PDA

Επιστροφή στο Forum : Ειναι Θεαματικο!



ankor
18-07-10, 12:57
Πολλα γαιδουρακια...βλεπω 571,τωρα αν εγινε αυτο μεσα στο τουνελ και δεν ειναι μονταζ,ειναι πανεξυπνο.

https://www.youtube.com/watch?v=GdDuh4qgmbQ&feature=player_embedded#!

BILL007
18-07-10, 13:00
:shok::shok::shok::shok::shok::shok::shok: :rally: :rally: :rally: :rally:

Χρίστος
18-07-10, 13:16
wooooow.
Δε ξερω αν ειναι μονταζ ή οχι αλλα ως διαφημηση ειναι πολυ εντυπωσιακη

tassos
18-07-10, 14:02
Εντυπωσιακοτατο...αλλα μονταζ ρε παιδια...ελεος δε γινονται αυτα, μια σηραγγα, 2 ραμπες ενα SLS και...τουμπα! με ποσα χιλιομετρα καβαλησε ωστε το downforce να το κρατησει στην οροφη του τουνελ? καλη διαφημηση παντως, αν και το συγκεκριμενο δεν τη χρειαζεται, πανεμορφο αυτοκινητο!

Unknown
18-07-10, 14:14
εάν δεν κάνω λάθος η τελική πρέπει να είναι 300 χιλ. /ώρα για να κρατηθεί για 1 δευτερόλεπτο στην οροφή με την κατάλληλη κλίση.

Stamatis
18-07-10, 14:21
σας ορκιζομαι!
το εδειξα στη γυναικα μου και μια φιλη της και μου ζητησαν να το γυρισω πισω να δουν τον μελαχροινο με το λαπτοπ
οταν τους ειπα αν ειδαν τι εκανε το αυτοκινητο, η απαντηση ηταν:
περασε μεσα απο ενα τουνελ, σιγα το πραγμα!

δεν προκειται παιδια να συννενοηθουμε
ποτε.

τελος.

Unknown
18-07-10, 14:36
σας ορκιζομαι!
το εδειξα στη γυναικα μου και μια φιλη της και μου ζητησαν να το γυρισω πισω να δουν τον μελαχροινο με το λαπτοπ
οταν τους ειπα αν ειδαν τι εκανε το αυτοκινητο, η απαντηση ηταν:
περασε μεσα απο ενα τουνελ, σιγα το πραγμα!

δεν προκειται παιδια να συννενοηθουμε
ποτε.

τελος.


:hystericalbs1: :hystericalbs1: :hystericalbs1: :hystericalbs1: :hystericalbs1: :hystericalbs1: :hystericalbs1:

γυναίκες....

Samaro
18-07-10, 15:50
σας ορκιζομαι!
το εδειξα στη γυναικα μου και μια φιλη της και μου ζητησαν να το γυρισω πισω να δουν τον μελαχροινο με το λαπτοπ
οταν τους ειπα αν ειδαν τι εκανε το αυτοκινητο, η απαντηση ηταν:
περασε μεσα απο ενα τουνελ, σιγα το πραγμα!

δεν προκειται παιδια να συννενοηθουμε
ποτε.

τελος.
Είμαι βέβαιος οτι συγκράτησαν και το χρώμα του αυτοκινήτου!!!:hystericalbs1:
Η δικιά μου οτι αμάξι και να τις δείξω στο χρώμα κολλάει!!!!

bimmer-corfu
18-07-10, 17:20
σας ορκιζομαι!
το εδειξα στη γυναικα μου και μια φιλη της και μου ζητησαν να το γυρισω πισω να δουν τον μελαχροινο με το λαπτοπ
οταν τους ειπα αν ειδαν τι εκανε το αυτοκινητο, η απαντηση ηταν:
περασε μεσα απο ενα τουνελ, σιγα το πραγμα!

δεν προκειται παιδια να συννενοηθουμε
ποτε.

τελος.

χαχχχαχαχ η δικιά μου ότι Ε46, Ε90, Ε91, Ε92 ή Ε93 δει μου λέει: ίδιο με το δικό σου είναι

joseph
18-07-10, 17:55
χαχχχαχαχ η δικιά μου ότι Ε46, Ε90, Ε91, Ε92 ή Ε93 δει μου λέει: ίδιο με το δικό σου είναι

Toυλαχιστον πεφτει μεσα, στην μαρκα!!!thumb
Εμενα οταν την ρωτησα για ενα 911 αν της αρεσει, μου λεει, καινουριος σκαραβαιος ειναι?!!:electrician2::electrician2:

bimmer-corfu
18-07-10, 17:59
Toυλαχιστον πεφτει μεσα, στην μαρκα!!!thumb
Εμενα οταν την ρωτησα για ενα 911 αν της αρεσει, μου λεει, καινουριος σκαραβαιος ειναι?!!:electrician2::electrician2:

:hystericalbs1:

BILL007
18-07-10, 18:21
:hystericalbs1: :hystericalbs1: :hystericalbs1: :hystericalbs1: :hystericalbs1: :hystericalbs1: :hystericalbs1: :hystericalbs1:

Nino
18-07-10, 18:25
Toυλαχιστον πεφτει μεσα, στην μαρκα!!!thumb
Εμενα οταν την ρωτησα για ενα 911 αν της αρεσει, μου λεει, καινουριος σκαραβαιος ειναι?!!:electrician2::electrician2:

στειλτο με mail στη nissan να η επομενη διαφημιση...:hystericalbs1:

gant
18-07-10, 18:52
σας ορκιζομαι!
το εδειξα στη γυναικα μου και μια φιλη της και μου ζητησαν να το γυρισω πισω να δουν τον μελαχροινο με το λαπτοπ
οταν τους ειπα αν ειδαν τι εκανε το αυτοκινητο, η απαντηση ηταν:
περασε μεσα απο ενα τουνελ, σιγα το πραγμα!

δεν προκειται παιδια να συννενοηθουμε
ποτε.

τελος.

:hystericalbs1::hystericalbs1::hystericalbs1: Α ρε Σταμάτη, παρόμοιες καταστάσεις και σε μένα!

Unknown
18-07-10, 19:37
εγώ σε λίγες ώρες θα το δείξω στην κοπέλα μου να δω τι θα πεί.

ankor
19-07-10, 07:04
στειλτο με mail στη nissan να η επομενη διαφημιση...:hystericalbs1:

ΣΩΣΤΟΣ!!!!

ankor
19-07-10, 07:06
σας ορκιζομαι!
το εδειξα στη γυναικα μου και μια φιλη της και μου ζητησαν να το γυρισω πισω να δουν τον μελαχροινο με το λαπτοπ
οταν τους ειπα αν ειδαν τι εκανε το αυτοκινητο, η απαντηση ηταν:
περασε μεσα απο ενα τουνελ, σιγα το πραγμα!

δεν προκειται παιδια να συννενοηθουμε
ποτε.

τελος.

Α ρε Σταματη δεν παιζεσαι με τιποτα:th_Laie_67-1:

NickE60
19-07-10, 09:38
Εντυπωσιακοτατο...αλλα μονταζ ρε παιδια...ελεος δε γινονται αυτα, μια σηραγγα, 2 ραμπες ενα SLS και...τουμπα! με ποσα χιλιομετρα καβαλησε ωστε το downforce να το κρατησει στην οροφη του τουνελ? καλη διαφημηση παντως, αν και το συγκεκριμενο δεν τη χρειαζεται, πανεμορφο αυτοκινητο!

100% μονταζ, όντως ωραία διαφήμιση και αυτοκίνητο thumb

Κωνσταντίνος
19-07-10, 11:09
Καλά δεν το συζητάμε αν είναι μοντάζ ή όχι

Κάποιες φορές που είμαι με την γυναίκα μου και βλέπουμε καμμιά Ferrari, Porsche, Lamborghini της λέω "πωωωω κοίτα", γυρνάει με βλέμμα αποστροφής και ρωτά "καλά, σ΄αρέσει αυτό το πράμα ;;;".
Με μια αηδία λες και βλέπει εμετό ποντικιού που πάσχει απο δυσεντερία.

Της την φύλαγα όμως. Κάποια μέρα που είδε το αγαπημένο της αυτοκίνητο, το Smart, μου λέει "αααχ πολύ θα ήθελα να έχουμε ένα Σμαρτάκι".
Την ρωτάω "γιατί, έχεις κουνέλια ; "
"Γιατί ;" με ρωτάει
"Γιατί αυτό κάνει μόνο για κουνελογ@μήστρα !!!"

Οκ, μη βαράτε οι Σμαρτ-ούχοι. Επρεπε να απαντήσω.:whistle:

liakos
19-07-10, 11:28
Πέραν της εξαιρετικής διαφήμισης ενός πολύ όμορφου αυτοκινήτου κλαίω από τα γέλια με τα διάφορα περιστατικά με τiς γυναίκες σας. Να' στε καλά μου φτιάξατε τη μέρα!! :th_Laie_67-1::hystericalbs1::hystericalbs1:. Αντίστοιχο περιστατικό συνέβει σε αντιπροσωπεία της audi με R8 V10 όπου η γυναίκα το αποκάλεσε κουζουλο.

Z4 DCT
19-07-10, 11:32
Πέραν της εξαιρετικής διαφήμισης ενός πολύ όμορφου αυτοκινήτου κλαίω από τα γέλια με τα διάφορα περιστατικά με τiς γυναίκες σας. Να' στε καλά μου φτιάξατε τη μέρα!! :th_Laie_67-1::hystericalbs1::hystericalbs1:. Αντίστοιχο περιστατικό συνέβει σε αντιπροσωπεία της audi με R8 V10 όπου η γυναίκα το αποκάλεσε κουζουλο.

Εδω ρε φιλε η γυναικα μου ειδε το απλο 92αρι μας διπλα σε Μ3 και δεν εβλεπε καμια διαφορα........απορουσε που γουρλωνα τα ματια.......:shok::shok:

liakos
19-07-10, 11:38
Εδω ρε φιλε η γυναικα μου ειδε το απλο 92αρι μας διπλα σε Μ3 και δεν εβλεπε καμια διαφορα........απορουσε που γουρλωνα τα ματια.......:shok::shok:

:th_Laie_67-1:Εδώ βέβαια υπάρχει θέμα, Γιάννη μήπως πρέπει να αρχίσει να συμβαίνει λίγο κύρηγμα από την μεριά σου για το τi είναι το μ3? :th_Laie_67-1::th_Laie_67-1:
Έτσι κάνουμε και εμείς πάντως όταν μας δείχνουν τσάντες, δεν καταλαβαίνουμε Χριστό!!:hystericalbs1:

Z4 DCT
19-07-10, 11:41
:th_Laie_67-1:Εδώ βέβαια υπάρχει θέμα, Γιάννη μήπως πρέπει να αρχίσει να συμβαίνει λίγο κύρηγμα από την μεριά σου για το τi είναι το μ3? :th_Laie_67-1::th_Laie_67-1:
Έτσι κάνουμε και εμείς πάντως όταν μας δείχνουν τσάντες, δεν καταλαβαίνουμε Χριστό!!:hystericalbs1:

Εκανα το ιδιο οταν μου ειπε οτι θελει το iphone..... την ρωτησα τι διαφορα εχει απο το motorola 3ετιας που εχει..........:hystericalbs1: :hystericalbs1: :hystericalbs1: :th_Laie_67-1:

Unknown
19-07-10, 14:09
Παιδιά έχουμε γυναίκα φενόμενο.Δεν πρόσεξε ούτε αυτόν με το λάπτοπ ούτε το χρώμα,αλλά την κίνηση του αυτοκινητου και αυτό που έκανε.

Nino
19-07-10, 14:28
Εδω ρε φιλε η γυναικα μου ειδε το απλο 92αρι μας διπλα σε Μ3 και δεν εβλεπε καμια διαφορα........απορουσε που γουρλωνα τα ματια.......:shok::shok:

μηπως γιατι το δικο σου 92αρι ειναι το ιδιο ομορφο σαν το Μ3thumb

bimmer-corfu
19-07-10, 14:46
Εδω ρε φιλε η γυναικα μου ειδε το απλο 92αρι μας διπλα σε Μ3 και δεν εβλεπε καμια διαφορα........απορουσε που γουρλωνα τα ματια.......:shok::shok:

ρε Γιάννη πλάκα κάνεις? δεν διάβασες τι γράφω? το 92άρι μου το βλέπει ίδιο στο δρόμο με Ε46 sedan η δικιά μου και εσύ λες για Ε92 με Ε92 Μ3?:hystericalbs1:

joseph
19-07-10, 17:01
Εμενα παντως η γυναικα μου, σαν πιο ομορφο αμαξι βλεπει το ΚΙΑ πικαντο που εχει!
Βεβαια τωρα τελευταια της αρεσει και το 500αρακι οπου το βλεπουμε!
Τι να πω!!! Καλα της λεω αφου εχεις καλο γουστο, εδω διαλεξες εμενα!!χεχε δεν μπορεις να ξεχωρισεις τα ομορφα αμαξια!!!!

Αν και το καλο το ειχε πει η πεθερα μου, οι οποια ουτε οδηγα ουτε εχει σχεση με αυτοκινητα, Οταν πρωτοπηραμε το πικαντο και το ειδε απο κοντα, λεει το θεικο.. καλα τι μαρκα ειναι? ΚΙΛ ?!!!! χαχα.
Επεσα κατω απο τα γελια!!!

Υ.Γ Αν προσεξετε η ΚΙΑ στο λογοτυπο στο σημα, το Α ειναι σαν Λ

Unknown
19-07-10, 17:04
χαχαχαχαχαχαχαχαχα δίκιο έχεις.

nikos ///M
19-07-10, 18:05
μαλλον θελουν καποια φροντιστιρια οι γυναικες σας!
η δικια μου μετα απο αυτα που εχει δει και ακουσει
εχει αρκετει εμπειρια!χιχιχιχι!
τωρα για τι διαφιμηση αφου δεν ειναι bmw γιατι ασχολιομαστε?:whistle::whistle:

S8N
19-07-10, 19:31
Δε βλέπω για ποιο λόγο να είναι fake πάντως! Εδώ τα κατάφερε (σχεδόν) ο Clarkson με ενα Twingo:


https://www.youtube.com/watch?v=1V3xdsVkVOU

Off topic:

Αν κάποιος θέλει να δει όλο το test του Twingo ορίστε:

Part1:


https://www.youtube.com/watch?v=tGiWJbv6W4g

Part 2:


https://www.youtube.com/watch?v=7vPRQZSIr7U&feature=related

Κωνσταντίνος
19-07-10, 20:08
Δε βλέπω για ποιο λόγο να είναι fake πάντως! Εδώ τα κατάφερε (σχεδόν) ο Clarkson με ενα Twingo:


~177,000 ¤ vs 9,845 ¤ :original:

NickE60
19-07-10, 20:42
Δε βλέπω για ποιο λόγο να είναι fake πάντως! Εδώ τα κατάφερε (σχεδόν) ο Clarkson με ενα Twingo:

https://img830.imageshack.us/img830/842/mbtunel.jpg

Είναι fake Άρη for sure.... γιατί ακόμα κι αν αφήσουμε εκτός τους νόμους της φυσικής (κεντρομόλος, γωνιακή ταχύτητα, δράση-αντίδραση, "upforce" και βαρύτητα κλπ, κλπ) ....κάποιοι απ' τους οποίους με την εξέλιξη της τεχνολογίας κάποια στιγμή σίγουρα θα επαναπροσδιοριστούν... :whistle:

1. Δεν μπορεί να αφήνουν κόσμο από κάτω σ' ένα τέτοιο εγχείρημα
2. Δεν μπορεί να λειτουργούν τα φώτα και πριν και μετά από κάποιο σημείο που έχουν "αφαιρέσει" (με ψηφιακή επεξεργασία) τις σχάρες με τις γραμμές ρευματοδότησης των προβολέων.. :thumbsup:

Z4 DCT
19-07-10, 20:45
https://www.bmwfans.gr/forum/

Είναι fake Άρη for sure.... γιατί ακόμα κι αν αφήσουμε εκτός τους νόμους της φυσικής (κεντρομόλος, γωνιακή ταχύτητα, δράση-αντίδραση, "upforce" και βαρύτητα κλπ, κλπ) ....κάποιοι απ' τους οποίους με την εξέλιξη της τεχνολογίας κάποια στιγμή σίγουρα θα επαναπροσδιοριστούν... :whistle:

1. Δεν μπορεί να αφήνουν κόσμο από κάτω σ' ένα τέτοιο εγχείρημα
2. Δεν μπορεί να λειτουργούν τα φώτα και πριν και μετά από κάποιο σημείο που έχουν "αφαιρέσει" (με ψηφιακή επεξεργασία) τις σχάρες με τις γραμμές ρευματοδότησης των προβολέων.. :thumbsup:

Τι κα-γκε-μπε εισαι ρε??????thumbthumbthumbthumb

Unknown
20-07-10, 09:06
μάλλον αλλά το κρύβει ...

S8N
20-07-10, 10:20
Τι κα-γκε-μπε εισαι ρε??????thumbthumbthumbthumb

Μη το συζητάς! :shok: :original:

PANOS-E60
20-07-10, 19:00
Εμπρός στο δρόμο που χάραξε ο Πούτιν και οι δύό σας !