PDA

Επιστροφή στο Forum : Ασφαλεια(αυτοκινήτου, κ.α)



Χρίστος
26-11-10, 15:12
Το βρηκα πριν λιγες μερες σε ενα blog και το κοπιαρα για να το εχω.
Ισως βοηθησει πολλους τις μερες που ερχονται!

https://4.bp.blogspot.com/_Cs0MvonlPI4/TOJi8myt5mI/AAAAAAAAVqo/Lqdnl6AmfrA/s400/insurama.JPG

ΔΕΛΤΙΟ ΤΥΠΟΥ

Η ΙΒΝ ανακοινώνει την έναρξη λειτουργίας του δικτυακού τόπου www.insurama.gr, ενός νέου, καινοτόμου ασφαλιστικού portal που δίνει τη δυνατότητα σε όλους τους χρήστες να συγκεντρώνουν εύκολα και γρήγορα ασφαλιστικές προσφορές από εκατοντάδες ασφαλιστικούς διαμεσολαβητές. Χωρίς κανένα κόστος, χωρίς εγγραφή.

Η ασφάλιση (αυτοκινήτου, κ.α.) είναι ένα μεγάλο και σημαντικό ετήσιο έξοδο για όλους μας. Τί μπορούμε να κάνουμε γι αυτό; Στο INSURAMA ο χρήστης μπορεί να βρει την καλύτερη και φθηνότερη ασφάλεια της αγοράς, εύκολα και γρήγορα, χωρίς να ψάχνει πια δεξιά και αριστερά, στο Internet ή στη γειτονιά του. Απλά συμπληρώνει τη φόρμα με... όλα τα απαραίτητα στοιχεία και με τη χρήση του μοναδικού 8ψηφιου κωδικού της αίτησης του, παρακολουθεί όλες τις προσφορές που του στέλνουν οι ασφαλιστές. Επίσης έχει τη δυνατότητα να βλέπει τα προφίλ των ασφαλιστών αυτών. Έτσι, συγκρίνοντας τιμές και άλλες παροχές (δώρα, εκπτώσεις, κ.α.) βρίσκει την καλύτερη ασφάλεια που παρόμοια δεν θα βρει πουθενά!

Το INSURAMA είναι το νέο, σύγχρονο εργαλείο πωλήσεων για όλους τους ασφαλιστικούς διαμεσολαβητές. Χωρίς μηνιαία συνδρομή ή άλλα πάγια έξοδα, κάθε συνεργαζόμενος ασφαλιστικός διαμεσολαβητής έχει καθημερινά στην οθόνη του νέους υποψήφιους πελάτες που περιμένουν από αυτόν προσφορές για την ασφάλιση τους. Επίσης, κάθε συνεργαζόμενος ασφαλιστικός διαμεσολαβητής διατηρεί τη δική του σελίδα-προφίλ, με αναλυτικά στοιχεία επικοινωνίας, χάρτη και κείμενα, με σκοπό την προβολή του και τη σωστή και έγκυρη ενημέρωση των χρηστών.

Για περισσότερες πληροφορίες, επισκεφθείτε το https://www.insurama.gr (https://www.insurama.gr/)

paganis
26-11-10, 15:35
29 του μηνα ληγει της ζετας...και 3 δεκεμβρη του επαγγελματικου...αντε μπας και βρουμε καμια καλη προσφορα...γιατι μας ερχονται και τα σηματα σε λιγο...

bill_m3
26-11-10, 16:26
29 του μηνα ληγει της ζετας...και 3 δεκεμβρη του επαγγελματικου...αντε μπας και βρουμε καμια καλη προσφορα...γιατι μας ερχονται και τα σηματα σε λιγο...

Έτσι έτσι!!!!
Και τα 2 λήγουν τον Δεκέμβριο (+ τέλη) για φούντο στην θάλασσα ήμαστε :th_Laie_67-1: :th_Laie_67-1: :th_Laie_67-1:

nikos1400
27-11-10, 05:23
Έτσι έτσι!!!!
Και τα 2 λήγουν τον Δεκέμβριο (+ τέλη) για φούντο στην θάλασσα ήμαστε :th_Laie_67-1: :th_Laie_67-1: :th_Laie_67-1:

ασ'τα να πανε...και εγω τελη Νοεμβρη 2 ασφαλειες, Δεκεμβρη τα τελη :thumbsdown:

vasilis e30
27-11-10, 06:46
μια απο τα ιδια και εγω...:thumbsdown::thumbsdown::thumbsdown:

Χρίστος
30-11-10, 21:46
εγω παντος χθες εστειλα απο περιεργεια να δω πως ειναι η διαδικασια.

Θα ποσταρω νεα

Monsta
30-11-10, 21:55
Υπάρχει εδώ και χρόνια αντίστοιχο site να τσεκάρετε τιμές.....το www.asfalistra.gr

E46 POWER
30-11-10, 22:56
αν θελει καποιος μπορω να του δωσω και εγω μια τιμη αναμεσα σε 10 εταιριες.. οποιος θελει πληροφοριες-τιμες ας στειλει πμ.