PDA

Επιστροφή στο Forum : Α 'thank you' note...



Monsta
29-07-10, 20:49
Να ευχαριστήσω θερμά ήθελα από τούτο εδώ το θρεντ δύο συμφορουμίτες που με βοήθησαν στην απόκτηση και calibration ενός I-Phone.

Τον Σταμάτη (Snoopy) και τον Χρήστο (Aceman1925).

Βέβαια οι συγκεκριμένοι είναι ήδη γνωστοί για τη προθυμία τους να βοηθήσουν όλους μας όπου και όποτε μπορούν με τις χρήσιμες συμβουλές τους, όμως τούτη εδώ τη φορά πραγματικά κάνανε αυτό που λέμε.....''went out of their way'', για να με εξυπηρετήσουν.

Χρήστο, σ ευχαριστώ φίλε για όλο το τρέξιμο, το ξενύχτι και το ταξίδι από την άλλη άκρη της Αττικής. :thnx: Δεν θα μπορούσα να τα είχα καταφέρει μόνος μου.

Σνουπάκο μου τα λόγια είναι λίγα. Είσαι ψυχούλα. Όσοι σε ξέρουν πιστεύω καταλαβαίνουν. Δεν ξέρω τι άλλο να πω. Σ ευχαριστώ ειλικρινά :thnx:

Άλλη μία απόδειξη πως η επικοινωνία μέσα από ένα φόρουμ μπορεί (εκτός από γκρίνια & παντόφλα) να μας φέρει όλους πιο κοντά. Και βέβαια πάνω απ όλα, μας δίνει τη δυνατότητα να μπορούμε να μοιραζόμαστε το κοινό μας πάθος για την αγαπημένη μας μάρκα, αλλά και να συζητάμε πολιτισμένα για ένα σωρό άλλα θέματα. Και σε αυτό το τελευταίο αξίζουν συγχαρητήρια σε όλη τη συντονιστική ομάδα για τη σκληρή δουλειά που κάνουν εκεί πίσω, ώστε αυτό εδώ το φόρουμ να έχει το 'επίπεδο' που του αρμόζει.

Τώρα θέλω σεμινάρια, πολλά σεμινάρια. Έχω πάθει πλάκα με τις λειτουργίες και την ευκολία χρήσης του iphone. Μόλις καταφέρω να κάνω και sync μόνος μου και να επικοινωνώ με pc, i-tunes και κάποιο άλλο πρόγραμμα που έβαλε ο Χρηστάρας, χωρίς να χάσω τα δεδομένα μου :p είναι σίγουρο πως δεν υπάρχει πλέον γυρισμός. :original::original::original: