PDA

Επιστροφή στο Forum : ΟΝΕΙΡΟ.......



Z4 DCT
29-07-10, 09:26
Εχθες στον υπνο μου ειδα το εξης ονειρο........
Ημουν στην ευβοια με το αμαξι και πηγαινα στο βενζιναδικο να βαλω βενζινα, φτανωντας εκει λοιπον το ματι μου επεσε σε ενα βελτιωτικο βενζινας (απο αυτα που σιχαινομαι) τεραστιων διαστασεων!!!!!!!
Αφου το περιεργαστικα λοιπον ηθελα σονι και καλα να το αγορασω, ρε παιδα ακομα και ο βενζινας ηθελε να με αποτρεψει και εγω εκει!!!!!!! ηθελα να το παρω.
Παλι καλα που ''και καλα'' επρεπε για να το βαλω στο ρεζερβουαρ επρεπε να εχει μεσα 45 λιτρα βενζινης και δεν ειχε......τωρα οτι βρισκομουν σε βενζιναδικο και θα μπορουσα να βαλω......οκ ονειρο μου ειναι οτι θελω κανω!!!! .......

Και μετα ηρθε το τελος και με αποτελειωσε, ξαφνικα απο το κωλο βενζιναδικο μεταφερομαι εξω απο μια πολυκατοικια και παω να παρω το αμαξι μου, που ειναι τι????? μια mercedes c180!!!!!:ranting2:.
Τι εγινε ρε παιδια??? μου στοιχειωσανε τα ονειρα, εγω και μερκ δε κολαει με τιποτα, και το τρομερο ειναι οτι στο c180 δεν επιαναν τα φρενα περασα μια διασταυρωση με χιλια και πηγα να καβαλησω ενα περιπολικο (οκταβια απο τα καινουργια με τους λεντ φαρους!!) που παλι καλα δε με ειδε!!!!(γκαβοι!!!)......

Αι σιχτιρ δεν ξανα τρωω μπριαμ για βραδυ!!!!!

Kostas_1
29-07-10, 09:27
Αυτο δεν ειναι ονειρο, ειναι εφιαλτης. Ναι να μη ξαναφας τπτ το βραδυ. Νηστικος

Konstantinos E60
29-07-10, 09:39
Ειπαμε...θα μεινεις απο βενζίνη και θα παρεις ταξι Μερκ να σε παει σπίτι !!!!!

Κωνσταντίνος
29-07-10, 09:40
Ξέρεις καμμιά φορά τα όνειρα, κρύβουν απόκρυφες επιθυμίες που διστάζουν να εκδηλωθούν στο συνειδητό.
Για ψάξτο (https://www.car.gr/classifieds/cars/view/795819/)λίγο.... :whistle::thumbsup:

NickE60
29-07-10, 09:42
χαχαχχαχαχαχα :th_Laie_67-1: :thumbsup: :thumbsup:

Kostas_1
29-07-10, 09:42
Ξέρεις καμμιά φορά τα όνειρα, κρύβουν απόκρυφες επιθυμίες που διστάζουν να εκδηλωθούν στο συνειδητό.
Για ψάξτο (https://www.car.gr/classifieds/cars/view/795819/)λίγο.... :whistle::thumbsup:

:th_Laie_67-1::th_Laie_67-1::th_Laie_67-1::th_Laie_67-1::th_Laie_67-1:

Z4 DCT
29-07-10, 09:44
Ξέρεις καμμιά φορά τα όνειρα, κρύβουν απόκρυφες επιθυμίες που διστάζουν να εκδηλωθούν στο συνειδητό.
Για ψάξτο (https://www.car.gr/classifieds/cars/view/795819/)λίγο.... :whistle::thumbsup:

Παναγια μου:shok: :shok: :shok:


Πισω μου σ εχω σατανα!!!:ranting2::ranting2:

z3 2.2
29-07-10, 09:44
Mηπως σε βαραγε το a/c στο κεφαλι ολο το βραδυ???
Βλεπω και γω κατι ονειρα ομως...αστα να πανε αδερφακι μου!!!
Την αλλη φορα εβλεπα οτι τσακωνομουν με τον deep blue!!!!
Εφιαλτης λεμε!!! Θα με εκανε τοπι στο στο ξυλο!!!!
Γυαλιζει το ματι του αυτουνου ρε σεις!!! χαχαχαχαχαχαχ

Z4 DCT
29-07-10, 10:00
Mηπως σε βαραγε το a/c στο κεφαλι ολο το βραδυ???



:hystericalbs1::hystericalbs1:

Vasilis
29-07-10, 12:12
ενα καλο ... ελαφρυ γευμα με δημητριακα:bbq: , θα σε γλυτωσει απο πολλους μπελαδες...!

1ον. δεν θα σφιξει ο κολος σου:shok:...(θα φευγει το σκατο σαν ποταμακι):original:


2ον. δεν θα κυνδινευει η λεκανη σου απο ραγισματα λογω αποτομων
εκτονωσεων :nitro:(κλανιων-φανταζομαι τις κλανιες σου αδερφακι μου κ
χλωμιαζω):shok:


3ον. δεν κανεις αποφραξη τακτικα :sweatdrop: (δεν κραταει λιπη ο βοθρος σου
μιας κ τρως πιο υγειινα πλεον):thefinger:


4ον. δεν μας ζαλιζεις τα @@ :ranting2:για να ψαχνουμε ονειροκριτη να δουμε τι
συμβολιζει το καθε σκατο-ονειρο που βλεπεις εσυ οταν τρως πολυ!:tease:


απο οποια πλευρα κ οταν το δεις...θα βγεις κερδισμενος :1:, κ εσυ αλλα κ η κακομοιρα η οικογενεια σου...!:dance1:


ωστοσο εμεις θα μαστε παντα εδω να μοιραζομαστε μαζι σου τις ...ενοχλησεις σου!:ban::clap1:



παραυτα...βαλτε ηχο δυνατα να δειτε τι τραβαει ο καυσερος φιλος μας κατα την διαδικασια της αφοδευσης....





https://www.youtube.com/watch?v=woobL2yAxD4&feature=player_embedded

GEORGE316
29-07-10, 13:49
βασιλη...απλα απιστευτος!!!!
παιδια,ειμαι απο τους τυχερους που βλεπουν ονειρα.και μαλιστα πολλες φορες ειναι τοσο ζωντανα,ωστε ειναι σαν να το εχεις ζησει πραγματικα...
αν αρχισω με ονειρα......θα μπουν πολλες ιδεες σε σεναριογραφους..........

gnx
29-07-10, 14:10
Γιάννη,

Το μπριαμ είχε μελιτζάνα;Εαν ναι, αυτό φταίει!

Z4 DCT
29-07-10, 14:24
Γιάννη,

Το μπριαμ είχε μελιτζάνα;Εαν ναι, αυτό φταίει!

Aστα....μονο την μελιτζανα και την πατατα τρωω απο το μπριαμ.....:whistle:

scania124
29-07-10, 15:05
Aστα....μονο την μελιτζανα και την πατατα τρωω απο το μπριαμ.....:whistle:για την μελιτζανα ημουν σιγουρος!!!!!!!!!!!

το αγγουρι δεν το τρωως?????
το καροτο????
την αγγιναρα!!!!!!!!!!!!

αφου σου αρεσουν τα μακρια πραγματα!!!!!!!!ΤΟ ΞΕΡΩ!!!!!
:hystericalbs1: :hystericalbs1: :hystericalbs1: :hystericalbs1:

Nino
29-07-10, 18:03
Τα όνειρα είναι άτυπες εκδηλώσεις του υποσυνειδητου...και εκεί σε σένα βρίσκεται η merc!!!:hystericalbs1::th_Laie_67-1:

Z4 DCT
29-07-10, 19:26
Τα όνειρα είναι άτυπες εκδηλώσεις του υποσυνειδητου...και εκεί σε σένα βρίσκεται η merc!!!:hystericalbs1::th_Laie_67-1:

:ranting2::warriorsmiley::shok::gun_bandana::ban:

Samaro
29-07-10, 19:32
Γιαννη, μηπως φοραγες πιτζαμες ;;;:th_Laie_67-1:

Z4 DCT
29-07-10, 20:51
Γιαννη, μηπως φοραγες πιτζαμες ;;;:th_Laie_67-1:

:hystericalbs1: :th_Laie_67-1: