PDA

Επιστροφή στο Forum : ΘΕΛΕΙ AUDI!!!!!!



Z4 DCT
27-05-10, 14:40
Aνοιγω αυτο το θρεντακι για να εκφρασουμε ολοι τις αποψεις μας επανω στο εξης θεμα

Το μελος christos330 θελει να ανταλαξει!!!!! το πανεμορφο Ε46 με ενα audi a3 turbo quattro........:shok::shok:

ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΕΚΦΡΑΣΤΕΙΤΕ ΕΛΕΥΘΕΡΑ..............:whistle:

Christos 330
27-05-10, 14:44
Να επισημανω οτι το κανω αλλαγη με διαφορα απο τον κυριο με το audi με ενα σεβαστο

ποσο απο μερους του . . .

Το audi θα φυγει ποιο ευκολα και μετα θα εχουμε την ομορφη ευκαιρια σαν παιδια και

εμεις να χαιδευουμε ενα Ε 92 . . .

Οποτε δεν τιθεται θεμα το audi ουτε να μπει μεσα στην αυλη . . .

yodas
27-05-10, 14:45
ο λεκες είναι και moderator...αυτά μας φάγανε...

στο κάτω κάτω αν ήθελε κάτι διαφορετικό μπορούσε να πάρει και αυτό...

https://turbo.inquisitr.com/wp-content/2010/04/funny_car_pictures_11.jpg

να γίνει ban πάραυτα....ΑΙΣΧΟΣ

mitsos_chania
27-05-10, 14:45
Εγω προτεινω 180 μερες μπαν(οσα και τα αλογατα του προδοτη)

Tsakirakos
27-05-10, 14:46
ξεζουμισε το Χρησταρα το S3 και δωσ'το μετα... οπως και να το κανουμε εχει γλυκο γκαζι... ΕΜΠΑΙΝΕ ΓΙΟΥΤΣΟ!!!!

Z4 DCT
27-05-10, 14:47
Εισαι κρυφοαουντογουσταρητζης????
Και δε σου το ειχα.......κουφαλα λαστιχα......:warriorsmiley:

Christos 330
27-05-10, 14:49
Κυριοι με το μαλακο . . .

Εξεφρασα τις αποψεις μου . . .

Ελπιζω να ειναι κατανοητες . . .

Το σταδιο με το audi θα ειναι μια ενοτητα που ουτε καν θα ειναι στην σκεψη μου . . .








ΓΙΑΝΝΗ κανε κινηση και μην σκας γαιδαρο....

Το γκρι να ερθει Βορεια Ελλαδα αντε . . .

Stathis
27-05-10, 14:50
να μπαχθει το αουντι! συμφωνω! https://www.ducatisti.gr/phpBB3/images/smilies/sm-scared4.gif

Z4 DCT
27-05-10, 14:50
Μα πως να δωσω το αμαξι σε καποιον που εχει μαγαρισει τον καωλο του σε (μπλιαχ) καθισμα απο audi.........:shok:

yodas
27-05-10, 14:51
δεν γλυτωνεις με γαληφιες....

ΖΗΤΑ ΣΥΓΝΩΜΗ....τα υπολοιπα ειναι τριχες κατσαρες

Z4 DCT
27-05-10, 14:53
να μπαχθει το αουντι! συμφωνω! https://www.ducatisti.gr/phpBB3/images/smilies/sm-scared4.gif

Ρε αντμιναδορε ειχες και συ ενα αουντι καποτε ε?????
Γι αυτο σε τρωει ο κωλος σου να ξεφορτωθεις το Μ6............:warriorsmiley::warriorsmiley:

Ptboul
27-05-10, 14:54
Oι μέθοδοι είναι απλές κ δοκιμασμένες ανά τους αιώνες, μπορεί να επιλέξει:


Το μαρτύριο του σταυρικού θανάτου
Εκδορά
Αποκεφαλισμός
Ανασκολοπισμός
Παλούκωμα
Κολάρο στραγγαλισμού
Κάψιμο στην πυρά
Θάλαμος αερίων
Γκιλοτίνα
Απαγχονισμός
Θανατηφόρα ένεση
Πριονισμός
Διαμελισμός (γίνεται με άλογα, θα του τον κάνουμε με το Α3)
Κρανιοθραύστης
Αποκολλητής γλώσσας (που το ξεστόμησε)

και πολλά άλλα:devil: Ωστόσο το χειρότερο βασανιστήριο θα είναι οι αμέτρητες επισκέψεις σε συνεργεία, τράπεζες & βενζινάδικα.

Αν πάλι το θέλει πολύ, καλορίζικο κ απροβλημάτιστο να είναι thumb

Driver M
27-05-10, 14:57
Αλητεία και αίσχος!!

Από την άλλη, τα audi πολλοί εμίσησαν, τα άλογά τους κανείς..

Τι να πω, αν είναι κάτι προσωρινό μέχρι να πας σε Ε92, μπορεί και να συγχωρείσαι..αλλά αν το προσωρινά ξεπεράσει τον 1-1,5 χρόνο, τότε προτείνω κι εγώ ban μέχρι να έρθει το 92άρι στο γκαράζ σου...

Christos 330
27-05-10, 14:58
Εγω παλι πιστευω οτι ειναι μια συμφερουσα αλλαγη για πολυ μικρο χρονικο διαστημα....

Ο καθε ενας θα κανει την δουλιτσα του πολυ πολυ ομορφα . . .

Οποτε δεν εχουμε θεματα με αποκεφαλισμους και ολα αυτα χεχεχεχε . . .

M_Dolce
27-05-10, 15:02
Αφηστε τον ησυχο ρε τον ανθρωπο. Ειναι εξαλλου κοινως γνωστο οτι ο εν λογω κυριος εχει μια ταση "οτι καβαλαει" (συμπεριλαμβανομενης και της κακης εννοιας) να το αλλαζει σαν τα υποκαμισα!!

stratos
27-05-10, 15:02
Μπαν τώρα (αν και το S3 είναι πολύ καλό αυτοκίνητο χαχαχαχα)

Z4///M
27-05-10, 15:03
...δεν....δεν...μπορω να το πιστεψω.....!!! ΔΕΝ ΜΠΟΡΩΩΩΩΩ

gnx
27-05-10, 15:06
κρυφοαουντογουσταρητζης

Kαι πυτζαμα μαν και γλωσσοπλάστης;

Εγραψε!

Stathis
27-05-10, 15:11
Ρε αντμιναδορε ειχες και συ ενα αουντι καποτε ε?????
Γι αυτο σε τρωει ο κωλος σου να ξεφορτωθεις το Μ6............:warriorsmiley::warriorsmiley:

audi and dry bread, γιαννακη...
παθος και μαθος, μιλαει...

κατσε με το κασονι εσυ και κοιταξε μη σε πετυχει κανενα στο δρομο και σου κανει "κηδεια"... :whistle::th_Laie_67-1::th_Laie_67-1:

Z4 DCT
27-05-10, 15:13
audi and dry bread, γιαννακη...
παθος και μαθος, μιλαει...

κατσε με το κασονι εσυ και κοιταξε μη σε πετυχει κανενα στο δρομο και σου κανει "κηδεια"... :whistle::th_Laie_67-1::th_Laie_67-1:

Εισαι και αντμιαδορος και ποιος να σε μπαναρει ρε ΑΡΤΕΜΗ ΜΑΤΣΑ ΤΗΣ ΒMW

Stathis
27-05-10, 15:16
εσυ μιλας ρε δημο σταρενιε, που πηρες τουοτα??? :th_Laie_67-1::th_Laie_67-1:

Z4 DCT
27-05-10, 15:20
Λοιπον στο θεμα μας........
Το θεμα μας ειναι ο δοσιλογος προδοτης μοδης που θελει αουντι

ΒΑΡΑΤΕ ΑΛΥΠΗΤΑ:warriorsmiley::warriorsmiley:

S8N
27-05-10, 15:21
Είμαι σίγουρος πως την ώρα αυτή που μιλάμε, κάπου σε κάποιο Audi forum έχει πέσει λαός να φάει τον τύπο που θ' ανταλλάξει το A3/S3 του με την 330 του Χρήστου λέγοντάς του τα ίδια περίπου πράγματα!

S8N
27-05-10, 15:31
Αν το καλοσκεφτούμε πάντως, πρέπει να ευγνωμονούμε τον Χρήστο γιατί μας φέρνει νέο μέλος! Ο Audάκιας έχει τόσες πιθανότητες να γυρίσει ξανά στη φίρμα του Ingolstadt όσες και η Μαριάννα Ντούβλη να παίξει στο Broadway.

Επίσης, ο άνθρωπος έχει πλάνο: Κάνει ένα βήμα πίσω (Α3) για να προχωρήσει μετά στο άλμα εις μήκος (Ε92).

Εγώ είμαι μαζί του.

Stathis
27-05-10, 15:32
Είμαι σίγουρος πως την ώρα αυτή που μιλάμε, κάπου σε κάποιο Audi forum έχει πέσει λαός να φάει τον τύπο που θ' ανταλλάξει το A3/S3 του με την 330 του Χρήστου λέγοντάς του τα ίδια περίπου πράγματα!

ααααααααααααχαχαχαχαχαχαχ α οντως ετσι θα ειναι...:th_Laie_67-1::th_Laie_67-1:

kloukakis
27-05-10, 15:41
Πρέπει να αυτοbannαριστεί προς παραδειγματισμό!!!!

Το έχετε ακούσει το "ουδής μονιμότερος του προσωρινού"?(σαν το δημόσιο)


Φίλε Χρήστο νομίζω πατάτα πας να κάνεις.....

Nino
27-05-10, 16:09
παρε τον πυραυλο και μην ακους κανενα....:th_Laie_67-1:

kplc16
27-05-10, 17:06
προτινω μαστιγωμα για το Χρηστο στην Αριστοτελους!!!
Μαστιγωμα για το Σταθη στο Συνταγμα που στιριζει τις αρωστημενες ιδεες του Χρηστου.

m_power_lunatic
27-05-10, 17:11
Toν σταυρωσατε ρε παιδια φτανει......οχι αλλο καρβουνο λεμε!!!!!!!!!!!Λοιπον στα σοβαρα τωρα,ειναι παρα πολυ λογικο αυτο που κανει και καθαρα εμπορικο....το Audi θα φυγει δυστυχως πιο ευκολα αυτο ειναι αληθεια και μικραινει και ο Χρηστος το ποσο που ζηταει ο Χρηστος απο τον επομενο αγοραστη αφου θα εχει ηδη παρει μια διαφορα χρηματικη ηδη.Κατι αλλο που παρατηρω στην αγορα εδω και καιρο.....τα Ε46 παιδια δεν τραβανε μεταπωλητικα καθολου,πολλα εισαγωγης,πολυ λουκ,πολυ μετατροπη,οι αγοραστες που δεν ξερουνε τι να κοιταξουνε οταν αγοραζουνε,η δυσκολη εποχη που οδηγαει ολους στο πιο φθηνο (και το αμαξι του Χρηστου δεν ειναι φθηνο αλλα ειναι ΧΑΡΤΙ και πρεπει να πληρωθει)...ολα αυτα χαντακωνουνε τα πολυ καθαρα αμαξια (παθων και εγω απο το Μ3 Ε46 μου).Καλα κανει παντως κατα τη γνωμη μου για να παρει το Ε92 που το εχει τοσο καψα (not my cup of tea παντως),ειναι μια καθαρα εμπορικη κινηση και δυστυχως το group VAG τραβαει πολυ και στα καινουργα και στα μεταχειρισμενα ειδικα αυτα με τους TSI κινητηρες,παντως εμενα δεν μου αρεσουν καθολου εκτος ελαχιστων εξαιρεσεων.Με το καλο Χρησταρα και το Ε92!

ghost-rider
27-05-10, 17:47
Μου εχει τυχει να συμβιωσω με ενα Α4 1.8 Τquattro(ειναι του αδερφου μου) και φυσικα με το e46 320 ci που ειναι και το αυτοκινητο μου. Αυτο που εχω να πω ειναι οτι σιγουρα αυτα τα πραματα(audi) κρατανε μεταπωλιτικη αξια, εχουν ζητηση, ρολαρουν και στριβουν ισοπεδωτικα.. και οσα λετε για αξιοπιστια ειλικρινα εγω δεν τα εχω δει. Στα 200.000 χιλιομετρα που εχει, εχει αλλαξει εναν ιμαντα χρονισμου κ μια τρομπα νερου. Αντεχει πολυ αν ξερεις λιγο πως να του φερθεις. Κ ειλικρινα. Τραβαει σα μπουρδελο. Ομως το ΒΜW.. Αλλο το BMW. Σου δινει την αισθηση οτι καθε μερα κανεις τα δρομολογια σου με ενα αγωνιστικο αυτοκινητο. Σε τσιγκλαει να σηκωθεις στις 3 το βραδυ που αδειαζουν οι δρομοι και να του ρουφηξεις το αιμα με το καλαμακι.. Εχει σιγουρα αλλη αισθηση, στοχευει σε αλλο πελατολογιο. Πιο σκληροπηρυνικο, πιο συνηδειτοποιημενο.. Στοχευει σε αυτον που η πιο κλειστη φουρκετα δεν ειναι παρα δυο καρφωτα κατεβασματα. Σε αυτον που πηγαινοντας μια ηρεμη βολτα, σταμπαρει τη στροφη μπροστα του, κλεινει αυτοματως το ραδιο και το χερι του ενστικτωδως πηγαινει στο κουμπι του DSC... Σε αυτον που αναπολει το παρελθον(μεγαλωσα με alfa romeo giullieta 2) και θελει να βρισκεται μεσα σε ενα απο τα τελευταια καθαροαιμα καλοστημενα πισωκινητα, αδιαφοροντας για το αν ενα τετρακινητο μπορει να του δωσει ευκολια χειρισμου, η εξτρα αποτελεσματικοτητα σε γλιστερο οδοστρωμα.. Κλεινοντας, το μονο που εχω να πω, ειναι οτι αν κανεις δεν ανηκει εστω και μερικως σε αυτη την κατηγορια, αργα η γρηγορα, το κτηνος με τους τεσσερις κυκλους θα τον κερδισει...

bill_m3
27-05-10, 17:50
:ban: :ban: :ban: :ban:

Αλλά αφού συμφωνεί και ο Στάθης, τι να κάνουμε??

Μια ερώτηση, μπορούμε να στείλουμε για μπάνιο αντμιναδόρο??? :th_Laie_67-1: :th_Laie_67-1:

Stathis
27-05-10, 18:01
:crying: :crying: :no: :no:

Z4 DCT
27-05-10, 19:08
:crying: :crying: :no: :no:

Εμ βεβαια εχουμε καρπουζι και μαχαιρι......αλλα που θα παει θα κοιταξει ο θεος κατα κατω να δει τις πομπες σου αουντοσουπια.........

ΔημήτρηςΜ3
27-05-10, 19:31
ban him!!!
τελος!!

gnx
27-05-10, 19:50
Μολις ειδα τη διαφήμιση του Α1 στην TV και θυμήθηκα το SEAT AROZA

mitsos_chania
27-05-10, 21:12
ενα ανθρακι tfsi ειναι χρηστο?

Stathis
27-05-10, 21:32
αλλα που θα παει θα κοιταξει ο θεος κατα κατω να δει τις πομπες σου αουντοσουπια.........

αουντοσουπια εγω???? :whistle::th_Laie_67-1::th_Laie_67-1:

https://i465.photobucket.com/albums/rr20/mobistar3/cuttlefishcopy.jpg



προσεχε τα λογια σου τουοτοαλεπου.... :whistle::hystericalbs1:

https://i465.photobucket.com/albums/rr20/mobistar3/SwiftFox-copy.jpg

nikos ///M
27-05-10, 22:03
τι εγινε ρε χρηστο?γιατι δεν εμαθα τιποτα εχθες?

asot
27-05-10, 22:05
Ο αναμάρτητος πρώτος το λίθο βαλέτω!!!

Αμαν ρε ατιμοι TOYOTAκηδες, SMARTάκηδες, VAGακηδες, αφήστε το άνθρωπο να αγιάσει!!!!:devil:


... κανω αλλαγη με διαφορα ... με το audi ...θα φυγει ποιο ευκολα και μετα... χαιδευουμε ενα Ε 92 . . .Οποτε δεν τιθεται θεμα το audi ουτε να μπει μεσα στην αυλη . . .

Τα χει πει ξακάθαρα ο άνθρωπος!!!

Να γινει το AUDI (προσωρινά)...!!!thumb

TOMIS
27-05-10, 22:36
Μου εχει τυχει να συμβιωσω με ενα Α4 1.8 Τquattro(ειναι του αδερφου μου) και φυσικα με το e46 320 ci που ειναι και το αυτοκινητο μου. Αυτο που εχω να πω ειναι οτι σιγουρα αυτα τα πραματα(audi) κρατανε μεταπωλιτικη αξια, εχουν ζητηση, ρολαρουν και στριβουν ισοπεδωτικα.. και οσα λετε για αξιοπιστια ειλικρινα εγω δεν τα εχω δει. Στα 200.000 χιλιομετρα που εχει, εχει αλλαξει εναν ιμαντα χρονισμου κ μια τρομπα νερου. Αντεχει πολυ αν ξερεις λιγο πως να του φερθεις. Κ ειλικρινα. Τραβαει σα μπουρδελο. Ομως το ΒΜW.. Αλλο το BMW. Σου δινει την αισθηση οτι καθε μερα κανεις τα δρομολογια σου με ενα αγωνιστικο αυτοκινητο. Σε τσιγκλαει να σηκωθεις στις 3 το βραδυ που αδειαζουν οι δρομοι και να του ρουφηξεις το αιμα με το καλαμακι.. Εχει σιγουρα αλλη αισθηση, στοχευει σε αλλο πελατολογιο. Πιο σκληροπηρυνικο, πιο συνηδειτοποιημενο.. Στοχευει σε αυτον που η πιο κλειστη φουρκετα δεν ειναι παρα δυο καρφωτα κατεβασματα. Σε αυτον που πηγαινοντας μια ηρεμη βολτα, σταμπαρει τη στροφη μπροστα του, κλεινει αυτοματως το ραδιο και το χερι του ενστικτωδως πηγαινει στο κουμπι του DSC... Σε αυτον που αναπολει το παρελθον(μεγαλωσα με alfa romeo giullieta 2) και θελει να βρισκεται μεσα σε ενα απο τα τελευταια καθαροαιμα καλοστημενα πισωκινητα, αδιαφοροντας για το αν ενα τετρακινητο μπορει να του δωσει ευκολια χειρισμου, η εξτρα αποτελεσματικοτητα σε γλιστερο οδοστρωμα.. Κλεινοντας, το μονο που εχω να πω, ειναι οτι αν κανεις δεν ανηκει εστω και μερικως σε αυτη την κατηγορια, αργα η γρηγορα, το κτηνος με τους τεσσερις κυκλους θα τον κερδισει...

Δεν θα μπορουσα να συμμφωνουσα περισσοτερα εχωντας το 1.8Τ του αδερφου μου στην οικογενεια...Εκει να δεις πως τραβαει και αν αναλογιστεις οτι εβαλε προγραμμα με 500 ευρω και πηγε 220 αλογα στο ετσι χωρις εισαγωγες φιλτρα κτλ...Το audi κακα τα ψεμματα σε κερδιζει με το που μπεις μεσα ειναι αμαξαρα και αξιοπιστο απο διιας πειρας αυτο..Ολα αυτα προυποθετουν να ειναι το πρωτο σου αμαξι και οχι να εχεις bmw 20 χρονια και μετα να παρεις audi...Οπως ισχυει και το αντιστροφο..Οπου μαθει κανεις παιδια..Προχωρα στην αλλαγη και μετα βαζω στοιχημα οτι δεν θα σου ειναι ευκολο να το πουλησεις το s3 θα το σκεφτεις πολυ καλα....!!!

nikos-Mpacket
27-05-10, 23:58
Επειδη εχει περασει απο τα χερια μου Audi(S3),αλλα και αλλο αυτοκινητο του group(Skoda Octavia RS) πριν απο το BMW,θα ηθελα να εκφρασω και εγω την αποψη μου για το θεμα που εχετε ανοιξει.

Το Audi αλλα και το Skoda δεν μου δημιουργησαν ποτε κανενα προβλημα μηχανικα,πολυ αξιοπιστα αυτοκινητα τα οποια με σωστη χρηση της τουρμπινας αλλα και την αναλογη προσοχη σε λαδια,service κλπ δεν προκειτε ποτε να σε στεναχωρησουν.

Απο οδηγικης αποψης το Audi με μια καλη αναρτηση εστριβε καλυτερα και απο μικρα γαλλικα που εχουν την φημη καλων αυτοκινητων στο στριψιμο.To Skoda θελει παραπανω δουλεια για να στριψει σε ικανοποιητικο ρυθμο και η ελλειψη τετρακινησης σε κανει να καταλαβεις την τεραστια διαφορα τους.

Τα Audi γενικοτερα εχουν καλη μεταπωλητικη αξια και πουλιουνται ευκολα,αλλα τα αυτοκινητα της BMW εχουν κατι το διαφορετικο που σε κανουν να νιωθεις οτι το αμαξι εχει κατασκευαστει στα μετρα σου και γενικοτερα σου δινει την αισθηση ενος ανωτερου αυτοκινητου απο ατα υπολοιπα.

Φιλε αν προκειται να βγαλεις χρηματα δινοντας την Μπεμπα και παιρνοντας το Audi μην τον συζητας καθολου,δεν υπαρχουν συναισθηματισμοι με το χρημα.Δωστο το Bmw κρατα το Audi και το μαρουλι μετα λογω καλης μεταπωλητικης αξιας του Αudi παιρνεις παλι ενα BMW.

Stamatis
28-05-10, 07:08
Να το παρει το κοριτσι.

NICK_M3
28-05-10, 07:34
καλα καλα...πάρε το S3ακι προς το παρόν αει πάνε στρίψτο λίγο κάνε και κανα χαβά με ένα πρόγραμμα μόνο έτσι για την πλάκα...και μετά να το δώσεις....και κοίτα...μην αρχίσεις να το σκεπάζεις κιόλας μετα απο διαδρομή σε κανα βουνό....χαχαχαχαχαχαχα

αντε να γίνουν οι κινήσεις οι σωστές....

Kostas_1
29-05-10, 17:40
Ο κινδυνος θα ειναι αν αρχιζει να του αλλαζει ζαντες καθε βδομαδα.

Αν δουμε κατι τετοιο, τοτε ηρθε για να μεινει.....