PDA

Επιστροφή στο Forum : Σερβις παντου?



TOMIS
26-06-10, 01:31
Περασμενη η ωρα,απο ποτα ερχομαι οποτε ας με συγζωρεσουν οι μοντς αν το βαζω σε λαθος σημειο το θρεντ και τους δινω δουλεια...Σημερα ομως(εννοωντας Παρασκευη)που πηγα στον μηχανικο μου μου ειπε οτι συμφωνα με νεο νομο η κατι τετοιο πλεον ολα τα επισημα και νομιμα συνεργεια και ας μην ανηκουν σε καποια εταιρεια συγκεκριμενα και ας μην ειναι εξουσιοδοτημενα μπορουν να κανουν σερβις στα αυτοκινητα ολων των εταιρειων(με ει γραφετε?) χωρις να χανεται η εγγυηση...Πας και το βιβλιαρακι μετα σε καποιο κοντινο επισημο συνεργειο και απλα το υπογραφουν..Εχει μαθει κανεις τιποτα μηπως μπερδευτηκε αυτος η εγω καταλαβα αλλα?Μου ειπε πως επειδη ειχε τρελη πτωση η δουλεια το κανανε για να τονωσουν λιγο το επαγγελμα..Σερβις εννοουμε οχι να πειραξει ο καθε "καθημερινος" μηχανικος(εννοωντας απλος και οχι εξειδικευμενος απολυτα στην καθε εταιερεια)τον εγκεφαλο ενος audi,bmw κτλ αλλα μιλαμε για λαδια μπουζι και γενικως απλα πραγματα..

michaelp900
26-06-10, 01:34
https://www.bmwfans.gr/forum/showthread.php?t=2704

paganis
26-06-10, 13:05
εχθες παντως που περασα απο τον σφακιανακη...επεμεναν...πως κατι τετοιο, τουλαχιστον προς το παρον δεν ισχυει...

E46 POWER
26-06-10, 13:29
σιγα να μην το παραδεχοταν...