PDA

Επιστροφή στο Forum : ΛΕΥΚΑΔΑ ΒΕΝΖΙΝΑΔΙΚΟ



michaelp900
21-08-11, 21:41
Καλησπερα!
Ειμαι αυτο το καιρο Λευκαδα και θα ηθελα να ρωτησω οσους ξερουν η ειναι απο εδω πιο βενζιναδικο να προτιμησω?Υπαρχει καποιο εμπιστο?
:thanks:

Akis 330Ci
21-08-11, 21:55
Καλα κανεις και ρωτας, και μακαρι να σου απαντησει καποιος, γιατι εγω στο Αγρινιο κοντεψα να πλακωθω στο ξυλο με ενα λαμογιο...

Vasilis
21-08-11, 23:12
ρωτα για του Κοντογιωργη το βενζιναδικο!

ειναι στο δρομο βγαινοντας απο Λευκαδα προς Νυδρι!

το ξερουν οι παντες...ρωτα στο ΚΤΕΛ να στο υποδειξουν , ειναι στα 300-500μ μετα το ΚΤΕΛ αριστερα

Vasilis
21-08-11, 23:13
συγκεκριμενα γεμιζω σχεδον ΠΑΝΤΑ εκει κ ουδεποτε ειχα προβλημα κ εχω ακουσει κ τα καλυτερα!!

michaelp900
21-08-11, 23:25
Πριν το Νυδρι μενω και τα βενζιναδικα πανω στο δρομο αυτο τα ξερω.Τη σημα εχει Βασιλη..??

aristent
22-08-11, 11:09
Πριν το Νυδρι μενω και τα βενζιναδικα πανω στο δρομο αυτο τα ξερω.Τη σημα εχει Βασιλη..??

Tι σημα να'χει ο Κοντογιωργης?...ειναι ενας κοντος που τον λενε Γιωργη!!!:thumbsup:

πλακα κανω Μιχαλη thumb...να περνατε καλα εκει στη Λευκαδα!!!!ζηλευω!!!!:original:

Vasilis
22-08-11, 11:25
Πριν το Νυδρι μενω και τα βενζιναδικα πανω στο δρομο αυτο τα ξερω.Τη σημα εχει Βασιλη..??



ΕΚΟ ! thumb

που μενεις ακριβως? (εγω Λυγια-οταν ειμαι Λευκαδα βεβαια,θα επιστρεψω εκει την Παρασκευη)


εχει ενα φουρνο στην Λυγια...Ο φουρνος του Χωριου - Καλος!

γινεται χαμος καθε μερα ειδικα τα πρωινα...θα το χεις προσεξει αν περνας απο κει - ειναι της πεθερας μου (αν περασεις μετα την Παρασκευη μπες κ ζητα με να με φωναξει!)

aristent
22-08-11, 11:29
ΕΚΟ ! thumb

που μενεις ακριβως? (εγω Λυγια-οταν ειμαι Λευκαδα βεβαια,θα επιστρεψω εκει την Παρασκευη)


εχει ενα φουρνο στην Λυγια...Ο φουρνος του Χωριου - Καλος!

γινεται χαμος καθε μερα ειδικα τα πρωινα...θα το χεις προσεξει αν περνας απο κει - ειναι της πεθερας μου (αν περασεις μετα την Παρασκευη μπες κ ζητα με να με φωναξει!)

Bασιλη η λεξη "σωγαμπρος" ετσι γραφεται?:th_Laie_67-1::hystericalbs1:

michaelp900
22-08-11, 12:10
Στο Περιγιαλι μενω με τη δικια μου.Θα περασουμε αν ειναι και αν ερθεις πιο νωρις στειλε.
Θελω γαλλικα κρουασανακια να μου εχεις :th_Laie_67-1::th_Laie_67-1:

Vasilis
22-08-11, 12:20
Bασιλη η λεξη "σωγαμπρος" ετσι γραφεται?:th_Laie_67-1::hystericalbs1:

:whistle: :whistle: :whistle:


νομιζω οτι σωστα το γραφεις...:th_Laie_67-1: :th_Laie_67-1:

Leonidas_E39
22-08-11, 12:50
Bασιλη η λεξη "σωγαμπρος" ετσι γραφεται?:th_Laie_67-1::hystericalbs1:


Αρη πλεον δεν υπάρχει αυτη η λέξη εχει καταργηθει και αντικαταστάθηκε με την ''ΕΡΩΤΙΚΟΣ ΜΕΤΑΝΑΣΤΗΣ'' :thumbsup::thumbsup:

aristent
22-08-11, 14:26
Αρη πλεον δεν υπάρχει αυτη η λέξη εχει καταργηθει και αντικαταστάθηκε με την ''ΕΡΩΤΙΚΟΣ ΜΕΤΑΝΑΣΤΗΣ'' :thumbsup::thumbsup:

:hystericalbs1: :hystericalbs1: :hystericalbs1:

Stamatis
22-08-11, 17:02
Ερωτικος μεταναστης εισαι πριν παντρευτεις.
Μετα απλα λεγεσαι γαμηλιος προσφυγας.

Leonidas_E39
22-08-11, 17:12
Ερωτικος μεταναστης εισαι πριν παντρευτεις.
Μετα απλα λεγεσαι γαμηλιος προσφυγας.

:hystericalbs1::hystericalbs1: :th_Laie_67-1::th_Laie_67-1:

kplc16
22-08-11, 17:54
ΕΚΟ ! thumb

που μενεις ακριβως? (εγω Λυγια-οταν ειμαι Λευκαδα βεβαια,θα επιστρεψω εκει την Παρασκευη)


εχει ενα φουρνο στην Λυγια...Ο φουρνος του Χωριου - Καλος!

γινεται χαμος καθε μερα ειδικα τα πρωινα...θα το χεις προσεξει αν περνας απο κει - ειναι της πεθερας μου (αν περασεις μετα την Παρασκευη μπες κ ζητα με να με φωναξει!)


την αδεια σου τη τρως στο φουρνο;:shok:

aristent
22-08-11, 18:42
Ερωτικος μεταναστης εισαι πριν παντρευτεις.
Μετα απλα λεγεσαι γαμηλιος προσφυγας.

:hystericalbs1::th_Laie_67-1: ...κατι σαν "γαμηλια τουρτα" ακουγεται αυτο!!!:th_Laie_67-1::hystericalbs1:

Σορρυ Μιχαλη για τα οφτοπικ,αλλα αφου βρεθηκε βενζιναδικο δεν χρειαζεσαι τιποτε αλλο thumb.....,και ολα αυτα χαρη στον γαμηλιο προσφυγα Βασιλη!!!!
.... ας τον πειραξουμε λιγο,δε σε πειραζει ε?:thumbsup:
:whistle:...τον Βασιλη δεν τον ρωταμε,αφου οτι θελει το σβηνει, το αναβει ,το σκιζει,το καιει ατακα και επι τοπου!!!!:thumbsup:

...ασε που κραταμε "ζωντανο" το θρεντ μηπως και θελει κανεις αλλος βεζιναδικο αλλα και φουρνο στη Λευκαδα!!!!:thumbsup:

aristent
22-08-11, 18:48
ΕΚΟ ! thumb

που μενεις ακριβως? (εγω Λυγια-οταν ειμαι Λευκαδα βεβαια,θα επιστρεψω εκει την Παρασκευη)


εχει ενα φουρνο στην Λυγια...Ο φουρνος του Χωριου - Καλος!

γινεται χαμος καθε μερα ειδικα τα πρωινα...θα το χεις προσεξει αν περνας απο κει - ειναι της πεθερας μου (αν περασεις μετα την Παρασκευη μπες κ ζητα με να με φωναξει!)
..θα ειμαι πισω στο παρασκευαστηριο,:whistle: δηθεν να βοηθαω να γεμιζω με μερεντα τα κρουασαν!!!!:th_Laie_67-1::thumbsup:

m-power_01
22-08-11, 19:14
τώρα τα κρουασάν θα γεμίζει? την κοιλιά του θα γεμίζει? θα σε γελάσω ...

Vasilis
22-08-11, 19:36
βρε παλιοπαιδα...

το σπιτι (προικα):whistle: που πηρα

ειναι πισω απο το φουρνο...αυτο εννοω να με φωναξει:th_Laie_67-1: :th_Laie_67-1:



τωρα βεβαια
νομιζω οτι ενα μεγαλο μεριδιο ευθυνης για τα ''λιγοστα'' παραπανισια κιλα που κουβαλαω, δεν σας κρυβω οτι την φερει η πεθερα μου (πεθεροπληκτος να σου πετυχει ε?:th_Laie_67-1:)

michaelp900
22-08-11, 23:12
Βασιλη αν σου πω οτι εντελως τυχαια πριν σε ρωτησω για το βενζιναδικο ειχαν παει την προηγουμενη ειχαμε παρει ενα ψωμι και 2 παγωτα....μουρλια και τα 2,ειδικα τα παγωτα στην αρραβωνιαστικια μου της αρεσαν.
Σημερα ξαναπηγαμε ξανα ψωμακι,ξανα παγωτο....εεε...χτυπησα και το κρουασανακι που σου ειπα :th_Laie_67-1: και μου κανανε δωρο και ενα σακουλακι με κουλουρακια...:whistle:
Χαζευα και κατι τυροπιτουλες,κατι ζαμπον-κασερι αλλα ειπα ασε...θα μπουμε στη θαλλασα σε λιγο :hystericalbs1:
Χωρις πλακα κανει πολυ ωραια πραγματα! thumb
Αντε κατεβα να χτυπησουμε τιποτα :hystericalbs1:

Vasilis
22-08-11, 23:42
Βασιλη αν σου πω οτι εντελως τυχαια πριν σε ρωτησω για το βενζιναδικο ειχαν παει την προηγουμενη ειχαμε παρει ενα ψωμι και 2 παγωτα....μουρλια και τα 2,ειδικα τα παγωτα στην αρραβωνιαστικια μου της αρεσαν.
Σημερα ξαναπηγαμε ξανα ψωμακι,ξανα παγωτο....εεε...χτυπησα και το κρουασανακι που σου ειπα :th_Laie_67-1: και μου κανανε δωρο και ενα σακουλακι με κουλουρακια...:whistle:
Χαζευα και κατι τυροπιτουλες,κατι ζαμπον-κασερι αλλα ειπα ασε...θα μπουμε στη θαλλασα σε λιγο :hystericalbs1:
Χωρις πλακα κανει πολυ ωραια πραγματα! thumb
Αντε κατεβα να χτυπησουμε τιποτα :hystericalbs1:

thumb thumb thumb


σου πα...την Παρασκευη το απογευμα θα μαι εκει!

ελπιζω να μην εχεις φυγει να τα πουμε το ΣΚ ... θελω να παω κ απο τον φιλο τον Θοδωρη με το Sunrise...αλλα με εχει φαει η κορακλα στα παιχνιδια κ δεν προλαβαινω ουτε για κατουρημα...:thumbsup::thumbsup: