PDA

Επιστροφή στο Forum : Κυκλοφοριακές ρυθμίσεις στην Αθήνα



///M Arios
16-10-10, 01:32
Εργασίες καθαρισμού, συντήρησης και επισκευών προγραμματίζονται να πραγματοποιηθούν τις επόμενες ημέρες σε υπόγειες διαβάσεις στην Αθήνα. Ειδικότερα:

• Το Σάββατο 16 και την Κυριακή 17 Οκτωβρίου 2010 θα πραγματοποιηθούν εργασίες καθαρισμού, συντήρησης ηλεκτροφωτισμού, στις παρακάτω υπόγειες διαβάσεις αυτοκινήτων:
Κηφισού και Αθηνών (Καβάλας)
Θηβών – Ε.Ο. Αθηνών – Κορίνθου
Διασταύρωση Μαγούλας
Οι εργασίες θα διαρκέσουν από τις 6:00 το πρωί, έως τις 19:00 το απόγευμα της ίδιας μέρας και θα περιορίζονται κάθε φορά σε μία λωρίδα ανά διεύθυνση.

• Από την Κυριακή 17 Οκτωβρίου έως την Κυριακή 31 Οκτωβρίου 2010, θα εκτελούνται εργασίες συντήρησης - καθαρισμού των φρεατίων, χρωματισμού των τοιχίων και της οροφής με εφαρμογή αντιρρυπαντικής προστασίας και συντήρησης του ηλεκτροφωτισμού, στην υπόγεια διάβαση αυτοκινήτων στη διασταύρωση των λεωφόρων Κηφισού και Αθηνών (Καβάλας). Οι εργασίες θα εκτελούνται όλο το 24ωρο και θα περιορίζονται κάθε φορά σε μία λωρίδα κυκλοφορίας ανά διεύθυνση.

• Εργασίες συντήρησης του ηλεκτροφωτισμού θα εκτελούνται στην υπόγεια διάβαση αυτοκινήτων στην Παλιά Παραλιακή στο ύψος του Ιπποδρόμου, από την Κυριακή 17 Οκτωβρίου έως την Κυριακή 31 Οκτωβρίου 2010. Οι εργασίες θα διαρκούν ολόκληρο το 24ωρο και θα περιορίζονται κάθε φορά σε μία λωρίδα κυκλοφορίας ανά διεύθυνση

PSDEDES
16-10-10, 01:57
Ρε μαριε μας δουλευεις τελειως αυτα ειναι για την αθηνα δεν λεω καλα κανεις που ενημερωνεις την τοπικη κοινοτητα του forum αλλα για το ποτε θα τελειωσουν τα εργα στη παραλιακη δεν λες και για να εχουμε καλο ερωτημα απο ποτε σε επιασε η καλοσυνη για μας??????????????????

ghost-rider
16-10-10, 02:08
Ρε μαριε μας δουλευεις τελειως αυτα ειναι για την αθηνα δεν λεω καλα κανεις που ενημερωνεις την τοπικη κοινοτητα του forum αλλα για το ποτε θα τελειωσουν τα εργα στη παραλιακη δεν λες και για να εχουμε καλο ερωτημα απο ποτε σε επιασε η καλοσυνη για μας??????????????????

:hystericalbs1: :hystericalbs1: :hystericalbs1: :hystericalbs1: :hystericalbs1:

PSDEDES
16-10-10, 02:09
εμαααααα καλα δεν εκαμα?

///M Arios
16-10-10, 02:10
εμαααααα καλα δεν εκαμα?

παντα σας αγαπουσα ρε!!!!!!!

ghost-rider
16-10-10, 02:11
εμαααααα καλα δεν εκαμα?

Καλα εκαμες!:th_Laie_67-1: :th_Laie_67-1:

Μαριε!!!!!!!!!!! Δε μου λες τι θα παιξει και στην Αρτα?

PSDEDES
16-10-10, 02:17
Ναι ρε μαριε για πες,ααααα τωρα που πηρες το ζητημα της ενημερωσεις τοσο ενθερμα να μας λες και τι καιρο θα εχει για να ξερουμε και τι να φοραμε,κατι σαν δελτιο καιρου σαν αυτο που κανει ο αρναουτογλου

ghost-rider
16-10-10, 02:22
παντα σας αγαπουσα ρε!!!!!!!

Κοιτα δεν σου κανω πλακα. Διαβαζοντας το κειμενο σου μου προκληθηκε ελαφρυ γελιο.. Αλλα μετα ακολουθουσε το σχολιο του Πετραν:th_Laie_67-1: :th_Laie_67-1: Με το ζορι καθομαι στην καρεκλα! Εχω κλασει στο γελιο!!!!!!!!

Και να σου πω.. Σοβαρα τωρα. Απο που ενημερωνεσαι?

///M Arios
16-10-10, 02:22
Καλα εκαμες!:th_Laie_67-1: :th_Laie_67-1:

Μαριε!!!!!!!!!!! Δε μου λες τι θα παιξει και στην Αρτα?
Γιατι?? κανουν εργα και στα κατσικοχωρια?????:hystericalbs1::hyste ricalbs1:

PSDEDES
16-10-10, 02:28
Γιατι?? κανουν εργα και στα κατσικοχωρια?????:hystericalbs1::hyste ricalbs1:

Λες εσυ για κατσικοχωρι την ομορφη αρτα ααα δεν ειναι σωστο και πρεπον αυτο που κανεις,σου'χει λαχει να σε κυνηγούν οι βλαχοι μαλλον οχι γι'αυτο τα λες

ghost-rider
16-10-10, 02:29
Γιατι?? κανουν εργα και στα κατσικοχωρια?????:hystericalbs1::hyste ricalbs1:

Ναι στους δρομους που εχουμε για να περνανε τα κατσικια. Αλλα περναω και εγω το samurai απο εκει που περνανε οι κατσικες και τα γιδια και θελω να ξερω ποτε γινονται εργα...

PSDEDES
16-10-10, 02:32
Ναι στους δρομους που εχουμε για να περνανε τα κατσικια. Αλλα περναω και εγω το samurai απο εκει που περνανε οι κατσικες και τα γιδια και θελω να ξερω ποτε γινονται εργα...

Τι ρατσα ειναι οι κατσικες σας ? για πες μου ρε να κανουμε καμια καλη διασταυρωση:th_Laie_67-1::th_Laie_67-1::th_Laie_67-1:

///M Arios
16-10-10, 02:47
Λες εσυ για κατσικοχωρι την ομορφη αρτα ααα δεν ειναι σωστο και πρεπον αυτο που κανεις,σου'χει λαχει να σε κυνηγούν οι βλαχοι μαλλον οχι γι'αυτο τα λες

:th_Laie_67-1::th_Laie_67-1::th_Laie_67-1::hystericalbs1::hystericalbs1: