PDA

Επιστροφή στο Forum : σειταριδης



atha
15-01-10, 07:52
Πως τον ειδατε τον Γιουρκα? 358 κμ ειναι ενα σεβαστο νουμερο :thumbsup:

Τον καημενο τον πήραν αμπαριζα τα καναλια.Παντως εκτος απο λεφτα ειναι πολυ γνωστο οτι ο Σειταριδής εχει καλο γουστο για τα αυτοκινιτα οπως και ο Φώτσης (amg black series)

NickE60
15-01-10, 08:53
χαχαχα ...τώρα το είδα...


"Αφορμή: Οι δηλώσεις του διεθνή άσου των «πρασίνων» σε ανδρικό περιοδικό, όπου διηγείται την εμπειρία του να αναπτύξει ταχύτητα 358χλμ./ώρα, στην εθνική οδό Αθηνών - Θεσσαλονίκης. Ο Σεϊταρίδης παρουσιάστηκε εκστασιασμένος από το περιστατικό, μιας και χρειάστηκε μόλις τρεις ώρες για να καλύψει τα 540 χιλιόμετρα της απόστασης.

Ο πρόεδρος της Ένωσης για τα Δικαιώματα των Πεζών, Γρηγόρης Μαυράκης κατέθεσε την Τετάρτη στην Εισαγγελία Πρωτοδικών Θεσσαλονίκης μηνυτήρια αναφορά κατά του ποδοσφαιριστή του Παναθηναϊκού, Γιούρκα Σεϊταρίδη.

Σύμφωνα με τον πρόεδρο της Ένωσης, αυτές οι δηλώσεις προβάλουν αρνητικά πρότυπα στη νεολαία και προωθούν ένα κοινωνικό πρότυπο απαξίωσης της οδικής συμπεριφοράς."

...μάλλον παραμύθια είπε ο Γιούρκας ...και του την πέσανε..


...τώρα που το έμαθαν ας βγουν οι πρόεδροι των δήμων και κοινοτήτων που βρίσκονται πάνω στην Αθηνών-Θεσσαλονίκης να του κάνουν όλοι μήνυση ..... ειδικά εκεί στα Τέμπη ....μπορεί να φταίει κι αυτός για τις κατολισθήσεις .... :whistle:

Stathis
15-01-10, 08:57
οποιος κανει τετοιες δηλωσεις δημοσια αντιμετωπιζει και αυτο το ακραιο ενδεχομενο...
πρεπει να προσεχουμε, εκτος του τι κανουμε και τι λεμε... και που το λεμε...

tmilatos
15-01-10, 09:01
Aφου ειναι βαζελοι και οι 2, εννοειται οτι θα εχουν γουστο οι ανθρωποι... Ο Σειταριδης αν θυμαμαι καλα ηταν απο τους πρωτους στην Ελλαδα ομως, που εφαγε τα μουτρα του σε ατυχημα με... Smart σχεδον οταν πρωτοκυκλοφορησαν...


-Θεοφιλος-

Antonis_Spartan
15-01-10, 09:04
Μα γιατι μηνυση ?????
Αφηστε το παιδι να παιξει...:ranting2::ranting2:

saleras
15-01-10, 09:23
Ρε μας δουλευουν το πρωι (γιατι το ειδα ) κατεληξαν οτι φταινε τα μηχανακια
πατησε λεει το γκαζι γιατι τον περασε ενα μηχανακι με σουζα με 260χλμ
τι πινουν?

Κωνσταντίνος
15-01-10, 10:01
Aφου ειναι βαζελοι και οι 2, εννοειται οτι θα εχουν γουστο οι ανθρωποι... Ο Σειταριδης αν θυμαμαι καλα ηταν απο τους πρωτους στην Ελλαδα ομως, που εφαγε τα μουτρα του σε ατυχημα με... Smart σχεδον οταν πρωτοκυκλοφορησαν...


-Θεοφιλος-


Αυτός ήταν ο Αμανατίδης.
Μου θύμισες κάποιες "λαμπρές" μέρες της Ελληνικής TV. Είχε γίνει ένας καταστροφικός σεισμός στιο Ιράν με 1,500 ~ νεκρούς και τα δελτία ειδήσεων (όχι μόνο το Star) είχαν για πρώτο θέμα το ατύχημα του Αμανατίδη

tmilatos
15-01-10, 10:14
Αυτός ήταν ο Αμανατίδης.
Μου θύμισες κάποιες "λαμπρές" μέρες της Ελληνικής TV. Είχε γίνει ένας καταστροφικός σεισμός στιο Ιράν με 1,500 ~ νεκρούς και τα δελτία ειδήσεων (όχι μόνο το Star) είχαν για πρώτο θέμα το ατύχημα του Αμανατίδη


Ναι, ναι σωστος ο Κωνσταντινος, ο Αμανατιδης ηταν! Οσον αφορα το δευτερο, επι καθημερινης βασης γινεται αυτο που λες, κατα κυριο λογο απο το Σταρ, τωρα και απο τα υπολοιπα καναλια με μοναδικη φωτεινη εξαιρεση το ΣΚΑΙ... Εχουν παρει γραμμη οτι ο μεσος Ελληνας δυστυχως ενδιαφερεται περισσοτερο να μαθει ποσα στρινγκακια εχει η Βανδη και απο που τα ψωνιζει, απο τις διεθεις εξελιξεις.


-Θεοφιλος-

yannisv
15-01-10, 10:25
Ανοίγετε μεγάλο θέμα φίλοι αλλά πραγματικά η ποιότητα της ελληνικής τηλεόρασης είναι στο ναδίρ. Δε λέω και εγώ χαζεύω την Πετρούλα (στο youtube γιατί τηλεόραση πλέον αρνούμαι να παρακαλουθήσω εκτός αν παίζει ο Ολυμπιακός εκτός) αλλά κατά τα λοιπά έχουμε πιάσει πάτο. Και on topic το πρότυπο που περνά στη νεολαία η είδηση ότι ο Γιούρκας ανέπτυξε ταχύτητα 358 χαώ δεν είναι και το καλύτερο. Παράλληλα δε αμφισβητώ αν είναι εφικτό να αναπτύξεις τέτοια ταχύτητα με οποιοδήποτε όχημα.

chief
15-01-10, 12:45
χαχαχα ...τώρα το είδα...


"Αφορμή: Οι δηλώσεις του διεθνή άσου των «πρασίνων» σε ανδρικό περιοδικό, όπου διηγείται την εμπειρία του να αναπτύξει ταχύτητα 358χλμ./ώρα, στην εθνική οδό Αθηνών - Θεσσαλονίκης. Ο Σεϊταρίδης παρουσιάστηκε εκστασιασμένος από το περιστατικό, μιας και χρειάστηκε μόλις τρεις ώρες για να καλύψει τα 540 χιλιόμετρα της απόστασης.


τι να πεις γι αυτο το παιδι....
πραγματι, ειναι γεννημενος ΛΑΓΟΣ

yodas
15-01-10, 13:02
o atha μάλλον ζήλεψε για αυτό το πόσταρε....δεν του φτάνουν τα 300+ που πάει...

kplc16
15-01-10, 13:35
χαχαχα ...τώρα το είδα...



...μάλλον παραμύθια είπε ο Γιούρκας ...και του την πέσανε..


..... :whistle:

Για το playstation μιλουσε.
Αυτος που εκανε σουζα με 260χ.α.ω ειμαι σιγουρος οτι ηταν ο Valentino Rossi στη πρωινη του προπονηση.
Το σιγουρο ειναι οτι ο εισαγγελεας επρεπε να επεμβει για το παλαμουτι γιατι αυτα διαβαζουν οι κορες μου και θα θελουν να γινουν στη συνεχεια hi-5 ή spicy girls
:th_Laie_67-1:

NickE60
15-01-10, 13:38
Για το playstation μιλουσε.
Αυτος που εκανε σουζα με 260χ.α.ω ειμαι σιγουρος οτι ηταν ο Valentino Rossi στη πρωινη του προπονηση.
Το σιγουρο ειναι οτι ο εισαγγελεας επρεπε να επεμβει για το παλαμουτι γιατι αυτα διαβαζουν οι κορες μου και θα θελουν να γινουν στη συνεχεια hi-5 ή spicy girls
:th_Laie_67-1:

αχαχαχααχα :thumbsup:

Driver M
15-01-10, 13:45
Από τη στιγμή που βγαίνεις δημόσια και λες ότι έτρεξες με 358χλμ, προφανώς και πρέπει να παρέμβει η δικαιοσύνη. Είχε τύχει μάλιστα να διαβάσω τη δήλωση αυτή στο maxim όταν είχε βγει το περιοδικό και μου έκανε φοβερή εντύπωση το πως βγαίνει ο κάθε τυχάρπαστος και λέει ότι τρέχει με 358χλμ στις καρμανιόλες που έχουμε για δρόμους, χωρίς να σκεφτεί ότι αυτό είναι ποινικό αδίκημα και πάνω από όλα ότι με τέτοιες τραγικές ταχύτητες βάζει σε φοβερό κίνδυνο τη ζωή του και κυρίως των υπόλοιπων οδηγών. Κατά τη γνώμη μου, πολύ σωστά κατατέθησαν μηνύσεις εναντίον του, γιατί είναι επιτέλους καιρός σε αυτή τη χώρα να προσέχουμε τόσο το τι λέμε όσο και (κυρίως) το τι κάνουμε.

ZWMZ
15-01-10, 14:47
Από τη στιγμή που βγαίνεις δημόσια και λες ότι έτρεξες με 358χλμ, προφανώς και πρέπει να παρέμβει η δικαιοσύνη. Είχε τύχει μάλιστα να διαβάσω τη δήλωση αυτή στο maxim όταν είχε βγει το περιοδικό και μου έκανε φοβερή εντύπωση το πως βγαίνει ο κάθε τυχάρπαστος και λέει ότι τρέχει με 358χλμ στις καρμανιόλες που έχουμε για δρόμους, χωρίς να σκεφτεί ότι αυτό είναι ποινικό αδίκημα και πάνω από όλα ότι με τέτοιες τραγικές ταχύτητες βάζει σε φοβερό κίνδυνο τη ζωή του και κυρίως των υπόλοιπων οδηγών. Κατά τη γνώμη μου, πολύ σωστά κατατέθησαν μηνύσεις εναντίον του, γιατί είναι επιτέλους καιρός σε αυτή τη χώρα να προσέχουμε τόσο το τι λέμε όσο και (κυρίως) το τι κάνουμε.

+++1 :judge:

Nino
15-01-10, 14:51
πωσ τον ειδατε τον γιουρκα? 358 κμ ειναι ενα σεβαστο νουμερο :thumbsup:

τον καυμενο τον πιραν αμπαριζα τα καναλια,παντωσ εκτοσ απο λεφτα ειναι πολυ γνωστο οτι ο σειταριδις εχει καλο γουστο για τα αυτοκινιτα οπωσ και ο φοτσης (amg black series)


Eγω να δεις γουστο που εχω... το χρημα μου λειπει!!!
Για μενα ανθρωποι που λογω θεσης, ιδιοτητας κλπ ειναι ειδωλα για καποιους και ειδικα για τους νεους τοτε αυτοι θα πρεπει να ειναι περισσοτερο προσεκτικοι στο τι κανουν κι ειδικοτερα στο τι λενε.




τι να πεις γι αυτο το παιδι....
πραγματι, ειναι γεννημενος ΛΑΓΟΣ


Μακαρι τωρα να τον βουτηξουν απο τα αυτια... για να μαθει.

stratos
15-01-10, 15:26
Άμπαλος αλλά έχει βαρύ πόδι...

fanisk
15-01-10, 16:09
358χλμ/α.ω και μια λεξη δεν μπορει να αρθρωσει σωστα! Οξω.

z3 2.2
15-01-10, 16:13
αρκετα δεν ασχοληθηκαμε με τον Παχατουριδη???
αιντε...με τα τσογλανια....

NickE60
15-01-10, 17:22
ρε γαβροι θα βγάλετε το αχτι σας στον σειταρίδη τωρα? Πω Πω κακία!!
Με την Αεκ να τα βάλετε... αυτή φταίει! χεχεχεχε

manos///3
15-01-10, 17:27
Πιστευω θα του ταιριαζε καλυτερα να γινει οδηγος αγωνων ή συλλεκτης ακριβων αυτοκινητων....παρα μπαλαδορος.

δε του παει η μπαλα.......και αυτη η φανελα.. ουστ ρεεε!

Κωνσταντίνος
15-01-10, 17:29
Πολύ ο λόγος περί "προτύπων". Τον ίδιο τον ρώτησε κανείς αν θέλει να είναι "πρότυπο" ;
Ο άνθρωπος είναι ποδοσφαιριστής. Γιαυτή του την ιδιότητα θα πρέπει να κρίνεται.
Εχει καταρρεύσει πλέον ο συσχετισμός σταρ-προτύπων εδώ και χρόνια.

Επίσης, αν post-άρει κάποιος απο εμάς όμως ότι έπιασε 300+ οι περισσότεροι θα του έγραφαν σχόλια τύπου "πωωωωω, μπράβο ρε μεγάλε με το πριόνι σου"
Δε λέω ότι καλά έκανε ο Γιούρκας. Απλά με ενοχλεί η διπλοπροσωπία και τα 2 μέτρα και σταθμά.

Υ.Γ Στο Euro ήταν ο "Θεός", το καλλίτερο δεξί μπακ κ.τ.λ και τώρα είναι ο άχρηστος ε ;
Αααααααχ κλασσικέ Ελληνάρα μου........................

NickE60
15-01-10, 17:38
Πολύ ο λόγος περί "προτύπων". Τον ίδιο τον ρώτησε κανείς αν θέλει να είναι "πρότυπο" ;
Ο άνθρωπος είναι ποδοσφαιριστής. Γιαυτή του την ιδιότητα θα πρέπει να κρίνεται.
Εχει καταρρεύσει πλέον ο συσχετισμός σταρ-προτύπων εδώ και χρόνια.

Επίσης, αν post-άρει κάποιος απο εμάς όμως ότι έπιασε 300+ οι περισσότεροι θα του έγραφαν σχόλια τύπου "πωωωωω, μπράβο ρε μεγάλε με το πριόνι σου"
Δε λέω ότι καλά έκανε ο Γιούρκας. Απλά με ενοχλεί η διπλοπροσωπία και τα 2 μέτρα και σταθμά.

Υ.Γ Στο Euro ήταν ο "Θεός", το καλλίτερο δεξί μπακ κ.τ.λ και τώρα είναι ο άχρηστος ε ;
Αααααααχ κλασσικέ Ελληνάρα μου........................

Τώρα δε λέει τίποτα, ακριβώς ..στον κάλαθο των αχρήστων ...με μια μ@κακια που είπε ...αν το 'χαμε εμείς δεν θα τρέχαμε, θα το 'χαμε να το βλέπουμε ή θα πηγαίναμε στο megaro-ring για να το ευχαριστηθούμε..... ας μην επιτρέπει η πολιτεία να πουλιούνται τέτοια αυτοκίνητα αν είναι έτσι... :thumbsdown: η να φτιάξει πίστες να πηγαίνουμε, ή καλούς δρόμους χωρίς όριο ταχύτητας για να τρέχουν τα γρήγορα ...όπως γίνεται αλλού..... ονειρεύομαι θα μου πείτε ..το ξέρω...

Christos 330
15-01-10, 17:58
Καποιος να κανει BMW δακια τον κυριο μπαλοπαιχτη . . .

Δεν μπορει να εχει mercedes . . .

skandalis447
15-01-10, 18:06
1)ευτυχως δεν ειμαστε δημοσια προσωπα,να μας κυνηγανε για αυτα που λεμε...
2)το περιεργο ειναι οτι αν εγω πω οτι πηγα 350χλμ ολοι θα βγουν και θα πουν σιγα ρε μαλ@@@α που πηγες τοσο,ενω τον Γιουρκα τον μηνυσανε...
3)Δεν εχω παει 365...αφησα γκαζι στα 345 γιατι χτυπησε το κινητο και τρομαξα...

Driver M
15-01-10, 18:52
Νομίζω ότι παίρνουμε στην πλάκα ένα σοβαρό ζήτημα. Το ποιός θαυμάζει ποιόν είναι δικό του θέμα, πάντως εγώ προσωπικά δε θα θαύμαζα κανένα που πιάνει 350χλμ σε δημόσιο δρόμο, το αντίθετο μάλιστα, είτε λέγεται Σεϊταρίδης, είτε C. Ronaldo (θυμάστε όλοι τί είχε πάθει με τη ferrari στο τούνελ και πως από τύχη δεν υπήρξαν θύματα), είτε Μήτσος ο Πριόνης. Αλλά είναι ακόμα χειρότερο να βγαίνεις να περιγράφεις το περιστατικό αυτό σε ένα περιοδικό ευρείας κυκλοφορίας, σαν να μην τρέχει τίποτα. Και το ότι είναι νόμιμο να αγοράσεις μια ferrari δε σημαίνει ότι έχεις και το δικαίωμα να την πας στο τέρμα, ούτε ότι θα πρέπει να είναι παράνομες οι ferrari επειδή κυκλοφορούν ασυνείδητοι. Και καραμπίνα είναι νόμιμο να αγοράσεις, όχι όμως και να πυροβολείς τους ανθρώπους! Αν βρεθεί ένας μανιακός δηλαδή θα απαγορεύσουμε την κυκλοφορία των καραμπίνων?

Δεν επεκτείνομαι άλλο στο θέμα, παρότι σηκώνει μεγάλη κουβέντα, αφού είμαι σίγουρος ότι η άποψή μου έγινε κατανοητή.

ΦΑΝΗΣ
15-01-10, 20:13
Οχι μόνο έτρεχε με 358χλμ. την ώρα,αλλά δεν πλήρωσε και 2 διόδια,και έφτασε σε 3 ώρες στην Αθήνα,και προσπέρασε το μηχανάκι που έκανε σούζα με 260χλμ,και δεν σταμάτησε σε μπλόκο στο σχηματάρι,έχει κι άλλα?ρε δεν πάμε καλά!!!!:hystericalbs1:

Nino
15-01-10, 20:21
Οχι μόνο έτρεχε με 358χλμ. την ώρα,αλλά δεν πλήρωσε και 2 διόδια,και έφτασε σε 3 ώρες στην Αθήνα,και προσπέρασε το μηχανάκι που έκανε σούζα με 260χλμ,και δεν σταμάτησε σε μπλόκο στο σχηματάρι,έχει κι άλλα?ρε δεν πάμε καλά!!!!:hystericalbs1:

βρε Φανη τωρα που τα ξαναδιαβαζω ετσι μαζεμενα σαν παραμυθατζης μου'ρχεται ενα πραμα...
σουζα με 260 και πως το καταλαβε αυτος με ποσα πηγαινε η μηχανη? με κληρονομικο ταχυμετρικο χαρισμα?
Παραδωσαμε αξια στο θεμα νομιζω...

mitsos_chania
15-01-10, 20:27
Μου φαινονται λιγο περιεργα αυτα που γραφονται σε αυτο το θεμα.Πραγματικα οσοι απαντησατε με ποστ του τυπου"ντροπη του,τοσα χλμ κτλ κτλ",δεν εχετε παει πανω απο 200?ε λοιπον αν εχετε παει για μενα ειστε στην ιδια κατηγορια με αυτον που πηγε 350φευγα.Ή νομιζετε πως αν πηγαινεις με 220-230-240-250χλμ θα παθεις ή θα προκαλεσεις κατι λιγοτερο σε ενα ατυχημα?Ας μην ειμαστε υποκτριτες,οποια ταχυτητα πανω απο 140-150 ειναι το ιδιο ή κανω λαθος???:thumbsdown::thumbsdown:

Christos 330
15-01-10, 20:35
Μου φαινονται λιγο περιεργα αυτα που γραφονται σε αυτο το θεμα.Πραγματικα οσοι απαντησατε με ποστ του τυπου"ντροπη του,τοσα χλμ κτλ κτλ",δεν εχετε παει πανω απο 200?ε λοιπον αν εχετε παει για μενα ειστε στην ιδια κατηγορια με αυτον που πηγε 350φευγα.Ή νομιζετε πως αν πηγαινεις με 220-230-240-250χλμ θα παθεις ή θα προκαλεσεις κατι λιγοτερο σε ενα ατυχημα?Ας μην ειμαστε υποκτριτες,οποια ταχυτητα πανω απο 140-150 ειναι το ιδιο ή κανω λαθος???:thumbsdown::thumbsdown:

Δεν νομιζω να ειναι το ιδιο Μητσαρα μου τα 150 με τα 260 η τα 260 με τα 360

του Σειταριδη . . .

Με 150 κατι μπορεις να κανεις . . .

Με τα 260 απλα εφυγες . . .

Με τα 360 δεν υπαρχεις . . .

mitsos_chania
15-01-10, 20:43
Δεν νομιζω να ειναι το ιδιο Μητσαρα μου τα 150 με τα 260 η τα 260 με τα 360

του Σειταριδη . . .

Με 150 κατι μπορεις να κανεις . . .

Με τα 260 απλα εφυγες . . .

Με τα 360 δεν υπαρχεις . . .

Χρηστο ξεχνας οτι στα 150 πρεπει να προσθεσεις να χλμ του απεναντι οχηματος.Τελος παντων για μενα οποιος παει πανω απο 150 στους δρομους της χωρας μας κανει βλακεια και ειναι επικινδυνος.Ο καθενας βεβαια εχει δικη του γνωμη,αλλα δεν μπορει καποιος που παει με 250 στον ιδιο δρομο να κατηγορει αυτον που πηγαινει με 350.Η μονη διαφορα ειναι οτι το αμαξι θα γινει περισσοτερο αλοιφη.Μα καμια αλλη ομως

kplc16
15-01-10, 20:55
βρε Φανη τωρα που τα ξαναδιαβαζω ετσι μαζεμενα σαν παραμυθατζης μου'ρχεται ενα πραμα...
σουζα με 260 και πως το καταλαβε αυτος με ποσα πηγαινε η μηχανη? με κληρονομικο ταχυμετρικο χαρισμα?
Παραδωσαμε αξια στο θεμα νομιζω...

ρε nino σ'αρεσει μου φαινεται να λεμε συνεχεια τα ιδια πραγματα:ηταν ο valentino rossi.Ειναι και κολλητοι οι δυο τους και την ωρα που γινοταν το περιστατικο ειχαν και μπαραζ μηνυματων. Του στυλ τωρα θα σε περασω φουστη!!!:rally::th_Laie_67-1::hystericalbs1:

Nino
15-01-10, 21:06
Ξεχναω ρε γμτ ξεχναω...

η σκηνη κινηματογραφηθηκε μεσα απο την ferrari... λεμε τωρα!!!lol

https://www.youtube.com/watch?v=PBP3XC5a2v8

Stathis
15-01-10, 21:07
το θεμα ειναι οτι τζαμπα ασχολουμαστε. με εναν καλο δικηγορο (που θα βρει και λογω δημοσιοτητας) θα ανασκευασουν τα γραφομενα, θα υποστηριξουν οτι ηταν για χαρη της συνεντευξης, θα παρουσιασουν επισημο χαρτι απο τον κατασκευαστη οτι το αυτοκινητο δεν πιανει ουτως ή αλλως αυτα τα χιλιομετρα, θα, θα, θα... και ο παιχτης θα βγει "λαδι"...

το μονο που θα πληρωσει θα ειναι ισως τα εξοδα του δικηγορου (διοτι για χαρη της δημοσιοτητας μπορει να ειναι free)...

απο τα αζητητα, απο τη στιγμη που οι αγωνιστικες του επιδοσεις δεν του εξασφαλιζουν πλεον την απαραιτητη προβολη, αυτος ειναι ενας ωραιος τροπος δωρεαν (ή φθηνης στη χειροτερη) διαφημισης.:morningcoffee:

Driver M
15-01-10, 21:35
το θεμα ειναι οτι τζαμπα ασχολουμαστε. με εναν καλο δικηγορο (που θα βρει και λογω δημοσιοτητας) θα ανασκευασουν τα γραφομενα, θα υποστηριξουν οτι ηταν για χαρη της συνεντευξης, θα παρουσιασουν επισημο χαρτι απο τον κατασκευαστη οτι το αυτοκινητο δεν πιανει ουτως ή αλλως αυτα τα χιλιομετρα, θα, θα, θα... και ο παιχτης θα βγει "λαδι"...

το μονο που θα πληρωσει θα ειναι ισως τα εξοδα του δικηγορου (διοτι για χαρη της δημοσιοτητας μπορει να ειναι free)...

απο τα αζητητα, απο τη στιγμη που οι αγωνιστικες του επιδοσεις δεν του εξασφαλιζουν πλεον την απαραιτητη προβολη, αυτος ειναι ενας ωραιος τροπος δωρεαν (ή φθηνης στη χειροτερη) διαφημισης.:morningcoffee:

Δε νομίζω ότι ασχολείται κανείς με το τι θα κάνει ο Σεϊταρίδης, ή αν θα πάει φυλακή (που ήταν σίγουρο εξαρχής ότι δεν θα πήγαινε), ή αν το κάνει για προβολή κλπ. Το θέμα είναι πως μερικοί (διάσημοι και μη) νομίζουν ότι μπορούν να λένε και να κάνουν ό,τι γουστάρουν χωρίς κυρώσεις και να το παίζουν και μάγκες κάνοντας ταρζανιές και μάλιστα πολύ επικίνδυνες. Και δραχμή να μην πληρώσει ο Σεϊταρίδης, αρκεί το ότι με τις δηλώσεις του έγινε ρεζίλι για τον κάθε υγιώς σκεπτόμενο πολίτη. Τώρα, αν υπάρχουν και μερικοί που θεωρούν φυσιολογικό να τρέχει κανείς με 350 σε δημόσιο δρόμο (και μάλιστα ελληνικό!) επειδή έχει ferrari, τι να πω...μακάριοι !

skandalis447
16-01-10, 00:41
δεν εχει Φερραρι ο Γιουρκας...Λαμπο εχει 640 αλογα...Παντως,επειδη μου αρεσει να κανω και την πλακα μου μεσα στο φορουμ,τα 350 εχουν ενα πλεονεκτημα εναντι των 250 και πολυ περισσοτερο των 150...Ειναι πιο δυσκολο για τον απεναντι να προλαβει να σε κεντραρει για να σε πετυχει....:th_Laie_67-1::th_Laie_67-1::th_Laie_67-1:

Stathis
16-01-10, 00:43
ειστε σκανδιαλιαρης κυριε σκανδαλη μας... :hystericalbs1:

skandalis447
16-01-10, 00:48
Παλι απουσια πηρατε κυριε μου...Μηπως πρεπει να μιλησω με την γραμματεα σας για να σας δουμε?

Stathis
16-01-10, 00:52
Παλι απουσια πηρατε κυριε μου...Μηπως πρεπει να μιλησω με την γραμματεα σας για να σας δουμε?

καλη ιδεα... πειτε της τα χαιρετισματα μου...
δεν την ειδα καθολου σημερα...:th_Laie_67-1:

chief
16-01-10, 00:56
Ευχομαι να μην παει φυλακη το παιδι και να παιζει μπαλα.
Μου αρεσει οταν παιζει ο Γιουρκας στον ΠΑΟ.
Μου αρεσει οταν ο ΠΑΟ παιζει με δεκα...

Driver M
16-01-10, 01:03
δεν εχει Φερραρι ο Γιουρκας...Λαμπο εχει 640 αλογα...Παντως,επειδη μου αρεσει να κανω και την πλακα μου μεσα στο φορουμ,τα 350 εχουν ενα πλεονεκτημα εναντι των 250 και πολυ περισσοτερο των 150...Ειναι πιο δυσκολο για τον απεναντι να προλαβει να σε κεντραρει για να σε πετυχει....:th_Laie_67-1::th_Laie_67-1::th_Laie_67-1:


Ευχομαι να μην παει φυλακη το παιδι και να παιζει μπαλα.
Μου αρεσει οταν παιζει ο Γιουρκας στον ΠΑΟ.
Μου αρεσει οταν ο ΠΑΟ παιζει με δεκα...

+2 (από ένα στον καθένα σας!)
Έχετε και οι δύο τα δίκια σας!! :th_Laie_67-1:

Pitbull
16-01-10, 01:12
τι να πεις γι αυτο το παιδι....
πραγματι, ειναι γεννημενος ΛΑΓΟΣ

Ο ΛΑΓΟΣ και η.. ΧΕΛΩΝΑ φίλος... ξέρεις εσύ ;)

Pitbull
16-01-10, 01:14
δεν εχει Φερραρι ο Γιουρκας...Λαμπο εχει 640 αλογα...Παντως,επειδη μου αρεσει να κανω και την πλακα μου μεσα στο φορουμ,τα 350 εχουν ενα πλεονεκτημα εναντι των 250 και πολυ περισσοτερο των 150...Ειναι πιο δυσκολο για τον απεναντι να προλαβει να σε κεντραρει για να σε πετυχει....:th_Laie_67-1::th_Laie_67-1::th_Laie_67-1:

χεχεχε σωστός :th_Laie_67-1:

chief
16-01-10, 01:16
Ο ΛΑΓΟΣ και η.. ΧΕΛΩΝΑ φίλος... ξέρεις εσύ ;)

ξερω, ξερω φιλος...

kplc16
16-01-10, 06:03
το μονο που θα πληρωσει θα ειναι ισως τα εξοδα του δικηγορου (διοτι για χαρη της δημοσιοτητας μπορει να ειναι free)...

.:morningcoffee:

Ειμαι κοντος, μα πολυ κοντος. Με λενε Αλεξη... Τωρα που εχει αργια ο Λαζοπουλος και δεν εχω τι να κανω αναλαμβανω δωρεαν εγω την υποθεση...:gr:

SuperSonic
16-01-10, 10:53
Aφου δεν μπορει να τρεξει στο γηπεδο τρεχει στους δρομους...
Ετσι ειναι αυτα!