PDA

Επιστροφή στο Forum : ΑΛΗΤΕΣ ΣΤΟΥΣ ΔΡΟΜΟΥΣ



giannis_compact
19-10-10, 03:16
:thumbsdown:Παιδια κατ'αρχας καλημερα.Ανοιγω αυτο το θρεντ για να εκφρασω τη βαθυτατη οργη μου για αυτους που χαρακωνουν τα αυτοκινητα μας και νομιζω πως και αλλοι απο εδω μεσα ειναι συμπασχοντες.Πριν 10 λεπτα εβαλα το αυτοκινητο στην πιλωτη (ειχα παρκαρει λιγο παραπανω γιατι ειχαν κλεισει την εισοδο) και παρατηρησα 3 μεγαλες χαρακιες στο καπω του αυτοκινητου με κλειδι ή κατσαβιδι.Ηταν νυχτα αλλα οσο το εψαξα με το φακο δε βρηκα καπου αλλου.Ελπιζω και να μη βρω!Ενα μεγαλο μπραβο λοιπον σε αυτον που το εκανε!Παρολο που δε με ρωτησε πως αγορασα,συντηρησα,πονεσα,α απησα το αυτοκινητο μου!Δεν ξερω τι αλλο να πω!!!

///M Arios
19-10-10, 03:20
:thumbsdown:Παιδια κατ'αρχας καλημερα.Ανοιγω αυτο το θρεντ για να εκφρασω τη βαθυτατη οργη μου για αυτους που χαρακωνουν τα αυτοκινητα μας και νομιζω πως και αλλοι απο εδω μεσα ειναι συμπασχοντες.Πριν 10 λεπτα εβαλα το αυτοκινητο στην πιλωτη (ειχα παρκαρει λιγο παραπανω γιατι ειχαν κλεισει την εισοδο) και παρατηρησα 3 μεγαλες χαρακιες στο καπω του αυτοκινητου με κλειδι ή κατσαβιδι.Ηταν νυχτα αλλα οσο το εψαξα με το φακο δε βρηκα καπου αλλου.Ελπιζω και να μη βρω!Ενα μεγαλο μπραβο λοιπον σε αυτον που το εκανε!Παρολο που δε με ρωτησε πως αγορασα,συντηρησα,πονεσα,α απησα το αυτοκινητο μου!Δεν ξερω τι αλλο να πω!!!

σκεψου να τον επιανες την ωρα που κρατουσε το κατσαβιδι...... εγω ακομα θα τον βαραγα.......:ranting2::ranting2:

giannis_compact
19-10-10, 03:21
Θα τον επιανα απο το αυτι και θα τον πηγαινα σπιτι του (μετα το ξυλο) και εκει θα γινοταν ο 2ος χαμος.

tasosbmw
19-10-10, 03:34
Θα τον επιανα απο το αυτι και θα τον πηγαινα σπιτι του (μετα το ξυλο) και εκει θα γινοταν ο 2ος χαμος.
Να του κοπούν τα χέρια του π....η. Παθών και εγώ 2 φορές

stavr
19-10-10, 05:53
τι να πω......σε δουλεια να βρισκομαστε.....περαστικα φιλε μου....ετσι αποφασησε πριν κανα χρονο ενα παρομοιο μλκισμενο και χαρακωσε το Ε60 του γερου μου....χρωμα μαυρο.........ευτυχως οχι πολυ αλλα αρκετα για να το βλεπει στην πορτα του οδηγου και να σπαζεται. Ε και να πιασω κανενα.....!!!

Panos 316T
19-10-10, 07:35
εγώ εύχομαι να ΜΗΝ τύχει και πιάσω κάποιον
και όχι απαραίτητα στο δικό μου αμάξι...

Monsta
19-10-10, 07:46
Ο κόσμος έχει σαλτάρει τελείως, άστα να πάνε.

Τις προάλλες, φίλος με τη κοπελιά του είναι μέσα στο αμάξι και συζητάνε. Έχουν παρκάρει μπροστά στην είσοδο της πολυκατοικίας της, το Ε92 έχει ελαφρύ φιμέ και είναι 10:30 το βράδυ. Ξαφνικά ακούγεται ο ανατριχιαστικός θόρυβος αιχμηρού αντικείμενου να γδέρνει τη λαμαρίνα του αυτοκινήτου.

Ο άνθρωπος πετάγεται έξω και τι βλέπει ?? Έναν 60άρη με κατσαβίδι στο χέρι που του χει χαράξει όλο το πίσω φτερό και πορτ-μπαγκάζ, επειδή λέει 'νόμιζε' ότι είχε κλείσει την είσοδο της πολυκατοικίας....:shok::shok:

Konstantinos E60
19-10-10, 07:49
σκεψου να τον επιανες την ωρα που κρατουσε το κατσαβιδι...... εγω ακομα θα τον βαραγα.......:ranting2::ranting2:

Το ποιο πιθανό είναι να βρείς τον μπελλά σου !
Πριν χρόνια γνωστός μου έστησε καρτερι στο μπαλκόνι του σπιτιού του
για 4 μέρες.Κάθε βράδυ ξενυχτούσε μέσα στην παγωνιά γιατι είχε αγανακτήσει να φτιαχνει τις χαρακιές και μετα απο μέρες να το βρίσκει ξανά
χαρακωμένο !!
Το αποτέλεσμα ? Τον έπιασε στα πράσα και τον έκανε μπλέ απο το ξύλο !!
Ελα που ο τυπάς όμως αποδείχτηκε οτι είχε ψυχολογικά προβλήματα και είχε
ένα "θέμα" με τα καινούργια αυτοκίνητα...και ευτυχώς η οικογένεια του
δεν έκανε μηνυση γιατι ακόμα θα τον πλήρωνε.
Γενικότερα είναι να μην σου τύχει !!

zgouriazmenos
19-10-10, 10:12
Όποιος το έκανε να του καεί το βίντεο....

Logistakos
19-10-10, 10:39
Το ποιο πιθανό είναι να βρείς τον μπελλά σου !
Πριν χρόνια γνωστός μου έστησε καρτερι στο μπαλκόνι του σπιτιού του
για 4 μέρες.Κάθε βράδυ ξενυχτούσε μέσα στην παγωνιά γιατι είχε αγανακτήσει να φτιαχνει τις χαρακιές και μετα απο μέρες να το βρίσκει ξανά
χαρακωμένο !!
Το αποτέλεσμα ? Τον έπιασε στα πράσα και τον έκανε μπλέ απο το ξύλο !!
Ελα που ο τυπάς όμως αποδείχτηκε οτι είχε ψυχολογικά προβλήματα και είχε
ένα "θέμα" με τα καινούργια αυτοκίνητα...και ευτυχώς η οικογένεια του
δεν έκανε μηνυση γιατι ακόμα θα τον πλήρωνε.
Γενικότερα είναι να μην σου τύχει !!

Αν ειναι δυνατον........ :shok: και ο αλλος τι φταιει αμα αυτος εχει ψυχολογικα??
Επισης, υπαρχει γενικα κανα "κρυφο θεμα" στον κοσμο για τα BMW ρε'σεις?? Αληθεια το ρωταω.

-Εχω εναν φιλο με ενα Ε46 ασημι με περλα σαν ουρανιο τοξο (της BMW ειναι αλλα δεν θυμαμαι πως λεγεται ο χρωματισμος) και ειναι πολυ προσεγμενο και εντυπωσιακο το αυτοκινητο.. τα τελευταια 2 χρονια περιπου, ειναι περισσοτερες απο μερικες φορες που εχει βρει χαρακια πανω.
-Ενας αλλος, συμφοιτητης μου αυτος, εχει παρει κανα χρονο ενα Compact απλουλι αλλα καθαρο κ περιποιημενο και του το εχουν γδαρει δυο φορες, τη μια κατω απτο σπιτι του ακριβως.
-Και τελος ακομα και σ'ενα φιλαρακι που ειχε Ε30 αλλα πολυ καλο, το ειχε βρει κ αυτος μια-δυο φορες με σημαδι, οταν δεν το ειχε στο γκαραζ.

Το γκαραζ ειναι η πιο καλη λυση, αλλα οταν πηγαινεις επισκεψη, βολτα, κεφε, διακοπες, κλπ??

Ρε λετε να Μην παρω μπεμπα....?? :think: :th_Laie_67-1:

Stunt Mike
19-10-10, 10:53
Εμενα μου ριξανε κολλα! στο πορτ παγκαζ και στο πισω φτερο του αυτοκινητου,ενα βραδυ που'χα παρκαρει στου Ψυρρη....Μαλλον τη σνιφαρε ο κ@ρι@λης και του'σταξε απ'τη μυτη....Καμενεεεεεεε!!!!Που να σου κολλησει το χερι στο πουλι ρεεεεεε!!!

BILL007
19-10-10, 11:02
Και εμένα όταν το πρωτοέφερα στη γειτονιά μέσα σε μια βδομάδα μου το καταχαράκιασαν...Ειδικά την πόρτα του οδηγού και το πίσω φτερό...

Σκ@τόκοσμος...:ranting2::ranting2::ranti ng2:


Να μην μιλήσω για τα τρακαρίσματα που μου έχουν κάνει και δεν αφήνουν έστω ένα χαρτί... https://www.bmwfans.gr/forum/showthread.php?t=2361&highlight=%F0%E1%ED%E5%F0%E9%F3%F4%DE%EC%E9%EF

ghost-rider
19-10-10, 11:50
Ο κόσμος έχει σαλτάρει τελείως, άστα να πάνε.

Τις προάλλες, φίλος με τη κοπελιά του είναι μέσα στο αμάξι και συζητάνε. Έχουν παρκάρει μπροστά στην είσοδο της πολυκατοικίας της, το Ε92 έχει ελαφρύ φιμέ και είναι 10:30 το βράδυ. Ξαφνικά ακούγεται ο ανατριχιαστικός θόρυβος αιχμηρού αντικείμενου να γδέρνει τη λαμαρίνα του αυτοκινήτου.

Ο άνθρωπος πετάγεται έξω και τι βλέπει ?? Έναν 60άρη με κατσαβίδι στο χέρι που του χει χαράξει όλο το πίσω φτερό και πορτ-μπαγκάζ, επειδή λέει 'νόμιζε' ότι είχε κλείσει την είσοδο της πολυκατοικίας....:shok::shok:

Μου το χουν κανει για αντιστοιχο λογο... Αισχος! Οταν το χα πρωτοπαρει.

Δεν υπαρχει χειροτερο πραγμα ρε παιδια ειλικρινα.

Προσωπικα σε μενα ειχαν παρει αμπαριζα ολη τη μια παντα συν καπο.

Και το αλλο φτερο της αλλης πάντας.

Αισχος!
Ειχαν φροντισει και να ειναι βαθυ οι !@#$%^&. Εφτασαν ασταρι. Δεν εφευγε με γυαλισμα.
Το εβαλα για βαψιμο... Το ποσο για 4 κομματια λιγο πολυ το γνωριζετε...

S8N
19-10-10, 13:21
Σάμπως εγώ τo E60 μου δεν το αγόρασα χαρακωμένο από κατσαβίδι στο μπροστινό αριστερό φτερό και στην πόρτα του οδηγού? Αυτό και κάποιες γραντζουνιές στους προφυλακτήρες ήταν τα μόνα ψεγάδια του.

Το 2003 πάλι κάποιος γραντζούνισε το S3 του αδερφού μου γύρω-γύρω κι ενώ ήταν παρκαρισμένο κανονικότατα στην Κηφισιά. Ο ταλαίπωρος έβαψε όλο το αυτοκίνητο εκτός από καπώ-οροφή.

Δεν είμαι νταής αλλά αν πετύχω κάποιον να βανδαλίζει ξένη περιουσία θα γίνει το έλα να δεις. Οι περισσότεροι νομίζουν πως επειδή κουβαλάν έναν σουγιά ή ένα κατσαβίδι θα κλάσουμε μέντες καθότι μπούληδες οικογενειάρχες. Αμ δε. Κατσαβίδι εκείνος? Τσεκούρι εγώ. Ρόπαλο εκείνος? Τρίαινα εγώ. Περίστροφο εκείνος? Desert Eagle .50 εγώ. Καλάσνικωφ εκείνος? BFG9000 εγώ. Μπαζούκα εκείνος? Πύραυλο ICBM εγώ. Ψυχολογικά εκείνος? Σχιζοφρένεια εγώ.

BILL007
19-10-10, 13:27
Αμ δε. Κατσαβίδι εκείνος? Τσεκούρι εγώ. Ρόπαλο εκείνος? Τρίαινα εγώ. Περίστροφο εκείνος? Desert Eagle .50 εγώ. Καλάσνικωφ εκείνος? BFG9000 εγώ. Μπαζούκα εκείνος? Πύραυλο ICBM εγώ. Ψυχολογικά εκείνος? Σχιζοφρένεια εγώ.

χαχααχχααχααχαχα!!!!ΑΠΙΣΤΕΥ ΤΗ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ!!!:th_Laie_67-1::th_Laie_67-1::th_Laie_67-1::thumbsup::thumbsup:

PATSIMINI
19-10-10, 13:39
:thumbsdown:Παιδια κατ'αρχας καλημερα.Ανοιγω αυτο το θρεντ για να εκφρασω τη βαθυτατη οργη μου για αυτους που χαρακωνουν τα αυτοκινητα μας και νομιζω πως και αλλοι απο εδω μεσα ειναι συμπασχοντες.Πριν 10 λεπτα εβαλα το αυτοκινητο στην πιλωτη (ειχα παρκαρει λιγο παραπανω γιατι ειχαν κλεισει την εισοδο) και παρατηρησα 3 μεγαλες χαρακιες στο καπω του αυτοκινητου με κλειδι ή κατσαβιδι.Ηταν νυχτα αλλα οσο το εψαξα με το φακο δε βρηκα καπου αλλου.Ελπιζω και να μη βρω!Ενα μεγαλο μπραβο λοιπον σε αυτον που το εκανε!Παρολο που δε με ρωτησε πως αγορασα,συντηρησα,πονεσα,α απησα το αυτοκινητο μου!Δεν ξερω τι αλλο να πω!!!

παθων και γω σε mini cooper κοκκινου χρωματος.ενω ειχα παει για κουρεμα 20 λεπτων βρισκω το αμαξι χαρακωμενο..παρκαρισμενο σε πεζοδρομιο λιγο μπροστα απο ενα βενζιναδικο..οτι και να πεις δε φτανει...με τον καιρο θα το ξεχασεις....

Tsakirakos
19-10-10, 13:46
2 περιποιημενες χαρακιες απο κλειδι στο καπω και μια ψιλη στο πορτ μπαγκαζ.
το καπω θελει να το βαψω καποια στιγμη. το βλεπω και χαλιεμαι...

gant
19-10-10, 15:27
Παιδιά δεν είναι θέμα μάρκας. Αν ψάξεις λίγο θα δεις χαρακωμένα πολλά και είναι να μη σου κάτσει. Οπωσδήποτε ένα προσεγμένο, καλογυαλισμένο, ακριβό είναι μεγαλύτερος στόχος.
Είναι η αλητεία ορισμένων και πολύ καλά λέει ο Αρης παραπάνω.

mitsos_chania
19-10-10, 15:27
εγώ εύχομαι να ΜΗΝ τύχει και πιάσω κάποιον
και όχι απαραίτητα στο δικό μου αμάξι...

χεχε εγω ημουν απο τους τυχερους που τον επιασα:whistle::pimp:

giannis_compact
19-10-10, 15:38
χεχε εγω ημουν απο τους τυχερους που τον επιασα:whistle::pimp:

Τι του εκανες ρε Μητσο?Τον σαπισες?

zgouriazmenos
19-10-10, 15:45
Πέρυσι γυρνώντας απο 5ήμερες διακοπές βρίσκω το αμάξι μου με σκισμένη την κουκούλα (100 ευρώ κουκούλα παρακαλώ...) και χαρακωμένο εμπρός δεξί φτερό, πόρτα οδηγού, πίσω φτερό και κατέληγε στον πίσω προφυλακτήρα. Όχι απλά χαρακία, το είχε κάνει και σβούρες να πιάσει όλη την επιφάνεια. Ο "καλός" μου γείτονας φρόντησε για αυτό επειδή το είχα παρκάρει μπροστά ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΜΟΥ, εκεί όπου ήθελε αυτός να αφήνει το δικό του για να το βλέπει απο τη βεράντα του... Αφού συνήλθα απο τα απανωτά εγκεφαλικά-καρδιακά και ό,τι άλλο έιχε καταγράψει το obd2 στο κεφάλι μου αποφάσισα να το πάρω και να το παρκάρω σε άλλη θέση. Ξεπαρκάρωντας ακούω τη γειτόνησα απο μέσα να του λέει με υφάκι "..καλά του έκανες! Το είχε τόσες μέρες στη θέση μας!"
Δεν έκανα τίποτα (ευτυχώς με συγκράτησε η γυναίκα μου...) γιατί τώρα θα ήμασταν "αυτός στο χώμα και εγώ στη φυλακή..." Επειδή λοιπόν είμαι καλό παιδί (...αλλά μ@λ@κ@ς!) τη μέρα που εγκατέλειψα οριστικά την Αθήνα τον πλήρωσα με το ίδιο νόμισμα: Το opel astra και το καινουργιο corsa της γυναίκας του ένιωσαν ποοοολύ ποοοοονο.... Τα υγρά μπαταρίας και το οξύ ελπίζω να έφτασαν μέχρι τη θέση του οδηγού και εκτός απο το χρώμα να του έκαψαν και τα π@π@ρι@.... Αν βέβαια δεν εφτασαν μέχρι εκεί και δεν του τα έκαψαν, τότε εύχομαι ολόψυχα να του καεί το βίντεο...

mitsos_chania
19-10-10, 15:49
Τι του εκανες ρε Μητσο?Τον σαπισες?

μπαααα απλα σκονταψε σε μια οικοδομη και χτυπησε...

giannis_compact
19-10-10, 16:08
μπαααα απλα σκονταψε σε μια οικοδομη και χτυπησε...

Χαχαχα...Και λιγα επαθε!

GiannisRob
19-10-10, 19:23
Απ'οτι φαινεται, ολοι την εχουμε ακουσει ασχημα με καποιους αλητες που δεν σεβονται την ξενη περιουσια. Αλλοι λιγοτερο, αλλοι περισσοτερο.

Προσωπικα δεν μπορω να ξεχασω ενα πρωινο πριν μερικα χρονια, που κατεβαινοντας με τον πατερα μου απο το σπιτι και κατευθυνομενοι προς το αυτοκινητο, βλεπουμε την πορτα του συνοδηγου βουλιαγμενη τοσο, σε σημειο που δεν ανοιγε. Και αυτο σε δρομο αδιεξοδο με ελαχιστη εως ανυπαρκτη κυκλοφορια. Μετα απο μια βδομαδα την ιδια μοιρα ειχε και η πορτα του συνοδηγου. Το συνολικο κοστος ηταν 2 πορτες + βαψιμο + θεση παρκαρισματος...

kplc16
19-10-10, 19:49
Πέρυσι γυρνώντας απο 5ήμερες διακοπές βρίσκω το αμάξι μου με σκισμένη την κουκούλα (100 ευρώ κουκούλα παρακαλώ...) και χαρακωμένο εμπρός δεξί φτερό, πόρτα οδηγού, πίσω φτερό και κατέληγε στον πίσω προφυλακτήρα. Όχι απλά χαρακία, το είχε κάνει και σβούρες να πιάσει όλη την επιφάνεια. Ο "καλός" μου γείτονας φρόντησε για αυτό επειδή το είχα παρκάρει μπροστά ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΜΟΥ, εκεί όπου ήθελε αυτός να αφήνει το δικό του για να το βλέπει απο τη βεράντα του... Αφού συνήλθα απο τα απανωτά εγκεφαλικά-καρδιακά και ό,τι άλλο έιχε καταγράψει το obd2 στο κεφάλι μου αποφάσισα να το πάρω και να το παρκάρω σε άλλη θέση. Ξεπαρκάρωντας ακούω τη γειτόνησα απο μέσα να του λέει με υφάκι "..καλά του έκανες! Το είχε τόσες μέρες στη θέση μας!"
Δεν έκανα τίποτα (ευτυχώς με συγκράτησε η γυναίκα μου...) γιατί τώρα θα ήμασταν "αυτός στο χώμα και εγώ στη φυλακή..." Επειδή λοιπόν είμαι καλό παιδί (...αλλά μ@λ@κ@ς!) τη μέρα που εγκατέλειψα οριστικά την Αθήνα τον πλήρωσα με το ίδιο νόμισμα: Το opel astra και το καινουργιο corsa της γυναίκας του ένιωσαν ποοοολύ ποοοοονο.... Τα υγρά μπαταρίας και το οξύ ελπίζω να έφτασαν μέχρι τη θέση του οδηγού και εκτός απο το χρώμα να του έκαψαν και τα π@π@ρι@.... Αν βέβαια δεν εφτασαν μέχρι εκεί και δεν του τα έκαψαν, τότε εύχομαι ολόψυχα να του καεί το βίντεο...

καλα τοσο ηλιθιος ηταν ; τι εμπαθεια ειχε ο ανθρωπος;
αλλα το ποιο παραξενο, ενω ειναι γειτονας δε σκεφτηκε οτι μπορει να το δει καποιος αλλος της γειτονιας ;

Αν και ειμαι εναντιος των αντιποινων καλα του εκανες.

Ντρεπομαι που το λεω αλλα μαθε τι αυτοκινητα εχει κι αν ξανακατεβεις αθηνα να του κανεις φρεσκαρισμα Νο2.

Πραγματικα σε κατι τετοιοιους κομπλεξικους αξιζει τετοια συμπεριφορα.

E60_Arkadia
19-10-10, 21:02
Ειναι να μην σου κατσει τελικα

ZWMZ
19-10-10, 21:08
Απ'οτι φαινεται, ολοι την εχουμε ακουσει ασχημα με καποιους αλητες που δεν σεβονται την ξενη περιουσια. Αλλοι λιγοτερο, αλλοι περισσοτερο.

Προσωπικα δεν μπορω να ξεχασω ενα πρωινο πριν μερικα χρονια, που κατεβαινοντας με τον πατερα μου απο το σπιτι και κατευθυνομενοι προς το αυτοκινητο, βλεπουμε την πορτα του συνοδηγου βουλιαγμενη τοσο, σε σημειο που δεν ανοιγε. Και αυτο σε δρομο αδιεξοδο με ελαχιστη εως ανυπαρκτη κυκλοφορια. Μετα απο μια βδομαδα την ιδια μοιρα ειχε και η πορτα του συνοδηγου. Το συνολικο κοστος ηταν 2 πορτες + βαψιμο + θεση παρκαρισματος...

Mαλλον μπαινανε στο αδιεξοδο απο λαθος και κανανε επιτοπου.
Μπορει να μην εχει κινηση αλλα οποιος μπει κανει μανουβρες.

giannis_compact
05-09-11, 14:28
Ξεθαυω το συγκεκριμενο θρεντ διοτι μου ξανα χαρακωσαν το αυτοκινητο αυτη τη φορα μεσα στην πιλωτη (!) Παρκαρα χθες γυρω στις 2 το πρωι και σημερα στις 10 ηταν χαρακωμενο!Μια χαρακια γυρω στους 15 ποντους στο δεξι φτερο κατω απο την ταπα της βενζινης!!
Πως δεν ετυχε να τον πιασω και να του λιωσω τα κοκκαλα του αλητη που το εκανε αυτο???

BILL007
05-09-11, 14:30
Γιάννη μια παροιμία ξέρεις τι λέει???

"Αν δεν έχεις καλό γείτονα,πούλα το σπίτι σου..."

Δυστηχώς...:thumbsdown::thumbsdown::thumbs down:

giannis_compact
05-09-11, 14:31
Γιάννη μια παροιμία ξέρεις τι λέει???

"Αν δεν έχεις καλό γείτονα,πούλα το σπίτι σου..."

Δυστηχώς...:thumbsdown::thumbsdown::thumbs down:

Η αληθεια ειναι πως καπου παει το μυαλο μου!Αλλα αν δεν εχεις αποδειξεις!:thumbsdown:

GEORGE316
05-09-11, 14:33
μακαρι αυτος που το εκανε να το βρει απο το θεο.

giannis_compact
05-09-11, 14:35
Ειναι η τριτη φορα που μου χαρακωνουν το αμαξι!
Την πρωτη μου την εκαναν τη μερα που το πηρα στην Αλεξανδρουπολη!
Εναν θελω να πιασω οχι πολλους!

Skyline_IS
05-09-11, 14:45
Ξεθαυω το συγκεκριμενο θρεντ διοτι μου ξανα χαρακωσαν το αυτοκινητο αυτη τη φορα μεσα στην πιλωτη (!) Παρκαρα χθες γυρω στις 2 το πρωι και σημερα στις 10 ηταν χαρακωμενο!Μια χαρακια γυρω στους 15 ποντους στο δεξι φτερο κατω απο την ταπα της βενζινης!!
Πως δεν ετυχε να τον πιασω και να του λιωσω τα κοκκαλα του αλητη που το εκανε αυτο???

Και να πεις οτι εχεις κανα αμαξι που ακουγεται 5 τετραγωνα παρακατω και τους ενοχλεις βραδιατικα λες οτι ειναι ενοχλητικο..

Μαλλον καποιος δεν σε γουσταρει γιαννη ή του εφαγες την κοπελα..Αλλιως τετοια εμπαθεια δεν εξηγειται...

giannis_compact
05-09-11, 14:47
Και να πεις οτι εχεις κανα αμαξι που ακουγεται 5 τετραγωνα παρακατω και τους ενοχλεις βραδιατικα λες οτι ειναι ενοχλητικο..

Μαλλον καποιος δεν σε γουσταρει γιαννη ή του εφαγες την κοπελα..Αλλιως τετοια εμπαθεια δεν εξηγειται...

Εχουμε ενα ψιλο-θεμα με το ποιος θα παρκαρει που τελευταια στην πολυκατοικια!
Εκει σκεφτομαι οτι υπαρχει η πηγη του κακου!
Ουτε κανενος τη γυναικα εφαγα ουτε εχω μαλωσει με κανεναν,ισα-ισα!
Με εναν συγκεκριμενο εχω ενα θεμα στο παρκιγκ!

Skyline_IS
05-09-11, 14:53
Αν δεις οτι το συνεχιζει,πληρωσε τον με το ιδιο νομισμα

giannis_compact
05-09-11, 14:55
Αν δεις οτι το συνεχιζει,πληρωσε τον με το ιδιο νομισμα

Δε μπορω να κανω κατι τετοιο ρε Γιωργο...

Skyline_IS
05-09-11, 15:03
Γιαννη οταν βλεπεις ο αλλος να ρημαζει την περιουσια σου για μια γαμωθεση παρκιν και το παιζει ιστορια κλπ να δεις τι καλα που κανεις τα παντα..

Εχει τυχει πολλες φορες να με κλεισουν,να παρκαρουν στην θεση μου κλπ αλλα ποτε δεν πηγα να το γρατζουνισω..Οταν ομως γυρισε με υφακι και με ειπε "εγω θα το βαζω οπου γουσταρω και οποτε θελω" του συνεστησα την επομενη φορα να εχει μαζι του και 2 μπουκαλακια με το χρωμα του αυτοκινητου του.Απο τοτε δεν με ξανα ενοχλησε και everyone is happy

DionisisM5
05-09-11, 16:14
Nα του κοπουνε τα χερια του παλιο π@@@@@Α........
Περαστικα σου φιλε γιαννη δεν μπορεις να κανεις και κατι αλλο πραγματικα,και για το καλο σου να λες που δεν τον επιασες εκεινη την ωρα που το εκανε.Ειμαι και εγω παθων και σε νιωθω.!!:thumbsdown::thumbsdown:

kplc16
05-09-11, 16:17
ρε συ Γιαννη μηπως δεν ειναι ο βλαχος που σε ζορισει αλλα καμια γυναικα;

Οι γυναικες ειναι πολυ εκδικητικες κι ανισορροπες. thumb

Επισης για οσους δεν εχουν γνωρισει το Γιαννη να αναφερω οτι ειναι ενας απο τους πλεον ευγενικους ανθρωπους που κυκλοφορουν

fanisk
05-09-11, 16:21
Γιαννη χεστον μην ασχοληθεις δεν αξιζει, θα το βρει μπροστα του.. ζηλευουν οι ******ηδες που το αμαξι σου εχει γινει κουκλι με τοση προσωπικη δουλεια. Με το καλο το βαψιμο και το επομενο μπαξιμο thumb

StratosZ4
05-09-11, 16:41
Ζηλια ειναι Γιαννη... Το να "απαντησεις" με τον ιδιο τροπο ειναι κατι που απο οσο σε καταλαβα δεν προκειται να γινει ποτε. Σε καταλαβαινω γιατι και εγω δεν προκειται ποτε να χαρακωνα αυτοκινητο η να πειραζα ξενη περιουσια.

Μακαρι να ηταν τελευταια φορα που καποιος αλητη σου το κανει αυτο.

S8N
05-09-11, 16:44
ρε συ Γιαννη μηπως δεν ειναι ο βλαχος που σε ζορισει αλλα καμια γυναικα;

Οι γυναικες ειναι πολυ εκδικητικες κι ανισορροπες. thumb

Επισης για οσους δεν εχουν γνωρισει το Γιαννη να αναφερω οτι ειναι ενας απο τους πλεον ευγενικους ανθρωπους που κυκλοφορουν

Κι εγώ δε νομίζω να το έκανε κάποιος με προσωπικές διαφορές μαζί σου, για τον απλούστατο λόγο ότι θα στρέφονταν όλες οι υποψίες πάνω του εξ' αρχής. Μπορεί να ήταν κάποιος κομπλεξικός ψυχάκιας εκει τριγύρω που είδε το αυτοκίνητο, σκέφτηκε 'γιατί εκείνος κι όχι εγώ' και στην έκανε.

Μπορεί πάλι να ήταν γυναίκα. Πελάτης μου ο οποίος είχε οικογενειακά θέματα (όχι κερατώματα) βρήκε το ωραίο του αυτοκίνητο καταγραντζουνισμένο και με τη λέξη 'ΣΑΤΑΝΑ' γραμμένη στο πλάι. Το είχε παρκαρισμένο σε κεντρικό δρόμο κοντά στη στάση του μετρό 'Εθνική Άμυνα'. Όταν αργότερα τα ξαναβρήκε με τη γυναίκα του, του ομολόγησε πως εκείνη το είχε διαπράξει. Άβυσσος...

giannis_compact
05-09-11, 16:57
Κι εγώ δε νομίζω να το έκανε κάποιος με προσωπικές διαφορές μαζί σου, για τον απλούστατο λόγο ότι θα στρέφονταν όλες οι υποψίες πάνω του εξ' αρχής. Μπορεί να ήταν κάποιος κομπλεξικός ψυχάκιας εκει τριγύρω που είδε το αυτοκίνητο, σκέφτηκε 'γιατί εκείνος κι όχι εγώ' και στην έκανε.

Μπορεί πάλι να ήταν γυναίκα. Πελάτης μου ο οποίος είχε οικογενειακά θέματα (όχι κερατώματα) βρήκε το ωραίο του αυτοκίνητο καταγραντζουνισμένο και με τη λέξη 'ΣΑΤΑΝΑ' γραμμένη στο πλάι. Το είχε παρκαρισμένο σε κεντρικό δρόμο κοντά στη στάση του μετρό 'Εθνική Άμυνα'. Όταν αργότερα τα ξαναβρήκε με τη γυναίκα του, του ομολόγησε πως εκείνη το είχε διαπράξει. Άβυσσος...
Ποιος ξερει??
Λες ρε Αρη να ηταν καμια πρωην...?:whistle:
Γιατι η δικια μου δεν το εκανε σιγουρα...

aristent
05-09-11, 17:17
ρε συ Γιαννη μηπως δεν ειναι ο βλαχος που σε ζορισει αλλα καμια γυναικα;

Οι γυναικες ειναι πολυ εκδικητικες κι ανισορροπες. thumb

:think: τιποτε δεν αποκλειεται......


Επισης για οσους δεν εχουν γνωρισει το Γιαννη να αναφερω οτι ειναι ενας απο τους πλεον ευγενικους ανθρωπους που κυκλοφορουν

+1thumb ...αν και λιγο εχουμε γνωριστει με τον Γιαννη,αμεσως αυτη την εντυπωση σχηματιζεις γι'αυτον!!!thumb


Γιαννη χεστον μην ασχοληθεις δεν αξιζει, θα το βρει μπροστα του.. ζηλευουν οι ******ηδες που το αμαξι σου εχει γινει κουκλι με τοση προσωπικη δουλεια. Με το καλο το βαψιμο και το επομενο μπαξιμο thumb

...ειδικα με το τελευταιο μπαξιμο δεν περνας απαρατηρητος,.....πραγμα που ειναι και αρνητικο στην περιπτωση του παλιανθρωπου που σε προσεξε και παλι και κανει τετοιες κινησεις εκδικησης,ζηλιας κλπ.



Ζηλια ειναι Γιαννη... Το να "απαντησεις" με τον ιδιο τροπο ειναι κατι που απο οσο σε καταλαβα δεν προκειται να γινει ποτε. Σε καταλαβαινω γιατι και εγω δεν προκειται ποτε να χαρακωνα αυτοκινητο η να πειραζα ξενη περιουσια.

Μακαρι να ηταν τελευταια φορα που καποιος αλητη σου το κανει αυτο.

....το να "απαντησεις" δεν οφελει,αφου δεν σταματαει εκει.....στο τελος δεν θα βλεπονται τα οχηματα σας απο τις χαρακιες.....


Ποιος ξερει??
Λες ρε Αρη να ηταν καμια πρωην...?:whistle:
Γιατι η δικια μου δεν το εκανε σιγουρα...

Βγαλε το "βιβλιο" με τις πρωην και ψαξε!!!!:thumbsup:

Γιαννη,περα απο τα αστεια σε καταλαβαινουμε απολυτα οι περισσοτεροι απο εδω μεσα και μονο ευχες για καλη επαναφορα στην αρχικη κατασταση μπορουμε να ευχηθουμε, αλλα δυστυχως αντι για μπαξιμο στο οχημα μηπως θα επρεπε να σκεφτεις κατι για καμμια κρυφη καμερα ωστε να αποδοθουν επιτελους ευθυνες στον/στην :ranting2:...για να μην το γραψω με λογια???

giannis_compact
05-09-11, 17:25
Ευχαριστω ολους για τα καλα σας λογια παιδια!!
Ο κοσμος γυρω μας ειναι πολυ κακος ...:(

Monsta
05-09-11, 17:39
Δυστυχώς έτσι είναι Γιάννη. Μου το χουν κάνει και μένα για θέση πάρκιγκ στη πυλοτή που δεν ανήκει σε κάνεναν [όποιος προλαβαίνει το βάζει].

Leonidas_E39
05-09-11, 18:45
Γιανναρα μη σκας φιλε γιατι δεν κερδιζεις τιποτα και μιας και ανοιξες το θεμα και επειδη μπροστα σε αυτο που επαθα εγω (8 εγκεφαλικα - 5 εμφραγματα και οτι ετρεμα απο τα νευρα μου για κανενα 2ημερο) εισαι Δ' Εθνικη δεν αξιζει να τρελενεσαι . Δειτε και οι υπολοιποι πως το βρηκα κατω απο το παρκιν μου το αμαξι. :ranting2::ranting2: :ranting2::ranting2: :ranting2::ranting2:

https://img89.imageshack.us/img89/1196/dsc00060bh.jpg

https://img217.imageshack.us/img217/6319/dsc00059hc.jpg

https://img98.imageshack.us/img98/1732/dsc00058jg.jpg

aristent
05-09-11, 18:49
:shok: τι εγινε ρε παιδια?

Λεο τι να πουμε και για το δικο σου???...σκυλια ηταν???

Leonidas_E39
05-09-11, 18:50
Αρη μαλλον παιδια της γειτονιας μιας και βρηκα πανω στις γρατζουνιες τριματα απο πετρα.

gyiama
05-09-11, 18:52
λεωνιδα σημαδια απο τζιν ειναι καποια παιδιακια μαλλον τους αρεσε το αυτοκινητο σου γι ανα ζησουν λιγο τον ερωτα τους!!!! στανταρακι σημαδια απο παντελονι ειναι!!!

S8N
05-09-11, 18:55
Λεωνίδα, κάποτε είχε γίνει σκυλοκαυγάς πάνω στο Astra και το βρήκα ακριβώς έτσι. Τσέκαρέ το βρε συ...

Όπως και να 'χει, κρίμα ρε γμτ και για το δικό σου και για του Γιάννη.:crying:

Leonidas_E39
05-09-11, 18:56
Παναγιωτη το σημα στο καπω ηταν χτυπημενο σε σημειο να φυγει, να προσθεσω οτι την μια καρδια του καπω την βρηκα κατω και την αλλη μισοξεκουμπωτη και με το αυτοκολλητπ που τις ειχα ντυσει γδαρμενο. Δεν ειναι χαμηλα για τζιν στο σημειο του προφυλακτηρα?

SoNiC_77Gr
05-09-11, 19:04
Και εγω ειμαι παθων κ σχετικα προσφατο! Πριν κανα 25αρι μερες κατεβαινω να παω στο αμαξι κ βλεπω μια γρατζουνια στον πισω προφυλακτηρα ψηλα στο υψος που αρχιζει το πορτ-παγκαζ κ η οποια δν ηταν σε ευθεια γραμμη αλλα εκανε κατι 8αρια.. συνεχιζοντας το ψαξιμο βρισκω απο την μερια του συνοδηγου απο το σημειο του πισω τροχου μεχρι κ στο σημειο που ξεκιναει η πορτα να εχει αλλη μια αυτη την φορα ευθεια γρατζουνια.. Εγκεφαλικα εγω..
Κ ερχομαι κ λεω, το γνωριζω οτι υπαρχει ενα θεμα "ζηλιας" η μλκιας σορρυ κιολας αλλα ετσι το βλεπω εγω προς ακριβα αυτοκινητα απο καποιους που δν μπορουν να τα αποκτησουν. Ρε μαστορα, εσυ ο κοπ@νος που ερχεσαι κ μ το χαρακωνεις επειδη ζηλευεις η επειδη δεν εχεις με τι αλλο να παιξεις.. με ρωτας εμενα πως τα βγαζω περα κ ποσες ωρες δουλειας εχω ριξει για να το παρω? Κ το χειροτερο, ακομα το χρωσταω. Νομιζουν οτι ολοι οσοι εχουν Bmw, Mercedes η οτιδηποτε αλλο ακριβο παει να πει οτι ρεει κ το χρημα....
Τελος παντων, δν τον βρηκα ποτε οπως ειναι φυσικο αν κ μ μπηκαν καποιες υποψιες (ατομο που εχει ακριβως το ιδιο μοντελο με μενα), αλλα μεχρι στιγμης δν εχω καταφερει να το μαθω..
*Βεβαια εγω εχω πει: Αν τυχον κ ειναι αυτος.. Παλετοφορο το σηκωνω το κανω κομματια, κραταω μοτερ (εχει το 2.2cc αυτος) κ τα μπροστινα φαναρια γιατι θελω να κανω κατι περιεργα.. κ το υπολοιπο ανταλλακτικα.. :-Ρ

Leonidas_E39
05-09-11, 19:05
Υπαρχει και ενα καλο στην υποθεση αφου χαλαρωσεις και το αποδεχτεις .



ΤΟ ΜΠΑΞΙΜΟ Χωρις να πεσει παντοφλα Αρη. :th_Laie_67-1::th_Laie_67-1:

Lambros46
05-09-11, 19:10
Εγώ το δικό μου, το είχα παρκάρι μια φορά στην Τρίπολη,στην πλατεία του Άρεως(από τα πιο κεντρικά σημεία) και ήταν όλο χαραγμένο περιμετρικά.Η χαρακιά είχε αρκετό βάθος και το αμάξι αναγκαστικά το έβαψα ολόκληρο εκτός από τον ουρανό...

nikos1400
05-09-11, 21:17
:shok::shok::shok:


:ranting2::ranting2::ranting2: X1000
και λιγα λεω, μονο που τα βλεπω σε αλλων τα αυτοκινητα !!


τι γινεται ρε ******....


και να'ταν απο ζηλεια...δεν ξερουν τα ζωα οτι σημερα παιρνεις BMW-αρα με 4-8000 ευρω. σιγα το ακριβο.

τι ΖΩΑ....


Λεωνιδα, πως το γλιτωσες το εγκεφαλικο...??
:ranting2:
:gun_bandana:

Leonidas_E39
05-09-11, 21:33
Νικο ασε ετρεμα 2 μερες απο τα νευρα μου και κοντευα να κανω ΜΠΑΜ . Να σας πει ο Γιαννης πως ειμουν ουτε στο τηλεφωνο δεν μιλιομουν. :ranting2::ranting2:

Z4 DCT
05-09-11, 23:04
Μολις ειχα αγορασει το πρωτο μου αμαξι....saxo vts...ειμαι ενα βραδυ μπροστα στα εβερεστ στο πασαλιμανι, και ερχεται ενα κοπρος και μου δαγκωνει τον μπροστα προφυλακτηρα....επαθα σοκ...βαραγα μπουνιες στο στηθος μην παθω ανακοπη....
Βγηκα απο το αμαξι(με το κλειδι στο χερι) και τον κυνηγουσα μεσα στην ηρωων πολυτεχνιου......το παπαρι δεν το επιασα!!!, μου ειχε κανει καλη ζημια στον προφυλακτηρα....
Εκανα μερες να το ξεχασω....φανταζομαι ρε παιδια στις δικες σας περιπτωσεις....:thumbsdown::thumbsdown:

fanisk
05-09-11, 23:34
Μολις ειχα αγορασει το πρωτο μου αμαξι....saxo vts...ειμαι ενα βραδυ μπροστα στα εβερεστ στο πασαλιμανι, και ερχεται ενα κοπρος και μου δαγκωνει τον μπροστα προφυλακτηρα....επαθα σοκ...βαραγα μπουνιες στο στηθος μην παθω ανακοπη....
Βγηκα απο το αμαξι(με το κλειδι στο χερι) και τον κυνηγουσα μεσα στην ηρωων πολυτεχνιου......το παπαρι δεν το επιασα!!!, μου ειχε κανει καλη ζημια στον προφυλακτηρα....
Εκανα μερες να το ξεχασω....φανταζομαι ρε παιδια στις δικες σας περιπτωσεις....:thumbsdown::thumbsdown:

Ο Γιαννης οταν ειδε τη ζημια :th_Laie_67-1:

https://www.theclubhouse1.net/photo/albums/userpics/10001/KongFinalCollageFlatSmall.jpg

graphe36
05-09-11, 23:50
Εγω ευτυχώς παρολο που εχω τσακωθει με πολλους γειτονες για θεσεις παρκιν κτλ δεν εχω δει σημαδια απο κλειδια κτλ. Παρολο που το φοβομουν. Αλλα εχω αλλο θεμα... Πολλους κουλους. Καθε τριτη εχει λαικη στην γειτονια και γινεται πανηγύρι. Και οι 2 προφυλακτηρες μου εχουν αναστεναξει. Ειδικα ο πισω εχει 2 τεραστια σημαδια απο τις βιδες της πινακιδας καποιου....****. Φυσικα ουτε λογος για σημειωμα κτλ. Ειναι και αυτο σοβαρο θεμα...

Ptboul
06-09-11, 08:15
Εγώ το δικό μου, το είχα παρκάρι μια φορά στην Τρίπολη,στην πλατεία του Άρεως(από τα πιο κεντρικά σημεία) και ήταν όλο χαραγμένο περιμετρικά.Η χαρακιά είχε αρκετό βάθος και το αμάξι αναγκαστικά το έβαψα ολόκληρο εκτός από τον ουρανό...

Ακριβώς στο ίδιο σημείο μου έσπασαν το φανάρι του οδηγού μέσα σε δευτερόλεπτα από την στιγμή που πάρκαρα (είχα πεταχτεί σε ένα μαγαζί).

Άκουσα τον συναγερμό να χτυπάει, βγήκα έξω κ όταν ρώτησα τους θαμώνες του παραπλήσιου καφενείου κανείς δεν είδε τίποτα..

zaharias
06-09-11, 08:32
316 E36 sedan, αγορασμενο καινουργιο το 1996, ναυτικος ο πατερας μου.. Εκεινες τις εποχες πραγματικα ηταν μετρημενες στα δαχτυλα οι BMW πανω στο νησι..
Ουτε μια εβδομαδα δεν την ειχαμε, ακομα ηταν χωρις πινακιδες, παρκαρισμενη κατω απο το σπιτι, σε κεντρικο δρομο.. Μια κλειδια ολη η πισω πορτα του συνοδηγου και το πισω φτερο..

nikos1400
06-09-11, 15:02
Ακριβώς στο ίδιο σημείο μου έσπασαν το φανάρι του οδηγού μέσα σε δευτερόλεπτα από την στιγμή που πάρκαρα (είχα πεταχτεί σε ένα μαγαζί).

Άκουσα τον συναγερμό να χτυπάει, βγήκα έξω κ όταν ρώτησα τους θαμώνες του παραπλήσιου καφενείου κανείς δεν είδε τίποτα..


316 E36 sedan, αγορασμενο καινουργιο το 1996, ναυτικος ο πατερας μου.. Εκεινες τις εποχες πραγματικα ηταν μετρημενες στα δαχτυλα οι BMW πανω στο νησι..
Ουτε μια εβδομαδα δεν την ειχαμε, ακομα ηταν χωρις πινακιδες, παρκαρισμενη κατω απο το σπιτι, σε κεντρικο δρομο.. Μια κλειδια ολη η πισω πορτα του συνοδηγου και το πισω φτερο..

εεε, τελικα ειμαστε Ελεϊνοι...
ακομα και σημερα.
:thumbsdown:

fast-enough
06-09-11, 15:54
Παίδες, έμαθα προσφάτως πως τις χαρακιές δεν τις κάνουν ούτε με κλειδί, ούτε με κατσαβίδι... αλλά με μπουζί!!!
"Γδέρνει" καλύτερα και πιο βαθιά...

Skyline_IS
21-09-11, 07:37
Καποιος εμπαξε τα m-pack συριτια και τις καρδιες μου στο 36αρι του..

Κακοριζικα του λοιπον! :original:

StratosZ4
21-09-11, 08:50
Καποιος εμπαξε τα m-pack συριτια και τις καρδιες μου στο 36αρι του..

Κακοριζικα του λοιπον! :original:

Η μαμακια δεν εχει οριο...
Εσυ να εισαι γερος ψηλε και να παρεις αλλα!!

giannis_compact
02-04-12, 22:15
Σημερα ο δραστης με κοπανισε μεσα στη σχολη ενω ημουν παρκαρισμενος και την εκανε...Αφησε μια ωραιοτατη ασπρη μπογια στον προφυλακτηρα μου και ενα μεγαλο γδαρσιμο.Τελεια...

Lambros46
02-04-12, 22:26
Σημερα ο δραστης με κοπανισε μεσα στη σχολη ενω ημουν παρκαρισμενος και την εκανε...Αφησε μια ωραιοτατη ασπρη μπογια στον προφυλακτηρα μου και ενα μεγαλο γδαρσιμο.Τελεια...

:ranting2::ranting2::ranting2: Έλεος πια ρε γαμώτο.Λες και θα τα βάλουν από την τσέπη τους...Η ασφαλιστική τους θα τα πληρώσει ρε γαμώτο.Ας είσαι σωστός και άσε έστω τα στοιχεία σου.Τί να πεί κανείς...
Περαστικά Γιάννη!

giannis_compact
02-04-12, 22:28
:ranting2::ranting2::ranting2: Έλεος πια ρε γαμώτο.Λες και θα τα βάλουν από την τσέπη τους...Η ασφαλιστική τους θα τα πληρώσει ρε γαμώτο.Ας είσαι σωστός και άσε έστω τα στοιχεία σου.Τί να πεί κανείς...
Περαστικά Γιάννη!

Κι αν ηταν...ανασφαλιστος??

Lambros46
02-04-12, 22:47
Κι αν ηταν...ανασφαλιστος??

Σωστό και αυτό.thumb

gant
02-04-12, 22:55
Το χει η μέρα φαίνεται.. Σήμερα το απόγευμα ο Γρηγόρης (ο γιος μου δηλαδή) βρήκε το αμάξι του, 318Ci, με μιά διαμήκη χαρακιά λίγο μετά το καπάκι του ρεζερβουάρ και σχεδόν μέχρι τον καθρέφτη. Ευτυχώς ήταν λεπτή και σε ορισμένα σημεία όχι πολύ βαθειά. Έτσι το κακό περιορίστηκε αρκετά μετα από τρίψιμο με sonax χοντρή.
Αλλά ο κανιβαλισμός δεν σταμάτησε. Έπιασαν τον αριστερό υαλοκαθαριστήρα απ το μάκτρο και τον έστριψαν σχεδόν μισή στροφή!!
Άντεξε όμως κι αυτός και ύστερα από πολύ προσπάθεια, χρησιμοποιώντας πένσα και κάβουρα, τον επανέφερα στην αρχική του φόρμα, αφήνοντας μόνο κάτι αμιχιές που θα καλυφθούν με μάτ μαύρο χρωμα και πινελάκι ζωγραφικής.
Υπ όψη ότι το αμάξι το αφήνει κάθε πρωί στις 6.15 σχεδόν στο ίδιο σημείο σε ένα μεγάλο ελεύθερο πάρκιγκ, όπως και αρκετοί άλλοι τα δικά τους.

ΔημήτρηςΜ3
02-04-12, 22:57
και το πετυχα τον εριξα τετοιο φτύσιμο που κοντεψε να πνιγεί
πωπωπωπω ακομα το θυμαμε και γελαω,,, ενας παππους γυρω στο 60 και...
ευτυχως για αυτον ηταν και η μητερα μου μαζι και δεν με αφησε να τον πλακώσω

giannis_compact
02-04-12, 22:58
Το χει η μέρα φαίνεται.. Σήμερα το απόγευμα ο Γρηγόρης (ο γιος μου δηλαδή) βρήκε το αμάξι του, 318Ci, με μιά διαμήκη χαρακιά λίγο μετά το καπάκι του ρεζερβουάρ και σχεδόν μέχρι τον καθρέφτη. Ευτυχώς ήταν λεπτή και σε ορισμένα σημεία όχι πολύ βαθειά. Έτσι το κακό περιορίστηκε αρκετά μετα από τρίψιμο με sonax χοντρή.
Αλλά ο κανιβαλισμός δεν σταμάτησε. Έπιασαν τον αριστερό υαλοκαθαριστήρα απ το μάκτρο και τον έστριψαν σχεδόν μισή στροφή!!
Άντεξε όμως κι αυτός και ύστερα από πολύ προσπάθεια, χρησιμοποιώντας πένσα και κάβουρα, τον επανέφερα στην αρχική του φόρμα, αφήνοντας μόνο κάτι αμιχιές που θα καλυφθούν με μάτ μαύρο χρωμα και πινελάκι ζωγραφικής.
Υπ όψη ότι το αμάξι το αφήνει κάθε πρωί στις 6.15 σχεδόν στο ίδιο σημείο σε ένα μεγάλο ελεύθερο πάρκιγκ, όπως και αρκετοί άλλοι τα δικά τους.

Πως και δε μου ειπε τιποτα στο τηλεφωνο?Η γρατζουνια φαινεται η αραιωσε αρκετα?

gant
02-04-12, 23:17
Πως και δε μου ειπε τιποτα στο τηλεφωνο?Η γρατζουνια φαινεται η αραιωσε αρκετα?

Εκεί που χαράκωσε βαθύτερα Γιάννη φαίνεται, έχει πάρει και χρώμα. Ευτυχώς είναι λεπτή σαν τρίχα.

halkida116mpack
02-04-12, 23:39
πιστευω οτι ειναι περιστατικα ζηλειας ρε παιδια.εγω ημουν πιο τυχερος (@ρχιδι@ τυχερος δηλαδη) τον χειμωνα ειχε ενα διαστημα που εβρεχε καθε μερα συνεχεια, εγω εχω ενα βιτσιο αν θελω να το πλυνω θα το πλυνω κι ας βρεχει, ειμαι στο υπογειο και το εκανα πιπιλα το περναω και ενα κερι που ειχα και παω σινεμαδακι.εκει που παρκαρα ηταν ολα λασπωμενα και βρωμικα και εμενα ξεχωριζε σαν το γαλα μες την μυγα (νυχτα ηταν και ειναι ασπρο το αμαξι εεεε).οταν πηγα να το παρω μιλαμε απο τις ρωχαλες δεν φαινοταν.τι πορτες ,τι χερουλια, τι ουρανος, τι καπο και ηταν και κρυωμενοι οποιοι το εφτυναν (μην το ματιασουν???) εβγαλα μωρομαντιλα να σκουπισω τα χερουλια για να μπω μεσα, βαζω υαλοκαθαριστηρες και κοντευα να ξερασω με το θεαμα απο μεσα.το σιχαθηκα τοσο που τν αλλη μερα το πηγα στο πλυντηριο...

τουλαχιστον δεν εκαναν ζημια τα κακομαθημενα

giannis_compact
02-04-12, 23:49
πιστευω οτι ειναι περιστατικα ζηλειας ρε παιδια.εγω ημουν πιο τυχερος (@ρχιδι@ τυχερος δηλαδη) τον χειμωνα ειχε ενα διαστημα που εβρεχε καθε μερα συνεχεια, εγω εχω ενα βιτσιο αν θελω να το πλυνω θα το πλυνω κι ας βρεχει, ειμαι στο υπογειο και το εκανα πιπιλα το περναω και ενα κερι που ειχα και παω σινεμαδακι.εκει που παρκαρα ηταν ολα λασπωμενα και βρωμικα και εμενα ξεχωριζε σαν το γαλα μες την μυγα (νυχτα ηταν και ειναι ασπρο το αμαξι εεεε).οταν πηγα να το παρω μιλαμε απο τις ρωχαλες δεν φαινοταν.τι πορτες ,τι χερουλια, τι ουρανος, τι καπο και ηταν και κρυωμενοι οποιοι το εφτυναν (μην το ματιασουν???) εβγαλα μωρομαντιλα να σκουπισω τα χερουλια για να μπω μεσα, βαζω υαλοκαθαριστηρες και κοντευα να ξερασω με το θεαμα απο μεσα.το σιχαθηκα τοσο που τν αλλη μερα το πηγα στο πλυντηριο...

τουλαχιστον δεν εκαναν ζημια τα κακομαθημενα

Τι τσογλανια...Ευτυχως δεν εκαναν καμια ζημια σε σενα...

halkida116mpack
03-04-12, 00:10
Τι τσογλανια...Ευτυχως δεν εκαναν καμια ζημια σε σενα...

το φορντ παντως που ειχα (το περιποιομουν φοβερα κι αυτο) το ειχα βρει 3 φορες με τρακαρισμενη πορτα η φτερο :thumbsdown:

παιδια το ξερω το εχω ζησει, υπομονη και να ειστε σιγουροι οτι τετοιοι ανθρωποι το βρισκουν μπροστα τους , ειναι ψυχικα διαταραγμενοι και ξεσπουν σε αυτους που ειναι μια χαρα απο ζηλεια.

NS-conv
03-04-12, 00:37
Καλοκαιρι 2009 γυριζω απο βραδινη βολτα με το punto του ξαδερφου μου...Ελειπε αθηνα και το ειχε αφησει για να κυλλαω...Ξυπνησα το πρωι και με το που πηγα να μπω το ματι μου επεσε κατευθειαν σε μια γρατζουνια στο καπο γυρω στους 20-25 ποντους που εφτανε μεχρι το φαναρι...Ευτυχως το καπο ειχε αυτοκολλητο carbon και δεν εκανε ζημια στο χρωμα...αλλα οπως και να το κανεις και το αυτοκολλητο εχει το κοστος του...Εντελως συμπτωματικα το βραδυ του συμβαντος εληφθη το ακολουθο μηνυμα απο πρωην ¨ΣΥΓΝΩΜΗ¨ χωρις να εχει προηγηθει καμια αλλη συζητηση μαζι της...τα συμπερασματα δικα σας...τα εγκεφαλικα δικα μου...

giannis_compact
03-04-12, 00:39
Καλοκαιρι 2009 γυριζω απο βραδινη βολτα με το punto του ξαδερφου μου...Ελειπε αθηνα και το ειχε αφησει για να κυλλαω...Ξυπνησα το πρωι και με το που πηγα να μπω το ματι μου επεσε κατευθειαν σε μια γρατζουνια στο καπο γυρω στους 20-25 ποντους που εφτανε μεχρι το φαναρι...Ευτυχως το καπο ειχε αυτοκολλητο carbon και δεν εκανε ζημια στο χρωμα...αλλα οπως και να το κανεις και το αυτοκολλητο εχει το κοστος του...Εντελως συμπτωματικα το βραδυ του συμβαντος εληφθη το ακολουθο μηνυμα απο πρωην ¨ΣΥΓΝΩΜΗ¨ χωρις να εχει προηγηθει καμια αλλη συζητηση μαζι της...τα συμπερασματα δικα σας...τα εγκεφαλικα δικα μου...

Δηλαδη το'κανε,το μετανιωσε και εστειλε μηνυμα?Δεν καταλαβε οτι καρφωθηκε με τον τροπο αυτο?

katsaraios
03-04-12, 00:43
Καλοκαιρι 2009 γυριζω απο βραδινη βολτα με το punto του ξαδερφου μου...Ελειπε αθηνα και το ειχε αφησει για να κυλλαω...Ξυπνησα το πρωι και με το που πηγα να μπω το ματι μου επεσε κατευθειαν σε μια γρατζουνια στο καπο γυρω στους 20-25 ποντους που εφτανε μεχρι το φαναρι...Ευτυχως το καπο ειχε αυτοκολλητο carbon και δεν εκανε ζημια στο χρωμα...αλλα οπως και να το κανεις και το αυτοκολλητο εχει το κοστος του...Εντελως συμπτωματικα το βραδυ του συμβαντος εληφθη το ακολουθο μηνυμα απο πρωην ¨ΣΥΓΝΩΜΗ¨ χωρις να εχει προηγηθει καμια αλλη συζητηση μαζι της...τα συμπερασματα δικα σας...τα εγκεφαλικα δικα μου...

Πρωην δικια σου η του ξαδελφου σου???
Ωραιο μυαλο και εξηγα:hystericalbs1:

NS-conv
03-04-12, 01:10
Πρωην του ξαδελφου μου...ειμαι σιγουρος οτι ακομα τη θυμαται η σκροφα εκεινη τη μερα...

giannis_compact
03-04-12, 02:24
Πρωην του ξαδελφου μου...ειμαι σιγουρος οτι ακομα τη θυμαται η σκροφα εκεινη τη μερα...

Ειχε συνεχεια το θεμα?Πηγατε και την πιασατε?

katsaraios
03-04-12, 02:26
Ειχε συνεχεια το θεμα?Πηγατε και την πιασατε?

Εγω θα ρωταγα γιατι εστειλε μνμ στο δικο σου κινητο αλλα ντρεπομαι...:wub::wub:

spar@
03-04-12, 02:59
την προηγουμενη βδομαδα κατεστρεψαν το αμαξι της μανας μου, ενα smart, το ειχε παρκαρει σε ενα στενο εξω απο μια πολυκατοικια, χωρις να ενοχλει...
πιο παλια της ειχαν ριξει αυγα! αλλα μετα απο καιρο το ειχε ξεχασει, και αυτην την φορα ειχε γρατζουνιες βαθυες παντου...
στεναχωρεθηκε πολυ, θα προσπαθησω να το φτιαξω, γιατι της ειπαν οτι θελει βαψιμο... αλλα κατι θα κανω..
στο δικο μου μια γρατζουνια μικρη με βαθουλωμα... και μια φορα στα village μου ειχαν κλεψει το τζαμι απ τον καθρευτη...

katsaraios
03-04-12, 05:01
και μια φορα στα village μου ειχαν κλεψει το τζαμι απ τον καθρευτη...

Κανενα θεμα τι τον θες τον καθρεπτη στις "μεταφορες" ??

Christos 330
03-04-12, 09:56
Φοβος και τρομος πριν μερικα χρονια στην Θεσσαλονικη στα παρκαρισμενα αυοκινητα

που ηταν πριν το λιμανι !!!

70αρης ανθρωπος με μπαστουνακι περνουσε και τα χαρακονε με το μπαστουνακι . . .

Πως ; ; ;

Ειχε καρφομενο καρφι κατο απο το μπαστουνι το σηκωνε και εκανε την δουλεια του !!!

Αντε να σε παει το μυαλο !!!!

Παραδειγματα πολλα !!!

Σε αυτην την εποχη υπαρχει πολυ μισος παντως !!!

Εδω σε μελος δικο μας με Μ3 του το φτυσανε σε φαναρι και τον ειπανε "πας καλα???εδω ο κοσμος πειναει και εσυ τσρκαρεις με Μ3"???

Γιαννη για μενα μην το κανεις αστο να φαινεται φιλε ξερω ειναι ασχημο αλλα αστο !!!!

BILL007
03-04-12, 10:12
Εδω σε μελος δικο μας με Μ3 του το φτυσανε σε φαναρι και τον ειπανε "πας καλα???εδω ο κοσμος πειναει και εσυ τσρκαρεις με Μ3"???

Γιαννη για μενα μην το κανεις αστο να φαινεται φιλε ξερω ειναι ασχημο αλλα αστο !!!!

:shok::shok::shok: TI AΛΛΟ ΘΑ ΔΟΥΜΕ??????:ranting2::ranting2::ranting2:

Γιάννη φίλε,έχω περάσει πολλές στεναχώριες με το αμάξι απο τέτοια θέματα και σε καταλαβαίνω απόλυτα...Κουράγιο...

giannis_compact
03-04-12, 13:52
Γιαννη για μενα μην το κανεις αστο να φαινεται φιλε ξερω ειναι ασχημο αλλα αστο !!!!

Ρε Χρήστο να μην το κάνω το καταλαβαίνω αλλά:Το αμάξι μου είναι μονίμως στην πιλωτή και πηγαίνω με αυτό στη σχολή μόνο όταν έχω στις 8 το πρωί μάθημα 2 φορές την εβδομάδα.Φυσικά και το χρησιμοποιώ όταν πηγαίνω για καφέδες κτλ αλλά συνήθως το βλέπω όπου πάω.Επίσης,όλα τα χιλιόμετρα είναι σε εγνατία και εθνικές οδούς οπότε άν το αφήσω έτσι θα με χαλάει μιάς και το κυκλοφορώ,όπως προείπα,σπάνια στην πόλη και υπάρχει μικρή πιθανότητα να με ξαναχτυπήσουν.Για να σου δώσω να καταλάβεις,δεν μπορώ να το αφήσω στα @@ μου,δηλαδή να το έχω παρκαρισμένο κάπου και να μη με νοιάζει γιατί το προσέχω και το έχω για ταξίδια οπότε το θέλω στην τρίχα.thumb

giannis_compact
03-04-12, 13:53
:shok::shok::shok: TI AΛΛΟ ΘΑ ΔΟΥΜΕ??????:ranting2::ranting2::ranting2:

Γιάννη φίλε,έχω περάσει πολλές στεναχώριες με το αμάξι απο τέτοια θέματα και σε καταλαβαίνω απόλυτα...Κουράγιο...

Τά'χουμε ξαναπεί Βασίλη,δεν στενοχωριέμαι πλέον,παρά μόνο τσατίζομαι με την ανευθυνότητα κάποιων! thumb

Driver M
03-04-12, 15:18
Εδώ εμένα μου κλέψανε πριν κανα 2μηνο την κουκούλα απ'το πεζώ μου ρε παιδιά.
Ευτυχώς δεν βρήκα ζημιές.
Μα πόση ξεφτίλα πια?

kwstakhs_Z4
03-04-12, 15:25
πριν 2-3 χρονια,δεν το ειχα αρκετο καιρο το Ζ....

παω θεσσαλονικη για κανενα μηνα........ε τι το ηθελα?

χαρακιες ΠΑΝΤΟΥ καπω,φτερα,πορτες μεχρι και στο πορτ μπαγκαζ απο επανω μου εκαναν....και οχι ολα σε μια μερα αλλα σιγα σιγα.....

ΠΑΝΤΟΥ! μαλλον θα εφταιγαν οι αθηναικες πινακιδες μου......

ποσο π***της μπορει να ειναι καποιος να κανει κατι τετοιο????

στην τελικη το αμαξι το εβαψα ολοκληρο στον θειο μου και πληρωσα μονο τα χρωματα.....την εργασια μου την εκανε τσαμπα...παλι καλα....

gant
03-04-12, 16:12
Για αθηναικές πινακίδες, το χω ακούσει κι εγώ. Εδώ και καιρό θέλει ο γιός μου να τις αλλάξει (από Αθήνα αγοράστηκε το αμάξι) γιατί πραγματικά φοβάται μια και το πατρικό που μένει απέχει 400 μέτρα απ το γήπεδο. Μερικές φορές το μίσος και κόμπλεξ των υπανθρώπων αυτών είναι τόσο μεγάλο που καταστρέφουν σε ακτίνα 2χλμ. ότι είναι η θυμίζει Αθήνα.

super duper
03-04-12, 16:22
Είναι πολλα!!!και οι πινακιδες αποτελουν κοκκινο πανι, το ιδιο το αυτοκινητο και αλλα που σε αρρωστημενα μυαλα αρκουν για να γυρισουν το διακοπτη και να πραξουν ότι μαλακια τους καυ...σει. Θεωρω ότι στην αθηνα που ζουμε και τοσα προβληματα που εχουμε να αντιμετωπισουμε η τυχη είναι αυτη που μεριμνα. Εχω το αμαξι σου 7 χρονια και εχω παει 3 φορες για μικροεπισκευες αυτης της κλίμακας. Οτι μετρα και εαν εχω παρει οπου και αν το βαζω το κακο δεν αργει να γίνει. Προσπαθω απλά να απολαμβανω το αμαξι μου και να μην ζοριζω την τυχη μου παρκαρωντας σε σκοτεινα σημεια σε κακοφημες συνοικιες και αλλα που φανταζομαι ολοι κανουμε. Θα γουσταρα πολυ παντος εαν απο όλους αυτους να τον επιανα...

BILL007
03-04-12, 16:24
Θα γουσταρα πολυ παντως εναν απο όλους αυτους να τον επιανα...

ΚΑΙ ΕΓΩ ΓΙΩΡΓΟ!!!ΑΠΕΙΡΑΑ!!!!:thumbsup:

Christos 330
03-04-12, 16:57
Tι θα γινει με αυτες τις πινακιδες ρε γ@μωτο ; ; ;

Ποσα χρονια θα παει αυτη η υποθεση ; ; ;

Ελεος δλδ . . .

Αθηναιος και ; ; ;

Θεσσαλονικιος και ; ; ;

Κρητικος και ; ; ;

Ολοι ανθρωποι ειμαστε τι να πω με χαλαει αυτο το ξεσπασμα μερικων ανθρωπον !!!

PANOS-E60
03-04-12, 17:44
Δυστυχώς το επιβεβαιώνω ότι υπάρχει ένα θεματάκι στη Θεσ/νικη και τους περιξ αυτής νομούς όταν κυκλοφορεί κανείς με αθηναικές πινακίδες.

Οπως ξέρουν κάποιοι φίλοι, είμαι μόμιμος θαμώνας της Χαλκ/κης για καλοκαιρινές διακοπές την τελευταία 10ετία περίπου. Εχω έρθει με 5 διαφορετικά αυτοκίνητά μου όλα αυτά τα χρόνια. Αδικαιολόγητα κορναρίσματα, κλεισίματα, παραβίαση της προτεραιότητάς μου, προκλήσεις γιά πατήματα, παρακινδυνευμένα προσπεράσματα, υποτιμητικά βλέμματα είναι τα συνηθισμένα κάθε φορά. Ευτυχώς τίποτα επώδυνο μέχρι σήμερα. Ευτυχώς το 5αρι δεν έχει αθηναικές πινακίδες χαχα ! Ετσι όλα κυλούν ομαλά πλέον !

Πράγματι περίεργο όλο αυτό που συμβαίνει στους δρόμους εκεί πάνω γιατί σε καμμία περίπτωση δεν εκφράζει τον κόσμο της Β.Ε. στις άλλες συμπεριφορές του. Καλή φιλοξενία, ευγένεια, ευθύτητα, ειλικρίνεια, προθυμία, καλές τιμές, εξ ου και έρχομαι και ξανάρχομαι. Στους δρόμους κάτι παράξενο τρέχει ... χαχαχ !

gant
03-04-12, 17:55
Πάνο στο κυκλοφοριακό αυτό πλέον δεν παίζει τόσο σπουδαίο ρόλο γιατί και ο τελευταίος γνωρίζει ότι τα τελευταία χρόνια κυκλοφορούν πολλά leasing εταιριών και σχεδόν όλα έχουν αθηναικές πινακίδες. Απλά όπως και σε όλες τις πόλεις της χώρας που έχουν αυξημένο κυκλοφοριακό, γίνεται της πουτάνας. Τσαμπυκάδες, βιασύνη, κορναρίσματα, σφήνες, παραβίασαη πρωτεραιότητας και όλα τα λοιπά γνωστά.
Στα σταθμευμένα ναι εκει υπάρχει ένα θέμα.

super duper
03-04-12, 19:53
οταν ανεβηκα θεσ/κη νσ σπουδασω , ειχα ανεβασει και το αμαξι μου τοτε ενα ραλλυ 1.3.
ειμαι καπου τσιμισκη και εψαχνα ενα μερος , (πιτσιρικας μιλαμε 18-19) , ρωταω καποια παιδια τα οποια με εβγαλαν απο την πορεια μου εβρισαν του συντοπιτες τους που με κοροιδεψαν και με οι τριμαλακες με εστειλαν Δεντροποταμο μια γειτονια σουπερ για οσους γνωριζουν.Δεν τα βαζω με τους πανω , παντου υπαρχουν καλοι και κακοι αλλα ενταξει ρε παιδια 18 χρονων ημουν, Ωραια εμπειρια , τωρα γελαω αλλα τοτε ειχα κλασει μεντες.

gyiama
03-04-12, 20:00
εδω που ειμαστε 30 και φοβομαστε 18 δεν θα φοβασαι???

Z4 DCT
03-04-12, 20:03
Ρε να ανεβώ Θεσσαλονίκη....να πετύχω το Θωμά......να του ρίξω 2 ταχυδρομικούς κώδικες και να γυρίσω???.......ετσι για να πάρει ο πονεμένος κόσμος το δίκιο του πίσω...:hystericalbs1::hystericalbs1:

aristent
03-04-12, 20:11
Ρε να ανεβώ Θεσσαλονίκη....να πετύχω το Θωμά......να του ρίξω 2 ταχυδρομικούς κώδικες και να γυρίσω???.......ετσι για να πάρει ο πονεμένος κόσμος το δίκιο του πίσω...:hystericalbs1::hystericalbs1:

....καλα,μετα θα βαλει τον Γιωργαρα με το υπερδιαστημοπλοιο 850τσι εσ αϊ ,να σου ριξει 5 ΝΟΜΟΥΣ!!!! :hystericalbs1: :th_Laie_67-1:

Z4 DCT
03-04-12, 20:14
....καλα,μετα θα βαλει τον Γιωργαρα με το υπερδιαστημοπλοιο 850τσι εσ αϊ ,να σου ριξει 5 ΝΟΜΟΥΣ!!!! :hystericalbs1: :th_Laie_67-1:

:th_Laie_67-1::th_Laie_67-1::th_Laie_67-1:

kwstakhs_Z4
04-04-12, 00:02
οταν ανεβηκα θεσ/κη νσ σπουδασω , ειχα ανεβασει και το αμαξι μου τοτε ενα ραλλυ 1.3.
ειμαι καπου τσιμισκη και εψαχνα ενα μερος , (πιτσιρικας μιλαμε 18-19) , ρωταω καποια παιδια τα οποια με εβγαλαν απο την πορεια μου εβρισαν του συντοπιτες τους που με κοροιδεψαν και με οι τριμαλακες με εστειλαν Δεντροποταμο μια γειτονια σουπερ για οσους γνωριζουν.Δεν τα βαζω με τους πανω , παντου υπαρχουν καλοι και κακοι αλλα ενταξει ρε παιδια 18 χρονων ημουν, Ωραια εμπειρια , τωρα γελαω αλλα τοτε ειχα κλασει μεντες.

ΑΣΧΕΤΟ με τα αυτοκινητα αλλα θα το πω!!!εγω τοτε που ειχα παει πανω για κανενα μηνα οπως ειπα στο αλλο ποστ...

ημουν με την δικια μου η οποια σπουδαζει θεσσαλονικη (ακομα! ΛΟΛ) και ανεβαινει καθε βδομαδα επανω...παιρνει το βραδυνο τραινο και μετα το απογευματινο μετα την σχολη και γυρναει....ε καποια πραγματα απο περιοχες τα γνωριζει εκει.....

παμε ενα βραδυ τοτε να βγουμε εξω για ποτο.....και ειμαστε απεναντι απο το πρωτο μαγαζι που ξεκιναει η παραλια....(το ονομα του παραπεμπει σε φυτο της θαλασσας!!) η δικια μου εχει ακουσει για ενα καλο μαγαζι εκει και βρισκουμε μπροστα μας 2 κοπελες περιπου 19-20 χρονων....ρωταει η δικια μου "κοπελιες που ειναι το ταδε μαγαζι?" δεν ξερανε και γυρναει η μια και με κοιταζει επιμονα και μου λεει " δεν υπαρχει εδω τετοιο μαγαζι μηπως σας ειπαν καπου αλλου?" και με ξανακοιταει....και της λεω συγνωμη μην με κοιτας δεν ξερω τιποτα απο εδω....απο αθηνα ειμαι..... και περνω την απαντηση.......ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΑΘΕΙς και φευγουν!!!!!!!!!!!!!!!!

χαχαχαχα καλα λεω δεν ξαναμιλαω! αν ηταν τιποτα αντρες αντι για κοπελες θα βρισκομουν μεσα στο νερο....! :hystericalbs1: :th_Laie_67-1:

katsaraios
04-04-12, 00:56
ΑΣΧΕΤΟ με τα αυτοκινητα αλλα θα το πω!!!εγω τοτε που ειχα παει πανω για κανενα μηνα οπως ειπα στο αλλο ποστ...

ημουν με την δικια μου η οποια σπουδαζει θεσσαλονικη (ακομα! ΛΟΛ) και ανεβαινει καθε βδομαδα επανω...παιρνει το βραδυνο τραινο και μετα το απογευματινο μετα την σχολη και γυρναει....ε καποια πραγματα απο περιοχες τα γνωριζει εκει.....

παμε ενα βραδυ τοτε να βγουμε εξω για ποτο.....και ειμαστε απεναντι απο το πρωτο μαγαζι που ξεκιναει η παραλια....(το ονομα του παραπεμπει σε φυτο της θαλασσας!!) η δικια μου εχει ακουσει για ενα καλο μαγαζι εκει και βρισκουμε μπροστα μας 2 κοπελες περιπου 19-20 χρονων....ρωταει η δικια μου "κοπελιες που ειναι το ταδε μαγαζι?" δεν ξερανε και γυρναει η μια και με κοιταζει επιμονα και μου λεει " δεν υπαρχει εδω τετοιο μαγαζι μηπως σας ειπαν καπου αλλου?" και με ξανακοιταει....και της λεω συγνωμη μην με κοιτας δεν ξερω τιποτα απο εδω....απο αθηνα ειμαι..... και περνω την απαντηση.......ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΑΘΕΙς και φευγουν!!!!!!!!!!!!!!!!

χαχαχαχα καλα λεω δεν ξαναμιλαω! αν ηταν τιποτα αντρες αντι για κοπελες θα βρισκομουν μεσα στο νερο....! :hystericalbs1: :th_Laie_67-1:
οφ τοπικ
μαλλον θα σου καναν ναζακια για την συνοδο σου...στο χιουμορ το παν ειναι να το καταλαβεις και να απαντησεις ..π.χ εγω θα ελεγα
Καντε με καλα ρε κοριτσια ελατε να γινουμε μια παρεα ολοι :whistle:να μας μαθετε την πολη σας...
Βεβαια η συνοδος μου θα ηταν ενα ψιλοθεματακι:hystericalbs1::hysterical bs1:

kwstakhs_Z4
04-04-12, 16:30
π.χ εγω θα ελεγα
Καντε με καλα ρε κοριτσια ελατε να γινουμε μια παρεα ολοι :whistle:να μας μαθετε την πολη σας...
Βεβαια η συνοδος μου θα ηταν ενα ψιλοθεματακι:hystericalbs1::hysterical bs1:

:hystericalbs1: :th_Laie_67-1:

Thomelef
04-04-12, 18:47
Ρε να ανεβώ Θεσσαλονίκη....να πετύχω το Θωμά......να του ρίξω 2 ταχυδρομικούς κώδικες και να γυρίσω???.......ετσι για να πάρει ο πονεμένος κόσμος το δίκιο του πίσω...:hystericalbs1::hystericalbs1:

άρχισαν να κάνουν πρόβες για την ανάσταση τα Ν54 απο τώρα???
ποιοί είναι οι πονεμένοι ρε μλκ???έλα εσύ πάντως, και μπορεί να σε αφήσω να κερδίσεις ρε.

:th_Laie_67-1::th_Laie_67-1::th_Laie_67-1:

giannis_compact
17-03-13, 18:21
Το παρκαρα χθες σε αρκετα ανετο σημειο για να παρω κατι πραγματα και οριστε το αποτελεσμα:
https://s17.postimage.org/gnenc22hb/2013_03_17_17_06_51.jpg (https://postimage.org/image/4yano3bij/full/)
image sharing (https://postimage.org/)
Φυσικα ουτε λογος για καποιο σημειωμα.

steliosm46
17-03-13, 18:35
Γιαννη σε ματιασαν φιλε! Μια το BMW χαρακιά, τωρα το Ναβαρα!! τι γινεται?:facepalm:

aristent
17-03-13, 18:39
:( κριμα ρε Γιαννη,καποιοι δεν σεβονται την περιουσια του αλλου!!!:thumbsdown:

...μαλλον καποιο φορτηγο πρεπει να σε "στριμωξε".....αλλα τωρα τι να ψαχνεις,το θεμα ηταν να μην γινει.

Andri
17-03-13, 18:39
Γιαννη σε ματιασαν φιλε! Μια το BMW χαρακιά, τωρα το Ναβαρα!! τι γινεται?:facepalm:

Όπα, μήπως σε κυνηγάει κανένας-καμία? (χωρίς πλάκα) τόση γκαντεμιά και στα 2?

giannis_compact
17-03-13, 18:48
Όπα, μήπως σε κυνηγάει κανένας-καμία? (χωρίς πλάκα) τόση γκαντεμιά και στα 2?

Το ενα εγινε στη Θεσσαλονικη, το αλλο στην Κομοτηνη

Andri
17-03-13, 19:06
Τι να πω,γκαντεμιά...Κρίμα ρε γμτ...
Εσύ να είσαι καλά και όλα θα τα φτιάξεις