PDA

Επιστροφή στο Forum : ΝΕΟ GT5 για PlayStation3 - Βγήκε ή ΟΧΙ τελικά?



Stamatis
11-10-10, 18:26
τι να πώ ρε παιδιά...ότι θέλετε.
και λεφτά για να γίνουμε ανάδοχοι δίνω.
και για τρπέζομα και εκδρομή σε παιδότοπους κτλ κτλ μέσα είμαι.
και για δωρεά αντικειμένων είμαι. έχω ένα playstation 2 με καμιά
15αριά παιχνίδια πεταμένο στην αποθήκη.
δεν ξέρω ότι και να είναι θα συμετάσχω. οπότε αποφασίστε εσείς.

Δεν κανει τα παιδια να καθηλωνονται στο πλεηστεσιο.
Στειλε το σε εμενα.

Ενας αναξιοπαθουντας ειμαι και εγω.

Καλα τα παιχνιδια η τιποτα μαλακιες μαριο μπρος και ο γκουφη εξερευνητης;

Thomelef
11-10-10, 20:03
Δεν κανει τα παιδια να καθηλωνονται στο πλεηστεσιο.
Στειλε το σε εμενα.

Ενας αναξιοπαθουντας ειμαι και εγω.

Καλα τα παιχνιδια η τιποτα μαλακιες μαριο μπρος και ο γκουφη εξερευνητης;

gt4 full ξεκλειδωμένο.
mc rae όποιο βγήκε, φουλ ξεκλειδωμένα και αυτά.
γενικά 10 απο τα 15 είναι ραλάκια...
τες πα συγνώμη για το οφ τοπικ...

Stamatis
11-10-10, 20:16
gt4 full ξεκλειδωμένο.
mc rae όποιο βγήκε, φουλ ξεκλειδωμένα και αυτά.
γενικά 10 απο τα 15 είναι ραλάκια...
τες πα συγνώμη για το οφ τοπικ...

ειμαι ορφανός τη μεριά τη θείας μου και έχω και έναν ξάδερφο που ψήφισε Βεργή στις εκλογές.

Παίζω σε κατηγορία ορφανού ΚΑΙ καθυστερημένου.

Ελα ρε κύριος, δώσε το πλεστεσιονακι



(πλάκα κάνω - έχω το 3)

Thomelef
11-10-10, 20:32
ειμαι ορφανός τη μεριά τη θείας μου και έχω και έναν ξάδερφο που ψήφισε Βεργή στις εκλογές.

Παίζω σε κατηγορία ορφανού ΚΑΙ καθυστερημένου.

Ελα ρε κύριος, δώσε το πλεστεσιονακι



(πλάκα κάνω - έχω το 3)

χαχαχαχα και εγώ και περιμένω το gt5 ΣΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ΤΡΕΛΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΣ:dance 1::dance1:

Nino
11-10-10, 20:51
χαχαχαχα και εγώ και περιμένω το gt5 ΣΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ΤΡΕΛΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΣ:dance 1::dance1:

ο γιος μου λεει οτι βγηκε!!!!!!!!!!

Thomelef
11-10-10, 20:55
ο γιος μου λεει οτι βγηκε!!!!!!!!!!

σορυ κιόλα που διαλύω ένα τέτοιο θρεντ, αλλά για τον άλλο μήνα νομίζω βγαίνει.
για κάτσε να τσεκάρω!!!

Thomelef
11-10-10, 21:19
μπράβο ρε παιδιά. κρίμα να έχει τέτοια οφ τόπικ ένα θέμα σαν και αυτό που άνοιξε ο βαγγέλης.
λοιπόν...το παιχνίδι θα είναι διαθέσιμο απο τις 3 νοεμβρίου στο πλαίσιο. λογικά για παντού
το ίδιο θα ισχύει και με τα άλλα καταστήματα που ασχολούνται με τέτοια πράγματα...
τιμή 70 ευρά παρακαλώ...

PATSIMINI
11-10-10, 21:22
δεν εχει βγει αλλα μπορεις να κανεις πρππονηση με το Prologue...ειμαι του ειδους και την προηγουμενη βδομαδα αγορασα τη Formula 1!!!!

Thomelef
11-10-10, 21:29
το πρόλογκ το έχω λιώσει μαζί με ένα φίλο απο την αθήνα...
μάλιστα σε καμιά ωρίτσα, ετοιμαζόμαστε για σφαγή...

Stamatis
11-10-10, 21:41
το πρόλογκ το έχω λιώσει μαζί με ένα φίλο απο την αθήνα...
μάλιστα σε καμιά ωρίτσα, ετοιμαζόμαστε για σφαγή...

Αν αυτός ο φίλος απο την Αθήνα είναι αυτός που φαντάζομαι...

Εχω την εντύπωση ότι θα γράψεις Επιλογκ, στο προλογκ γιατί θα σε γαζώσει...

Thomelef
11-10-10, 21:48
λίγο δύσκολο να τον ξέρεις σταμάτη...
και πάλι όμως είμαι δύσκολος αντίπαλος χεχεχε...
με amuse και 1.52,8 στους 800 πόντους. το στάνταρ
είναι το 1.54 συνήθως. με τον άλλο το μλκ τον δικό μου
πρίν κάνα 20ήμερο που έμεινε σπίτι μου για σκ το πειγαίναμε
στο multiplayer αγώνα και 10άρικο. ευτυχώς έχασα 30 ευρά
απο εκεί που έχανα 170. ρέφαρα μέχρι τις 3 η ώρα το βράδυ.
για την ελίνα και την αντίδραση της δεν μιλάω. απλά ο κώστας
θα κάνει κάνα χρόνο να ξαναέρθει σπίτι μας.

Stamatis
11-10-10, 22:00
λίγο δύσκολο να τον ξέρεις σταμάτη...
και πάλι όμως είμαι δύσκολος αντίπαλος χεχεχε...
με amuse και 1.52,8 στους 800 πόντους. το στάνταρ
είναι το 1.54 συνήθως. με τον άλλο το μλκ τον δικό μου
πρίν κάνα 20ήμερο που έμεινε σπίτι μου για σκ το πειγαίναμε
στο multiplayer αγώνα και 10άρικο. ευτυχώς έχασα 30 ευρά
απο εκεί που έχανα 170. ρέφαρα μέχρι τις 3 η ώρα το βράδυ.
για την ελίνα και την αντίδραση της δεν μιλάω. απλά ο κώστας
θα κάνει κάνα χρόνο να ξαναέρθει σπίτι μας.
και έτσι όπως το βλέπω... και η Ελίνα θα κάνει κανα χρόνο να ξανάρθει σπίτι σας....

chief
11-10-10, 22:04
και έτσι όπως το βλέπω... και η Ελίνα θα κάνει κανα χρόνο να ξανάρθει σπίτι σας....

:D:D:D

Thomelef
11-10-10, 22:05
και έτσι όπως το βλέπω... και η Ελίνα θα κάνει κανα χρόνο να ξανάρθει σπίτι σας....

χαχαχαχαχα.......
όχι ρε. με αυτά και μ'αυτά την κρατάω πάντα φρέσκια και δροσερή...
3 χρόνια και κάτι παντρεμένοι, 11 χρόνια μαζί. λές να μην ήξερε τι
βλακεία κουβαλάω στο κεφάλι μου??? της αρέσει να κάνει τη μαμά μου
και να με κράζει όπως τα μικρά αγοράκια...

Stamatis
11-10-10, 22:08
χαχαχαχαχα.......
όχι ρε. με αυτά και μ'αυτά την κρατάω πάντα φρέσκια και δροσερή...
3 χρόνια και κάτι παντρεμένοι, 11 χρόνια μαζί. λές να μην ήξερε τι
βλακεία κουβαλάω στο κεφάλι μου??? της αρέσει να κάνει τη μαμά μου
και να με κράζει όπως τα μικρά αγοράκια...

Σε εμένα πάντως δεν έπιασε αυτό.
Είμαι στο 3ο πλεστέσιο.

Τα άλλα δύο απογειώθηκαν, το ένα είναι σε τροχιά ακόμα... :ranting2:

JuNiOr_
11-10-10, 22:13
δεν εχει βγει αλλα μπορεις να κανεις πρππονηση με το Prologue...ειμαι του ειδους και την προηγουμενη βδομαδα αγορασα τη Formula 1!!!!

φανταζομαι μιλας για το πολυαναμενο της codemasters??
για πες..αξιζε η αναμονη τοσα χρονια?
simulation η arcade-ιζει?δε πιστευω...
Στο career πως ειναι τα πραματα??

paganis
11-10-10, 22:38
προσφατα ,επαιξα πρωτη φορα με το play station 3.! ομολογω πως , αν και δηλωνα αδιαφορος απο παιδι, με τα ηλεκτρονικα παιχνιδια...το συγκεκριμενο , μου τραβηξε το ενδιαφερον! κατα συνεπεια...θα κινηθω προς την αγορα του...μηπως γνωριζει κανεις , καμια καλη προσφορα για το συγκεκριμενο...και τι παιχνιδια να αγορασω??

nikos1400
11-10-10, 22:53
μπααα, δε βλεπω να κατεβαινει η τιμη του...
καμμια προσφορα περιεργη μονο αν πετυχεις.
τωρα τελευταια ειχα ακουσει πως το πιο φτηνο το'χανε εκει (στη Συγγρου?) στο μεγαλο καταστημα αυτο το Saturn λεγεται?
ενας φιλος ανεβηκε τωρα τελευταια Αθηνα και ημουν στο τσακ να του δωσω λεφτα να μου το παρει.

το καλο ειναι οτι ειναι και ΚΑΛΟ blu-ray player.

Thomelef
11-10-10, 22:56
και το κακό πως μια ζωή θα παίζει μόνο με ορίτζιναλ παιχνίδια, έναντι του εξ μποξ...

Stamatis
11-10-10, 22:59
και το κακό πως μια ζωή θα παίζει μόνο με ορίτζιναλ παιχνίδια, έναντι του εξ μποξ...

το κακό είναι πως απο τότε που το πήραμε αντί για σεξ παίζουμε μποξ...

μηχάνημα του σατανά... 666 ουουουουου

Thomelef
11-10-10, 23:09
το κακό είναι πως απο τότε που το πήραμε αντί για σεξ παίζουμε μποξ...

μηχάνημα του σατανά... 666 ουουουουου

και μετά εμένα λές πως θα φύγει η ελίνα ρε???

paganis
11-10-10, 23:17
μπααα, δε βλεπω να κατεβαινει η τιμη του...
καμμια προσφορα περιεργη μονο αν πετυχεις.
τωρα τελευταια ειχα ακουσει πως το πιο φτηνο το'χανε εκει (στη Συγγρου?) στο μεγαλο καταστημα αυτο το Saturn λεγεται?
ενας φιλος ανεβηκε τωρα τελευταια Αθηνα και ημουν στο τσακ να του δωσω λεφτα να μου το παρει.

το καλο ειναι οτι ειναι και ΚΑΛΟ blu-ray player.

την προηγουμενη βδομαδα ημουν στο ΣΑΤΟΥΡΝ...και κατοπιν απεναντι στον κωτσωβολο..οπου παρεγγειλα μια 40αρα με επιπλεον εκπτωση 200 ευρω απο λαθος του πωλητη( του δειχνω κωδικο...μου λεει δεν την εχει και μου προτεινει μια καλυτερη, του λεω την ειδα και απεναντι...και με ρωταει ποσο την εχουν..ο κωδικος ηταν 650 και εχω θυμομουν λαθος την τιμη της 653 (φθηνοτερη)...οποτε του λεω 800 ευρω! μου λεει δεν μπορει...αλλα ξεροκεφαλος οπως ειμαι επεμενα πως εχω δικιο( αδικα)...και απροσμενα μου λεει απο μας θα την παρετε 780...(η τιμη της ηταν ανω των 1000 ευρω), την εκλεισα στο αψε σβησε...και απο δω και οι αλλοι! το πλεη στασιον 3 ...πρεπει να το ειχε καπου στα 350 και στον κωτσοβολο περιπου 380...! λες και εδω να κανω τιποτα αντιστοιχο... εκ προμελετης...ή μονο τα καταλαθος βγαινουν????

PATSIMINI
11-10-10, 23:41
φανταζομαι μιλας για το πολυαναμενο της codemasters??
για πες..αξιζε η αναμονη τοσα χρονια?
simulation η arcade-ιζει?δε πιστευω...
Στο career πως ειναι τα πραματα??

για μενα ειναι το πρωτο παιχνιδι fourmula 1 που παιζω....στο career τα πραγματα ειναι ρεαλιστικα.ξεκινας ως rookie και αναλογα με το ποσο καλος εισαι αναβαινεις!!!!!!οχι δε μπορω να πω οτι arcedizei αλλα εχε υποψιν σου οτι αναλογα με τις ρυθμισεις που βαζεις στη δυσκολια γινεται απο ευκολο εως πολυ δυσκολο!!!!ενα μειονεκτημα για μενα που δεν εχω τιμονιερα αλλα σκεφτομαι να παρω δε μπορω να στριψω τελεια ουτε να παταω γκαζι προοδευτικα οπως με μια πεταλιερα...απο κει και περα νομιζω οτι οποιος παιζει formula 1 θελει πολλαπλασιο χρονο να αρχισει να παιζει καλα σε συκγριση με ενα αλλο rally game!!!!!γενικοτερα ομως μπορω να πω οτι με δυσκολευει αρκετα αφου τις περισσοτερς φορες δε μπορω να κανω ενα γυρο χωρις να βγω η να χτυπησω οπως και το γεγονος οτι οι καννονες ειναι τρομερα αυστηροι!!!!μονο μειον δεν εχει safety car...αυτα!!

fanisk
12-10-10, 00:29
την προηγουμενη βδομαδα ημουν στο ΣΑΤΟΥΡΝ...και κατοπιν απεναντι στον κωτσωβολο..οπου παρεγγειλα μια 40αρα με επιπλεον εκπτωση 200 ευρω απο λαθος του πωλητη( του δειχνω κωδικο...μου λεει δεν την εχει και μου προτεινει μια καλυτερη, του λεω την ειδα και απεναντι...και με ρωταει ποσο την εχουν..ο κωδικος ηταν 650 και εχω θυμομουν λαθος την τιμη της 653 (φθηνοτερη)...οποτε του λεω 800 ευρω! μου λεει δεν μπορει...αλλα ξεροκεφαλος οπως ειμαι επεμενα πως εχω δικιο( αδικα)...και απροσμενα μου λεει απο μας θα την παρετε 780...(η τιμη της ηταν ανω των 1000 ευρω), την εκλεισα στο αψε σβησε...και απο δω και οι αλλοι! το πλεη στασιον 3 ...πρεπει να το ειχε καπου στα 350 και στον κωτσοβολο περιπου 380...! λες και εδω να κανω τιποτα αντιστοιχο... εκ προμελετης...ή μονο τα καταλαθος βγαινουν????

Λευτερη μιλα στον Snoo που εχει 15% εκπτωση (ισως και παραπανω αναλογα τις ορεξεις του διευθυντη) αν το παρεις απο Κωτσοβολο. 57¤ λιγοτερα δεν ειναι καθολου ασχημα thumb

paganis
12-10-10, 00:37
Λευτερη μιλα στον Snoo που εχει 15% εκπτωση (ισως και παραπανω αναλογα τις ορεξεις του διευθυντη) αν το παρεις απο Κωτσοβολο. 57¤ λιγοτερα δεν ειναι καθολου ασχημα thumb

μια χαρουλα φανη....θα τα πουμε απο πμ...τα υπολοιπα! thanks....:thumbsup:

zoikarios
14-10-10, 20:40
Παιδια καλησπερα τα νεα δεν ειναι τοσο καλα ....παιρνει παραταση το παιχνιδι για Χριστουγεννα οποτε οι προπαραγγελιες πανε πισω...!

https://www.capital.gr/tech/Details.aspx?id=1066334

https://www.gameover.gr/ps3/news/%CE%A0%CE%B5%CF%81%CE%B1%CE%B9%CF%84%CE%AD%CF%81%C F%89-%CE%BA%CE%B1%CE%B8%CF%85%CF%83%CF%84%CE%AD%CF%81%C E%B7%CF%83%CE%B7-%CE%B3%CE%B9%CE%B1-%CF%84%CE%BF-GT5.13673.html

Thomelef
14-10-10, 20:46
γμτ μπελά τους πάλι.
το έχουν τεντώσει και εμείς έχουμε βαρεθεί με τον κωλοπρόλογο...

Κωνσταντίνος
14-10-10, 23:18
και το κακό πως μια ζωή θα παίζει μόνο με ορίτζιναλ παιχνίδια, έναντι του εξ μποξ...
Εσπασε εδώ και ένα μήνα και το PS3.

Oλα τα νέα σχετικά με το GT τα βλέπετε εδώ (https://www.gtplanet.net/).
Oλα τα νέα σχετικά με racing games τα βλέπετε εδώ (https://www.virtualr.net/).

stratos
14-10-10, 23:41
To playstation 3 είναι πλέον σπασμένο και στην χώρα μας. Θα το δοκιμάσω στο δικό μου όταν επιστρέψω αν και ως στιγμή του φίλου μου ο οποίος είναι και ο ίδιος που το έσπασε λειτουργεί απροβληματιστα


Sent from my iPhone using Tapatalk

GiannisRob
14-10-10, 23:46
https://www.blogcdn.com/www.autoblog.com/media/2010/10/gt-5-delayed.jpg

https://i51.tinypic.com/257kbba.gif

paganis
14-10-10, 23:50
To playstation 3 είναι πλέον σπασμένο και στην χώρα μας. Θα το δοκιμάσω στο δικό μου όταν επιστρέψω αν και ως στιγμή του φίλου μου ο οποίος είναι και ο ίδιος που το έσπασε λειτουργεί απροβληματιστα


Sent from my iPhone using Tapatalk

στρατακο...αν δεν τα καταφερεις μονος σου...ερχομαι εγω με μια βαριοπουλα και στο σπαω,,οι καλοι οι φιλοι για κατι τετοιες στιγμες ειναι...:warriorsmiley:!!!

GiannisRob
14-10-10, 23:56
στρατακο...αν δεν τα καταφερεις μονος σου...ερχομαι εγω με μια βαριοπουλα και στο σπαω,,οι καλοι οι φιλοι για κατι τετοιες στιγμες ειναι...:warriorsmiley:!!!

Παιδια, ας μην ξεχναμε και τον Προεδρο:


Οτι άλλο θελετε να σας φτιάξω παιδιά, εδώ είμαι....

Πήρα και ένα νέο σφυρί που θέλω να δοκιμάσω, οπότε αν κάποιος έχει playstation για σπασιμο, εγώ και η σφυράκλα μου, είμαστε στις διαταγές σας....

:D :D

paganis
15-10-10, 00:03
Παιδια, ας μην ξεχναμε και τον Προεδρο:



:D :D

οκ....κρατηστε με σαν αναπληρωματικο,,,σε περιπτωση που δεν μπορει ο προεδρος...αλλα πιστευω πως με βαριοπουλα θα γινει πιο σωστη δουλεια...οχι με σφυρακια και ημιμετρα...μια και εξω!:th_Laie_67-1:

atha
15-10-10, 10:22
7 noembiou nomizo einai i imerominia pou tha bgei , ade giati to prologue to barethika kai to gt4 to exo teleiosei olo

asot
15-10-10, 10:52
7 noembiou nomizo einai i imerominia pou tha bge

Ακυρώθηκε (https://www.gameover.gr/ps3/news/%CE%A0%CE%B5%CF%81%CE%B1%CE%B9%CF%84%CE%AD%CF%81%C F%89-%CE%BA%CE%B1%CE%B8%CF%85%CF%83%CF%84%CE%AD%CF%81%C E%B7%CF%83%CE%B7-%CE%B3%CE%B9%CE%B1-%CF%84%CE%BF-GT5.13673.html)είπαμε το ΑΡΧΕΣ Νοεμβρίου, πάμε για "πριν τα Χριστούγεννα"...

Nino
15-10-10, 11:00
Ακυρώθηκε (https://www.gameover.gr/ps3/news/%CE%A0%CE%B5%CF%81%CE%B1%CE%B9%CF%84%CE%AD%CF%81%C F%89-%CE%BA%CE%B1%CE%B8%CF%85%CF%83%CF%84%CE%AD%CF%81%C E%B7%CF%83%CE%B7-%CE%B3%CE%B9%CE%B1-%CF%84%CE%BF-GT5.13673.html)είπαμε το ΑΡΧΕΣ Νοεμβρίου, πάμε για "πριν τα Χριστούγεννα"...


<<καποιος τους μιλησε για το ρεξονα...>>
ετσι και μεεγαλυτερη "εμμεση" διαφηιση γινεται και θα αποτελεσει ενα καλο δωρο για τις Γιορτες...

VanVIC
16-10-10, 12:11
όποτε και να βγεί, θα το πάρουμε γιατί εκεί θα καταλήξουμε (δυστυχώς) να χαιρόμαστε τα αμάξια, σε εικονική πραγματικότητα, γιατί το real thing, last year... (δυσυτχώς)

nikos1400
17-10-10, 10:56
το πλαισιο παντως χθες λεει αυτο:

Nick bmwlover
17-10-10, 11:15
Εσπασε εδώ και ένα μήνα και το PS3.

.

Μπορουμε να μαθουμε τη διαδικασια?

atha
17-10-10, 11:56
Μπορουμε να μαθουμε τη διαδικασια?

meso usb ginetai alla den ttha paizei kanena paixnidi pou bgainei meta apo to spasimo tou septembiou . gi ayto kalo einai na min to kaneis kanenas giati sti xeiroteri tha xreiastei 2 ps.

asot
17-10-10, 12:35
Παντως αυτή η διαφορά στις τιμες, δεν δικαιολογείται...
ΠΛΑΙΣΙΟ (https://www.plaisio.gr/Gaming/Games/Sony-Playstation-3/Sony-Gran-Turismo-5-PS3.htm)στα 71 ευρώ
PLAY.Com (https://www.play.com/Games/PlayStation3/4-/1021999/Gran-Turismo-5/Product.html) στα 53.50 ευρώ (με τα ταχυδρομικά)

Nick bmwlover
17-10-10, 12:44
meso usb ginetai alla den ttha paizei kanena paixnidi pou bgainei meta apo to spasimo tou septembiou . gi ayto kalo einai na min to kaneis kanenas giati sti xeiroteri tha xreiastei 2 ps.

Για το usb το ειχα ακουσει,καπως αλλιως εννουσα,αν υπηρχε αλλος τροπος.

Thomelef
17-10-10, 14:32
εμάνα πάντως η γνώμη μου είναι πως σε κάθε update θα ακυρώνεται το σπάσιμο, ή πολύ
απλά δεν θα μπορείς να κάνεις update την κονσόλα. anyway, εμένα δεν με πολύαπασχολεί
το θέμα, μιάς και παίζω μόνο gt5. σαν το wow δεν έχει και ο μλκς ξανάρχισα εδώ και κάνα
2 εβδομάδες να παίζω, με το που άκουσα πως σε ένα μήνα βγαίνει το cataclysm. για όσους
δεν ασχολούνται, μιλάμε για το υπέρτατο mmo game...

VanVIC
17-10-10, 14:42
Για μένα PS ήταν πάντα το GT.
Ε το PS3 είναι και πολύ καλό media server και είναι και BLueRay

nikos1400
17-10-10, 15:12
Παντως αυτή η διαφορά στις τιμες, δεν δικαιολογείται...
ΠΛΑΙΣΙΟ (https://www.plaisio.gr/Gaming/Games/Sony-Playstation-3/Sony-Gran-Turismo-5-PS3.htm)στα 71 ευρώ
PLAY.Com (https://www.play.com/Games/PlayStation3/4-/1021999/Gran-Turismo-5/Product.html) στα 53.50 ευρώ (με τα ταχυδρομικά)

το play,
σε ταινιες κυριως, το εχω χρησιμοποιησει αρκετα.
thumb
μονο θεμα ειναι οτι δεν εχουν ελ. υποτιτλους.

Κωνσταντίνος
17-10-10, 19:53
Είναι πολύ άδικο να γίνεται τόσος ντόρος για το PS3 και το GT και να μην αναφέρεται το Forza Motorsport του XBOX.
Δεν σας χαλάει καθόλου η απώλεια ρεαλισμού στο GT ; Πέφτεις με 150 πάνω στις μπαριέρες και συνεχίζεις με το αμάξι άθικτο. Μιλάμε ο απόλυτος "εξομειωτής".
Aααααρε Playstation 1.......Eφτιαξες πολλά κοπάδια που ακολουθούν στο σήμα PS παντού και πάντα......

VanVIC
17-10-10, 20:04
Είναι πολύ άδικο να γίνεται τόσος ντόρος για το PS3 και το GT και να μην αναφέρεται το Forza Motorsport του XBOX...

Ομολογουμένωσ το Forza Motorsport (και το 1 και το 2) ήταν απο πολύ καλό εως εξαιρετικό. Το αν είναι άδικο ή όχι να γίνεται τόσος ντόρος για το GT, είναι θέμα του πόσο αποτελεσματικά έχουν κάνει την δουλειά τους τα τμήματα marketing των 2 εταιρειών...


Δεν σας χαλάει καθόλου η απώλεια ρεαλισμού στο GT ; Πέφτεις με 150 πάνω στις μπαριέρες και συνεχίζεις με το αμάξι άθικτο. Μιλάμε ο απόλυτος "εξομειωτής"...

Αυτή η παράμετρος έχει προβλεφθεί να λειτουργεί (κατ'επιλογήν) στο νέο GT5.

Οσο για τα "κοπάδια" (όπως έγραψες) , προσωπικά ότι κι αν πίστευα, δεν θα χρησιμοποιούσα τέτοια έκφραση.

Κωνσταντίνος
17-10-10, 20:22
Ομολογουμένωσ το Forza Motorsport (και το 1 και το 2) ήταν απο πολύ καλό εως εξαιρετικό. Το αν είναι άδικο ή όχι να γίνεται τόσος ντόρος για το GT, είναι θέμα του πόσο αποτελεσματικά έχουν κάνει την δουλειά τους τα τμήματα marketing των 2 εταιρειών...



Αυτή η παράμετρος έχει προβλεφθεί να λειτουργεί (κατ'επιλογήν) στο νέο GT5.

Οσο για τα "κοπάδια" (όπως έγραψες) , προσωπικά ότι κι αν πίστευα, δεν θα χρησιμοποιούσα τέτοια έκφραση.

Οχι όχι, δεν είναι σε καμμία περίπτωση προσβλητικό αυτό που ήθελα να πω, και ειλικρινά συγνώμη αν ακούστηκε έτσι.
Πως να το πω αλλιώς........φανατικούς χωρίς να δίνουν σημασία σε ανταγωνιστικές προτάσεις, ίσως. Ολο αυτό το σύντμησα στο "κοπάδι".

Thomelef
26-11-10, 16:18
ευτυχής κάτοχος πλέον... μόλις έφαγα, έβαλα την μικρή για ύπνο και ετοιμάζομαι
να λιώσω!!! σιταμάτη το πείρες???

nikos1400
26-11-10, 17:47
ευτυχής κάτοχος πλέον... μόλις έφαγα, έβαλα την μικρή για ύπνο και ετοιμάζομαι
να λιώσω!!! σιταμάτη το πείρες???

για πες μας μετα !!
τι και πως...
:hyper:

PATSIMINI
26-11-10, 18:09
ευτυχής κάτοχος πλέον... μόλις έφαγα, έβαλα την μικρή για ύπνο και ετοιμάζομαι
να λιώσω!!! σιταμάτη το πείρες???
εχο παραγειλει το signatures edition και ακομα περιμενο...μου ειπαν οτι θα μου ερθει στισ 2 δεκεβρη....για πεσ εντυπωσεις.......

stratos
26-11-10, 18:17
Εχει κολλησει και δεν πολυμπαίνει χαχαχα

Thomelef
26-11-10, 19:06
λοιπόν...ότι κάνατε στο prologue ξεχάστε το...ξεκινάτε απο το μηδέν:thumbsdown:
το παιχνίδι είναι ένα κλασικό gt με διαφορετικά πανελ στο main menu...
ακόμα δεν έχω δει πως παίζεις με κάνα σοβαρό αμάξι, μιάς και είμαι στην αρχή.
το ωραίο είναι που δεν χρειάζεται να περάσεις τα διπλώματα που ήταν υποχρεωτικό
στις προηγούμενες εκδόσεις του παιχνιδιού...
είδωμεν...ακόμα στην αρχή είμαστε...
υγ.gts δεν είδα. ελπίζω να το κερδίζεις κάπου!!!

Thomelef
26-11-10, 21:34
μεγάλη μούφα η μ@λ@κί@...:thumbsdown::thumbsdown::thumbsdown:
επίσεις το nordschleife είναι η μοναδική πίστα που δεν
υπάρχει ανάμεσα σε καμιά 40αριά πίστες. δεν ξέρω αν
ξεκλειδώνει τπτ πιο μετά...μέχρι στιγμής πάντως μάπα...

gyiama
26-11-10, 21:51
εμάνα πάντως η γνώμη μου είναι πως σε κάθε update θα ακυρώνεται το σπάσιμο, ή πολύ
απλά δεν θα μπορείς να κάνεις update την κονσόλα. anyway, εμένα δεν με πολύαπασχολεί
το θέμα, μιάς και παίζω μόνο gt5. σαν το wow δεν έχει και ο μλκς ξανάρχισα εδώ και κάνα
2 εβδομάδες να παίζω, με το που άκουσα πως σε ένα μήνα βγαίνει το cataclysm. για όσους
δεν ασχολούνται, μιλάμε για το υπέρτατο mmo game...

ΠΛΑΚΑ ΜΕ ΚΑΝΕΙΣ??????????????????:shok::shok:70lvl Paladin foul PVP μετα απο εξαρτηση 2 χρονων καταφερα και απεξαρτηθηκα!!απο τον Οκτωμβρη του 08 ειμαι ''καθαρος'':hystericalbs1::hystericalbs1:

Thomelef
26-11-10, 22:05
ΠΛΑΚΑ ΜΕ ΚΑΝΕΙΣ??????????????????:shok::shok:70lvl Paladin foul PVP μετα απο εξαρτηση 2 χρονων καταφερα και απεξαρτηθηκα!!απο τον Οκτωμβρη του 08 ειμαι ''καθαρος'':hystericalbs1::hystericalbs1:

lvl 80 rogue γαματα...pvp
lvl 80 dk ξανα****τα. pve
lvl 70 warlock gtp.
το παιχνίδι το παίζω απο τότε που βγήκε...
έχω παίξει σε πολύ καλά και hardcore guild.
πάντα top geared σε όλα τα season & patch.
στα 70 lvl είμασταν το δεύτερο guild που
είχαμε ρίξει illidan. στα 80 lvl πέρυσι με ένα
παληκάρι απο κατερίνη κάναμε δικό μας guild
και πείγε πολύ καλά, μέχρι που σταμάτησα
εγώ να παίζω. τώρα για το cataclysm ετοιμάζουμε
pvp ομάδα. θα δείξει μπορεί και να μην παίξω...
πολύ κόλλημα.

nikos1400
26-11-10, 23:18
lvl 80 rogue γαματα...pvp
lvl 80 dk ξανα****τα. pve
lvl 70 warlock gtp.
το παιχνίδι το παίζω απο τότε που βγήκε...
έχω παίξει σε πολύ καλά και hardcore guild.
πάντα top geared σε όλα τα season & patch.
στα 70 lvl είμασταν το δεύτερο guild που
είχαμε ρίξει illidan. στα 80 lvl πέρυσι με ένα
παληκάρι απο κατερίνη κάναμε δικό μας guild
και πείγε πολύ καλά, μέχρι που σταμάτησα
εγώ να παίζω. τώρα για το cataclysm ετοιμάζουμε
pvp ομάδα. θα δείξει μπορεί και να μην παίξω...
πολύ κόλλημα.

:wacko:

συγνωμη, ζαλιστηκα....πως το ειπες αυτο..?

Lambros46
26-11-10, 23:25
lvl 80 rogue γαματα...pvp
lvl 80 dk ξανα****τα. pve
lvl 70 warlock gtp.
το παιχνίδι το παίζω απο τότε που βγήκε...
έχω παίξει σε πολύ καλά και hardcore guild.
πάντα top geared σε όλα τα season & patch.
στα 70 lvl είμασταν το δεύτερο guild που
είχαμε ρίξει illidan. στα 80 lvl πέρυσι με ένα
παληκάρι απο κατερίνη κάναμε δικό μας guild
και πείγε πολύ καλά, μέχρι που σταμάτησα
εγώ να παίζω. τώρα για το cataclysm ετοιμάζουμε
pvp ομάδα. θα δείξει μπορεί και να μην παίξω...
πολύ κόλλημα.

Και μου φαινοσουνα για σοβαρο παιδι!!!:th_Laie_67-1:
Μπορεσα και απεξαρτηθηκα γρηγορα απο το wow αλλα απο τη dota οχι...την ειχα κοψει εναμιση χρονο και πηγα και την ξανααγορασα προχτες...!!καταστροφη αυτα τα παιχνιδια...:thumbsup::shok:

PATSIMINI
26-11-10, 23:41
λοιπόν...ότι κάνατε στο prologue ξεχάστε το...ξεκινάτε απο το μηδέν:thumbsdown:
το παιχνίδι είναι ένα κλασικό gt με διαφορετικά πανελ στο main menu...
ακόμα δεν έχω δει πως παίζεις με κάνα σοβαρό αμάξι, μιάς και είμαι στην αρχή.
το ωραίο είναι που δεν χρειάζεται να περάσεις τα διπλώματα που ήταν υποχρεωτικό
στις προηγούμενες εκδόσεις του παιχνιδιού...
είδωμεν...ακόμα στην αρχή είμαστε...
υγ.gts δεν είδα. ελπίζω να το κερδίζεις κάπου!!!

https://www.gtplanet.net/gran-turismo-5-official-car-list/

εχει ολα τα αμαξια...δες

https://www.gtplanet.net/gran-turismo-5-official-track-list/

και πιστες

Thomelef
27-11-10, 07:17
:wacko:

συγνωμη, ζαλιστηκα....πως το ειπες αυτο..?


Και μου φαινοσουνα για σοβαρο παιδι!!!:th_Laie_67-1:
Μπορεσα και απεξαρτηθηκα γρηγορα απο το wow αλλα απο τη dota οχι...την ειχα κοψει εναμιση χρονο και πηγα και την ξανααγορασα προχτες...!!καταστροφη αυτα τα παιχνιδια...:thumbsup::shok:
είμαι ο θωμάς και είμαι καλά...:th_Laie_67-1::th_Laie_67-1:

https://www.gtplanet.net/gran-turismo-5-official-car-list/

εχει ολα τα αμαξια...δες

https://www.gtplanet.net/gran-turismo-5-official-track-list/

και πιστες

ευχαριστώ!!!
για κάνα έτοιμο saved game ψάχνω αλλά δεν...

Nino
27-11-10, 11:59
Παντως αυτή η διαφορά στις τιμες, δεν δικαιολογείται...
ΠΛΑΙΣΙΟ (https://www.plaisio.gr/Gaming/Games/Sony-Playstation-3/Sony-Gran-Turismo-5-PS3.htm)στα 71 ευρώ
PLAY.Com (https://www.play.com/Games/PlayStation3/4-/1021999/Gran-Turismo-5/Product.html) στα 53.50 ευρώ (με τα ταχυδρομικά)

Εχει και αλλου...

https://www.ebw.gr/el-GR/Product/5448/PS3-GAME-Gran-Turismo-5-(PS3)-Gran-Turismo-V-Full-HD-Edition

georggge46
27-11-10, 12:41
https://www.gtplanet.net/gran-turismo-5-official-car-list/

εχει ολα τα αμαξια...δες

https://www.gtplanet.net/gran-turismo-5-official-track-list/

και πιστες

Απο οτι βλεπω στην λιστα δεν εχει το Μ3 Ε30 ...... :thumbsdown:

bimmer-corfu
10-01-12, 18:53
Δεν ήξερα που να ποστάρω και ρωτάω εδώ:

Το Gran Turismo 5 για PS3 έχει βγει? Στα μαγαζιά δεν υπάρχει, στο playstation store έχει μόνο το Gran Turisno 5 prologue

deepBLUE
10-01-12, 18:55
Εδω και πολυ καιρο.
Υπαρχει μπες πλαισιο να το βρεις.

bimmer-corfu
10-01-12, 18:58
και όμως... δεν το έχουν ακόμα, αναμένεται λέει
https://www.plaisio.gr/Gaming/Games/Sony-Playstation-3/Sony-Gran-Turismo-5-PS3.htm

deepBLUE
10-01-12, 19:01
και όμως... δεν το έχουν ακόμα, αναμένεται λέει
https://www.plaisio.gr/Gaming/Games/Sony-Playstation-3/Sony-Gran-Turismo-5-PS3.htm

Δες στο Σκρουτζ https://www.skroutz.gr/c/414/playstation_3_games.html?keyphrase=Gran+Turismo+5+ thumb

bimmer-corfu
10-01-12, 19:05
Δες στο Σκρουτζ https://www.skroutz.gr/c/414/playstation_3_games.html?keyphrase=Gran+Turismo+5+ thumb

Ωραίος! thanks!

Και τι είναι όλες αυτές οι διαφορετικές εκδόσεις? putf8um, collector's, signature

deepBLUE
10-01-12, 19:06
Ωραίος! thanks!

Και τι είναι όλες αυτές οι διαφορετικές εκδόσεις? putf8um, collector's, signature

https://www.bmwfans.gr/forum/showthread.php?t=5536&highlight=Gran+Turismo

https://www.bmwfans.gr/forum/showthread.php?t=4637&highlight=Gran+Turismo