαλω ούτε ηχεία ,ούτε woofer στο μέλλον. Απλά θελω να έχω μια καλη μονάδα με οθόνη (τα ηχεία που έχουμε είναι pioneer ,απλά για την ιστορία το αναφέρω) και κυρίως αν βάλω ένα video μουσικης να έχει καλή ανάλυση. Παρατήρησα ωστόσο ότι στο pionner αφαιρείται η πρόσοψη ενώ στο kenwood όχι (και επειδή έχουμε ένα κλειστό γκαράζ και ένα Ε36 ΚΑΙ Ε46,βάζουμε την μία βδομάδα το ένα και την άλλη το άλλο,θεωρώ πως είναι σημαντικό να αφαιρείται η πρόσοψη αν και σκεπάζουμε αυτό που έιναι εξω κάθε φορα). Επίσης το pionner έχει και bluetooth ,ενώ το kenwood δεν έχει και για να βάλεις την μονάδα του bluetooth θέλει 140 ευρω. Aυτά σε γενικές γραμμές . Παρακαλώ συγχωρέστε με για το κουραστικό και μεγάλο κείμενο. Θέλω να 'μαι κατατοπιστικός για να καταλάβαιτε τι ζητάω.