PDA

Επιστροφή στο Forum : Ψηφίστε όλοι και Διαδόστε το!!!!



DIMITr|S
30-05-10, 17:59
ΣΤΕΙΛΤΕ ΤΟ ΠΑΝΤΟΥ !!!!!ΣΕ ΟΛΟ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ !!!!!!!!!





ΓΡΗΓΟΡΑ ΓΙΑΤΙ ΟΙ ΣΚΟΠΙΑΝΟΙ ΨΗΦΙΖΟΥΝ ΣΥΝΕΧΕΙΑ...

Στείλτε το παντού!!!!!! Σε όλη την Ελλάδα και όχι μόνον!!!!

Ψηφίστε ΟΛΟΙ!


Στην παρακάτω Αμερικανική τοποθεσία, γίνεται «δημοσκόπηση» για το αν η Μακεδονία είναι Ελληνική ή όχι. Μπείτε, ψηφίστε και διαδώστε το σε όσους ξέρετε!

https://www.topix.com/forum/world/macedonia/TAAAAFN23PMGMJ147

Είναι πολύ απλό. Ούτε όνομα πρέπει να βάλετε, ούτε στοιχεία, ούτε τίποτε. Μόνο επιλέγετε το Yes και μετά βλέπετε το ως τώρα αποτέλεσμα.

Έχουν μπει οι Σκοπιανοί και έχουν σαρώσει.

GO GO !!!!

Samaro
30-05-10, 18:13
Εχω ψηφίσει μεχρι τώρα 4 φορές σε παρόμοιες δημοσκοπίσεις.
Δεν κάνουν τίποτε άλλο ;;;
Στην τελική αυτές η δημοσκόπισεις θα καθορίσουν την απόφαση για την ονομασία ;;;:think:

DIMITr|S
30-05-10, 18:19
ειναι το λιγοτερο που μπορουμε να κανουμε πιστευω σαν Ελληνες πολιτες.....τουλαχιστον

z3 2.2
30-05-10, 18:29
Εχεις δικιο Δημητρη μου..ειναι το λιγοτερο που μπορουμε να κανουμε ΚΑΙ ΘΑ ΤΟ ΚΑΝΟΥΜΕ.
Αλλα απ οτι εχω καταλαβει μετα απο χρονια επιδερμικης ενασχολησης με τα "κοινα" ειναι οτι τις τυχες μας κυβερνανε καποιοι λιγοι και καλα κρυμμενοι "εκλεκτοι" που εχουν για πιονακια τους ολους αυτους τους ηλιθιους που εχουμε για πολιτικους.
Ανθελληνες και προδοτες ειναι ολοι τους που ξεπουλανε την χωρα και τη σημαια μας για την πολυτελη ζωη τους.
Η προδοσια αυτης της χωρας ειναι ανευ ορων και συνεχης.
Μπορει να ακουγομαι σαν φασιστας και να Λιακοπουλιζω αλλα απεχω παρασαγκας απο τετοιου ειδους τασεις...δυστυχως ομως εχω δικιο.