PDA

Επιστροφή στο Forum : λατρεμενοι μου γειτονες



kplc16
20-08-10, 11:22
με δεδομενο οτι ειναι αμετρητοι οι ηλιθιοι που ταραζουν την ησυχια σας και την ηρεμια σας, σας δινω το μικροφωνο ... ε.. το πληκτρολογιο για να γραψετε 5 σειρες ας ειναι κι 105, για τους λατρεμενους σας γειτονες.

Εμπρος αρχιστε:warriorsmiley:

GEORGE316
20-08-10, 11:35
εχω μπολικες ιστοριες να σας γραψω...
το πατρικο μου σπιτι βρισκεται στα ορι ευοσμου και ελευθεριου -κορδελιου..
ισως απο τα πρωτα σπιτι που κτιστηκαν στη περιοχη..
αργοτερα οι γονεις μου εμεναν ακριβως απεναντι απο το πατρικο!!αρα καταλαβαινεται οτι εχω δει τη γειτοναι να αλλαζει πολυ!
απεναντι ακριβως απο το σπιτι μου ηταν στο σπιτακι της Αναστας,μιας παραξενης γριας που μονιμως μας φωναζε!!!περασαν τα χρονια,συγχωρεθηκε η Κυρα Αναστα,και σχετικα προσφατα κτιστικε μια πολυ ομορφη τριοροφη οικοδομη..στον τριτο μενει ενα νεο ζευγαρι.αρα καταλαβατε...
ενα μεσημερι καθομαι ομορφα στο γραφειο μου και διαβαζα (τι διαβαζα??εμπορικο δικαιο η κατι τετοιο γιατι ημουν μεσα στα νευρα...)καλοκαιρι,βγαινει η κοπελια στο μπαλκονι για να το πλενει....φοροντας ενα σορτσακι που μαλλον ηταν καλυτερο να εβγαινε γυμνη..
η μπλουζα της μαλλον ανυπαρκτη και αρχιζει το καθαρισμα..
τωρα με συγχωρειτε,θα μπορουσε κανεις σας να διαβασει?
εχω κατσει και σταυροποδι με τη φραπεδια στο χερι και πραγματικα απολαμβανω...
μεχρι τη στιγμη που με ειδε και καταλαβε οτι τοση ωρα την παιρνω ματι.
απλα συνεχισε τονιζοντας ιδιαιτερα τις στασεις που επερνε....

ΜΙΧΑΛΗΣ
20-08-10, 12:25
εχω μπολικες ιστοριες να σας γραψω...
το πατρικο μου σπιτι βρισκεται στα ορι ευοσμου και ελευθεριου -κορδελιου..
ισως απο τα πρωτα σπιτι που κτιστηκαν στη περιοχη..
αργοτερα οι γονεις μου εμεναν ακριβως απεναντι απο το πατρικο!!αρα καταλαβαινεται οτι εχω δει τη γειτοναι να αλλαζει πολυ!
απεναντι ακριβως απο το σπιτι μου ηταν στο σπιτακι της Αναστας,μιας παραξενης γριας που μονιμως μας φωναζε!!!περασαν τα χρονια,συγχωρεθηκε η Κυρα Αναστα,και σχετικα προσφατα κτιστικε μια πολυ ομορφη τριοροφη οικοδομη..στον τριτο μενει ενα νεο ζευγαρι.αρα καταλαβατε...
ενα μεσημερι καθομαι ομορφα στο γραφειο μου και διαβαζα (τι διαβαζα??εμπορικο δικαιο η κατι τετοιο γιατι ημουν μεσα στα νευρα...)καλοκαιρι,βγαινει η κοπελια στο μπαλκονι για να το πλενει....φοροντας ενα σορτσακι που μαλλον ηταν καλυτερο να εβγαινε γυμνη..
η μπλουζα της μαλλον ανυπαρκτη και αρχιζει το καθαρισμα..
τωρα με συγχωρειτε,θα μπορουσε κανεις σας να διαβασει?
εχω κατσει και σταυροποδι με τη φραπεδια στο χερι και πραγματικα απολαμβανω...
μεχρι τη στιγμη που με ειδε και καταλαβε οτι τοση ωρα την παιρνω ματι.
απλα συνεχισε τονιζοντας ιδιαιτερα τις στασεις που επερνε....


επρεπε πιστευω να οριστει μια ''δικασιμος'' για την κοπελια διοτι μαλλον δεν της εφτανε ο αντρας της!!!αρα λοιπον ενα εξωδικο με το τηλεφωνο σου θα ηταν οτι επρεπε!!!:th_Laie_67-1::th_Laie_67-1:

Monsta
20-08-10, 12:34
Aαααααα πολύ ωραίο θρεντ. Όταν επιστρέψω σε κανονικό πληκτρολόγιο θα γράψω τα δικά μου :)

BILL007
20-08-10, 14:39
Εγώ θα δανειστώ μια πολύ ωραία λαική ρήση που λέει
"Αν δεν έχεις καλό γείτονα,πούλα το σπίτι σου"

Οσο για περιστατικά, όλοι έχουμε,λίγο έως πολύ κάποιο να γράψουμε...;)

Thomelef
20-08-10, 16:40
εχω μπολικες ιστοριες να σας γραψω...
το πατρικο μου σπιτι βρισκεται στα ορι ευοσμου και ελευθεριου -κορδελιου..
ισως απο τα πρωτα σπιτι που κτιστηκαν στη περιοχη..
αργοτερα οι γονεις μου εμεναν ακριβως απεναντι απο το πατρικο!!αρα καταλαβαινεται οτι εχω δει τη γειτοναι να αλλαζει πολυ!
απεναντι ακριβως απο το σπιτι μου ηταν στο σπιτακι της Αναστας,μιας παραξενης γριας που μονιμως μας φωναζε!!!περασαν τα χρονια,συγχωρεθηκε η Κυρα Αναστα,και σχετικα προσφατα κτιστικε μια πολυ ομορφη τριοροφη οικοδομη..στον τριτο μενει ενα νεο ζευγαρι.αρα καταλαβατε...
ενα μεσημερι καθομαι ομορφα στο γραφειο μου και διαβαζα (τι διαβαζα??εμπορικο δικαιο η κατι τετοιο γιατι ημουν μεσα στα νευρα...)καλοκαιρι,βγαινει η κοπελια στο μπαλκονι για να το πλενει....φοροντας ενα σορτσακι που μαλλον ηταν καλυτερο να εβγαινε γυμνη..
η μπλουζα της μαλλον ανυπαρκτη και αρχιζει το καθαρισμα..
τωρα με συγχωρειτε,θα μπορουσε κανεις σας να διαβασει?
εχω κατσει και σταυροποδι με τη φραπεδια στο χερι και πραγματικα απολαμβανω...
μεχρι τη στιγμη που με ειδε και καταλαβε οτι τοση ωρα την παιρνω ματι.
απλα συνεχισε τονιζοντας ιδιαιτερα τις στασεις που επερνε....

ελπίζω να της επισύμανες πως με την σκούπα και το ταφ δεν γίνεται καλή
δουλειά...**αν δεν αρπάξεις το πανί να σκύψεις κοπελιά τπτ δεν κάνεις**
όχι τπτ άλλο μην πειδεύεται και άδικα...

Z4 DCT
20-08-10, 16:45
Εγώ θα δανειστώ μια πολύ ωραία λαική ρήση που λέει
"Αν δεν έχεις καλό γείτονα,πούλα το σπίτι σου"

Οσο για περιστατικά, όλοι έχουμε,λίγο έως πολύ κάποιο να γράψουμε...;)

Εγω γι αυτο πηρα αλλο.....διπλα εμενε ενας αρχι τρομπας, απεναντι ενα λαμογιο....ολη μερα τρωγοντουσαν και ηρεμια δεν βρηκαμε ποτε.......απο κατω εμεναν και τα πεθερικα μου........οποτε αγορασα αλλο σπιτι.........αλλαξα γειτονια

kplc16
20-08-10, 18:07
ελα να διαβαζω ιστοριες λεμε!!!!

παμε γερα!!!!!

:thumbsup:

bill_m3
23-08-10, 19:41
Μένω σε μονοκατοικία και οι γείτονες μου απέχουν αρκετά, δεν με ενοχλούν απλά εγώ τους ενοχλώ καμιά φορά τα μεσημέρια, γιατί είναι η μοναδική ώρα που έχω ελεύθερη και κόβω το γκαζόν για κανένα 2ώρο :th_Laie_67-1: :th_Laie_67-1:

Z4 DCT
23-08-10, 20:52
Μένω σε μονοκατοικία και οι γείτονες μου απέχουν αρκετά, δεν με ενοχλούν απλά εγώ τους ενοχλώ καμιά φορά τα μεσημέρια, γιατί είναι η μοναδική ώρα που έχω ελεύθερη και κόβω το γκαζόν για κανένα 2ώρο :th_Laie_67-1: :th_Laie_67-1:

Χιλια συγνωμη ζητω για το off topic αυτο!!!!!!


Ρε φιλαρακι να χαρεις οτι αγαπας, πες μου τι φορας οταν κουρευεις το γκαζον μονος το μεσημερι?????

bill_m3
23-08-10, 20:54
Χιλια συγνωμη ζητω για το off topic αυτο!!!!!!


Ρε φιλαρακι να χαρεις οτι αγαπας, πες μου τι φορας οταν κουρευεις το γκαζον μονος το μεσημερι?????

Αν δεν με είχες δει, θα σου έλεγα ότι έτσι ακριβώς είμαι όταν κόβω το γκαζόν! :th_Laie_67-1: :th_Laie_67-1: :th_Laie_67-1:

Stunt Mike
23-08-10, 23:17
Εζησα τα πρωτα 28 χρονια της ζωης μου Αθηνα,περιοχη Ζωγραφου κι εχω ζησει τραγελαφικες καταστασεις.....καθομαι στο μπαλκονι 4ος οροφος και απεναντι ειχα μια πιτσιρικα 17αρα μουρλια!!Σαββατο πρωι λοιπον πινω καφε με φιλαρακι και σκανε μυτη στο δωματιο της αυτη και 4 φιλες της απο ψωνια προφανως γεματες τσαντες.Καλοκαιρακι,ανοιχτ α παραθυρα,ανοιγει την ντουλαπα της κι απο μεσα ειναι επενδυμενη με καθρεφτη.Αρχιζουν τα μωρακια να δοκιμαζουν σουτιεν και κυλοτακια,μαγιο μπροστα στον καθρεφτη!!!5 πανεμορφα κορμακια γυμνα μπροστα μας εναλλαξ!!!!Μας πεσαν τα σαγονια!!!

GEORGE316
24-08-10, 09:29
ζωγραφου...τι μου θυμισες τωρα...
το "καστρακι"...μια πρωην κοπελα μου που δυστυχως η σχεση μας κρατησε αρκετα λιγο,παρολο που ηταν θυελλωδης.."καστρακι" την εβγαλε ενας φιλος μου γιατι κανενας δε μπορουσε να της παρει κουβεντα...ζωγραφου εμενε...