PDA

Επιστροφή στο Forum : Best Video of the Year



Samaro
18-01-10, 21:57
Ενας χώρος (διαδ/κός) όπως ο δικός μας ,μια ομάδα φίλων με ίδια ενδιαφέροντα,εκτός απο τις αυτοκινητιστικές αδυναμίες /δραστηριότητες
πρέπει να έχει (& έχει) και κοινωνικές ευαισθησίες /κατευθύνσεις.
Παραθέτω λοιπόν το πιο κάτω βιντεάκι που μου στείλανε και πιστεύω "δείχνει" με τον καλύτερο τρόπο τα λάθη μας στη διαπαιδαγώγηση των παιδιών μας.
https://s1001.photobucket.com/albums/af131/asamaro/?action=view&current=Chosenthebestvideooftheyear.flv

YAz
18-01-10, 23:25
Τα λόγια είναι περιττά. Ένα μεγάλο μπράβο.

bmwcompactjohn
18-01-10, 23:27
πολυ καλο και με νοημα !!!!!!!!!!!!!!

DIMITr|S
18-01-10, 23:36
λίγα άτομα μεγαλωνουν με αρχές και τρόπους στις μέρες μας....το βιντεάκι πάντως αυτό θα έπρεπε ν παιζει στην τηλεόραση και οχι μερικοί ανθρωποι να προσπαθουν να το αναδειξουν μέσα απο φόρουμ.....
έπρεπε να το έχουν φροντίσει ωστε να το δουν όσο περισσοτεροι άνθρωποι γίνεται.....
μπράβο που το ανέβασες

sierra
05-02-10, 22:17
thumbΑυτά συμβαίνουν γιατί οι γονείς έχουν πάψει να έχουν επαφή με τα παιδιά τους, λόγω του ότι δίνουν περισσότερη σημασία στο κυνήγι του χρήματος, δήθεν για να προσφέρουν περισσότερα και έτσι δεν πολυδίνουν προσοχή στο ότι τα παιδιά τους αντιγράφουν...:thumbsdown:

Samaro
28-04-11, 21:52
Ενα πρόσφατο (άσχημο) γεγονός, μου θύμισε με τον καλύτερο τρόπο αυτό το βιντεάκι, που είχαμε δεί πρίν ένα χρόνο.
Νομίζω αξίζει, τώρα που η παρέα μας μεγάλωσε, να το ξαναδούμε.