PDA

Επιστροφή στο Forum : Μαθηματα Αλτρουισμου



Kostas_1
14-05-10, 22:22
Χωρις σχολιο. Εχω μεινει αφωνος.

https://www.youtube.com/watch?v=FvCi0u8821E&feature=fvsr

m-power_01
14-05-10, 22:25
Και τα ζωα εχουν ψυχη!

michaelp900
14-05-10, 23:38
Τα ζωα τελικα πιο ευαισθητα ειναι απο εμας.
Καποτε ειχα ενα σκυλακι κ βρισκομουν σε μια πολλη περιεργη κατασταση.Ειχα μιλησει κ με φιλους κ γνωστους κ τιποτα κ οταν καθομουν στ σαλονι κ επεινα ενα ποτο κ τα σκεφτομουν κ παραμιλουσα μεσα σε ολα αυτα π ειχα.Το σκυλακι απο εκει π ηταν χαρουμενο ηταν λες και με καταλαβαινε απλοσε το ποδαρακι του κ τα ματια μου ηταν λες και ηταν ετοιμα να κλαψουν.
Τελικα τα ζωα πιο πολυ μας καταλαβαινουν απο τους ανθρωπους..............

NickE60
14-05-10, 23:51
Τα ζωα τελικα πιο ευαισθητα ειναι απο εμας.
Καποτε ειχα ενα σκυλακι κ βρισκομουν σε μια πολλη περιεργη κατασταση.Ειχα μιλησει κ με φιλους κ γνωστους κ τιποτα κ οταν καθομουν στ σαλονι κ επεινα ενα ποτο κ τα σκεφτομουν κ παραμιλουσα μεσα σε ολα αυτα π ειχα.Το σκυλακι απο εκει π ηταν χαρουμενο ηταν λες και με καταλαβαινε απλοσε το ποδαρακι του κ τα ματια μου ηταν λες και ηταν ετοιμα να κλαψουν.
Τελικα τα ζωα πιο πολυ μας καταλαβαινουν απο τους ανθρωπους..............

Kαι το σημαντικότερο, δεν σκέφτονται ποτέ πονηρά (με την ανθρώπινη έννοια) ...

dimtz
15-05-10, 00:27
Kαι το σημαντικότερο, δεν σκέφτονται ποτέ πονηρά (με την ανθρώπινη έννοια) ...

ναι δεν σκεφτονται πονηρα φιλε μου αλλα δεν παυουν να ειναι ζωα, πριν 5 χρονια περιπου πανω σε μια στροφη το ειδα ξαφνικα μπροστα στη λοριδα που πηγαινα με κανονικη ταχυτητα, απο ενστικτο και μονο θυσιασα το αυτοκινητο μου και οχι την ζωη μου (φτυνα την γλυτωσα), αρα οτι και να πουμε δε βγαζουμε ακρη οσο φιλοζωη και να ειμαστε