PDA

Επιστροφή στο Forum : SONY MUSIC



Stamatis
27-10-10, 23:43
This video contains content from Sony Music Entertainment, who has blocked it in your country on copyright grounds.

Μου έχουν σπάσει τα @ρχίδια αυτές οι μαλακίες της SONY στο youtube.

Εντάξει, να κόψει ένα τραγούδι που δημοσιεύει κάποιος χωρίς άδεια ΟΚ.

Αλλά να κόβει βιντεάκια με Drift επειδή έχουν υπόκρουση απο τραγούδια της SONY, δεν το δέχομαι ρε π%στη μου.

Πως τα βρίσκει? εχει ρουφιάνους και βλέπουν ΟΛΑ τα βίντεο?
Τα δίνουν χρήστες "αρτέμηδες"?

Υπάρχει λύση?

Πως αλλάζω χώρα στο youtube? να βάλω Ανδόρα, κάτι ρε πστη μου, που να μην κόβει τη γ@μημένη τη Sony?
:ranting2:

BILL007
27-10-10, 23:59
1)Τα δίνουν χρήστες "αρτέμηδες"?

2)Υπάρχει λύση?

Πως αλλάζω χώρα στο youtube? να βάλω Ανδόρα, κάτι ρε πστη μου, που να μην κόβει τη γ@μημένη τη Sony?
:ranting2:

1)Fysika kai ta dinoun artemides.Anti na sou kanei arnitiko sxolio pataei deksi klik kai sou kanei report ti mousiki thumb

2)Me proxy fainesai apo opou 8eleis ston kosmo...thumb Mia dokiki 8a sas peisei poy lene:thumbsup:

sorry gia ta greeklish alla eimai se M.A.T (mixanima agnwstou tautotitas) kai kanw testing

Κωνσταντίνος
28-10-10, 21:54
Υπάρχουν προγραμματάκια που σου αλλάζουν την ip. Είχα δοκιμάσει πριν κανα δυό χρόνια και μου είχε δώσει ip απο Κίνα :shok::thumbsup:

S8N
28-10-10, 23:43
Μια ζωή μες στη μαλακία η Sony. Για να καταλάβεις, βγάζει media player που δεν υποστηρίζει ματρόσκες, για να καταπολεμηθεί και καλά η πειρατεία. Σα να λέμε, κατασκευάζει αυτοκίνητα χωρίς κινητήρες για να μη σκοτώνεσαι από υπερβολική ταχύτητα. Wake up and smell the shit.

nikos1400
08-11-10, 16:02
Πολυ bull shit, αληθεια...

Τα proxies, παιδια, τι και πως ??
Ειναι ασφαλη ?
Για πειτε.
:confused: