Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 3 από 3

Θέμα: Ευρεση Συνεργειου

  1. #1
    Εγγραφή
    29-05-11
    Περιοχή
    Μπραχαμι
    Ηλικία
    36
    Μηνύματα
    149
    Thanked
    86
    Rides
    1

    Προεπιλογή Ευρεση Συνεργειου

    Παιδες καλησπερα ,θα ηθελα να μου προτεινεται συνεργεια που εχετε προσωπικη εμπειρια για να παω το αυτοκινητο μου ,κατα προτιμηση να ειναι κοντα στον Αγιο δημητριο η σε κοντινες περιοχες και να ειναι εξουσιοδοτημενα απο την μπεμβε .Στειλτε π.μ.. .

  2. #2
    Εγγραφή
    15-05-11
    Μηνύματα
    110
    Thanked
    66
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο GEORGE BMW 316ci Εμφάνιση μηνυμάτων
    Παιδες καλησπερα ,θα ηθελα να μου προτεινεται συνεργεια που εχετε προσωπικη εμπειρια για να παω το αυτοκινητο μου ,κατα προτιμηση να ειναι κοντα στον Αγιο δημητριο η σε κοντινες περιοχες και να ειναι εξουσιοδοτημενα απο την μπεμβε .Στειλτε π.μ.. .
    Μία γνώμη....βάζοντας γεωγραφικούς περιορισμούς και το θέμα της εξουσιοδότησης, περιορίζεις πολύ τις επιλογές σου.

    Προσωπικό παράδειγμα... μένω στο Περιστέρι...μετά από πολλές ταλαιπωρίες, έψαχνα και εγώ συνεργείο, κοντά στο σπίτι, καλό, φθηνό κτλ... κάποιος από ένα φόρουμ μου πρότεινε συνεργείο στο Καματερό/Αχαρναί, εξειδικευμένο σε ΒMW αλλά μη εξουσιοδοτημένο...

    Το ακούω και λέω 'είναι μακριά, που να τρέχω τώρα κτλ κτλ'...και μου λέει ο φίλος ο Γιάννης ότι το ζήτημα δεν είναι πόσο μακριά είναι το συνεργείο (οι διαφορές εξάλλου είναι σχετικά μικρές για τις λίγες φορές που θα πας), αλλά το αν θα έχεις το κεφάλι σου ήσυχο....και τελικά είχε απόλυτο δίκιο...από τότε πηγαίνω εκεί τη Ζ3 μου, έχω το κεφάλι μου ήσυχο, πετυχαίνω χαμηλές τιμές και βρίσκουμε πάντα μία άκρη με τα παιδιά του συνεργείου για την παραλαβή/παράδοση του αυτοκινήτου (με πηγαίνουν μέχρι το μετρό, μου το φέρνουν σπίτι κτλ). Επίσης τους πάω όποτε θέλω τα ανταλλακτικά (λάδια, φίλτρα, εγκέφαλο ABS, βαλβολίνες) και δεν ακούω καμία γκρίνια...θέλουν και αυτοί να είμαι ικανοποιημένος και με αντιμετωπίζουν με σεβασμό...

    Θα σου πρότεινα λοιπόν και εσύ να είσαι ανοικτός στις προτάσεις των μελών χωρίς πολλούς περιορισμούς εκτός και αν είναι απαραίτητοι (π.χ. είσαι στην εγγύηση και θες εξουσιοδοτημένο).

    φιλικά πάντα

  3. The Following 2 Users Say Thank You to gupakos For This Useful Post:

    bill_m3 (21-10-12), black_beauty (21-10-12)

  4. #3
    Εγγραφή
    05-07-11
    Ηλικία
    44
    Μηνύματα
    916
    Thanked
    696
    Rides
    2

    Προεπιλογή

    +1!
    και γω μια απο τα ιδια.τους παω τα ανταλλακτικα και μου τα περνανε,με πανε σπιτι κ.λ.π.αμα θελω γνησια μου τα παραγγελνουν ουτε τρεχω μια χαρα...και λογικες τιμες...αγιους αναργυρους και γω....
    ενταξει για το παιδι που μενει μπραχαμι ειναι λιγο αποσταση....

    e36 till death!
    its not what you can say its what you can proοve(denzel washighton-training day film).

Ετικέτες Θέματος

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας
  •  
BACK TO TOP