Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 10 από 1043

Θέμα: Τι καινουργιο προσθεσατε στη BMW σας μέρος 3ο

Threaded View

Προηγούμενο μήνυμα Προηγούμενο μήνυμα   Επόμενο Μήνυμα Επόμενο Μήνυμα
  1. #11
    Εγγραφή
    28-12-09
    Ηλικία
    48
    Μηνύματα
    3.056
    Thanked
    8113
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο bmw316turbo Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ας γραψω και εγω κατι.
    Λοιπον προκειται για μηχανικη αναβαθμιση, προσθεσα αλλο χταποδι με external και αλλαξα την εισαγωγη με τετραπεταλουδο απο μηχανακι suzuki.
    Αυτα
    Μου αρέσει ρε Ζώη που τα αναφέρεις λες και άλλαξες λάδια στο αυτοκίνητο μόνος σου χαχαχα ( )

    Κάτι άτομα σαν τον Ζώη σε κάνουν να νιώθεις ότι είσαι για το πικπα όταν βλέπεις από κοντά το όραμα του, την μελέτη του ,την τεχνογνωσία και προπαντώς την άψογη εφαρμογή τους με ερασιτεχνικά κιόλας εργαλεία!

    Για να καταλάβουν τα μέλη ενδεικτικά, όταν λέει ότι "έφτιαξα χταπόδι", ο τύπος έκατσε το σχεδίασε , αγόρασε τα απαιτούμενα υλικά , τα κόλησε και τα τοποθέτησε ΟΛΑ ΜΟΝΟΣ ΤΟΥ!
    δεν εμπλάκησαν ούτε μηχανικοί ούτε μηχανουργοί ούτε τίποτα ...

    Το δε κόστος για τα παραπάνω δεν θα το βρείτε πουθενά, δεν υπάρχει...

    Όσον αφορά περί αξιοπιστίας του project ενδεικτικά σας αναφέρω ότι σχεδόν κάθε κυριακή του πίνει το αίμα κάνοντας δοκιμές και ρυθμίσεις!

    Ζώη, μου δίνεται η ευκαιρία να πω και από αυτό το βήμα, πόσο πραγματικά χαίρομαι για σένα, για την γνωριμία μας και πλέον για την φιλία μας.


    υγ1: θα παίξεις 1.5 με νερά και βλέπουμε...
    υγ2: βάλε ρε μια φώτο (έστω και θολή χαχαχα)
    τούρμπο και πράσινα άλογα

  2. The Following 7 Users Say Thank You to Panos 316T For This Useful Post:

    aristent (14-12-11), BILL007 (14-12-11), bill_m3 (14-12-11), bmw316turbo (14-12-11), Nick bmwlover (15-12-11), Nino (15-12-11), VanVIC (15-12-11)

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας
  •  
BACK TO TOP