PDA

Επιστροφή στο Forum : ΠΙΣΤΑ ΣΕΡΡΩΝ



konstantinaM3
09-07-10, 07:52
ερωτηση θελω να κανω! υπαρχει περιπτωση να κανονισουμε να παμε κανα 2ημερο στην πιστα σερρες να βαλουμε τα αμαξακια μας μεσα να τα χαρουμε λιγο?η δεν παιζει απο οικονομικης αποψης ? ? σε ενα σχετικα καλο ξενοδοχειο το 2κλινο κανει 60ευρ την ημερα μαζι με πρωινο μπορω να σας φερω τιμες εαν σας ενδιαφερει που πηγαινω εγω κ μενω εκει οταν παω στην πιστα.....για πειτε αποψεις.......

Thomelef
09-07-10, 08:59
ΜΕΣΑ...
ΚΑΤΙ ΚΥΡΙΟΙ ΑΣ ΑΦΗΣΟΥΝ ΤΟ ΤΥΜΠΑΚΙ ΚΑΙ ΤΑ ΜΕΓΑΡΑ ΝΑ ΤΟΥΣ ΔΟΥΜΕ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ.
υγ. δε ζητώ συγνώμη για τα κεφαλαία!!!

nikos1400
09-07-10, 09:27
Θα κρατατε ψηφιακες, βιντεοκαμερες και βεντουζες για τοποθετηση.

Για οσους δεν ερθουν...
thumb

GEORGE316
09-07-10, 09:44
εγω ειμαι θεσσαλονικη.αν κανονιστει(που μαλλον μεσα σε σ-κ θα πεσει η φαση,μπορω να ερθω σερρες.αν και δε γνωριζω πως να παω στη πιστα(εκει θα κολληουμε?)αν κανονιστει,εγω μπορω να ερθω.δεν ειναι σιγουρο ομως οτι θα το βαλω μεσα..

konstantinaM3
09-07-10, 16:16
αντε να κανονισουμε να μας λυθουν λιγο τα χερια.....ομως ναπαμε για χρονους οχι για ντριφτ γιατι δεν ξερω τι παιζει για ντριφτ ειναι ειδικη μερα δεν σαφηνουν νομιζω οποτε θες...ελα εγω μπηκα μια φορα με το 528 ηταν φανταστηκα!κ κρητης εχω μπει!ελα να διοργανοσουμε κατι τετοιο θα ειναι τελεια!!!!!!!!!!!!!για βαλτε μπρος!

konstantinaM3
09-07-10, 16:17
εγω ειμαι θεσσαλονικη.αν κανονιστει(που μαλλον μεσα σε σ-κ θα πεσει η φαση,μπορω να ερθω σερρες.αν και δε γνωριζω πως να παω στη πιστα(εκει θα κολληουμε?)αν κανονιστει,εγω μπορω να ερθω.δεν ειναι σιγουρο ομως οτι θα το βαλω μεσα..

η πιστα ειναι στον περιφεριακο των σερρων οπως μπενεις στην περιοχη λευκωνα στριβεις στον περιφεριακο σερρων κ εκει που λεει για τελωνειο εκει ειναι εχει ταμπελες που λεει αυτοκινητοδρομιο !

konstantinaM3
09-07-10, 16:19
απλα πρεπει να κανονιστει μηνες πριν περνουμε τηλ την πιστα κ την κλεινουμε!μπορουμε να νοικιασουμε κ pit box αμα μαζευτουμε αρκετοι δεν θα μας φανουν τα λεφτα της πιστας κ των pit box! ελα να βλεπω συμμετοχες..............

manos///3
09-07-10, 16:27
ΜΕΣΑ...
ΚΑΤΙ ΚΥΡΙΟΙ ΑΣ ΑΦΗΣΟΥΝ ΤΟ ΤΥΜΠΑΚΙ ΚΑΙ ΤΑ ΜΕΓΑΡΑ ΝΑ ΤΟΥΣ ΔΟΥΜΕ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ.
υγ. δε ζητώ συγνώμη για τα κεφαλαία!!!

ΔΕ ΤΟ ΚΟΥΝΩ ΑΠΟ ΠΑΕ...!

Νομιζω ξερεις το λογο! Εεεεεεεε???

manos///3
09-07-10, 16:31
Κωνσταντινα για να κλεισεις ημερα αποκλειστικα για γκρουπ ειναι ιδιαιτερα ακριβο οταν μιλαμε για λιγες συμμετοχες.

Το καλυτερο ειναι να πας εκει ως ελευθερη προπονηση καθημερινες ή ΣΚ (εφοσον ειναι ελευθερα απο εκδηλωσεις-αγωνες) Το κοστος ειναι 80 ευρω για ολη μερα.

Πραγματικα αξιζει!
Μπορω να ανεβω , εξαρταται απο τις ημερομηνιες που θα κανονίσετε.

konstantinaM3
09-07-10, 17:26
οπως κ να εχει να ανεβουμε!αρκει οπως ειπες να μην εχει τρακ ντει για μιχανες η κατι αλλο.....

skandalis447
09-07-10, 20:52
Πιστα ακουω...Σερρες ακουω...λειπει ο Μαρτης απο την Σαρακοστη?

merlin
09-07-10, 21:06
Φύγαμε...

chief
10-07-10, 00:20
Θωμας, Σκανδαλης, Μερλιν, Μανος,Κωνσταντινα, ολα τα καλα παιδια δηλαδη.

Μεσα και εγω.

konstantinaM3
10-07-10, 02:57
αλλος????????

chief
10-07-10, 11:43
Βαλε και τον Παλαντιν. Κατι τετοια δεν τα χανει.
Ασε που μπορει και να κατεβει με καμια εγγλεζικη κατασκευη...

Stathis
10-07-10, 11:53
σεφ τι εγινε ρε? τι μαγειρευεις παλι?
να πεις και στον κολλητο σου τον 850 να φερει το αεριοθουμενο στην πιστα...

stratos
10-07-10, 15:47
Αν γίνει πριν τις 15 Αυγούστου είμαι μέσα. Γιατί μετά φεύγω για φαντάρος.

chief
10-07-10, 18:37
σεφ τι εγινε ρε? τι μαγειρευεις παλι?
να πεις και στον κολλητο σου τον 850 να φερει το αεριοθουμενο στην πιστα...

Ολο και κατι μαγειρευω Σταθη. Θα ξερω μεχρι την επομενη εβδομαδα αν το πιατο ηταν καλό και αμα πανε ολα καλά θα σου κατεβω με ημι-πισταδικο αμαξι. Ειμαι τοοοοοοσο κοντα.;)
Τωρα οσον αφορα τον Γιωργο, θα κανουμε μια συζητηση με τους υπευθυνους της πιστας σχετικα με τα ποσοστα που θα παρουν απο τις φωτογραφιες που θα τραβηξει ο κοσμος στο 850 και σε συζητάμε με 3-4 περιοδικά για τα πνευματικα δικαιωματα των αθρων που θα γραφτουν για το 850 στην πιστα.
Θα δουμε και θα πραξουμε αναλόγως...

konstantinaM3
11-07-10, 00:47
Ολο και κατι μαγειρευω Σταθη. Θα ξερω μεχρι την επομενη εβδομαδα αν το πιατο ηταν καλό και αμα πανε ολα καλά θα σου κατεβω με ημι-πισταδικο αμαξι. Ειμαι τοοοοοοσο κοντα.;)
Τωρα οσον αφορα τον Γιωργο, θα κανουμε μια συζητηση με τους υπευθυνους της πιστας σχετικα με τα ποσοστα που θα παρουν απο τις φωτογραφιες που θα τραβηξει ο κοσμος στο 850 και σε συζητάμε με 3-4 περιοδικά για τα πνευματικα δικαιωματα των αθρων που θα γραφτουν για το 850 στην πιστα.
Θα δουμε και θα πραξουμε αναλόγως...

οπιος εχει άκρες ας ρωτήσει για την πίστα ... Αλλιώς πείτε μου να το κοταξω εγώ ξέρω τον ολυμπιο που νομίζω είναι υπεύθυνος για την πίστα....στρατό νομίζω είναι πολύ νωρίς για να πάμε πριν της 15 αυγούστου να το κανονισουμε οταν πάρεις καμία άδεια....κ πρέπει να πάρουμε κ μια 4αδα μαζί λάστιχα μονταδορο μπορούμε να φέρουμε;;υπάρχει κ ο αλαμανος εκεί που αλλάζει λαστιχα αλλά το μαγαζί του είναι εκτός πίστας..επίσης τα pit box χωράνε ένα αμάξι κ κάνει 240ευρ για 2μερες...

stratos
11-07-10, 01:41
Κωνσταντίνα επειδή φαντάζομαι λές για open track day και όχι για αποκλειστικά δικό μας (που κοστίζει 2000 euro https://www.serrescircuit.gr/index.asp?code=360 και 4000 για Σεπτέβρη) τότε δεν μπορεί να εξαρτηθεί απο μένα αλλά καθαρά απο την πίστα. Οπότε βλέπουμε ημερομηνίες και αν μπορώ να πάρω άδεια έρχομαι.

nfot
11-07-10, 23:06
Ο Ολυμπιος πλεον ειναι υπευθυνος μονο για το κυλικειο. Υπαρχουν δημοτικοι υπαλληλοι για την εξυπηρετηση πελατων. Οι υποδομες εχουν βελτιωθει αρκετα, αλλα πλεον χρειαζεται φρεσκαρισμα - αντικατασταση και ο ασφαλτοταπητας.
Θα ειμαι εκει για ενα διημερο, μαλλον μεσα στην εβδομαδα 8-15 Αυγουστου. Δεν εχουμε ξεκαθαρισει ημερομηνιες ακομη. Θα ανεβω με τρεϊλερ και τη μοτο, αλλα θα χωσω και το 135 μεσα για κανα 2-3 βολτες φυσικα.
Αν κλεισουμε την πιστα για διημερο καθημερινες, οι τιμες ειναι λογικες, αλλα συνηθως δυσκολες οι συμμετοχες. Τα ΣΚ ειναι δυσκολα και ακριβα.

konstantinaM3
12-07-10, 07:35
οποτε να παμε οταν ειναι ανοιχτη η πιστα για ολους να ρωτησουμε πιο πσκ ειναι για να δουμε εαν μας βολευει κ να το διοργανωσουμε!τελικα μονταδορο εχουμε??????χεεχχεεχ κανενας με κανενα φορτηγακι να τον χωσουμε μεσα......

konstantinaM3
12-07-10, 07:38
Ο Ολυμπιος πλεον ειναι υπευθυνος μονο για το κυλικειο. Υπαρχουν δημοτικοι υπαλληλοι για την εξυπηρετηση πελατων. Οι υποδομες εχουν βελτιωθει αρκετα, αλλα πλεον χρειαζεται φρεσκαρισμα - αντικατασταση και ο ασφαλτοταπητας.
Θα ειμαι εκει για ενα διημερο, μαλλον μεσα στην εβδομαδα 8-15 Αυγουστου. Δεν εχουμε ξεκαθαρισει ημερομηνιες ακομη. Θα ανεβω με τρεϊλερ και τη μοτο, αλλα θα χωσω και το 135 μεσα για κανα 2-3 βολτες φυσικα.
Αν κλεισουμε την πιστα για διημερο καθημερινες, οι τιμες ειναι λογικες, αλλα συνηθως δυσκολες οι συμμετοχες. Τα ΣΚ ειναι δυσκολα και ακριβα.

μπενεις με μοτο μεσα? ημασταν κ εμεις μετον δαλλα πριν 2 σκ που ειχε διοργανωσει...πια μοτο εχεις?εμενα εχει ο αντρας μου το gsxr 1000 k7 κ πηγαινουμε με τρειλερ 3 φορες το χρονο περιπου...2 σιγουρα ! κ κανουνε κ αγωνες μεταξυ τους ειναι ωραια με το biknet που πηγαινουμε!κ εγω οταν εβρεχε πολυ κ δεν εμπεναν τα μιχανακια μεσα πηρα το 528 κ μπηκα εχω μπει κ κρητης στην κ8 κ κ11-κ12 εκει ειναι ωραια γιατι τα βλεπεις ολα LIVE :) :)

nfot
12-07-10, 10:53
Συνηθως ανεβαινω παρεα με φιλους και οχι ΣΚ ή με ενα μοτοφορουμ που ειμαι μελος. Απο περυσι ανεβαινω με Daytona 675 ειτε με τρεϊλερ ειτε καβαλα. 600 χλμ ειναι απο Βολο (πηγαινε - ελα), οποτε το εχω κανει και αυθημερον !!!
Εχω μπει με ολα μου τα οχηματα τα τελευταια 10 χρονια. Leon 1.8T, FZ6, 135, Daytona. Μονο εκει απολαμβανω οδηγηση και τολμαω (οσο τολμαω τες πα). Ο δρομος με φοβιζει πλεον.

konstantinaM3
12-07-10, 12:19
Συνηθως ανεβαινω παρεα με φιλους και οχι ΣΚ ή με ενα μοτοφορουμ που ειμαι μελος. Απο περυσι ανεβαινω με Daytona 675 ειτε με τρεϊλερ ειτε καβαλα. 600 χλμ ειναι απο Βολο (πηγαινε - ελα), οποτε το εχω κανει και αυθημερον !!!
Εχω μπει με ολα μου τα οχηματα τα τελευταια 10 χρονια. Leon 1.8T, FZ6, 135, Daytona. Μονο εκει απολαμβανω οδηγηση και τολμαω (οσο τολμαω τες πα). Ο δρομος με φοβιζει πλεον.

ελα ρε πως δεν ερχεσαι στο biknet να ειμαστε παρεα ερχομαστε γυρω στα 20 μιχανακια απο αθηνα με τρειλερ!!!οταν το διοργανωνει ο δαλλας!τωρα ειμαστε γιανα ερθουμε τον οκτωβρη!

nfot
12-07-10, 16:40
Τον Δαλλα τον ειχα δασκαλο στο CSS, σε καποιο Level, οταν ηταν στο 0-300.

konstantinaM3
12-07-10, 17:03
ειναι καλος ο δαλλας κ σαν ανθρωπος κ σαν αναβατης!αντε τωρα να παμε κ εμεις με τα τουτουνια μας!!!!!!!

chief
12-07-10, 17:13
αντε τωρα να παμε κ εμεις με τα τουτουνια μας!!!!!!!

Μα τωρα ειναι δυνατον να κανει 2ημερο στην πιστα με τοση οργανωση το RX-8 club και να μην μπορουμε εμεις να βρουμε μια ημερομηνια που να κανουμε μαζική και δυναμική εμφανιση??
Ακους εκει RX-8 club......Ρε παιδια μιλαμε για αμαξια που ειναι ειδος προς εξαφανιση. Μπραβο τους ομως γιατι τον περασμενο Φερβουαριο εδωσαν δυναμικο παρον με σουπερ οργανοση και ας ακουγονταν οι φωνες τους σε ολες τις Σερρες οταν ειχαν τσακωμους.
Τεσπα,
Αμα δεν κανονισουμε να παρουμε καμια τριανταρια αμαξια ειμαστε για κλοτσιες...
Ή μαλλον μονο για μασα...

konstantinaM3
12-07-10, 17:22
ωραια τοτε παμε δυναμικα!να βλεπω συμμετοχες!!!!!!δεν θα μας την λεει το rx-8 club!!!!!!

manos///3
12-07-10, 18:21
Eγω να περιγραψω πως το φανταζομαι...
Αποφασιζουμε απο κοινου (poll) μια ημερομηνια για το 2011 και κλεινουμε τη πιστα απο τωρα. Βολευει ο Οκτωβριος μιας και ειναι μικροτερο το κοστος ενοικιασης και σαν περιοδος οι καιρικες συνθηκες ειναι ιδανικες. Κλεινουμε και ασθενοφορο για μεγιστη ασφαλεια.

Επιπλεον υπαρχει αρκετος χρονος μεχρι να αποφασισουν ολοι αν θα μπορεσουν να παρευρεθούν στην εκδηλωση και να κανονίσουν τις δουλειες τους.

Αυτοι που δηλώνουν επιθυμία να συμμετάσχουν πληρωνουν ενα ποσο .Η προκαταβολη εχει τη σημασία οτι ''δεν ακυρώνω ευκολα τη συμμετοχη'' . Το τελικο ποσο θα προσαρμοστεί συμφωνα με τον αριθμο συμμετοχων.

Αν γινει ετσι οργανωμενα πιστευω οι συμμετοχες θα ειναι πολλες.

Επισης η εκδρομη-track day μπορει να περιλαμβανει και αλλου ειδους εκδηλωσεις στη πιστα και οχι μονο....!

stratos
12-07-10, 18:43
¨.....

Επισης η εκδρομη-track day μπορει να περιλαμβανει και αλλου ειδους εκδηλωσεις στη πιστα και οχι μονο....!

Είναι αυτό που νομίζω? Ζήτω στους ελεύθερους ρεεεεεεεεεεε

Thomelef
12-07-10, 18:43
Eγω να περιγραψω πως το φανταζομαι...
Αποφασιζουμε απο κοινου (poll) μια ημερομηνια για το 2011 και κλεινουμε τη πιστα απο τωρα. Βολευει ο Οκτωβριος μιας και ειναι μικροτερο το κοστος ενοικιασης και σαν περιοδος οι καιρικες συνθηκες ειναι ιδανικες. Κλεινουμε και ασθενοφορο για μεγιστη ασφαλεια.

Επιπλεον υπαρχει αρκετος χρονος μεχρι να αποφασισουν ολοι αν θα μπορεσουν να παρευρεθούν στην εκδηλωση και να κανονίσουν τις δουλειες τους.

Αυτοι που δηλώνουν επιθυμία να συμμετάσχουν πληρωνουν ενα ποσο .Η προκαταβολη εχει τη σημασία οτι ''δεν ακυρώνω ευκολα τη συμμετοχη'' . Το τελικο ποσο θα προσαρμοστεί συμφωνα με τον αριθμο συμμετοχων.

Αν γινει ετσι οργανωμενα πιστευω οι συμμετοχες θα ειναι πολλες.

Επισης η εκδρομη-track day μπορει να περιλαμβανει και αλλου ειδους εκδηλωσεις στη πιστα και οχι μονο....!

συμφωνώ απόλυτα με τον μανωλάκο.
τουλάχιστο να μπορέσουμε να έχουμε και μια καλή ετοιμασία και σα φόρουμ,
αλλά και σα μονάδες με τα αυτοκίνητα μας.
να μπορέσουμε και εμείς βρε αδερφέ μέχρι τότε να έχουμε περασμένα και τα
σουπερσπρίντ μας και τα λαστιχάκια μας και τα καινούρια φρένα.

stratos
12-07-10, 18:44
Και πέρα απο την πλάκα. Μάνο εγώ συμφωνώ μαζί σου, αν δεν με περιορίσει το χακί η συμμετοχή μου είναι σίγουρη.

Thomelef
12-07-10, 18:47
Και πέρα απο την πλάκα. Μάνο εγώ συμφωνώ μαζί σου, αν δεν με περιορίσει το χακί η συμμετοχή μου είναι σίγουρη.


θα πάρεις άδεια ρε!!!
άσε τον διοικητή να σε περάσει με τον κουβά του για να σε συμπαθήσει.
:th_Laie_67-1::th_Laie_67-1:

stratos
12-07-10, 18:54
Θα αφήσω συμπλέκτη και θα τον τρέξω στο ρελαντί. Αντε μετά να του πώ για άδεια λόγω σοβαρών αγωνιστικών υποχρεώσεων.

Πάντως η ιδέα για Οκτώβρη για παράδειγμα είναι εξαιρετική μιας και οι δροσιές θα είναι οτι πρέπει, και ο Σώτος θα είναι απόλαυση, και η πίστα θα είναι ιδανική χωρίς να καταστρέφουμε φρένα και λάστιχα (εκτός απο την Κωνσταντίνα).

Θωμάκοοοοοοο, αντε να τα πούμε και απο κοντά

Thomelef
12-07-10, 18:57
Θα αφήσω συμπλέκτη και θα τον τρέξω στο ρελαντί. Αντε μετά να του πώ για άδεια λόγω σοβαρών αγωνιστικών υποχρεώσεων.

Πάντως η ιδέα για Οκτώβρη για παράδειγμα είναι εξαιρετική μιας και οι δροσιές θα είναι οτι πρέπει, και ο Σώτος θα είναι απόλαυση, και η πίστα θα είναι ιδανική χωρίς να καταστρέφουμε φρένα και λάστιχα (εκτός απο την Κωνσταντίνα).

Θωμάκοοοοοοο, αντε να τα πούμε και απο κοντά

άντε να χαρώ το φιλαράκι μου...

konstantinaM3
12-07-10, 19:37
χμμ...δεν με περνει να κανω μαλακιες μας βαζουν χοντρο χερι εκει!!!!αμα λερωνουμε την πιστα με χωματα αμα εχουμε εξοδο....οποτε χαλαρα χαλαρα......................... να μαθουμε τις γραμμες πρωτα καλα.....κ να κανουμε λιγοτερο χρονο απο 1,40 κατι.........

Thomelef
12-07-10, 20:12
το 1.42 με βρεγμένο και χωρίς λάστιχο είναι κάτι που θα θυμάμαι πολύυυυυυυ καιρό.
το ότι είχα συνοδηγό δεν το αναφέρω καν γιατί με τον συμπέθερο στο διπλανό κάθισμα,
είναι σα να είχα αφημένο το μπουφάν μου.
α ξέχασα ήταν 2 τα κράνη μέσα στο αμάξι!!!

konstantinaM3
12-07-10, 20:15
θελουμε πολυ προπονηση για να το πετυχουμε αυτο........1,42 καθε πσκ μας βλεπω σερρες για προπονηση αχαχαχχααχαχχα πω πω οταν σκεφτομαι τον μπουστα που την γυριζει με 1,25 για ζεσταμα με το μιχανακι του.....πω πω πω αστρονομικα νουμερα....αχαχαχαχαχχαχααχ χααχαχχ

stratos
12-07-10, 20:40
1.42 και εμένα κατααλόκαιρο με τον πολύ καλό συνοδηγό Σκανδάλη. Αμα έχει δροσούλα και παίξω τέρμα πίεση ελπίζω να πάω 1.39 χαχαχαχα

manos///3
12-07-10, 20:58
Oι χρονοι ειναι το τελευταιο ζητουμενο.
Η οδηγικη ευχαριστηση και μαθηση ερχονται πρωτα!

Ο χρονος του καθε οδηγου ειναι καθαρα ΠΡΟΣΩΠΙΚΗ υποθεση και δεν μπορει να συγκριθει με χρονο αλλου οδηγου, εκτος και αν οδηγουν ακριβως τα ιδια αυτοκινητα με ακριβως ιδιο σεταπ ,ακριβως την ιδια χρονικη στιγμη.

Βεβαια το γυρολογιο μας χρειαζεται για να δουμε ποσο καλοι οδηγοι ειμαστε με το αυτοκινητο μας. Και οι χρονοι πεφτουν σιγα σιγα σιγα σιγα......πολυ σιγα!!!

konstantinaM3
12-07-10, 21:44
σαν χελώνα!!!!χχααχαχχαχα

chief
12-07-10, 22:17
το ότι είχα συνοδηγό δεν το αναφέρω καν γιατί με τον συμπέθερο στο διπλανό κάθισμα,
είναι σα να είχα αφημένο το μπουφάν μου.

που ξερεις τι θα σου ξημερώσει το αυριο συμπεθερούλη....
μπορει την επομενη φορά να οδηγας κανα αμάξι που να μην εχεις προβλημα με βάρος...
και ας εχει και το τιμόνι στην λάθος για σένα μερια....:original:

nfot
12-07-10, 22:22
1.42 και εμένα κατααλόκαιρο με τον πολύ καλό συνοδηγό Σκανδάλη. Αμα έχει δροσούλα και παίξω τέρμα πίεση ελπίζω να πάω 1.39 χαχαχαχα

Δε θες παραπανω δυναμη για να δεις 1.39 ή λιγοτερο, πιστεψε με. Αυτη που εχεις ειναι υπεραρκετη. Πιο πολυ εμεις θελουμε βελτιωση, αντε και τα φρενα μας. Αν και το δικο μου, στα φρενα ειναι μαλλον ΟΚ.

Thomelef
12-07-10, 22:38
που ξερεις τι θα σου ξημερώσει το αυριο συμπεθερούλη....
μπορει την επομενη φορά να οδηγας κανα αμάξι που να μην εχεις προβλημα με βάρος...
και ας εχει και το τιμόνι στην λάθος για σένα μερια....:original:

κρύβε λόγια ρε!!!:original::original:

manos///3
12-07-10, 23:34
θωμα για στειλε πμ τι εννοει ο σεφ μας....εμαι περιεργος..........

Thomelef
12-07-10, 23:41
θωμα για στειλε πμ τι εννοει ο σεφ μας....εμαι περιεργος..........

εσύ να ρίξεις και κάνα βλέφαρο στο κινητό σου...:ranting2:
σε ήθελα κιόλα για κάνα δυο ερωτησούλες.:original:

chief
13-07-10, 00:29
θωμα για στειλε πμ τι εννοει ο σεφ μας....εμαι περιεργος..........

Δεν θα παω διακοπες φετος Μανο. Δεν θα σπασω τον κουμπαρα. Δεν σπαει ετσι κι αλλιως. Αγορασα σιδερενιο. Κανω οικονομιες για να παρω Caterham R500.
Μου ειπε ο δερματολογος οτι τα μαλια μου πρεπει να αερίζονται.
Ετσι αποφασισα να το παρω για να ανεμιζουν, να αερίζονται και να εξαεριζονται τα πλουσια μαλια.
Θα βαζω και γιαλια απ αυτα που βαζαν στα διπτερα του α΄παγκοσμιου. Μην κατσει και καμια μυγα μες στο σχιστο, αμυγδαλοτο, γαλαζοπρασινο ματι.
Νομιζω τα ιδια βαζει και ο Σταθης οταν καβαλάει την βεσπα παρεα με τον Σνουπ-Ντογκ.

manos///3
13-07-10, 00:58
εσύ να ρίξεις και κάνα βλέφαρο στο κινητό σου...:ranting2:
σε ήθελα κιόλα για κάνα δυο ερωτησούλες.:original:

Για παρε τωρα τηλ.

stratos
13-07-10, 02:15
Δε θες παραπανω δυναμη για να δεις 1.39 ή λιγοτερο, πιστεψε με. Αυτη που εχεις ειναι υπεραρκετη. Πιο πολυ εμεις θελουμε βελτιωση, αντε και τα φρενα μας. Αν και το δικο μου, στα φρενα ειναι μαλλον ΟΚ.

Και στα φρένα ικανοποιημένος είμαι. Να μην έγερνε σαν βάρκα και θα χαιρόμουν πιο πολύ :whistle:




..... Μην κατσει και καμια μυγα μες στο σχιστο,
....

:shok::shok:

konstantinaM3
13-07-10, 07:36
Και στα φρένα ικανοποιημένος είμαι. Να μην έγερνε σαν βάρκα και θα χαιρόμουν πιο πολύ :whistle:



:shok::shok:

lol :th_Laie_67-1::th_Laie_67-1:

konstantinaM3
13-07-10, 07:54
καλα ουτε εγω εχω αμορτισερ....ειναι κουτσορο! μπορω να πω οτι παει σχετικα καλα στις στροφες αλλα στις λακουβες αλλο πραμα!ανυχνευτεις λακουβων!χαχαχααχ