PDA

Επιστροφή στο Forum : EVO magazine Love BMWs!!!



aristent
17-07-10, 13:53
Εχω καταληξει εδω και χρονια να αγοραζω μονο ενα περιοδικο αυτοκινητου το EVO!!!
https://www.evomagazine.gr/
Στο τευχος Ιουλιου διαπιστωσα οτι εχει 4 αυτοκινητα BMW για δοκιμη
1.335i vs 335xi
2.X6 υβριδικο
3.320i Convertible vs MB E200 Cabriolet

Το πρωτο εχει ενδιαφερον και για το Στρατο....οπου στο τελος κερδιζει ο Στρατος!!!!:thumbsup:

Αλλα και το εξωφυλλο αγαπητε Στρατο εχει Ferrari 458 Italia vs SLS AMG με ελληνικα νουμερα!!!σαν να αχνοφαινεται ο Στρατος να οδηγει τη Ferrari....λες να ....μπα....αλλα μοιαζει....:whistle:

stratos
17-07-10, 13:56
Αχαχαχα ωραία. Εγινα φίρμα αχαχαχαχαχα.

Μετά απο καιρό θα αγοράσω το Evo αν αι υπολόγιζα να αγοράσω το επόμενο όπου θα έχει μέσα ένα πολύ γνωστό αυτοκίνητο απο το forum μας.

aristent
17-07-10, 17:21
Αχαχαχα ωραία. Εγινα φίρμα αχαχαχαχαχα.

Μετά απο καιρό θα αγοράσω το Evo αν αι υπολόγιζα να αγοράσω το επόμενο όπου θα έχει μέσα ένα πολύ γνωστό αυτοκίνητο απο το forum μας.

:shok:ΠΕΣ ΤΩΡΑ!!!!
αν και εχω υποψιες....:whistle:

VanVIC
17-07-10, 17:23
Για ένα κομπρεσεράτο λESS Στράτο ;

stratos
17-07-10, 17:26
:shok:ΠΕΣ ΤΩΡΑ!!!!
αν και εχω υποψιες....:whistle:


Για ένα κομπρεσεράτο λESS Στράτο ;

Ακριβώς, με μεγάλα αυτοκόλλητα στο πλάι. Οπότε τον επόμενο μήνα ξέρουμε τι θα δούμε :)

VanVIC
17-07-10, 17:30
Αξίζει παρουσίασης τέτοιο project.

aristent
17-07-10, 17:36
Eτσι κι αλλιως αγοραζω EVO αλλα τον Αυγουστο δε το χανω με ΤΙΠΟΤΑ!!!
Διακοπες και διαβασμα EVO thumb

(κατι φωτο εχω ανεβασει απο το συγκεκριμενο "πυραυλο"...:whistle:)

bimmer-corfu
17-07-10, 17:43
αυτό το 320i Convertible vs MB E200 Cabriolet είναι τεστ της πλάκας. Συγκρίνει 3άρα με Ε class που είναι αντίστοιχη της 5άρας, δεν τα μπορώ αυτά...

Επίσης η 335i είναι M pack ενώ η 335xi απλή και φυσικά το απλό δεν έχει το στήσιμο του m pack

PANOS-E60
17-07-10, 18:41
αυτό το 320i Convertible vs MB E200 Cabriolet είναι τεστ της πλάκας. Συγκρίνει 3άρα με Ε class που είναι αντίστοιχη της 5άρας, δεν τα μπορώ αυτά...

Επίσης η 335i είναι M pack ενώ η 335xi απλή και φυσικά το απλό δεν έχει το στήσιμο του m pack

Σωστός thumb

Monsta
17-07-10, 19:14
EVO Αγγλικό Άρη. Δοκίμασε και θα δεις...

aristent
17-07-10, 20:13
EVO Αγγλικό Άρη. Δοκίμασε και θα δεις...

Ξερω αλλα με κουραζουν τα αγγλικα Κωστα... εχω μορφωση αγγλικων απο το λυκειο,ουτε φροντιστηριο ουτε τιποτα:thumbsdown: και θελω να διαβαζω και να καταλαβαινω τι λεει ,ειναι το μοναδικο διαβασμα που κανω ευχαριστα:thumbsup:

aristent
07-09-10, 20:34
Eιναι απιστευτο το ποσο αγαπανε τα BMW στο συγκεκριμενο περιοδικο!!!

Οπως εχω δηλωσει και αρχικα, εχω πολλα χρονια που αγοραζω μονο το ελληνικο EVO ,ακομη και πολυ πριν γινω κατοχος της πρωτης μου BMW,αλλα τωρα προσεχω οτι εχει πολλες φορες πολλα μοντελα της εταιρειας που τοσο αγαπαμε ολοι μας!
Στο τευχος σεπτεμβριου λοιπον τα εχει δωσει ολα με εξωφυλλο 4 γεννιες Μ3!!!στη σκια της καινουργιας Ε92 Μ3 GTS!!!

Στη συνεχεια θα δειτε:new F10 523i,Z4 35is 340ps,135i και αλλες....

Τι να πω..... μαλλον βρηκα το ελληνικο BMWmagazine!!!!:thumbsup:

Monsta
07-09-10, 20:42
Eιναι απιστευτο το ποσο αγαπανε τα BMW στο συγκεκριμενο περιοδικο!!!

Οπως εχω δηλωσει και αρχικα, εχω πολλα χρονια που αγοραζω μονο το ελληνικο EVO ,ακομη και πολυ πριν γινω κατοχος της πρωτης μου BMW,αλλα τωρα προσεχω οτι εχει πολλες φορες πολλα μοντελα της εταιρειας που τοσο αγαπαμε ολοι μας!
Στο τευχος σεπτεμβριου λοιπον τα εχει δωσει ολα με εξωφυλλο 4 γεννιες Μ3!!!στη σκια της καινουργιας Ε92 Μ3 GTS!!!

Στη συνεχεια θα δειτε:new F10 523i,Z4 35is 340ps,135i και αλλες....

Τι να πω..... μαλλον βρηκα το ελληνικο BMWmagazine!!!!:thumbsup:


Τις αγαπάνε Άρη τις αγαπάνε.

Ο Παπατριανταφύλλου είχε πριν κάποια χρόνια ένα Ε46 Μ3 άρα καταλαβαίνεις.....
:original:

soc12r
07-09-10, 21:09
Kαι που να διτε το EVO του σεπτεβριου τ εχει κυκλοφορει....Party M3!!!!!
https://www.evo.co.uk/news/evonews/255922/latest_issue_of_evo_magazine.html

Monsta
07-09-10, 21:32
Ξέχασα....και ο Θωμάς ο Παπαπάσχος είχε ένα Ε34 Μ5 3.8 πράσινο κυπαρρυσί.

aristent
07-09-10, 22:12
Τις αγαπάνε Άρη τις αγαπάνε.

Ο Παπατριανταφύλλου είχε πριν κάποια χρόνια ένα Ε46 Μ3 άρα καταλαβαίνεις.....
:original:

Ετσι ακριβως....LOVE FOR EVER!!!!:thumbsup:

Eτσι εξηγουνται ολα..... ειχε μια Μ3 που ηταν απο την πιο καλοπουλημενη/καλοστημενη/κλπ.κλπ. σειρα Μ3!!!τι να μην κολλησει ο ανθρωπος!!!


Kαι που να διτε το EVO του σεπτεβριου τ εχει κυκλοφορει....Party M3!!!!!
https://www.evo.co.uk/news/evonews/255922/latest_issue_of_evo_magazine.html

Ακριβως αυτο το εξωφυλλο εχουν και στην ελληνικη εκδοση!!!:thumbsup:


Ξέχασα....και ο Θωμάς ο Παπαπάσχος είχε ένα Ε34 Μ5 3.8 πράσινο κυπαρρυσί.

ΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜ...........π ντου και παντα!!!!

aristent
02-01-11, 11:45
Eιναι απιστευτο το ποσο αγαπανε τα BMW στο συγκεκριμενο περιοδικο!!!

Οπως εχω δηλωσει και αρχικα, εχω πολλα χρονια που αγοραζω μονο το ελληνικο EVO ,ακομη και πολυ πριν γινω κατοχος της πρωτης μου BMW,αλλα τωρα προσεχω οτι εχει πολλες φορες πολλα μοντελα της εταιρειας που τοσο αγαπαμε ολοι μας!
Στο τευχος σεπτεμβριου λοιπον τα εχει δωσει ολα με εξωφυλλο 4 γεννιες Μ3!!!στη σκια της καινουργιας Ε92 Μ3 GTS!!!

Στη συνεχεια θα δειτε:new F10 523i,Z4 35is 340ps,135i και αλλες....

Τι να πω..... μαλλον βρηκα το ελληνικο BMWmagazine!!!!:thumbsup:

:whistle:Μαλλον ο Παπατριανταφυλλου μπαινει στο φορουμ μας.....δεν εξηγειτε αλλιως....του "βαφτισα" το περιοδικο " ελληνικο BMWmagazine":whistle: ....και επειδη του παραπονεθηκαν οι αουντακιδες για μονοπλευρη ενημερωση εκανε αφιερωμα Audi Issue για να ερθει στα ισια το πραμα!!!!!:th_Laie_67-1:......OK. πλακα κανω!!!! ...Bmwmagazine δεν ειναι :whistle:αλλα παρ,ολο το εξωφυλλο....
https://www.evomagazine.gr/assets/issues/cover/46/thumb/evo_97_exofilo.jpg

.....δεν αντεξε και εχει και μια ΒMW 535i tοuring!!!!
https://www.evomagazine.gr/assets/galleries/i/546/zoom/535.jpg

...και απ'οτι βλεπω με Αθηναϊκες πινακιδες!!!!

SuperSonic
02-01-11, 11:52
Tην τσεπη μας αγαπανε..

Λογικο ειναι να βαζουν Bmw μιας και μιλαμε για το ποιο εμπορικο αυτοκινητο με φανατικους που δεν ενδιαφερονται μονο για τα καινουργια μοντελα αλλα και για παλαιοτερα.

Αμα δεν βαλουν Bmw απλα δεν πουλανε!

Υ.Γ τα εχω σχεδον ολα τα τευχη και οσα εχουν σχεση με Bmw-Porsche kαιεχω τρεξει αρκετες φορες στην Τατοιου για να τα παρω να τα εχω διπλα μηπως μου τσαλακωθει καποιο..

aristent
02-01-11, 11:55
Tην τσεπη μας αγαπανε..

Λογικο ειναι να βαζουν Bmw μιας και μιλαμε για το ποιο εμπορικο αυτοκινητο με φανατικους που δεν ενδιαφερονται μονο για τα καινουργια μοντελα αλλα και για παλαιοτερα.

Αμα δεν βαλουν Bmw απλα δεν πουλανε!

Υ.Γ τα εχω σχεδον ολα τα τευχη και οσα εχουν σχεση με Bmw-Porsche kαιεχω τρεξει αρκετες φορες στην Τατοιου για να τα παρω να τα εχω διπλα μηπως μου τσαλακωθει καποιο..

....α καλα, εισαι πιο αρρωστος απο εμενα!:thumbsup:

SuperSonic
02-01-11, 15:02
Εχω κανει και χειροτερα..Αστο σου λεω εχω χαλασει πολλα λεφτα για τετοια θεματα!