PDA

Επιστροφή στο Forum : ΒΟΗΘΕΙΑ ΜΕΤΑΞΥ ΜΑΣ



Σελίδες : 1 2 [3]

vagmag
02-05-13, 23:26
Θα ηθελα τη βοηθεια σας σχετικα με την περιτπωση εξαγωγης προιοντων στην Τεχερανη.

Εχω ρωτησει εκτελωνιστη και μεταφορικη και μου τα λενε ευκολα. Ξερει καποιος αν υπαρχει καποιο προβλημα με τη διαδικασια εξαγωγης εκει ; (Ρωταω γιατι υπηρξε καποιο εμπαργκο και δεν ξερω τι ακριβως γινεται).

Επισης δε γνωριζω το κομματι το τραπεζικο. Αν ισχυει το εμπαργκο, υπαρχει προβλημα στην παραλαβη των χρηματων; (Σταματη, η οποιος αλλο ειδικος του τραπεζικου τομεα, αν μπορειτε να ενημεωσετε... ).

Βρισκεται ο αδερφος μου εκει, και κανει προσπαθεια για καποιες πωλησεις, και προσπαθω να μαθω τα διαδικαστικα, ωστε να μπορεσουμε ισως να κανουμε κατι.

Ευχαριστω οποιον μπορεσει να απαντησει και να βοηθησει.

E46 POWER
08-05-13, 00:21
εχεις πμ

hades7
10-05-13, 18:52
παιδια στα γρηγορα η αδερφη μου πηρε ενα γκολφ καινουργιο σημερα και θελει να βαλει μεμβρανες ποιος ειναι ο φθηνοτερα καλος? πρεπει να κλεισει το ραντεβου απο σημερα για αυριο οπωσδηποτε γιατι φευγει αυριο το απογευμα δεν μενει εδω

fanisk
10-05-13, 18:57
παιδια στα γρηγορα η αδερφη μου πηρε ενα γκολφ καινουργιο σημερα και θελει να βαλει μεμβρανες ποιος ειναι ο φθηνοτερα καλος? πρεπει να κλεισει το ραντεβου απο σημερα για αυριο οπωσδηποτε γιατι φευγει αυριο το απογευμα δεν μενει εδω

Αρη δεν ξερω αν ειναι ο πιο φτηνος, ειναι σιγουρα καλος και γρηγορος. Μιλα με τον Ιβαν.


LLumar shop Γλυφάδα Λεωφ. Βουλιαγμένης 8Α Τηλέφωνο: 210 96 22 410 Δείτε εδώ το χάρτη Ωράριο: Δευτέρα έως Παρασκευή 08:30 έως 18:00 Σάββατο 09:00 έως 15:00

Για το Compact ειχα δωσει 180¤ και για το Ζ4 120¤. Δεν ξερω αν εχουν αλλαξει οι τιμες. Τα τζαμια του Z4 ειναι η μιση επιφανεια απο το compact.

Tsakirakos
16-05-13, 14:16
Κανεις που να εχει γνωστο στο ΠΟΛΙΤΕΙΑ στη Θεσσαλονικη να κλεισω τραπεζακι 10αρι για Καρρα Παολα Παντελιδη για 25 του μηνα;;;

spar@
16-05-13, 14:52
Κανεις που να εχει γνωστο στο ΠΟΛΙΤΕΙΑ στη Θεσσαλονικη να κλεισω τραπεζακι 10αρι για Καρρα Παολα Παντελιδη για 25 του μηνα;;;

Χαντες ήταν συμμαθητές με τον Καρρα...

ntinos
16-05-13, 15:00
Κανεις που να εχει γνωστο στο ΠΟΛΙΤΕΙΑ στη Θεσσαλονικη να κλεισω τραπεζακι 10αρι για Καρρα Παολα Παντελιδη για 25 του μηνα;;;

Κανεις και τετοια ?

bill_m3
16-05-13, 15:11
δώσεεεεε Πάοοολλαααααα!!!!!



:th_Laie_67-1: :th_Laie_67-1: :th_Laie_67-1:

:thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:

bill_m3
16-05-13, 15:11
Ο Χρηστάρας έχει τέτοια κονε!!!

Tsakirakos
16-05-13, 17:39
Γαβ γαβ γαβ!
Κανω και τετοια Ντινο... Το παραδεχομαι!
Σπυρο ο Χαντες δεν ειναι συμμαθητης του Τσιτσανη;

spar@
16-05-13, 18:12
Γαβ γαβ γαβ!
Κανω και τετοια Ντινο... Το παραδεχομαι!
Σπυρο ο Χαντες δεν ειναι συμμαθητης του Τσιτσανη;

ηταν με τον Τσιτσανη στο δημοτικο μετα ειχε μεινει 3 χρονια στην πεμπτη δημοτικου και στο γυμνασιο ειχε πετυχει τον Καρρα

hades7
08-07-13, 13:16
ξερει κανενας κανενα αλλο καλο αρχιτεκτoνικο γραφειο ?
εχω βρει αυτους μεχρι στιγμης
https://www.k-studio.gr/contents/profile
https://www.koisarchitecture.com/
https://stagedesignoffice.com/

spar@
08-07-13, 13:19
Τονυ τελείωνε με το σπιτι να έρθω για επίσκεψη να σου φέρω δώρο την τιγρη
https://www.freelist.gr/ad.php?adId=3188-1&cityId=9&subcatId=9

Ptboul
08-07-13, 13:20
Ο σατανάς αναλαμβάνει; Αλλιώς έχω εγώ να σου στείλω :hystericalbs1:

oldcarskickass
27-07-13, 20:45
Δεν ξέρω κατά πόσο μπορεί να βοηθήσει αλλά το ρίχνω.

https://www.sportsdirect.com/

είναι site με ρούχα. Από Αγγλία. Οι τιμές είναι πολύ χαμηλές.

Έχω ψωνίσει 1 φορά διερευνητικά - κοιτάζοντας και προσέχοντας πάντα τα νούμερα - και η ποιότητα σε σχέση με την τιμή είναι φοβερή.

Επίσης κάθε ρούχο έχει και reviews από αγοραστές.

ΥΓ: δεν έχω καμία σχέση με το site. Αν θεωρείται διαφήμιση ζητώ συγνώμη και σβήστε το.

fanisk
27-07-13, 21:04
Δεν ξέρω κατά πόσο μπορεί να βοηθήσει αλλά το ρίχνω.

https://www.sportsdirect.com/

είναι site με ρούχα. Από Αγγλία. Οι τιμές είναι πολύ χαμηλές.

Έχω ψωνίσει 1 φορά διερευνητικά - κοιτάζοντας και προσέχοντας πάντα τα νούμερα - και η ποιότητα σε σχέση με την τιμή είναι φοβερή.

Επίσης κάθε ρούχο έχει και reviews από αγοραστές.

ΥΓ: δεν έχω καμία σχέση με το site. Αν θεωρείται διαφήμιση ζητώ συγνώμη και σβήστε το.

Εχω ψωνισει, καλο μαγαζι !

wheelman
27-07-13, 21:20
Κάναμε στην παλια δουλεια μου group buy απο εκεί,
Καλη φαση κ τιμές αρκεί να μην σε νοιάζει το brand που φοράς.

Sent from my OT-997D using Tapatalk 2

hades7
30-07-13, 18:16
ηλιαααααα χελππππππ εμεινα παλι επανω απο τροφοδοτικονε στο κομπιουτερε

fanisk
30-07-13, 18:21
ηλιαααααα χελππππππ εμεινα παλι επανω απο τροφοδοτικονε στο κομπιουτερε

Τυπε τσιμπα ενα απο το Πλαισιο και αλλαξε το μονος σου, ειναι πανευκολο. Τα βυσματα δεν μπαινουν οπου να'ναι, θα τα καταφερεις.

hades7
30-07-13, 18:24
καποιος του γουιλμαν ρε το φονι

fanisk
30-07-13, 18:25
καποιος του γουιλμαν ρε το φονι

πμ thumb

hades7
30-07-13, 18:33
φανη χιλια ευχαριστω ο ηλιας στο επιτοπου, παιδι απο τα λιγα επιφυλασσομαι!!!!

spar@
30-07-13, 18:39
Ο Ηλίας ειναι μαμω τα άτομα και ο χαντες ειναι σαλιαρης...

spar@
30-07-13, 18:39
Γυμνοσαλιαγκας

hades7
30-07-13, 18:44
:tease: :thefinger:

Stamatis
30-07-13, 19:50
Ψωνιο Χαντες: ναι Ηλια, χρειαζομαι catering
Ηλιας: τι catering ρε μλκ, τι σχεσημεχω εγω;
Ψωνιο Χαντες: (ψιθυριστα) Απο τροφοδοσια εμεινα στον υπολογιστη, πως να το πω κυριλε; Εχω και κοσμο που με ακουει
Ηλιας: καλα, ερχομαι....
Ψωνιο Χαντες: Σπαρο, ανοιξε του Catering Supervisor, ερχεται οπου ναναι
Σπαρος: (κουνωντας το κεφαλι παει στην πορτα μουρμουριζοντας) αντε να απολυθει ο Μπαουερ να βρω την υγεια μου....

hades7
30-07-13, 20:00
ο ηλιας ειναι κετερινγκ εξεκιουτιβ πολιτικαλ μεκανικ σαπορτ εντ τεκνολοτζι σουπλεμεντς :wacko: οφισιαλ σαπλαιερ & μαστερ σοπινγκ μερσενταιζερ

Lambros46
30-07-13, 20:02
ο ηλιας ειναι κετερινγκ εξεκιουτιβ πολιτικαλ μεκανικ σαπορτ εντ τεκνολοτζι σουπλεμεντς :wacko: οφισιαλ σαπλαιερ & μαστερ σοπινγκ μερσενταιζερ

Αντε πες το και εγώ νόμιζα ότι φτιάχνει υπολογιστές :hystericalbs1:

Χρίστος
30-07-13, 20:32
ο ηλιας ειναι κετερινγκ εξεκιουτιβ πολιτικαλ μεκανικ σαπορτ εντ τεκνολοτζι σουπλεμεντς :wacko: οφισιαλ σαπλαιερ & μαστερ σοπινγκ μερσενταιζερ

φιλε εχεις σπουδασει εξωτερικο και το μιλας ετσι αφτιστως το εγγλεζικο?

m-power_01
30-07-13, 21:37
Ψωνιο Χαντες: ναι Ηλια, χρειαζομαι catering
Ηλιας: τι catering ρε μλκ, τι σχεσημεχω εγω;
Ψωνιο Χαντες: (ψιθυριστα) Απο τροφοδοσια εμεινα στον υπολογιστη, πως να το πω κυριλε; Εχω και κοσμο που με ακουει
Ηλιας: καλα, ερχομαι....
Ψωνιο Χαντες: Σπαρο, ανοιξε του Catering Supervisor, ερχεται οπου ναναι
Σπαρος: (κουνωντας το κεφαλι παει στην πορτα μουρμουριζοντας) αντε να απολυθει ο Μπαουερ να βρω την υγεια μου....

Πες του τα... θα παρακαλάει να γυρίσει.

katsaraios
09-09-13, 23:55
Εχουμε γνωστο μεταφορεα Θεσσαλονικιο??
Η καποιος φιλος που προκειται να κατεβει Αθηνα οδικως για μια εξυπηρετηση???

spar@
10-09-13, 01:01
Εχουμε γνωστο μεταφορεα Θεσσαλονικιο??
Η καποιος φιλος που προκειται να κατεβει Αθηνα οδικως για μια εξυπηρετηση???

το αυτοακινητο θες να σου στειλουν??? στειλτο με το κτελ σε κομματια!:th_Laie_67-1::th_Laie_67-1::th_Laie_67-1::th_Laie_67-1:

Bitz
10-09-13, 10:30
Τι σταυρο κουβαλας ρε φιλε...:whistle:


https://www.youtube.com/watch?v=eSjwIQciST0

katsaraios
10-09-13, 12:53
Τι σταυρο κουβαλας ρε φιλε...:whistle:

https://www.youtube.com/watch?v=eSjwIQciST0

:th_Laie_67-1::th_Laie_67-1:

Για να μην λερωνω το σαλονι αδελφε:whistle::whistle:

Vassilis ///M
06-11-13, 19:06
Έχουμε κάποιον πολιτικό μηχανικό στην παρέα ή κάποιον που να γνωρίζει επι του θέματος???

Στο σπίτι μου και συγκεκριμένα στην πίσω πλευρά του κτιρίου υπάρχει τοίχος χτισμένος με τσιμεντόλιθους γύρω στα 70cm ύψος και 30μέτρα μήκος που συνορεύει με το οικόπεδο του διπλανού (γείτονα)...

Αποφασίσαμε απο κοινού να ''σηκώσουμε'' τον ίδιο αυτόν τοίχο άλλο ένα μέτρο και να τον φτάσουμε γύρω στο 1,70 σε ύψος...

Ερώτηση:
1) Θα χρειαστούμε κάποια άδεια χτισίματος ή κατασκευή περίφραξης ή να αρχίσουμε τις διαδικασίες σιγά σιγά (υλικά, μέτρημα, κ.ά)

2) Αν χρειαστούμε άδεια που θα απευθυνθούμε και πως υπολογίζεται???
Με κάποιον συντελεστή, με τα τετραγωνικά, με το ύψος???

3) Η τιμή πως υπολογίζεται για να έχουμε μία εικόνα του ποσού????



:thanks:

Bitz
07-11-13, 09:49
Έχουμε κάποιον πολιτικό μηχανικό στην παρέα ή κάποιον που να γνωρίζει επι του θέματος???

Στο σπίτι μου και συγκεκριμένα στην πίσω πλευρά του κτιρίου υπάρχει τοίχος χτισμένος με τσιμεντόλιθους γύρω στα 70cm ύψος και 30μέτρα μήκος που συνορεύει με το οικόπεδο του διπλανού (γείτονα)...

Αποφασίσαμε απο κοινού να ''σηκώσουμε'' τον ίδιο αυτόν τοίχο άλλο ένα μέτρο και να τον φτάσουμε γύρω στο 1,70 σε ύψος...

Ερώτηση:
1) Θα χρειαστούμε κάποια άδεια χτισίματος ή κατασκευή περίφραξης ή να αρχίσουμε τις διαδικασίες σιγά σιγά (υλικά, μέτρημα, κ.ά)

2) Αν χρειαστούμε άδεια που θα απευθυνθούμε και πως υπολογίζεται???
Με κάποιον συντελεστή, με τα τετραγωνικά, με το ύψος???

3) Η τιμή πως υπολογίζεται για να έχουμε μία εικόνα του ποσού????



:thanks:

Αδεια απο πολεοδομια σιγουρα...αν θελεις να εισαι νομιμος,που σημαινει μελετη απο μηχανικο,αμοιβη μηχανικου κτλ.Μεχρι ικα πρεπει να κολλησεις.
Για περισσοτερα μιλα με Αρη S8N...αν θελεις νομιμοτητα,αν θες παρανομια μιλα με Μιχαλη 330.

ziaba
09-11-13, 11:40
πόσες μέρες είναι το περιθώριο για να βγάλω ασφάλεια μην φάω πρόστιμο;

PANOS-E60
09-11-13, 11:57
πόσες μέρες είναι το περιθώριο για να βγάλω ασφάλεια μην φάω πρόστιμο;

30 μερες από τη λήξη της εξακολουθεί να σε καλύπτει.

ziaba
09-11-13, 13:04
σίγουρα? έχω την εντύπωση πως τώρα τελευταία έχουν αλλάξει τα πράγματα και για να σε καλύψει πρέπει να την πληρώσεις πρώτα.
τεσπα θέλω να παραδώσω τις πινακίδες μετα τα Χριστούγεννα και η ασφάλειά λήγει
σε μια βδομάδα αν δε την ανανεώσω λέτε θα φάω κάνα πρόστιμο αν διασταύρωσουν τα στοιχεία και δουν ότι το αμάξι ήταν για ένα μήνα ανασφάλιστο

PANOS-E60
09-11-13, 13:38
σίγουρα? έχω την εντύπωση πως τώρα τελευταία έχουν αλλάξει τα πράγματα και για να σε καλύψει πρέπει να την πληρώσεις πρώτα.
τεσπα θέλω να παραδώσω τις πινακίδες μετα τα Χριστούγεννα και η ασφάλειά λήγει
σε μια βδομάδα αν δε την ανανεώσω λέτε θα φάω κάνα πρόστιμο αν διασταύρωσουν τα στοιχεία και δουν ότι το αμάξι ήταν για ένα μήνα ανασφάλιστο

το 30ημερο ισχύει για συμβόλαιο που δεν εχει διακοπεί. Για να παραλάβεις το καινούργιο, ή την ανανεωση του παλιού πρεπει να το ξοφλήσεις επί τοπου, πλεον.

ziaba
09-11-13, 14:05
άρα μπορώ να πάω για παράδοση πινακίδων ένα μήνα μετά τ λήξει του συμβολαίου χωρίς να φάω το πρόστιμο?

mark e92
09-11-13, 17:07
άρα μπορώ να πάω για παράδοση πινακίδων ένα μήνα μετά τ λήξει του συμβολαίου χωρίς να φάω το πρόστιμο?

Αν σε σταματήσουν για έλεγχο :thumbsdown:

Nino
09-11-13, 21:35
άρα μπορώ να πάω για παράδοση πινακίδων ένα μήνα μετά τ λήξει του συμβολαίου χωρίς να φάω το πρόστιμο?

το οτι ισχυει η καλυψη μεχρι 30 μερες απο τη ληξη, δεν σημαινει οτι σε ελεγχο της τροχαιας δεν θα φας προστιμο αν εχει ληξει.
Μαλιστα ειναι και τσουχτερο το προστιμο.
Ακομα και αν εχει εκδοθει η ανανεωση του ασφαλιστηριου συμβολαιου ,αν δεν εχεις το ειδικο σημα μαζι σου τρως προστιμο!!!

oldcarskickass
09-11-13, 22:38
το οτι ισχυει η καλυψη μεχρι 30 μερες απο τη ληξη, δεν σημαινει οτι σε ελεγχο της τροχαιας δεν θα φας προστιμο αν εχει ληξει.
Μαλιστα ειναι και τσουχτερο το προστιμο.
Ακομα και αν εχει εκδοθει η ανανεωση του ασφαλιστηριου συμβολαιου ,αν δεν εχεις το ειδικο σημα μαζι σου τρως προστιμο!!!

To παραπάνω ισχύει ΚΑΝΟΝΙΚΑ και με το νόμο.

Έτσι την έπαθα εγώ για 2 ημέρες που δεν παρέλαβα το ασφαλιστήριο ενώ είχε εκδοθεί με σταματάνε για έλεγχο τους λέω το και το.

Το λοιπόν παίρνω τηλέφωνο τον ασφαλιστή και σε συνεννόηση (και με την επιείκεια των οργάνων) τον περιμέναμε καμιά ώρα να έρθει με το χαρτί.

Εν τέλει κόπηκε πρόστιμο για μη επίδειξη διπλώματος, αλλά το 500¤ στο τσακ το γλύτωσα.

gregE36
10-11-13, 15:26
εγω με την σειρα μου μπορω να βοηθησω σε ανταλακτικα αυτοκινητων και μοτο για τα παντα

michaelp900
10-11-13, 23:56
Μετα απο πολυ καιρο ξεθαψα απο το υπογειο την εν λογο μοναδα.pentium processor 166mhz 16mb ram,Windows 98.Τι καλωδιο χρειαζομαι η καρτα για να συνδεθω με τα τωρινα μοντεμ???

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 4

Χρίστος
11-11-13, 05:23
δε νομιζω να αξιζει το κοπο εκτος αν μιλαμε για λινουξακι μεσα και κατεβαστηρι.

Μιλα με Βασιλη 007. Πρεπει να εχει και ακρη για να σε φτιαξει εκτος απο το να σε κατατοπησει

michaelp900
11-11-13, 07:29
Χρειαζεται καρτα δικτυου τυπου ISA αλλα και το cd με τους drivers για να λειτουργησει σωστα.Αν εχει καποιος που δεν χρειαζεται ας μου πει.

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 4

BILL007
11-11-13, 10:24
Ακριβώς. Για να το συνδέσεις χρειάζεσαι μια κάρτα δικτύου ISA και τη δισκέτα με τους οδηγούς της, oύτε καν cd ;)

Lambros46
11-11-13, 12:07
Μιας και πέρασα επιτέλους και το τελευταίο μάθημα στη σχολή μου :thumbsup::thumbsup: (Ναυτιλιακών Σπουδών), αν υπάρχει κάποιος που μπορεί αυτός ή έχει κάποιο γνωστό να με στείλει σε κάποια ναυτιλιακή εταιρεία να κάνω 2 μήνες πρακτική που χρειάζομαι για το πτυχίο θα με βοηθούσε πολύ.

:thanks:

ankor
11-11-13, 12:59
Κανεναs φιλοs που να ασχολειται με διακοσμηση χωρων μαζικηs εστιασηs με το κλειδι στο χερι?
Tis γνωστεs εταιρειεs που κυκλοφορουν στον χωρο τιs ξερω,θελω 3-4 πραγματακια να τον ρωτησω και τι να προσεξω.
Ευχαριστω.

Bitz
11-11-13, 13:03
Μιας και πέρασα επιτέλους και το τελευταίο μάθημα στη σχολή μου :thumbsup::thumbsup: (Ναυτιλιακών Σπουδών), αν υπάρχει κάποιος που μπορεί αυτός ή έχει κάποιο γνωστό να με στείλει σε κάποια ναυτιλιακή εταιρεία να κάνω 2 μήνες πρακτική που χρειάζομαι για το πτυχίο θα με βοηθούσε πολύ.

:thanks:

Ποια σχολη τελειωσες;;

Lambros46
11-11-13, 13:06
Ποια σχολη τελειωσες;;


Τμήμα Ναυτιλιακών Σπουδών Πανεπιστήμιο Πειραιά

Για την ακρίβεια δεν την τελείωσα.Θέλω αυτούς τους δυο μήνες πρακτικής για να πάρω πτυχίο :original:

Bitz
11-11-13, 13:15
Τμήμα Ναυτιλιακών Σπουδών Πανεπιστήμιο Πειραιά

Για την ακρίβεια δεν την τελείωσα.Θέλω αυτούς τους δυο μήνες πρακτικής για να πάρω πτυχίο :original:

Εχεις π.μ

oldcarskickass
11-11-13, 15:58
Ακριβώς. Για να το συνδέσεις χρειάζεσαι μια κάρτα δικτύου ISA και τη δισκέτα με τους οδηγούς της, oύτε καν cd ;)

και ιώβεια υπομονή...

michaelp900
11-11-13, 16:56
Ακριβώς. Για να το συνδέσεις χρειάζεσαι μια κάρτα δικτύου ISA και τη δισκέτα με τους οδηγούς της, oύτε καν cd ;)

Bill....
Μηηηπως εχεις εσυ καμια τετοια καρτα μαζι με τη δισκετα η το cd της η αν ξες καποιον πλεον που να εχει???

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 4

BILL007
11-11-13, 22:31
Δυστυχώς δεν έχω κάποια διαθέσιμη...:(

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Κ
12-11-13, 15:32
Σαν κάποιος από την παρέα έχει βιοτεχνία βιομηχανία με είδη καθαρισμού και ειδικότερα. Χαρτοπετσέτες χαρτιά κλπ ας στείλει ένα πμ.ακόμα αν κάποιος δραστηριοποιείται με ψυγεία ράφια για σούπερ μάρκετ ομοίως.

hades7
12-11-13, 15:43
Σαν κάποιος από την παρέα έχει βιοτεχνία βιομηχανία με είδη καθαρισμού και ειδικότερα. Χαρτοπετσέτες χαρτιά κλπ ας στείλει ένα πμ.ακόμα αν κάποιος δραστηριοποιείται με ψυγεία ράφια για σούπερ μάρκετ ομοίως.

ο χαρης ο μουρουδης εχει τετοια πραγματα

fanisk
12-11-13, 16:40
ο χαρης ο μουρουδης εχει τετοια πραγματα

μαυρουδης τυπε

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Κ
19-11-13, 23:05
Αραχωβα ξενοδοχειο κανείς η που να έχει πάει και να έμεινε ικανοποιημένος?

aristent
19-11-13, 23:14
Αραχωβα ξενοδοχειο κανείς η που να έχει πάει και να έμεινε ικανοποιημένος?

O Χαρης Μαυρουδης ειναι και παλι ο ανθρωπος σου!!!:D

δες εδω:
https://www.newsbeast.gr/car/arthro/609852/poioi-kukloforoun-akomi-me-ferrari/:thumbsup:

doctore
19-11-13, 23:49
Αραχωβα ξενοδοχειο κανείς η που να έχει πάει και να έμεινε ικανοποιημένος?

Όσες φορές έχω πάει Αράχωβα, μένω στον ομφαλό της γης.
Αν θέλεις ξενοδοχείο Δελφούς έχω τον Άκη το μπεμβεδάκια.

aristent
19-11-13, 23:50
Νταξ,ειναι και ο Ντοκ εδω!!!:thumbsup:

hades7
19-11-13, 23:54
Αν θέλεις πάλι να μείνεις στον ομφαλο του λούμπεν προλεταριάτου πας elatos resort

Χρίστος
20-11-13, 00:10
Αν θέλεις πάλι να μείνεις στον ομφαλο του λούμπεν προλεταριάτου πας elatos resort
αψογο αλλα ακριβο για αυτα που προσφερει κατ εμε.
εχω μεινει σε matilla και Meritull.

προτιμω "ξένιο" στην ορεινη ναυπακτια.....thumb

hades7
20-11-13, 00:15
αψογο αλλα ακριβο για αυτα που προσφερει κατ εμε.
εχω μεινει σε matilla και Meritull.

προτιμω "ξένιο" στην ορεινη ναυπακτια.....thumb

Αφού ο άνθρωπος θέλει να παει Αράχωβα εμείς θα τον στείλουμε ορεινή ναυπακτια; ΑΣε που θέλει να τρώει πρωινό με χάρη μαυρουδη....

Χρίστος
20-11-13, 00:25
ψηλε, να παρω 2 ψηλα ξανθα με "εμπειρια φρομ σπεην" να παμε καταφυγειο μπαφι και να αφησουμε τον μαυρουδη πως τον λες να τρωει με τον αριστεντ και τον ντοκ τοστακια?

katsaraios
20-11-13, 00:29
ψηλε, να παρω 2 ψηλα ξανθα με "εμπειρια φρομ σπεην" να παμε καταφυγειο μπαφι και να αφησουμε τον μαυρουδη πως τον λες να τρωει με τον αριστεντ και τον ντοκ τοστακια?

να κανω τον θαλαμοφυλακα στο καταφυγιο??

hades7
20-11-13, 00:39
ψηλε, να παρω 2 ψηλα ξανθα με "εμπειρια φρομ σπεην" να παμε καταφυγειο μπαφι και να αφησουμε τον μαυρουδη πως τον λες να τρωει με τον αριστεντ και τον ντοκ τοστακια?

Τι θες να πεις έχουν παίξει πριμερα ντιβιζιον η κουβαλάνε τιποτα dd+ Cup?

Χρίστος
20-11-13, 00:43
Τι θες να πεις έχουν παίξει πριμερα ντιβιζον η κουβαλάνε τιποτα dd+ Cup?
DDουλαπες σου λεω.
Να χωνεσαι και να θες να ξεχειμωνιασεις εκει μεσα ενα πραμα.

hades7
20-11-13, 00:48
DDουλαπες σου λεω.
Να χωνεσαι και να θες να ξεχειμωνιασεις εκει μεσα ενα πραμα.

Τυπε δεν μας αφήνεις στην ησυχία μας βραδυατικα; Έπρεπε να κάτσω στο θρεντ με τα ραποκλειδα του Βασίλη :hystericalbs1:

BILL007
20-11-13, 00:52
Έπρεπε να κάτσω στο θρεντ με τα ραποκλειδα του Βασίλη :hystericalbs1:

:D :D :D :D :D :th_Laie_67-1::th_Laie_67-1::th_Laie_67-1::th_Laie_67-1:

Bazil Van Sinner
23-11-13, 16:36
Υπαρχει καποιος που να μπορει να μου δωσει καποιες πληροφοριες/κατευθηνσεις

περι διοργανωσης μηχανοκινητου???

ziaba
30-11-13, 20:54
η πινακιδα κζα 881 ποιας χρονολογιας ειναι?

Leonidas_E39
30-11-13, 20:56
Απο 1987 με 1988

Vassilis ///M
01-12-13, 09:53
Τελευταία ευκαιρία:

Ξέρει κάποιος εδώ μέσα διεκπεραιωτή έμπιστο να μπορέσω να έρθω σε επαφή μαζί του????
Μιλάω πάντα για υποκυβισμό κινητήρα....

:thanks:

ziaba
01-12-13, 15:42
Απο 1987 με 1988

μηπως κανεις καποιο λαθος??? γιατι ειναι απο μηχανακι που εβγαινε απο το '97

dionisisM3
03-12-13, 19:39
Ζητείται κοπελα-ες για διανομη φυλλαδιων για το καταστημα μου , σε σταθερο ποστο , φαναρι , εξω απο σουπερμαρκετ , πλατειες κτλ . Πληρωμη με την ωρα. Ζητούνται ευπρεπεις παρουσιες διακριτικα ντυμενες (θελουμε να διαφημίσουμε μαγαζι οχι να προκαλεσουμε ατυχημα) .

fanisk
12-12-13, 20:03
Εχει κανεις άνθρωπο που εμπορεύεται ηλιακούς θερμοσίφωνες; Ψάχνω για 2 160αρηδες τριπλής ενέργειας.

gant
14-12-13, 11:17
Όποιος φίλος ακούσει κάπου για πολιτικό μηχανικό ας ενημερώσει.
Πρόκειται για τον μικρό, που τελείωσε την κατεύθυνση δομοστατικών μελετών, με πτυχίο 8,5. Έκανε μεταπτυχιακό σε construction management με βαθμό 9,5.
Έχει επίσης γνώσεις autocad, pc και αγγλικών. Τώρα μαθαίνει εντατικά γερμανικά μπας καιτην κοπανήσει για Γερμανία. :thanks::thanks::thanks:

I_MNL
02-01-14, 01:15
Βλέπω πως αυτό το νήμα είναι ιδιαίτερα ενδιαφέρον και μακρύ! Είχε γίνει σε κάποια φάση ταξινόμηση επαγγελμάτων και μελών :original:
Μήπως είναι ώρα για ανανέωση της λίστας;
Επίσης, για να μην ψάχνουμε συνέχεια, θα μπορούσε να γίνει αλφαβητικά όπως π.χ. στον Χρυσό Οδηγό;
:popcorn::morningcoffee::popcorn:

A8hnaios
02-01-14, 13:50
Επίσης, για να μην ψάχνουμε συνέχεια, θα μπορούσε να γίνει αλφαβητικά όπως π.χ. στον Χρυσό Οδηγό;


Aντε Αρη... :whistle:

aristent
02-01-14, 14:05
Aντε Αρη... :whistle:

εχω ωρα που δουλευω την οργανωση του thumb

για αρχη δες εδω:
https://www.bmwfans.gr/forum/showthread.php?t=20788

:thnx:

aristent
02-01-14, 14:35
Το θεμα συνεχιζεται εδω:
Καταχωρηση επαγγελματιων
https://www.bmwfans.gr/forum/showthread.php?t=20788


και εδω:
Ζητηση επαγγελματιων
https://www.bmwfans.gr/forum/showthread.php?t=20789

:thnx: