PDA

Επιστροφή στο Forum : χρημα για γουστα....



kplc16
29-09-10, 20:11
Δε ξερω αν εχω επιλεξει τη σωστη θεματικη ενοτητα για να ξεκινησω αυτο το thread.

Σταματη φροντισε το αν νομιζεις οτι χρειαζεται.

Δε θα μιλησω για γυναικες θα μιλησω για τεσερις ροδες.


Τα λεφτα δεν υπαρχουν.Οι επιθυμιες και οι ποθοι παντα θα υπαρχουν.

Ποια η γνωμη σας για ενα Ζ4 2500cm^3 ελαφρως μεταχειρισμενο(2009 και μετα) η για ενα καινουριο?


https://www.youtube.com/watch?v=XP0Yxt9jREY.

Εχετε να προτεινετε κατι καλυτερο ;

///M Arios
30-09-10, 01:01
αααααχχχχχχ...... χτυπας εκει που ποναω.....

stratos
30-09-10, 01:20
Το καινουριο Ζ4 είναι απο τις μεγαλήτερες μου.... ομορφότερα αυτοκινητα που έχουν κυκλοφορήσει ποτέ. Δεν χρειάζονται 2 τουρμπίνες πάντα, και αν κάποιος συμβιβάζεται με τους περιορισμένους χώρους ενός roadster τότε είναι η καλήτερη επιλογή. Αν μπορείς τότε πάρτο και δεν θα το μετανιώσεις

gnx
30-09-10, 07:59
Στα χρήματα του 2.5 αγοράζεις boxster.

PANOS-E60
30-09-10, 08:35
Στα χρήματα του 2.5 αγοράζεις boxster.

Επειδή ούτε η boxter (η βασική), ούτε η Ζ4 έχουν σπορ προσανατολισμό, θα προτιμούσα τη Ζ4 λόγω καλύτερης εμφάνισης και καλύτερης ποιότητας εσωτερικού. Προσωπική άποψη. :original:

z3 2.2
30-09-10, 08:48
παρε το δικο μου.το πουλαω.
μπορει να μην ειναι Ζ4 αλλα θα κανεις τρελα κεφια;)

A8hnaios
30-09-10, 09:32
παρε μια γευση>>
https://www.car.gr/classifieds/cars/?offer_type=sale&category=&make=298&model=974&variant=&price-from=&price-to=&so=dm&or=d&registration-from=%3E2009&registration-to=&rg=&mileage-from=&mileage-to=&engine_power-from=&engine_power-to=&engine_size-from=&engine_size-to=&fuel_type=&exterior_color=&significant_damage=&hi=1&modified=&doors=&number_plate_ending=&gearbox_type=&drive_type=

fanisk
30-09-10, 11:36
45.000+ χιλιαδες για ενα αμαξι που δυσκολα θα πουλησεις με τα μετρα που ακουμε/διαβαζουμε καθε μηνα, και δυσκολα (εως ακατορθωτα) θα βελτιωσεις οταν το βαρεθεις. Και οταν βαριεσαι κατι..ή το τσιγκλας ή το πουλας. Με τα 23i και 30i δεν θα κανεις τιποτα δυστυχως.

thumb

kplc16
30-09-10, 12:12
Το καινουριο Ζ4 είναι απο τις μεγαλήτερες μου.... ομορφότερα αυτοκινητα που έχουν κυκλοφορήσει ποτέ. Δεν χρειάζονται 2 τουρμπίνες πάντα, και αν κάποιος συμβιβάζεται με τους περιορισμένους χώρους ενός roadster τότε είναι η καλήτερη επιλογή. Αν μπορείς τότε πάρτο και δεν θα το μετανιώσεις


Δεν εχω φραγκο.Η συζητηση ειναι φιλολογικη.Απλα θελω να διαπιστωσω αν εχω ωραιο γουστο.

Ειδικα για τα δυο turbo:ετυχε απλα να βρω αυο το βιντεακι.

θα ημουνα χαρουμενος και με το 2.5