Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 10 από 52

Θέμα: Τί μας κάνει να θέλουμε να "σκαλίζουμε" τα BMW μας ?

Threaded View

Προηγούμενο μήνυμα Προηγούμενο μήνυμα   Επόμενο Μήνυμα Επόμενο Μήνυμα
  1. #1
    Εγγραφή
    24-12-09
    Περιοχή
    F.I.R. Αθηνών
    Ηλικία
    53
    Μηνύματα
    5.120
    Thanked
    12698
    Rides
    1

    Προεπιλογή Τί μας κάνει να θέλουμε να "σκαλίζουμε" τα BMW μας ?

    Κάπου το'χω ξαναγράψει οτι όταν ήρθε στα χέρια μου το Ζ3 ήταν 1.9 απο το εργοστάσιο. Μια χαρά roadster ήταν και ωραίες και χαλαρές βόλτες κάναμε με την σύζηγο.

    Κάποια στιγμή το 2004, ένας φίλος μου έδειξε ένα ελληνικό forum για BMW, γράφτηκα και άρχισα να διαβάζω διάφορα ενδιαφέροντα ώσπου "έπεσα" σε αυτό:

    M roadster Supercharger Vs 911 (320hp)
    --------------------------------------------------------------------------------
    Katarxin epitelous pira to amaksi mou...kai tsoulaei arketa kala,tha elega...Tin kuriaki to vradaki eimouna me ton filo Thodori(s2000 o gnostos)kai voltarame me to Z.Ksafnou emfanistike tipos sfinakias pou patage me 911 996 carrera2 facelift 320hp(me ta fota tis turbo,apo ekei ksexorizoun ta 300 me ta 320hp).Me pernai se sfines,vrisketai mprosta mou kai mas pianei fanari...ksekiname ego apo piso tou kai koumpoma 2as mazevo me dinami...sto koumpoma 3is vgaino aristera kathos fovithika oti tha ton xtipiso apo ton rithmo pou plisiaza kai to Z ksekolaei tin oura tou opote ton tipo ton perasa me anapoda sta 140km apo aristera!!Eprepe na deite to vlemma tou otan ekopsa kai irthe dipla mou...meta den ksanapatise gazi,me 50 ego,me 50 autos piso mou... Stin igia tou...

    Το ανωτέρω κείμενο γάρφτηκε απο το μέλος μας skandalis 447, τότε το 2004 σε κάποιον άλλο ιστότοπο.
    Επειδή ξέρει, του έχω πεί "τί έχω πάθει" με το συγκεκριμένο κείμενό του, πιστευω οτι δεν θα'χει πρόβλημα που το αναδημοσιευω (τα πνευματικά δικαιώματα του κειμένου ανήκουν στον ίδιο τον skandalis 447 και εαν έχει ένσταση μπορεί να μου ζητήσει να το ανακαλέσω).
    Αφορούσε την συμπεριφορά και τα "επιτευγματα" του δικού του Ζ3Μ μετά την προσθήκη κομπρέσορα...
    Μετά την συγκεκριμένη δημοσιευση ακολούθησαν κι μερικές άλλες τέτοιες δημοσιευσεις απο το ίδιο μέλος (κάποιες και με Ferrari) και με έβαλαν στην μπρίζα...
    Κάπου εκεί ξεκίνησαν τα δικά μου "σκαλίσματα" τα οποία δεν προβλέπω να τελειώσουν ποτέ στο συγκεκριμένο Ζ3, Θεού και Υπουργού οικονομικών επιτρεπόντων...

    Και στα δικά σας !

  2. The Following User Says Thank You to VanVIC For This Useful Post:

    skandalis447 (14-01-10)

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας
  •  
BACK TO TOP