PDA

Επιστροφή στο Forum : Ιταλική και γαλλική ριβιερα



hades7
22-02-11, 23:38
Αθήνα Πάτρα la specia εώς portofino διαμονή εκεί κάποιες μέρες μετά Μονακό νικαια(διαμονή εκεί κάποιες μέρες) μετά Κάννες st tropes επίστρωση Μιλάνο Γένοβα Φλωρεντία(διαμονή εκεί κάποιες μέρες) ανκονα Πάτρα Αθήνα.σύνολο 16 μέρες 1900 χιλιόμετρα με το σημερινό δεύτερο μου αυτοκίνητο smartf2 original brabus

tsagio
22-02-11, 23:49
Το έχεις κάνει το ταξίδι ή σκέφτεσαι να το κάνεις???

hades7
23-02-11, 00:01
Το έχεις κάνει το ταξίδι ή σκέφτεσαι να το κάνεις???

Το έκανα το 2008 το καλοκαίρι που ο παπασταθόπουλος πήγε στην τζενοα και το λέω γιατί έψαχνα να βρω service smart και κάποιος με πέρασε για αυτόν και με οδήγησε εκει με την βεσπα του και μου ζήτησε και αυτογραφο χαχαχα δεν τον γνώριζαν πως ήταν στην φάτσα

tsagio
23-02-11, 00:16
Στα τέλη Μάιου του 2008 έκανα και εγώ σχεδόν την ίδια διαδρομή Αθήνα-Πάτρα-Ανκόνα-Σαν ρεμο (διαμονή 3 μέρες)- Μονακό (αγώνα F1)-Κάννες επιστροφή Γένοβα -Πίζα - Φλωρεντία (διαμονή 4 μέρες ) Μπολόνια Μαρανέλο Ρώμη (διαμονή 3μέρες) και τελικά επιστροφή Ελλάδα από Ανκόνα - Πάτρα - Αθήνα εκείνη την εποχή εμένα Αθήνα. Το ταξίδι το κάναμε με μηχανές ίσως μία από τις ομορφότερες εμπειρίες σχεδόν 3000 km σε 10 μέρες σε 2 τροχούς...

hades7
23-02-11, 00:29
Στα τέλη Μάιου του 2008 έκανα και εγώ σχεδόν την ίδια διαδρομή Αθήνα-Πάτρα-Ανκόνα-Σαν ρεμο (διαμονή 3 μέρες)- Μονακό (αγώνα F1)-Κάννες επιστροφή Γένοβα -Πίζα - Φλωρεντία (διαμονή 4 μέρες ) Μπολόνια Μαρανέλο Ρώμη (διαμονή 3μέρες) και τελικά επιστροφή Ελλάδα από Ανκόνα - Πάτρα - Αθήνα εκείνη την εποχή εμένα Αθήνα. Το ταξίδι το κάναμε με μηχανές ίσως μία από τις ομορφότερες εμπειρίες σχεδόν 3000 km σε 10 μέρες σε 2 τροχούς...

Άλλη φορά αν ξαναπας περνά και δες τα 4 χωριά που ειναι προστατευμενα απο την unesco στην Ιταλική Ριβιερα ειναι τέλεια και πορτοφόλι οπωσδήποτε by the way αν έχεις μηχανή βόρεια σαρδηνια costa smeralda το πιο ωραίο μέρος στην Μεσόγειο!!!!!!!!!'

tsagio
23-02-11, 00:34
Επόμενος στόχος είναι ο γύρος της νότιας Ιταλίας αλλά με αυτοκίνητο βλέπεις η γυναίκα δεν ανεβαίνει σε μηχανή για να κάνει τέτοιο ταξίδι.

hades7
23-02-11, 00:51
Επόμενος στόχος είναι ο γύρος της νότιας Ιταλίας αλλά με αυτοκίνητο βλέπεις η γυναίκα δεν ανεβαίνει σε μηχανή για να κάνει τέτοιο ταξίδι.
Μπωρεις να πας αεροπορικώς στην olbia μέσω ρώμης και να νεικιασεις εκει αυτοκίνητο η αλλιώς απο civitaveccia με το καράβι olbia με δικό σου αυτοκινητο

mixalis
23-02-11, 07:52
Επιλογές πολλές υπάρχουν το θέμα είναι αν υπάρχει ο απαιτούμενος χρόνος και τα χρήματα για τέτοια ταξίδια διότι δεν είναι μια απλή εξόρμηση αλλα εμπειρίες ζωής.....thumbthumbthumb

hades7
23-02-11, 10:04
Επιλογές πολλές υπάρχουν το θέμα είναι αν υπάρχει ο απαιτούμενος χρόνος και τα χρήματα για τέτοια ταξίδια διότι δεν είναι μια απλή εξόρμηση αλλα εμπειρίες ζωής.....thumbthumbthumb

σιγουρα απαιτει χρηματα για τα μεταφορικα αλλα αν ξερεισ τα κατατοπια πιστεψε με κοστιζει λιγοτερα σε ολα τα υπολοιπα απο το να πασ καπου στην ελλαδα οπιωσ θελει πληροφοριεσ με μεγαλη χαρα να βοηθησω:original::original::original::origi nal::original: