PDA

Επιστροφή στο Forum : ΚΑΛΕΣ ΓΙΟΡΤΕΣ-ΚΑΛΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ



optostyle
12-12-10, 11:46
Καλες γιορτες καλα Χριστουγεννα και καλη χρονια παιδακια μου.......ΠΑΝΤΑ με υγεια...
Ευχομαι αλλο κακο να μη μας βρει....
Να ελπιζουμε παντα για ενα καλυτερο ''αυριο'',,:)

Vasilis
12-12-10, 12:33
αντευχομαι φιλτατε!!

οπως ανεφερες Υγεια πανω απο Ολα!


η ελπιδα ειναι παντα αυτη που θα μας κανει να συνεχιζουμε...

η ελπιδα που πλεον ειναι τα παιδια μας κ τους το οφειλουμε!

nikos ///M
12-12-10, 15:46
καλα Χριστουγενα σε ολους με υγεια πανω απο ολα
και με ελπιδα για εναν καλυτερο χρονο!!!

Kostas_1
12-12-10, 16:16
καλα Χριστουγεννα:


https://www.youtube.com/watch?v=OzuyNebEdak

bomberman 3.28
12-12-10, 20:40
Υγεια και οικογενειακη ευτυχια, ευχομαι σε ολους...
ο Α'ι'-Βασιλης να σας φερει, ολα οσα σας χρωσταει τα τελευταια χρονια...

soc12r
13-12-10, 12:46
Καλα Χριστουγενα σε ολους με υγεια πανω απο ολα
και με ελπιδα για εναν καλυτερο χρονο!!!!

GEORGE316
15-12-10, 14:59
φετος,περισσοτερο ισως απο αλλη φορα,ολοι μας εχουμε την αναγκη να ξεφυγει το μυαλο μας...
τα χριστουγεννα και η πρωτοχρονια,στα παιδικα μας χρονια ,ηταν οι γιορτες που περιμεναμε ολοι με μεγαλη ανυπομονησια...
τι δωρο θα μας επαιρνε ο παππους και η γιαγια?
τι δωρο θα παιρναμε απο τους γονεις μας?ποσο περιμεναμε την μερα που θα μαζευομασταν ολοι στο γιορτινο τραπεζι...αν ηταν και σε χωριο μαλιστα....να επεφτε και κανα χιονι...ενω ετοιμαζονταν τα φαγητα, να ημασταν εξω και οι μεγαλοι να παιζαν μαζι μας...
μετα γιναμε εφηβοι...τα δωρα αντικατασταθηκαν απο τα χαρτζιλικια...εκεινες τις μερες ειχαμε παντα λεφτα στη τσεπη μας..με τα πρωτα χτυποκαρδια μας γυροφερναμε στις πλατειες αφου δεν ειχαμε σχολειο.
μετα.....μετα γιναμε μεγαλοι...αρχισαμε να πληρωνουμε τα τελη...πηγαμε στο σουπερ μαρκετ και πληρωσαμε τα ψωνια μας....μας ηρθαν και μαζεμενοι οι λογαριασμοι....τα χριστουγεννα απο γιορτη αρχισαν να γινονται προθεσμιες πληρωμης λογαριασμων....
τα καλαντα που βγαιναμε και λεγαμε με τοση λαχταρα,αρχισαν να ακουγονται πολυ παραφωνα απο τις παιδικες φωνες των παιδιων που πλεον οταν μας χτυπαν τη πορτα ανοιγουμε λεγοντας δεν εχουμε ψιλα παιδια...και του χρονου...ποιος τα ακουει αυτα τα παραφωνα?(ειμαστε και μουσικοι παναθεμα μας...)
φτασαμε στο 2010 και τα χριστουγεννα εγιναν μια γιορτη που εγω οπως και νομιζω οι περισσοτεροι απο εμας σκεφτονται...ως που θα φτασουν τα τελη κυκλοφοριας??
ποσο θα το πανε το κρεας αυτες τις μερες επιτελους??
μα καλα...παλι αυξηση στο γαλα χρονιαρες μερες??
ΑΚΡΙΒΩΣ γιαυτους τους λογους,ευχομαι ολοψυχα στον καθενα απο εσας,να εχετε πολυ καλα χριστουγεννα.Να εισαστε καλα,εσεις,οι οικογενειες σας και ολα τα αγαπημενα σας προσωπα.ας θυμιθουμε γιατι γιορταζουμε τα χριστουγεννα....γιατι γεννηθηκε ο χριστος...οχι γιατι παιρνουμε(οχι πλεον..)το 13 μισθο...
λιγο ας ανοιξουμε τα ματια μας και ας πουμε για καλη κουβεντα στον διπλανο μας.ας σφιξουμε εγκαρδια το χερι του φιλου μας οταν τον ξαναδουμε.μπορει να τον βλεπουμε καθε μερα...αλλα τι παει να πει αυτο??
ας αφησουμε για πολυ λιγο τον υπερτατο εγωισμο μας στην ακρη...αλλωστε ο εαυτοςε μας ειναι πολυ εγωιστης ωστε να μεινει παραπανω απο δυο τρεις μερες εκτος!!!!
ΚΑΛΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ!!!

tsagio
18-12-10, 12:46
https://ak.imgag.com/imgag/product/preview/flash/bws8Shell_fps24.swf?ihost=https://ak.imgag.com/imgag&brandldrPath=/product/full/el/&cardNum=/product/full/ap/3166187/graphic1

Γιά μένα είναι μια από τις ομορφότερες χριστουγεννιάτικες κάρτες και γιαυτό το λόγο θέλω να την μοιραστώ με όλους εσάς.
Χρόνια πολλά σε όλους καλά Χριστούγεννα και ευτυχισμένο το νέο έτος να έχουμε όλοι υγειά για να χαιρόμαστε τις οικογένειες μας και τα όμορφα αυτοκίνητα μας.

Z-man
20-12-10, 18:19
Τέλειο είναι!!!Μπράβο σου κ σε ευχαριστούμε.Εύχομαι κ εγώ σε όλους ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ,χαρούμενες γιορτές κ ότι καλύτερο για το νέο έτος...με υγεία κ ότι επιθυμεί ο καθένας.Προσοχή στους δρόμους για όσους ταξιδέψουν αυτές τις μέρες.ΚΑΛΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ!!!!

bmwcompactjohn
20-12-10, 22:23
Τέλεια είναι η καρτα σου!!! Εύχομαι και εγώ σε όλους σας ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ και ΚΑΛΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ....Υγεία Αγαπη Ευτυχια σε εσας και στις οικογενειες σας ....!!!!!!

Stamatis
20-12-10, 22:31
Χαρα και υγεια σε εσας και τα σπιτια σας.

Εγω την κανω για τις χειμερινες μου διακοπουλες.
Φιλια!

gnx
20-12-10, 22:43
Σταματη να περασεις καλα, και να μας γραψεις (κυριολεκτω).

dark knight
20-12-10, 22:55
ΚΑΛΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ!ΕΥΧΟΜΑΙ Η ΜΑΓΕΙΑ ΤΩΝ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΩΝ ΝΑ ΜΑΣ ΤΑΞΙΔΕΨΕΙ ΓΙΑ ΛΙΓΟ ΜΑΚΡΙΑ ΑΠΟ ΤΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΑΣ!

sierra
21-12-10, 00:34
Χρόνια Πολλά σε εσάς όλους και τις οικογενειές σας με ΥΓΕΙΑ και πάντα ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΟΙ. ΚΑΛΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ...

Tsakirakos
21-12-10, 01:57
https://2.bp.blogspot.com/_i8KwgnpUYbo/SxzhXxLg5-I/AAAAAAAAEro/BC9Gag8DEyA/s320/meres_chrisimes_4.jpg

Καλες γιορτες και πανω απ'ολα με υγεια!
Merres Chrisimes!:whistle:

Jimmakos
21-12-10, 02:32
Εύχομαι Υγεία πάνω απο όλα, ευτυχία, χαρούμενα πρόσωπα και γεμάτες τσέπες για το νέο έτος!

Ότι επιθυμείτε εσείς και οι οικογένειές σας να το αποκτήσετε με όλη μου την καρδιά σας το εύχομαι

konstantinaM3
21-12-10, 07:44
καλα χριστουγεννα καλες γιορτες κ απο μενα υγεια κ ευτυχια σε ολους μας!!!!!!

merlin
21-12-10, 23:15
Καλά Χριστούγεννα και ευτυχισμένος ο καινούργιος χρόνος !!!

Να προσπαθήσουμε όλοι να ανεβάσουμε την διάθεση και το ηθικό των γύρω μας... Με χαμόγελο και αισιοδοξία !!!

Να θυμηθούμε οι παλιότεροι ότι έχουμε περάσει δυσκολότερες οικονομικές και όχι μόνο καταστάσεις, αλλά με αισιοδοξία, καλή διάθεση, όρεξη για ζωή και λίγη τύχη, τις ξεπεράσαμε !!!

Άντε, όλοι μαζί να ξορκίσουμε το κακό !!!

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ !!!


Sent from my iPhone using Tapatalk