Σελίδα 1 από 4 123 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 10 από 39

Θέμα: Ωχ ωχ ωχ

  1. #1
    Εγγραφή
    27-12-09
    Ηλικία
    36
    Μηνύματα
    442
    Thanked
    174
    Rides
    0

    Προεπιλογή Ωχ ωχ ωχ

    Χθες γυρνοντας απο Πορτο Γερμενο λιγο πριν την εξοδο για λιοσια πριν απο μια σηραγγα πηγαινοντας με 160 και ο μπροστινος 180 γυρω στις 2 το πρωι αναβει φλας για τον μπροστινο και ενα για μενα!!!!!!Πειτε μου οτι ηταν τυχαιο και δεν εχουν φλας οι καμερες αττικη οδο!!!Αν με τσιμπησαν τελικα τι κανω?350 ευρω λεει και 2 μηνες χωρις διπλωμα και δικαστηριο!!!ξαφνικα αστραψε το τοπιο και υπεθεσα οτι ειναι αυτο που δυστυχως πρεπει να ειναι αυτο...Βοηθεια!!Πηαγαινα και ο ηλιθιος δεξια λωριδα!!
    Αν οι Ελληνες αποκτήσουν μόρφωση και ενότητα, αλίμονό μας.
    ΟΥΙΣΤΟΝ ΤΣΩΡΤΣΙΛ

  2. #2
    Εγγραφή
    23-12-09
    Περιοχή
    Τρίκαλα
    Ηλικία
    48
    Μηνύματα
    4.894
    Thanked
    6363
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Συγνώμη που θα σε απογοητεύσω αλλά κοίτα εδώ :
    https://www.bmwfans.gr/forum/showpos...35&postcount=5


  3. #3
    Εγγραφή
    23-12-09
    Περιοχή
    Θεσ/νίκη
    Ηλικία
    47
    Μηνύματα
    3.294
    Thanked
    7813
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    Δηστυχώς....... πήρες την Polaroid σου !!!

  4. #4
    Εγγραφή
    23-12-09
    Περιοχή
    Athens, Greece
    Ηλικία
    35
    Μηνύματα
    6.094
    Thanked
    8507
    Rides
    2

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο TOMIS Εμφάνιση μηνυμάτων
    Χθες γυρνοντας απο Πορτο Γερμενο λιγο πριν την εξοδο για λιοσια πριν απο μια σηραγγα πηγαινοντας με 160 και ο μπροστινος 180 γυρω στις 2 το πρωι αναβει φλας για τον μπροστινο και ενα για μενα!!!!!!Πειτε μου οτι ηταν τυχαιο και δεν εχουν φλας οι καμερες αττικη οδο!!!Αν με τσιμπησαν τελικα τι κανω?350 ευρω λεει και 2 μηνες χωρις διπλωμα και δικαστηριο!!!ξαφνικα αστραψε το τοπιο και υπεθεσα οτι ειναι αυτο που δυστυχως πρεπει να ειναι αυτο...Βοηθεια!!Πηαγαινα και ο ηλιθιος δεξια λωριδα!!
    Δεν εχεις δικαστηριο, κανεις δεν δικαζεται για τετοιες παραβασεις πια λογω αποσυμφορησης αυτων. 700¤ (350 σε 10 μερες) και 2 μηνες διπλωμα.

  5. #5
    Εγγραφή
    27-12-09
    Ηλικία
    36
    Μηνύματα
    442
    Thanked
    174
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο fanisk Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δεν εχεις δικαστηριο, κανεις δεν δικαζεται για τετοιες παραβασεις πια λογω αποσυμφορησης αυτων. 700¤ (350 σε 10 μερες) και 2 μηνες διπλωμα.
    2 μηνες???Και τι θα κανω το καλοκαιρι ολο λεος..Προσβαλλεται αυτο με καποιο μεσον η οτιδηποτε?Μπορω να το παρω πισω το διπλωμα?
    Αν οι Ελληνες αποκτήσουν μόρφωση και ενότητα, αλίμονό μας.
    ΟΥΙΣΤΟΝ ΤΣΩΡΤΣΙΛ

  6. #6
    Εγγραφή
    23-12-09
    Μηνύματα
    6.185
    Thanked
    10609
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Μπορεις να πας με τον παππου* σου, να πει οτι οδηγουσε αυτος και να παρουν το δικο του διπλωμα.

    * Ή οποιονδηποτε αλλον εθελοντη

  7. #7
    Εγγραφή
    23-12-09
    Περιοχή
    Athens, Greece
    Ηλικία
    35
    Μηνύματα
    6.094
    Thanked
    8507
    Rides
    2

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο TOMIS Εμφάνιση μηνυμάτων
    2 μηνες???Και τι θα κανω το καλοκαιρι ολο λεος..Προσβαλλεται αυτο με καποιο μεσον η οτιδηποτε?Μπορω να το παρω πισω το διπλωμα?
    Θα πας με πληρωμενη κληση και αποδειξη στο στρουμφοχωριο, θα κλαφτεις στον μπαρμπαστρουμφ και ισως στο δωσει πριν κλεισει ο 1ος μηνας. Βεβαια δεν τα δινουν τοσο ευκολα πια (απο οτι ακουω, γιατι πανε 2 χρονια που μου το πηραν).

    Εναλλακτικα, θα βρεις καποιον που δεν χρειαζεται το διπλωμα 2 μηνες (παππους? γιαγια? μανα? κλπ κλπ) και θα δηλωσετε πως τη συγκεκριμενη μερα οδηγουσε αυτος-η αντι εσενα.

  8. #8
    Εγγραφή
    18-01-10
    Ηλικία
    37
    Μηνύματα
    879
    Thanked
    574
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    Κανε αυτό που σου λέει ο sharky, αν σου πάρουν το δίπλωμα, πολύ δύσκολα θα το πάρεις νωρήτερα απο τους 2 μήνες.....

  9. #9
    Εγγραφή
    26-03-10
    Περιοχή
    Athens
    Μηνύματα
    5.698
    Thanked
    18806
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    Εμένα στην τροχαία Ελληνικού μου το κράτησαν 2 μήνες πάντως, ούτε μέρα λιγότερο. Το πήρα λίγο πριν το Πάσχα.

  10. #10
    Εγγραφή
    23-12-09
    Περιοχή
    Τρίκαλα
    Ηλικία
    48
    Μηνύματα
    4.894
    Thanked
    6363
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο S8N Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εμένα στην τροχαία Ελληνικού μου το κράτησαν 2 μήνες πάντως, ούτε μέρα λιγότερο. Το πήρα λίγο πριν το Πάσχα.
    και του αδερφού μου τα ίδια, βάλαμε και μέσον , κοιταξανε καλύτερα τον νομό για κινητά και εκεί που ήταν να το πάρει σε 15 μέρες το κράτησαν 1 μήνα


    Κανε αυτό που σου είπε ο Κωστας !!!!

Σελίδα 1 από 4 123 ... ΤελευταίαΤελευταία

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας
  •  
BACK TO TOP