PDA

Επιστροφή στο Forum : Φαντασια να υπαρχει...!!!



Nino
24-07-10, 02:11
Επιστημονικες ερευνες (κατι μας ειπες τωρα..) αποδεικνυουν οτι ολοι μας εχουμε κρυφες φαντασιωσεις,ποθους και επιθυμιες, απλα αποφευγουμε να μιλαμε για αυτες...
Ιδου λοιπον η Ροδος ιδου και το "πηδημα"... ξεδιπλωστε τις φαντασιωσεις σας,που μπορει να ειναι απο το να κερδισει καποιος το τζοκερ, να ξεκατινιασει με ενα Μ3 GTS το nissan gtr στο ring εως και να " παρει" την αντζελινα μεσα στο ασανσερ του Burj Al Arab.
Με λιγη προσοχη και διαγωγη κοσμια(οχι κοσμιοτατη) μπορει να βγει απιστευτο γελιο...:th_Laie_67-1:

nikos1400
24-07-10, 02:40
Καλα, ξεκιναω εγω.


Μια Lamborghini κατα βαθος θα την ηθελα πολυ,
παρολο που προσπαθω να μην σκεφτομαι ή να κοιταζω τετοια πραματα που
ξερω οτι δεν μπορω να εχω...
:(

Θα φανει απολοϊκη η φαντασιωση μου.
Τι να κανω, ειμαι απλος ανθρωπος...

https://www.carslash.com/wp-content/uploads/2008/09/lamborghini-murcielago-2008-01.jpg

joseph
24-07-10, 02:55
3599 36003601


Δεν λεω τιποτα..:tt1::tt1:

joseph
24-07-10, 03:34
3599 36003601


Δεν λεω τιποτα..:tt1::tt1:


Για να το ολοκληρωσω.., με αυτο το αμαξι και την σαρλιζ διπλα, να κανω τον γυρο της ευρωπης. .. και μετα ας παει σπιτι της, και ας γυρισω στο ταπεινο μου 36αρι.:bye::bye:

joseph
24-07-10, 03:36
Για να το ολοκληρωσω.., με αυτο το αμαξι και την σαρλιζ διπλα, να κανω τον γυρο της ευρωπης. .. και μετα ας παει σπιτι της, και ας γυρισω στο ταπεινο μου 36αρι.:bye::bye:

Ξεχασα το αμαξι!!!! 3602

Υ.Γ ειναι απο την ταραχη!! χεχε:hyper::hyper:

fanisk
24-07-10, 04:16
Να ξυπνησω αναμεσα στη Monica και την Angelina, να αφησω ενα 200αρι (μη μπουμε και μεσα) στο κομοδινο, και να πω παρτε τα ρε κκκκκκκκαργ^%^&*&$$^ !

Αν ψηνεται κανεις για παρτακι ευχαριστως, αλλα να οργανωθουμε πρωτα μην την παθουμε οπως ο Τοτος !! :hystericalbs1:

Z4 DCT
24-07-10, 09:23
Στο Γυμνασιο......ονειρευομουνα την Μαρ.... που μου εμαθε κατι κολπα......:thumbsup:
Στο Λυκειο ενα Yamaha dt200 και την Τ.........(Ολο χυλοπιτα με κερναγε)
Μετα το λυκειο ονειρευομουν μια Φερραρι F348!!!!!
Μετα ονειρευομουν μια Φερραρι F355!!!:shok:
Στα 30 μου σαν τρελο μου ονειρο ειχα μια Porche 911 turbo!!!

Τωρα πλεον το μονο πραγμα που επιθυμω και ονειρευομαι οσο τιποτα αλλο στην ζωη μου ειναι υγεια και αγαπη ως τα βαθεια γεραματα για μενα και την οικογενεια μου!!!!!!

Thomelef
24-07-10, 10:04
gtr rs... τα υπόλοιπα είναι όλα επίπεδα.
δόξα το θεό με τη γυναίκα μου τα
βρίσκουμε μια χαρά και έτσι περιορίζομαι
σε μια μόνο φαντασίωση...

Z4 DCT
24-07-10, 10:22
Στο Γυμνασιο......ονειρευομουνα την Μαρ.... που μου εμαθε κατι κολπα......:thumbsup:
Στο Λυκειο ενα Yamaha dt200 και την Τ.........(Ολο χυλοπιτα με κερναγε)
Μετα το λυκειο ονειρευομουν μια Φερραρι F348!!!!!
Μετα ονειρευομουν μια Φερραρι F355!!!:shok:
Στα 30 μου σαν τρελο μου ονειρο ειχα μια Porche 911 turbo!!!

Τωρα πλεον το μονο πραγμα που επιθυμω και ονειρευομαι οσο τιποτα αλλο στην ζωη μου ειναι υγεια και αγαπη ως τα βαθεια γεραματα για μενα και την οικογενεια μου!!!!!!



ΑΑΑΑ και τωρα που το ξανασκεφτομαι...........εχω και ενα αλλο τρελο ονειρο....του σαββατοκυριακου!!!!!!!

Nino
24-07-10, 10:27
Λοιπον θα γινω κοντροbooker..κανονιζω time racing στο ring με nissan gtr και M3 GTS βαζω ιαπωνα οδηγο τζιμανι 43 κιλα ελαφρυτερο απο το κουλαδι το γερμανο και παιζουμε τις αδειες... στην εξεδρα παρακολουθει με αγωνια η Σερλιζ...
Ριχνει ο σχιστοματης 3 δευτ στον γερμανο και αυτοματως εγω γινομαι κατοχος του Μ3.
Παιρνω τη Σαρλιζ με φορεμα που εχει πιαστει το μαλι στα συρματα της πιστας και μεχρι να ερθει στο Μ3 εχει φωτισει ο κοσμος ολος...
Παμε δεκαημερες διακοπες και στο γυρισμο την φερνω σε συναντηση στο Ταμ μαζι με το Μ3 και παθαινετε ολοι κολουμπρα δεν ξερετε τι να πρωτο κοιταξετε βεβαια καπο θα ανοιξει για λιγους... ο δε ταμ θα καψει για πρωτη φορα ολα τα λουκανικα απο την εστιαση στο καθαροαιμο!!!
Α εντωμεταξυ εχω στειλει διακοπες "το νοου αζ μπετα" την πεθερα μου τη ρουφιανα στο χωριο του πεθερου του ptboul...

υγ
εχει και αλλες...φαντασια υπαρχει!!!

Κωνσταντίνος
24-07-10, 11:03
Οταν είδα αυτή την σκηνή δυσκολεύτηκα να παρακολουθήσω το υπόλοιπο έργο. Είχαν πέσει οι ασφάλειες, τα ρελέ, όλα.

https://www.youtube.com/watch?v=WQKjCJXnJSE
Aπο τότε αυτό το πλασμα στοιχείωνει τις φαντασιώσεις μου.
Το έχω δηλώσει στην γυναίκα μου. Οτι αν μου κάτσει θα με χάσουν. Το δέχτηκε πολύ ψύχραιμα, δεν ξέρω γιατί...

Z4 DCT
24-07-10, 11:06
Οταν είδα αυτή την σκηνή δυσκολεύτηκα να παρακολουθήσω το υπόλοιπο έργο. Είχαν πέσει οι ασφάλειες, τα ρελέ, όλα.
https://www.youtube.com/watch?v=WQKjCJXnJSE
Aπο τότε αυτό το πλασμα στοιχείωνει τις φαντασιώσεις μου.
Το έχω δηλώσει στην γυναίκα μου. Οτι αν μου κάτσει θα με χάσουν. Το δέχτηκε πολύ ψύχραιμα, δεν ξέρω γιατί...

Ξερει οτι δεν θα σου κατσει Κωσταντινε!!!! :hystericalbs1: :hystericalbs1: :th_Laie_67-1:

kplc16
24-07-10, 11:36
Λοιπον θα γινω κοντροbooker..κανονιζω time racing στο ring με nissan gtr και M3 GTS βαζω ιαπωνα οδηγο τζιμανι 43 κιλα ελαφρυτερο απο το κουλαδι το γερμανο και παιζουμε τις αδειες... στην εξεδρα παρακολουθει με αγωνια η Σερλιζ...
Ριχνει ο σχιστοματης 3 δευτ στον γερμανο και αυτοματως εγω γινομαι κατοχος του Μ3.
Παιρνω τη Σαρλιζ με φορεμα που εχει πιαστει το μαλι στα συρματα της πιστας και μεχρι να ερθει στο Μ3 εχει φωτισει ο κοσμος ολος...
Παμε δεκαημερες διακοπες και στο γυρισμο την φερνω σε συναντηση στο Ταμ μαζι με το Μ3 και παθαινετε ολοι κολουμπρα δεν ξερετε τι να πρωτο κοιταξετε βεβαια καπο θα ανοιξει για λιγους... ο δε ταμ θα καψει για πρωτη φορα ολα τα λουκανικα απο την εστιαση στο καθαροαιμο!!!
Α εντωμεταξυ εχω στειλει διακοπες "το νοου αζ μπετα" την πεθερα μου τη ρουφιανα στο χωριο του πεθερου του ptboul...

υγ
εχει και αλλες...φαντασια υπαρχει!!!

ποιο ειναι το χωριο του πεθερου του pitbull;

kplc16
24-07-10, 11:43
Οταν είδα αυτή την σκηνή δυσκολεύτηκα να παρακολουθήσω το υπόλοιπο έργο. Είχαν πέσει οι ασφάλειες, τα ρελέ, όλα.
https://www.youtube.com/watch?v=WQKjCJXnJSE
Aπο τότε αυτό το πλασμα στοιχείωνει τις φαντασιώσεις μου.
Το έχω δηλώσει στην γυναίκα μου. Οτι αν μου κάτσει θα με χάσουν. Το δέχτηκε πολύ ψύχραιμα, δεν ξέρω γιατί...

συμπεθερε μαλλον θα σκεφτεται να σου κανει κατι αναλογο με το Ρουβα που μενει και Αθηνα!!!!:ranting2: ή ετοιμαζεται να σου ζητησει κατι πολυ ακριβο


ΕΠισης η Σαλμα ειναι πολυωραιο γκομενακι αλλα με χαλαει η ηλικια της. Δε θυμομουν οτι επαιζε στη συγκεκριμενη ταινια ηΣαλμα

kplc16
24-07-10, 12:00
Οσο για μενα θελω....

Να εχω υγεια εγω και τα μελη της οικογενειας μου.
Να μη θυμωνω και να μη μαλωνω με τους συνανθρωπους μου.
Να αγαπω και να με αγαπαει ολος ο κοσμος.
Να βαλω εγω και τα μελη της οικογενειας μου λιγο παραπανω Χριστό στη ζωη μας.
Να μη κανω λαθη και αμαρτηματα.
Εναν γιο και μια τριτη κορη.
Να μη συναντω δυσκολιες στη δουλεια μου.
Να αποκασταθουν τα παιδια μου για τα οποια εχω μερακι να τα δω γιατρους και να βοηθουν το κοσμο.
Αν εχω δυναμη τρελα και λιγες αποταμιευσεις μετα απο καποια χρονια, θελω να τα βροντιξω ολα και να γυριζω μαζι με τη γυναικα μου ολο το κοσμο με ενα αυτοκινουμενο τροχοσπιτο

Δε θελω να μου χαρισει κανεις μια lambo ουτε να τη κερδισω με τον ιδρωτα μου οταν βιωνω καθημερινα αρκετες δυσκολιες.Δε προκειται ποτε να τη χαρω.

Ενα κομπλεξ που εχω χμ...Λεμε αν κερδισω ενα λαχειο θα αγορασω ενα λαμε κοστουμι θα δανειστω και το κλαρινο του Γιωργου Μαγκα θα παω στο γραφειο του προισταμενου μου τη συνεχεια σας αφηνω να τη φαντασειτε.....
Στο τελος θα του κολησω στο μετωπο ενα μοβ χαρτακι και θα του πω παρε να πιεις μια μπυρα....

Monsta
24-07-10, 12:59
Οταν είδα αυτή την σκηνή δυσκολεύτηκα να παρακολουθήσω το υπόλοιπο έργο....

ουΑΑΑΑου !!!! :winkcool:





Ελπίζω μόνο να είχε πλύνει τα πόδια της, πριν του τα βάλει στο στόμα

Z4 DCT
24-07-10, 13:43
ουΑΑΑΑου !!!! :winkcool:





Ελπίζω μόνο να είχε πλύνει τα πόδια της, πριν του τα βάλει στο στόμα


:hystericalbs1: :th_Laie_67-1: :hystericalbs1:
Αυτο σκεφτικες εσυ ρε υποχονδριε???

bimmer-corfu
24-07-10, 16:35
τι δίνετε να μην τα πω στις γυναίκες σας:th_Laie_67-1:

bill_m3
24-07-10, 16:51
τι δίνετε να μην τα πω στις γυναίκες σας:th_Laie_67-1:

Πέτρο λες να μην ξέρουν οι γυναίκες μας πως αν μας κάτσει η αντζολί και η σαρλιζ θα τις απατήσουμε, εεεε???
:th_Laie_67-1: :th_Laie_67-1: :th_Laie_67-1:

joseph
24-07-10, 17:04
Πέτρο λες να μην ξέρουν οι γυναίκες μας πως αν μας κάτσει η αντζολί και η σαρλιζ θα τις απατήσουμε, εεεε???
:th_Laie_67-1: :th_Laie_67-1: :th_Laie_67-1:

Δεν προκειται περι απιστιας, απλα θα δωσουμε την ευκαιρια.. κοινως θα κανουμε ενα "ψυχικο", ωστε οι παραπανω κυριες να γνωρισουν τι σημαινει GREEK LOVER!!:whistle::whistle:

Nino
24-07-10, 17:16
ποιο ειναι το χωριο του πεθερου του pitbull;

Η στην Αρκαδικη ριβιερα :original:πως λεει και ο ιδιος αν και εκει μαλλον ειναι τα δικα του μερη...ή στην Μεσσηνιακη ibiza.

Z4 DCT
24-07-10, 17:54
Η στην Αρκαδικη ριβιερα :original:πως λεει και ο ιδιος αν και εκει μαλλον ειναι τα δικα του μερη...ή στην Μεσσηνιακη ibiza.

Γενικα το καλυτερο μερος για πεθερες ειναι ''ΤΟΥ ΒΟΔΙΟΥ ΤΟ ΚΕΡΑΤΟ''

:hystericalbs1:
:th_Laie_67-1:

Nino
24-07-10, 19:19
Γενικα το καλυτερο μερος για πεθερες ειναι ''ΤΟΥ ΒΟΔΙΟΥ ΤΟ ΚΕΡΑΤΟ''

:hystericalbs1:
:th_Laie_67-1:

του βοδιου...του διαολου..το κερατο παντως!!!

stratos
24-07-10, 19:37
Δεν ξέρω γιατί κρατιέμαι και δεν γράφω.

Αντε θα κάνω μια μιρή αρχή και θα επανέλθω. Θέλω να ξυπνήσω πάνω σε ένα ψηλό βουνό στην άκρη του γκρεμού που φαίνεται η πόλη απο κάτω στο βάθος. Το δροσερό αεράκι σε χτυπάει για να συνέλθεις απο την άγρια νήχτα με τα 2 τρελά γκομενάκια. Και όσο κοιμούνται να τα κατεβάσω και να ρίξω ένα χ@σιμο που θα είναι όλο δικό μου, εκεί στο αεράκι, βλέπωντας κάτω απο την γκρεμίλα

Christos 330
24-07-10, 19:46
ΥΓΕΙΑ!!!!

Δουλεια!!!!

Θετικη ενεργεια!!!

Πεταμα την TV και μακρια απο μπουφους που μας γεμιζουν το μυαλο με βλακειες!!!!

Μια γυναικα για οικογενεια και οχι για λουσα λουτσα και χορο . . .

Και αν ολα πανε καλα . . .

Ενα 997 ρε παιδια . . .

nfot
24-07-10, 19:47
... Και όσο κοιμούνται να τα κατεβάσω και να ρίξω ένα χ@σιμο που θα είναι όλο δικό μου, εκεί στο αεράκι, βλέπωντας κάτω απο την γκρεμίλα

Πω πωωωω. Και το αερακι να σου δροσιζει τα αποκρυφα ... Πω πωωω, γουσταρω. :hystericalbs1::th_Laie_67-1::thumbsup:

Η δικια μου φαντασιωση. Αν αξιωθω να κανω bachelor, να το κανω σε σουιτα ακριβου ξενοδοχειου, με 5-6 φιλους και +2 γκομενακια. 3-4 μερες, μονο σεχ, φαϊ και ποτο. Μετα, πιστος και αφοσιωμενος συζυγος και Σερρες για ξεσκασμα.

Stamatis
24-07-10, 20:16
Ενα γερο σπιτι σε ενα μεγαλο κτημα, ας πουμε 600-700 στρεματα, με μηλιες και αμπελια και εκει να μεγαλωνω αλογα και σκυλους.

NickE60
24-07-10, 20:32
Λοιπον θα γινω κοντροbooker..κανονιζω time racing στο ring με nissan gtr και M3 GTS βαζω ιαπωνα οδηγο τζιμανι 43 κιλα ελαφρυτερο απο το κουλαδι το γερμανο και παιζουμε τις αδειες... στην εξεδρα παρακολουθει με αγωνια η Σερλιζ...
Ριχνει ο σχιστοματης 3 δευτ στον γερμανο και αυτοματως εγω γινομαι κατοχος του Μ3.
Παιρνω τη Σαρλιζ με φορεμα που εχει πιαστει το μαλι στα συρματα της πιστας και μεχρι να ερθει στο Μ3 εχει φωτισει ο κοσμος ολος...
Παμε δεκαημερες διακοπες και στο γυρισμο την φερνω σε συναντηση στο Ταμ μαζι με το Μ3 και παθαινετε ολοι κολουμπρα δεν ξερετε τι να πρωτο κοιταξετε βεβαια καπο θα ανοιξει για λιγους... ο δε ταμ θα καψει για πρωτη φορα ολα τα λουκανικα απο την εστιαση στο καθαροαιμο!!!
Α εντωμεταξυ εχω στειλει διακοπες "το νοου αζ μπετα" την πεθερα μου τη ρουφιανα στο χωριο του πεθερου του ptboul...

υγ
εχει και αλλες...φαντασια υπαρχει!!!

αυτό που κατάλαβα εγώ απ΄όλα αυτά είναι ότι το Μ3 θα ειναι μετατροπή...:whistle: :th_Laie_67-1: :th_Laie_67-1: :thumbsup:

Nino
24-07-10, 21:16
αυτό που κατάλαβα εγώ απ΄όλα αυτά είναι ότι το Μ3 θα ειναι μετατροπή...:whistle: :th_Laie_67-1: :th_Laie_67-1: :thumbsup:

:th_Laie_67-1::th_Laie_67-1::hystericalbs1::thumbsup:

Konstantinos E60
24-07-10, 21:52
Δεν ξέρω γιατί κρατιέμαι και δεν γράφω.

Αντε θα κάνω μια μιρή αρχή και θα επανέλθω. Θέλω να ξυπνήσω πάνω σε ένα ψηλό βουνό στην άκρη του γκρεμού που φαίνεται η πόλη απο κάτω στο βάθος. Το δροσερό αεράκι σε χτυπάει για να συνέλθεις απο την άγρια νήχτα με τα 2 τρελά γκομενάκια. Και όσο κοιμούνται να τα κατεβάσω και να ρίξω ένα χ@σιμο που θα είναι όλο δικό μου, εκεί στο αεράκι, βλέπωντας κάτω απο την γκρεμίλα

Χ@ζε ψηλά και αγναντευε...........!!!!!:th_Laie_67-1:

Κωνσταντίνος
24-07-10, 22:03
Δεν ξέρω γιατί κρατιέμαι και δεν γράφω.

Αντε θα κάνω μια μιρή αρχή και θα επανέλθω. Θέλω να ξυπνήσω πάνω σε ένα ψηλό βουνό στην άκρη του γκρεμού που φαίνεται η πόλη απο κάτω στο βάθος. Το δροσερό αεράκι σε χτυπάει για να συνέλθεις απο την άγρια νήχτα με τα 2 τρελά γκομενάκια. Και όσο κοιμούνται να τα κατεβάσω και να ρίξω ένα χ@σιμο που θα είναι όλο δικό μου, εκεί στο αεράκι, βλέπωντας κάτω απο την γκρεμίλα

Μακάρι να κάτσει. Δεν είναι ακατόρθωτο.
Μόνο να προσέξεις προς τα που θα φυσάει το αεράκι την ώρα που θα το ρίχνεις.
Μη μεταφέρει προς τα γκομενάκια τις ευωδιές...:th_Laie_67-1::whistle:

Sonic
25-07-10, 01:46
.
Το έχω δηλώσει στην γυναίκα μου. Οτι αν μου κάτσει θα με χάσουν. Το δέχτηκε πολύ ψύχραιμα, δεν ξέρω γιατί...

Μαλλον θα καταλαβε οτι εννοουσες το φιδι...και χαρηκε που θα σε χασει μια ωρα αρχιτερα(εχεις ακινητα η μετρητα στην ακρη??)

Unknown
25-07-10, 01:51
Φαντασιωση ..

Ζω στο εξωτερικο εχω BMW M3 , ασπρη με μαυρες ζαντες , την κοπελια μου διπλα μου ειμαι επιτυχημενος επιχειρηματιας,εχω μια σπιταρονα οπως αυτες στις ταινιες μπαινεις και ειναι στρεμμα γηπεδου,πολλα λεφτα,και πολλα ταξιδια.

Ptboul
26-07-10, 15:23
1,5 μύριο γιούρο κ κάνω πολλές από τις φαντασιώσεις μου πράξη + να έχω ελεύθερα καμιά 12 αριά ΣΚ τον χρόνο μακρυά από τους πάντες κ χωρίς να χτυπάνε τηλέφωνα._

ps: η Αρκαδική Ριβιέρα είναι δική μου, του πεθερού είναι η Λαιστρυγόνα Μεσσηνία

GEORGE316
26-07-10, 15:49
αν μπορουσα να γραψω τις φαντασιωσεις μου θα επρεπε να ξαναγραφτει η παπυρους λαρους μπριτανικα.....
ομως ειναι καλο ολες τις φαντασιωσεις η τα αποθημενα που εχει ο καθενας απο εμας να προσπαθει να τα υλοποιησει,με οποιο σωστο και οχι προσβλητικο τροπο,μπορει.
πχ...καποια στιγμη θα παω να νοικιασω ενα lamborghini..οταν θα εχω ενα χιλιαρικο στην ακρη και την απλα ωστε να μη μου λειψει πολυ(οτι θα μου λειψει θα μου λειψει.)ομως θα εχω ενα ομορφο lamborghini να το βολταρω και να το καμαρωσω(και να με καμαρωσουν)
ετσι λοιπον μπορει τις πρωτες μερες το μυαλο να λεει..α ρε πλουτη κλπ κλπ κλπ ομως αργοτερα χρονια αργοτερα θα λες...ε ειχα ενα Lmborghini Μια μερα...και?
κατι αναλογο συμβαινει και σε πολλα αλλα θεματα...ειδικα σε οτι αφορα σεξουαλικα θεματα οπου εκει παντα υπαρχει ενα κρυφο ταμπου απο ολους μας.γιατι το μυαλο μας οργιαζει,ομως η ζωη μας δεν επιτρεπει ταρζανιες...