PDA

Επιστροφή στο Forum : e46 m3 v8



ΔημήτρηςΜ3
17-10-10, 16:47
καπου στη Θεσ/νικη μερια ενα πουλακι ονομα δε λεω YODA το λενε μου
ειπε πως κυκλοφορει 46αρη Μ3 με ν8 απο το e92
ειναι αληθεια??? εγινε τετοια τροπετ?
και δε γραφω για να το κανω και γω
γιατι πολλοι θα πουνε τι θελει να κανει τωρα!
απλα να το δουμε το αμαξι!:original:

toubas
17-10-10, 17:37
:hystericalbs1: :hystericalbs1: :hystericalbs1: :hystericalbs1: :hystericalbs1:

VanVIC
17-10-10, 18:05
Με τις τιμές που κυκλοφορούν τα ΜΤΧ Μ3Ε92 γιατί να μπεί κάποιος στην διαδικασία αγοράς κινητήρα V8 απο Μ3Ε92 και να πληρώσει γτην μετατροπή με αμφιβόλου συμβατότητας αποτέλεσμα ?
Εκτός αν κάποιος θεέλει να φτιάξει κάτι πρωτότυπο, κάτι unique ανεξαρτήτως κόστους (και οικονομικού και ψυχολογικού).

Ενδεχομένως, διαβαζοντας τον ανωτέρω προβληματισμό μου να πείτε: Look who's talking now και δεν θα'χετε κι άδικο...

fanisk
17-10-10, 18:17
Με τις τιμές που κυκλοφορούν τα ΜΤΧ Μ3Ε92 γιατί να μπεί κάποιος στην διαδικασία αγοράς κινητήρα V8 απο Μ3Ε92 και να πληρώσει γτην μετατροπή με αμφιβόλου συμβατότητας αποτέλεσμα ?
Εκτός αν κάποιος θεέλει να φτιάξει κάτι πρωτότυπο, κάτι unique ανεξαρτήτως κόστους (και οικονομικού και ψυχολογικού).

Ενδεχομένως, διαβαζοντας τον ανωτέρω προβληματισμό μου να πείτε: Look who's talking now και δεν θα'χετε κι άδικο...

Look who's talking now !!!:innocent:

ΔημήτρηςΜ3
17-10-10, 18:18
:hystericalbs1: :hystericalbs1: :hystericalbs1: :hystericalbs1: :hystericalbs1:

εσυυυυυυυυυυυ αμεσως!:hystericalbs1::hystericalbs1:

ghost-rider
17-10-10, 18:22
Με τις τιμές που κυκλοφορούν τα ΜΤΧ Μ3Ε92 γιατί να μπεί κάποιος στην διαδικασία αγοράς κινητήρα V8 απο Μ3Ε92 και να πληρώσει γτην μετατροπή με αμφιβόλου συμβατότητας αποτέλεσμα ?
Εκτός αν κάποιος θεέλει να φτιάξει κάτι πρωτότυπο, κάτι unique ανεξαρτήτως κόστους (και οικονομικού και ψυχολογικού).

Ενδεχομένως, διαβαζοντας τον ανωτέρω προβληματισμό μου να πείτε: Look who's talking now και δεν θα'χετε κι άδικο...

Εγω θα συνεχισω κι αλλο λεγοντας, αν ειναι να μπει καποιος V8 στο Ε46 γιατι να μην ειναι του Ε39 Μ5?

Οπως και να χει υπαρχει λιγο καλυτερη συμβατοτητα εκει.

ΔημήτρηςΜ3
17-10-10, 18:56
δε γνωριζω και γω ρωταω!!!
για να μαθουμε! ειναι αληθεια ψεματα!

giannis_compact
17-10-10, 19:13
Καποιο συνεργειο παντως στη Θεσσαλονικη (εκει κοντα στα καρφουρ,Ανατολικα) ετοιμαζε μετατροπη Μ3 V8 απο Ε92 σε Ε46.Δεν ξερω αν τελικα εγινε στο συγκεκριμενο αμαξι που συζητειται τωρα.

katsaraios
17-10-10, 19:17
ο Τουμπας γελαει ,ο Ποντιος ρωταει αρα....κατι υπαρχει ,καπνος χωρις φωτια δεν γινεται

ΔημήτρηςΜ3
17-10-10, 19:17
μαλλον για τον ηρακλη θα λες!!

giannis_compact
17-10-10, 19:19
Οχι Δημητρη,λεω για τον Θαλη.

ΔημήτρηςΜ3
17-10-10, 19:22
ο Θαλης ειναι μελος δεν εχει παρα να δει το θεμα και να μας απαντησει!

giannis_compact
17-10-10, 19:25
Θυμαμαι πως μου ειχε πει οτι εχει μετατροπη για Μ3 Ε92 και θα την εβαζε σε ενα 46αρι!Για να δουμε!!

toubas
17-10-10, 19:52
ο Τουμπας γελαει ,ο Ποντιος ρωταει αρα....κατι υπαρχει ,καπνος χωρις φωτια δεν γινεται




:sealed: :sealed:

katsaraios
17-10-10, 20:14
:sealed: :sealed:

ετοιμαζε τον κομπρεσσορα εσυ απο την υπογα και αστα ψοφια:thanks:

Thomelef
17-10-10, 21:22
έλα που το 46άρι γουστάρει πιο πολύ το s54 και δεν γουστάρει ν8:whistle:...
εμένα πάντως η ιστορία μου έχει μάθει ένα πράγμα...τα πάντα μπορούν να
μπούν παντού, με μεράκι και υπομονή...στο κάτω κάτω έχουν φτιαχτεί πολύ
πιο φρικαλέα πράγματα απο τη συγκεκριμένη μετατροπή...:original::original:

ΔημήτρηςΜ3
17-10-10, 21:34
ετοιμαζε τον κομπρεσσορα εσυ απο την υπογα και αστα ψοφια:thanks:

Γιωργο ξερεις τι κανει αυτος ε??
ολα μουλοχτα και στο τελος κανει το μπαμ:hystericalbs1:

ΔημήτρηςΜ3
17-10-10, 21:35
έλα που το 46άρι γουστάρει πιο πολύ το s54 και δεν γουστάρει ν8:whistle:...
εμένα πάντως η ιστορία μου έχει μάθει ένα πράγμα...τα πάντα μπορούν να
μπούν παντού, με μεράκι και υπομονή...στο κάτω κάτω έχουν φτιαχτεί πολύ
πιο φρικαλέα πράγματα απο τη συγκεκριμένη μετατροπή...:original::original:

Θωμα εχεις ακουσει κατι για το αμαξι??
ενα κοκκινο στη τουμπα λενε πως ειναι

Thomelef
17-10-10, 21:45
τσου...

BILL007
17-10-10, 21:53
Πολύ ενδιαφέρον project αν όντως έχει γίνει...
Και το πιο ενδιαφέρον είναι οτι ο V8 στο Ε46 δηλώνεται κανονικότατα...heheheheheh!!!!:D:D:D

toubas
17-10-10, 21:56
pontie.....πηγαινε στο Φως στο τουνελ με Αγγελικη Νικολουλη πιστευω να σε βοηθησει..:whistle: :whistle:

katsaraios
17-10-10, 21:57
Πολύ ενδιαφέρον project αν όντως έχει γίνει...
Και το πιο ενδιαφέρον είναι οτι ο V8 στο Ε46 δηλώνεται κανονικότατα...heheheheheh!!!!:D:D:D

Βασιλη δεν πιστευω οτι παιζει ρολο πια το δηλωμα μετα απο τετοια πο@@@α με τα τελη και τα τεκμηρια...
απλα λιγη προσοχη παραπανω χρειαζεται και οχι πολυ "κουτσομπολιο"thumb
για τυχον περιεργους....:whistle::whistle:

VanVIC
17-10-10, 21:58
Πολύ ενδιαφέρον project αν όντως έχει γίνει...
Και το πιο ενδιαφέρον είναι οτι ο V8 στο Ε46 δηλώνεται κανονικότατα...heheheheheh!!!!:D:D:D

Μήπως αναφέρεται στον V8 του Μ5Ε39 σε Ε46 ;
Έχει τέτοια μετατροπή ο Hartge με πιστοποίηση TUV.
Αυτό έχεις στο μυαλό σου;

Εδώ μιλάνε για τον νέο V8, αυτόν που φοράει το Μ3Ε92.

BILL007
17-10-10, 22:00
Βασιλη δεν πιστευω οτι παιζει ρολο πια το δηλωμα μετα απο τετοια πο@@@α με τα τελη και τα τεκμηρια...
απλα λιγη προσοχη παραπανω χρειαζεται και οχι πολυ "κουτσομπολιο"thumb
για τυχον περιεργους....:whistle::whistle:

Στο πρώτο συμφωνώ Γιώργο περι τελών...Ωστόσο στο δεύτερο όχι και τόσο.Γιατί είναι σίγουρο ότι ένα τέτοιο project δεν μπορεί να μείνει κρυφό για πολύ (για πολλούς και διάφορους λόγους-εδω εκκεντροφόρους αλλάζεις και το μαθαίνει όλη η αττική...:whistle:) και ο κόσμος δεν χρωστάει σε καλό (εγώ τουλάχιστον έτσι έχω διαπιστώσει :thumbsdown:)

BILL007
17-10-10, 22:03
Μήπως αναφέρεται στον V8 του Μ5Ε39 σε Ε46 ;
Έχει τέτοια μετατροπή ο Hartge με πιστοποίηση TUV.
Αυτό έχεις στο μυαλό σου;

Εδώ μιλάνε για τον νέο V8, αυτόν που φοράει το Μ3Ε92.

Bαγγέλη μιλάω κατ'ακρίβεια για τα street legal Ε46 GTR που έχουν έρθει στην χώρα μας (ω ναι!υπάρχουν και δαύτα!),οπότε ο V8 αυτομάτως θεωρείται ότι έχει φορεθεί σε καρότσα Ε46...thumb (και κατ'επέκταση βάζεις ότι V8 απο bmw θες...;))

ΔημήτρηςΜ3
17-10-10, 22:17
οπαααααααα πιασαμε λαυρακι που λενε !!!
για πε για πε και εχω ενα μοτορι ν8 που καθετε απο ε39

VanVIC
17-10-10, 22:20
οπαααααααα πιασαμε λαυρακι που λενε !!!
για πε για πε και εχω ενα μοτορι ν8 που καθετε απο ε39

Να το δούμε για το Ζ3 ;
Με ESS μετά, για μην ξεχνιόμαστε...

BILL007
17-10-10, 22:25
οπαααααααα πιασαμε λαυρακι που λενε !!!
για πε για πε και εχω ενα μοτορι ν8 που καθετε απο ε39

Τι να πω...Αυτό που έγραψα παραπάνω...
V8 έχει φορεθεί επίσημα και έχει κυκλοφορήσει και στη χώρα μας σε καρότσα Ε46,οπότε δηλώνεται κανονικότατα (για όποιον έχει την τρέλα)...:thumbsup:
Τίποτα περισσότερο και τίποτα λιγότερο...thumb

ΔημήτρηςΜ3
17-10-10, 22:49
απο τρελααααααααα foul!!!!!!!!!!!!!!!!

ΔημήτρηςΜ3
17-10-10, 22:49
Να το δούμε για το Ζ3 ;
Με ESS μετά, για μην ξεχνιόμαστε...

να το δουμε γιατι οχι!!

joseph
18-10-10, 00:34
Τι να πω...Αυτό που έγραψα παραπάνω...
V8 έχει φορεθεί επίσημα και έχει κυκλοφορήσει και στη χώρα μας σε καρότσα Ε46,οπότε δηλώνεται κανονικότατα (για όποιον έχει την τρέλα)...:thumbsup:
Τίποτα περισσότερο και τίποτα λιγότερο...thumb

4813

Κυκλοφορει τετοιο πραγμα Ελλαδα?:shok:

Gregory_///M
18-10-10, 09:28
καπου στη Θεσ/νικη μερια ενα πουλακι ονομα δε λεω YODA το λενε μου
ειπε πως κυκλοφορει 46αρη Μ3 με ν8 απο το e92
ειναι αληθεια??? εγινε τετοια τροπετ?
και δε γραφω για να το κανω και γω
γιατι πολλοι θα πουνε τι θελει να κανει τωρα!
απλα να το δουμε το αμαξι!:original:

Ευτυχώς έχεις πάρει μυρωδιά τι γίνεται πίσω από την πλάτη σου και δίνεις εξηγήσεις...:th_Laie_67-1::th_Laie_67-1:

yodas
18-10-10, 10:30
Μήτσο θα την στήσω στην Λαμπράκη μήπως και τον ξαναπετύχω...πάντως πιστεύω πως γινεται η μετατροπή αρκεί να βρεις ολόκληρο αμάξι...με τα ηλεκτρολογικά θα γίνει πάρτυ

Για του e39 νομίζω δεν τίθετα θέμα πρέπει να γίνται σχετικά πιο εύκολα. Τι θα κερδίσεις όμως από μια τέτοια ιστορία δεν ξέρω

manos///3
18-10-10, 10:59
Για του e39 νομίζω δεν τίθετα θέμα πρέπει να γίνται σχετικά πιο εύκολα. Τι θα κερδίσεις όμως από μια τέτοια ιστορία δεν ξέρω

Θα προσθεσεις βαρος μπροστα και το ζυγισμα παει περιπατο.........

Αραγε ο νεος V8 ειναι ελαφρυτερος του S54?

ΔημήτρηςΜ3
18-10-10, 11:29
Μήτσο θα την στήσω στην Λαμπράκη μήπως και τον ξαναπετύχω...πάντως πιστεύω πως γινεται η μετατροπή αρκεί να βρεις ολόκληρο αμάξι...με τα ηλεκτρολογικά θα γίνει πάρτυ

Για του e39 νομίζω δεν τίθετα θέμα πρέπει να γίνται σχετικά πιο εύκολα. Τι θα κερδίσεις όμως από μια τέτοια ιστορία δεν ξέρω

oχι ρε τρελε σιγα μη κατσω να κανω τετοιο πραμα!!
αν βλεπαμε το αλλο το αμαξι θα ηταν καλο να τον ειχαμε μελος και να μας ελεγε την ιστορια του!
info μονο τιποτα αλλο!

Konstantinos
18-10-10, 11:48
Θα προσθεσεις βαρος μπροστα και το ζυγισμα παει περιπατο.........

Αραγε ο νεος V8 ειναι ελαφρυτερος του S54?

15 ολόκληρα κιλά! Και όμως..

VanVIC
18-10-10, 11:53
Θα προσθεσεις βαρος μπροστα και το ζυγισμα παει περιπατο.........

Αραγε ο νεος V8 ειναι ελαφρυτερος του S54?

Νομίζω ότι ο νέος V8 είναι ελαφρύτερος απο τον S54 αλλά το θέμα συμβατότητας με τα ηλεκτρολογικά για γόρδειος δεσμός μου μοιάζει.

Konstantinos E60
18-10-10, 11:58
oχι ρε τρελε σιγα μη κατσω να κανω τετοιο πραμα!!
αν βλεπαμε το αλλο το αμαξι θα ηταν καλο να τον ειχαμε μελος και να μας ελεγε την ιστορια του!
info μονο τιποτα αλλο!


Μας έπεισες...!!!:th_Laie_67-1:

ΔημήτρηςΜ3
18-10-10, 12:00
ναι ρε τρελε!!
σου λεω!!!
πωωωωωωωωωωωω

BILL007
18-10-10, 13:27
Νομίζω ότι ο νέος V8 είναι ελαφρύτερος απο τον S54 αλλά το θέμα συμβατότητας με τα ηλεκτρολογικά για γόρδειος δεσμός μου μοιάζει.

Aμα έχεις ολόκληρο αμάξι γίνεται εύκολα μιας και τα ξηλώνεις όλα...hehehheheheh...thumb

Aλλιώς μόνο με άγραφο αν παίξεις...Και πάλι αν...

patriNOS
18-10-10, 15:27
Εγω θα συνεχισω κι αλλο λεγοντας, αν ειναι να μπει καποιος V8 στο Ε46 γιατι να μην ειναι του Ε39 Μ5?

Οπως και να χει υπαρχει λιγο καλυτερη συμβατοτητα εκει.

γιατι δεν ταιριαζουν οι βασεις μηχανης.... διαφορετικες βασεις το καρτερ του Μ5 με το Μ3.... για να γινει κατι τετοιο πρεπει να αλλαξεις καρτερ και νομιζω οτι στο μοτερ του 39 δεν ταιριαζει καποιο καρτερ απο 3αρι... αλλαζουν δυο βασεις ή κατι τετοιο...

BILL007
18-10-10, 15:30
Και όχι μόνο...Εγώ θυμάμαι που έλεγαν ακόμα και για ειδική πατέντα που χρειάζονται τα χταπόδια για να χωρέσει εκεί και κάτι που είχε να κάνει και με το τιμόνι.

Δεν χρεώνει ο harge 100.000ευρώ την μετατροπή και τελείως τσάμπα...Έχει αρκετές μόντες για να κάτσει πάνω,που αμα δεν τις ξέρεις,βράσε ρύζι...(εκτός και αν έχεις δικό σου συνεργείο)

ΔημήτρηςΜ3
18-10-10, 15:52
απο καποιες σηζητησεις σε συνεργιο θεσ/νικη ειπε πως μπαινει
κουτα το e39 με μικρες αλαγες τωρα αν ειναι αληθεια η ψεματα δε γνωριζω!

patriNOS
18-10-10, 15:56
απο καποιες σηζητησεις σε συνεργιο θεσ/νικη ειπε πως μπαινει
κουτα το e39 με μικρες αλαγες τωρα αν ειναι αληθεια η ψεματα δε γνωριζω!

κοιτα ο καθενας το κουτα το εννοει με τον δικο του τροπο.. και ενας φιλος με Ζ3 κουτα μπηκε το μοτερ απο το Μ3 το ευρωπαΐκο μεσα αλλα έχει κομμενα και ραμμενα ράμφη και καθε λίγο και λιγάκι σπάει φτερωτή στο ψηγειο απο αποτομο πατα αφησε.....

giannis_compact
18-10-10, 16:18
κοιτα ο καθενας το κουτα το εννοει με τον δικο του τροπο.. και ενας φιλος με Ζ3 κουτα μπηκε το μοτερ απο το Μ3 το ευρωπαΐκο μεσα αλλα έχει κομμενα και ραμμενα ράμφη και καθε λίγο και λιγάκι σπάει φτερωτή στο ψηγειο απο αποτομο πατα αφησε.....

Τετοιες μετατροπες αμα γινονται και εχεις αγχος για να πας εστω και ενα ταξιδι καλυτερα να μη γινονται...

patriNOS
18-10-10, 16:22
Τετοιες μετατροπες αμα γινονται και εχεις αγχος για να πας εστω και ενα ταξιδι καλυτερα να μη γινονται...

ταξιδι πας αρκει να μην κανεις αποτομα πατηματα.. το ευτυχες γεγονος ειναι οτι μετα γνωρισε εμενα και τον πηγα στο σωστο μέρος...χαχαχα συμφωνεις Κωνσταντινος? καταλαβες για ποιον λέω...

ghost-rider
18-10-10, 17:49
Παιδια μην ξεχνετε οτι η BMW για να παρει homologation για το Μ3 gtr, αναγκαστηκε να βγαλει σε περιορισμενο αριθμο, καποια M3gtr. Αυτα φορουσαν τον V8 του Ε39. Εργοστασιακα, ειναι συλλεκτικα φυσικα μα δεν γινονται να μην υποστηριζονται απο ανταλλακτικα...

Αν πληρωσεις σαφως και μπορει να κατσει κουτα. Αν θες να γλιτωσεις χρηματα ισως χρειαστουν καποιες πατεντες. Εχει γινει σε αρκετες περιπτωσεις και ειναι δοκιμεσμενο.

Το χρεωνει 100.000 ευρω ο Hartge?
Συγνωμη αλλα o G-power χρεωνει λιγοτερα για να σου βαλλει στο Ε46 Μ5 V10 απο το Ε60... Αν θυμαμαι σχεδον στα μισα... Με TUV παρακαλω!

Κανεις για ταξιδι στη Γερμανια?

manos///3
18-10-10, 17:58
Παιδια μην ξεχνετε οτι η BMW για να παρει homologation για το Μ3 gtr, αναγκαστηκε να βγαλει σε περιορισμενο αριθμο, καποια M3gtr. Αυτα φορουσαν τον V8 του Ε39. Εργοστασιακα, ειναι συλλεκτικα φυσικα μα δεν γινονται να μην υποστηριζονται απο ανταλλακτικα...



Tο Μ3gtr φορουσε τον P60B40.

To M5e39 φορουσε τον S62B50

manos///3
18-10-10, 18:09
Αν εβρισκα μοτερ P60B40 θα το εβαζα επιτοπου. :original:

ghost-rider
18-10-10, 18:15
Tο Μ3gtr φορουσε τον P60B40.

To M5e39 φορουσε τον S62B50

Ειχα μεινει με την εντυπωση οτι ηταν το ιδιο με καποιες μικρες αλλαγες. Αλλα ιδιο μπλοκ. Τι να πω... Λαθος μου.

Η μετατροπη παντως με μοτερ απο Ε39 Μ5 σε Ε46 ειναι αρκετα δοκιμασμενη..

BILL007
18-10-10, 18:36
https://www.bmwfans.gr/forum/showthread.php?t=1324 thumbthumbthumbthumb

:rally: :rally: :rally:

VanVIC
18-10-10, 18:37
Απ´αυτήν την συζήτηση "λείπει" ένας συνονόματος πολυ γνώστης περί του division αλλά ακόμα "δροσίζεται"...
Αν ήταν εδώ, το thread θα είχε πολλές πολλές σελίδες ήδη...



Υ.Γ.: Όχι πως μου λείπει, μην τρελαθούμε κιόλας

ΔημήτρηςΜ3
18-10-10, 18:53
https://www.bmwfans.gr/forum/showthread.php?t=1324 thumbthumbthumbthumb

:rally: :rally: :rally:

αρα δε μιλαμε για το μοτερ απο το Μ5 αλλα ειναι απο το απλο?
καλα καταλαβα?

///M Arios
19-10-10, 15:32
Ειχα μεινει με την εντυπωση οτι ηταν το ιδιο με καποιες μικρες αλλαγες. Αλλα ιδιο μπλοκ. Τι να πω... Λαθος μου.

Η μετατροπη παντως με μοτερ απο Ε39 Μ5 σε Ε46 ειναι αρκετα δοκιμασμενη..

Λιακο δεν ειναι ιδια. Αλλα οταν τα βλεπεις απο πανω ειναι σχεδον μπαμ. Εξ ου φανταζομαι το μπερδεμα.
Οπως και να χει ειναι η πιο ενδεδηγμενη και αρρωστη μαζι μετατροπη για 46αρι το μοτερ του Ε39 Μ5.
Εσενα να φανταστω οτι καποιος στο ιλιον σου ειπε οτι μπαινει.
Η μηπως σου ειπε οτι το χει κανει κιολας?
Τι καθεστε και λιβανιζετε κ εσυ και ο Σπυρος δεν εχω καταλαβει:whistle:
Κολλητος σας δεν ειναι ο Μακης? Τι δεν τον εμπιστευεστε?
Αντε να τα κανετε τερατα!:th_Laie_67-1::th_Laie_67-1:
Αν σας βγει καλο να ξερω να το κανω κ εγω μετα:hystericalbs1:

aris
19-10-10, 15:57
Δειτε λιγο αυτο! Πρεπει να φορα το μοτερ απο Ε39

https://suchen.mobile.de/fahrzeuge/details.html?lang=en&id=134080629&pageNumber=1&tabNumber=2

BILL007
19-10-10, 16:02
ΟΧΙ ΚΑΙ ΒΕΒΗΛΩΣΗ ΤΟΥ CSL!!!!ΕΛΕΟΣ ΠΙΑ!!!!!:thumbsdown::thumbsdown::thumbsdown:

Δεν μπορούσε να το κάνει σε μια απλή καρότσα Ε46????:ranting2::ranting2::ranting2:

patriNOS
19-10-10, 16:09
Δειτε λιγο αυτο! Πρεπει να φορα το μοτερ απο Ε39

https://suchen.mobile.de/fahrzeuge/details.html?lang=en&id=134080629&pageNumber=1&tabNumber=2

ρε παιδια δεν ειπες κανεις οτι δεν μπαινει το μοτερ... και εμενα το 5αρι μοτερ απο τριαρι εχει. ειπαμε απλα οτι δεν μπαινει κουτι με την εννοια του βγαζω το μοτερ μου και βαζω με τις ιδιες βασεις το ιδιο καρτερ και γενικα αξονες και τα παντα ιδια και ταιριαζει κουτι

gyiama
20-10-10, 10:02
ΟΧΙ ΚΑΙ ΒΕΒΗΛΩΣΗ ΤΟΥ CSL!!!!ΕΛΕΟΣ ΠΙΑ!!!!!:thumbsdown::thumbsdown::thumbsdown:

Δεν μπορούσε να το κάνει σε μια απλή καρότσα Ε46????:ranting2::ranting2::ranting2:

μπααα μπιλη μουφα csl ειναι φουλ εξοπλισμο και πορτες καρμπον με harman cardon??? βρηκε τροπετακι csl και εκανε εναν αχταρμα εκει ο φιλος!!!!thumb

ΔημήτρηςΜ3
20-10-10, 11:32
δικοιο εχει ο Πανος ψσλ και manual??

Thomelef
20-10-10, 11:37
Δειτε λιγο αυτο! Πρεπει να φορα το μοτερ απο Ε39

https://suchen.mobile.de/fahrzeuge/details.html?lang=en&id=134080629&pageNumber=1&tabNumber=2

αυτό πωλείτε περίπου 4 χρόνια και...

BILL007
20-10-10, 20:05
μπααα μπιλη μουφα csl ειναι φουλ εξοπλισμο και πορτες καρμπον με harman cardon??? βρηκε τροπετακι csl και εκανε εναν αχταρμα εκει ο φιλος!!!!thumb


δικοιο εχει ο Πανος ψσλ και manual??

Δεν ξέρω ρε παιδιά...Με τόσα πράγματα απο csl μου φάνηκε δύσκολο να μην είναι...Πραγματικά ένας σκασμός λεφτά για το τίποτα.Με τόσα που έδωσε για όλα αυτά τα πράγματα θα είχε πάρει Ferrari ή Lambo...:thumbsdown::thumbsdown::thumbsdown: