PDA

Επιστροφή στο Forum : Που πήγε;



gant
13-05-10, 01:45
Προς τους διαχειριστές του φόρουμ:

To θέμα με τίτλο "Champions League", που ανέβασα μετά την μεγάλη νίκη της ΠΑΟΚΑΡΑΣ, με 20 περίπου σχόλια, το φαγε η μαύρη τρύπα; :shok:

Skyline_IS
13-05-10, 01:47
απ οτι βλεπω εχουν χαθει και αλλα θεματα φιλε παοκτση.Οποτε κατι με τις εργασιες αναβαθμισης πρεπει να εγινε

stratos
13-05-10, 01:48
Έγινε restart στο σύστημα. Δυστηχώς δεν μπόρεσαν να σωθούν όλα τα θέματα και τα posts. Μεγάλη ζημιά πάθαμε. Οι διαχειρηστές μας έκαναν ότι καλήτερο για να μην χαθεί τίποτα τις τελευταίες 2 μερες αλλά δεν ήταν δυνατόν. Προσπάθησαν σκληρά αλλά ο ασθενής απεβίωσε μερικώς.

Σιγά σιγά θα τα ξαναχτίσουμε όλα απο την αρχή

NickE60
13-05-10, 01:49
Λόγω ενός προβλήματος στη βάση δεδομένων κάναμε restore από back-up της 3ης Μαίου. Τα θέματα που έγιναν στο μεσοδιάστημα και λείπουν, υπάρχουν και θα προστεθούν σιγά-σιγά όλα! thumb

Μπαοκάρα!!!!!!!!!!! :thumbsup:

YAz
13-05-10, 01:54
Άνοιξτο πάλι. Σήμερα το γιορτάζουμε!

katsaraios
13-05-10, 02:16
ελα μωρε λες και θα δεις σεντονι στην Τουμπα??/:th_Laie_67-1::th_Laie_67-1:
περνα τα θηρια:ranting2: στον 1ο προκριματικο και μετα εχει κι αλλο ........:ranting2:

παντως καλα του κανατε του "θειου",ετσι για να γελασουμε και λιγο

merbeind
13-05-10, 02:31
Aν και ολυμπιακος ειλικρινα το χαρηκα.Καλα να παθουμε τα ρεζιλια και μπραβο στον παοκ που ολη τη χρονια επαιξε μπαλαρα.Οχι σαν εμας κουτσα στραβα να βαλουμε ενα γκολ.Εγινα ολυμπιακος πριν την χρυση εποχη κοκκαλη γιατι επαιζε επιθετικο ποδοσφαιρο.Που ειναι αυτα.:thumbsdown:

katsaraios
13-05-10, 03:03
Aν και ολυμπιακος ειλικρινα το χαρηκα.Καλα να παθουμε τα ρεζιλια και μπραβο στον παοκ που ολη τη χρονια επαιξε μπαλαρα.Οχι σαν εμας κουτσα στραβα να βαλουμε ενα γκολ.Εγινα ολυμπιακος πριν την χρυση εποχη κοκκαλη γιατι επαιζε επιθετικο ποδοσφαιρο.Που ειναι αυτα.:thumbsdown:

ε καλα φετος και ο Παοκ με 1-0 κερδιζε γιαυτο και εφτασε 2ος αξια με την δυνατη αμυνα.

Z4 DCT
13-05-10, 08:54
Εγω θυμαμαι τι ειχα γραψει...................\\\\


Τωρα ο ταμ ταμης θα τρυπιετε με τα πιρουνια στο μαγαζι απο τα νευρα του...............:th_Laie_67-1: :th_Laie_67-1: :hystericalbs1:

yodas
13-05-10, 08:56
Σκάνδαλο....να βαφτεί όλο το bmw fans μαύρο επιτέλους

Konstantinos E60
13-05-10, 09:13
Θα φανώ κακός αλλα πιο πολύ χάρηκα για την πατάτες των αρειανών με την Αεκ παρά με την νίκη του Παοκ.
Αντε γιατι τελευταία πολύ γλώσσα έβγαλαν......!!

Z4 DCT
13-05-10, 09:17
Τουλαχιστον δεν θα μου λεει και ο γιος μου...'',μπαμπα νικησε παλι ο κοκκινος''.....Αμ δε που νικησε!!!:hystericalbs1: :hystericalbs1::thumbsup: :thumbsup:

Stefanos_Cool
13-05-10, 09:24
Προς τους διαχειριστές του φόρουμ:

To θέμα με τίτλο "Champions League", που ανέβασα μετά την μεγάλη νίκη της ΠΑΟΚΑΡΑΣ, με 20 περίπου σχόλια, το φαγε η μαύρη τρύπα; :shok:

Όχι, δεν έφαγε τίποτα η μαύρη τρύπα, έχουμε πάααααρα πολλά θρεντ, ποστ κλπ. που πρέπει να επαναφέρουμε και δυστυχώς παίρνει πολύ χρόνο διότι γίνεται με το χέρι και ένα ένα.

Λίγο υπομονή και κατανόηση και όλα θα γίνουν όπως πρέπει.

Σημείωση: Αν αυτό το θέμα ήταν για σήμερα ανοίξτε το πάλι και ξαναγράψτε, δυστυχώς δεν μπορώ να εγγυηθώ για το πότε θα το επαναφέρουμε.

Σας ευχαριστώ για την κατανόηση και την βοήθειά σας. :original:

yodas
13-05-10, 09:32
Ο στέφανος είναι δάκτυλος των κέντρων της Αθήνας! ban ban ban

YAz
13-05-10, 09:38
22.48 Έκπληκτοι οι τουρίστες που βρίσκονται στην αίθουσα αναμονής του "Μακεδονία" ρωτάνε απορημένοι: "Τι γίνεται;" και αναρωτιούνται: "Τόση αγάπη για μία ομάδα;"

Καλημέρα :D

Stefanos_Cool
13-05-10, 09:45
Ο στέφανος είναι δάκτυλος των κέντρων της Αθήνας! ban ban ban

παλιόπαιδοοοοοο
:th_Laie_67-1: :th_Laie_67-1::th_Laie_67-1:

JordanX3
13-05-10, 12:07
Τουλαχιστον δεν θα μου λεει και ο γιος μου...'',μπαμπα νικησε παλι ο κοκκινος''.....Αμ δε που νικησε!!!:hystericalbs1: :hystericalbs1::thumbsup: :thumbsup:

Και ένα μηνυμα για να δείτε και το ΑVATAR μου (καιρό τώρα), που το έλεγα στον ΤΑΜ αλλά δεν ήθελε να ακούσει!!!

ΥΓ Ειχα βάλει στοιχηματάκι με τον δικό μου γιό (15ετών) -ειχε γίνει γαβρος στα νιάτα του!!, αλλά παλι δεν τήρησε τη συμφωνία να ξαναγίνει σοβαρός και ΠΑΟΚ - ε ρε ξύλο που του χρειάζεται !!:original:
ευτυχώς που οι 2 μικροί κατάλαβαν, και φοράν μπλουζάκι ΠΑΟΚ στο σχολείο χωρίς πρόβλημα σήμερα!!!!!!

JordanX3
13-05-10, 12:16
Θα φανώ κακός αλλα πιο πολύ χάρηκα για την πατάτες των αρειανών με την Αεκ παρά με την νίκη του Παοκ.
Αντε γιατι τελευταία πολύ γλώσσα έβγαλαν......!!

Επειδη είμαστε όμως μεγαλόψυχοι δεν χρειάζεται να είμαστε κακοί :th_Laie_67-1:!!

Πρέπει και αυτοί να καταλάβουν οτι η μεγαλη ομάδα λέγεται ΠΑΟΚ!

ΥΓ μόνο να πάμε σοβαροί και στο Χαριλάου για τη μεγάλη φιέσταthumb

Konstantinos E60
13-05-10, 13:37
Επειδη είμαστε όμως μεγαλόψυχοι δεν χρειάζεται να είμαστε κακοί :th_Laie_67-1:!!

Πρέπει και αυτοί να καταλάβουν οτι η μεγαλη ομάδα λέγεται ΠΑΟΚ!

ΥΓ μόνο να πάμε σοβαροί και στο Χαριλάου για τη μεγάλη φιέσταthumb

Τους χρειάζεται και λίγη χολή...δεν κοιτάνε τα χάλια τους με τον Παοκ είχαν να κάνουν όλη την χρονιά.Και η ατάκα τους "εξαιτίας μας χασατε το πρωτάθλημα...χαχα" ,αυτό ήταν το ζόρι τους,τίποτα αλλο.
Τωρα για την "σκουλικότρυπα" εχεις δίκιο εκει μέσα θα τους πονέσει περισσότερο...!!!!

Nino
13-05-10, 14:17
!

ΥΓ μόνο να πάμε σοβαροί και στο Χαριλάου για τη μεγάλη φιέσταthumb

Ποιο ειναι αυτο? εγω αλλιως το ξερω...:hystericalbs1:

nikos ///M
13-05-10, 15:31
https://www.bmwfans.gr/forum/images/imported/2010/05/PAOK20Gate204-1.jpg

Stamatis
13-05-10, 18:46
Ναι ρε.
ΠΑΟΚ.

Stathis
13-05-10, 19:09
παροτι ολυμπιακος και "βαμμένος" μαλιστα, θα ηθελα να πω οτι χαιρομαι ιδιαιτερα με την επιτυχια του παοκ.

μπραβο και παλι μπραβο, με καλη και διακριτικη δουλεια ηρθε η επιτυχια.

στη ζωη δεν γινεται να ειναι στην κορυφη παντα ενας. ουτε να κερδιζει, αν δεν ειναι καλυτερος, συνεχεια.
ουτε η βορεια ελλαδα να μην εχει εκπροσώπηση στις κορυφαιες διοργανωσεις, ή να μην παιρνει πρωταθληματα και κυπελλα.

πραγματικα χαιρομαι για την επιτυχια του παοκ, την αξιζε, διοτι ηταν καλυτερος.

και ευχομαι του χρονου να παρει και το πρωταθλημα. μετα απο τοσα χρονια η θεσσαλονικη ειναι αδικο να μην πανηγυριζει τιτλο.

οπωσδηποτε αγαπαω την ομαδα μου, αλλα δεν στεχωρηθηκα καθολου που εχασε.
αν δεν κερδιζε με το σπαθι της, θα ηταν αδικο και με τις φετεινες εμφανισεις δεν εδειξε οτι αξιζε καλυτερης τυχης.

Stamatis
13-05-10, 19:12
Μπα;
Για δες, για δες.

Ευχαριστουμε κυριε μου.

Ειστε αντικειμενικοτατος.

nikos ///M
13-05-10, 19:19
σωστος ο stathis!
:thumbsup:

gant
13-05-10, 20:00
Σωστή και τεκμηριωμένη η άποψη του Στάθη.
Στις περισσότερες χώρες της Ευρώπης αυτός ο ποδοσφαιρικός συγκεντρωτισμός που υπάρχει στην χώρα μας είναι άγνωστος.
Για να γίνω πιό σαφής η Ιταλία έχει και μιά Μίλαν, Ιντερ και Γιούβε.
Η Αγγλία έχει μιά Μάντζεστερ, Λίβερπουλ
Η Ισπανία μιά Μπάρτσα, Βαλένθια, Σεβίλλη
Η Πορτογαλία μιά Πόρτο
Η Γαλλία μια Λυών, Μασσαλία, Μπορντώ.
Η Γερμανία μιά Βέρντερ, Σάλκε, Αμβούργο

Stathis
13-05-10, 20:17
και λιγο χιουμορ, που ακουσα μολις τωρα...

τι κολωνια φορανε οι παοκτζηδες...?

gant
13-05-10, 20:31
Πές το ρε Στάθη, εσύ ξέρεις πιό είναι τομεγαλύτερο ντάτσουν;

Z4 DCT
13-05-10, 21:00
παροτι ολυμπιακος και "βαμμένος" μαλιστα, θα ηθελα να πω οτι χαιρομαι ιδιαιτερα με την επιτυχια του παοκ.

μπραβο και παλι μπραβο, με καλη και διακριτικη δουλεια ηρθε η επιτυχια.

στη ζωη δεν γινεται να ειναι στην κορυφη παντα ενας. ουτε να κερδιζει, αν δεν ειναι καλυτερος, συνεχεια.
ουτε η βορεια ελλαδα να μην εχει εκπροσώπηση στις κορυφαιες διοργανωσεις, ή να μην παιρνει πρωταθληματα και κυπελλα.

πραγματικα χαιρομαι για την επιτυχια του παοκ, την αξιζε, διοτι ηταν καλυτερος.

και ευχομαι του χρονου να παρει και το πρωταθλημα. μετα απο τοσα χρονια η θεσσαλονικη ειναι αδικο να μην πανηγυριζει τιτλο.

οπωσδηποτε αγαπαω την ομαδα μου, αλλα δεν στεχωρηθηκα καθολου που εχασε.
αν δεν κερδιζε με το σπαθι της, θα ηταν αδικο και με τις φετεινες εμφανισεις δεν εδειξε οτι αξιζε καλυτερης τυχης.

Υποπτο.......:whistle:
Κατι εχει σκοπο να κανει αυτος...........

Nino
13-05-10, 21:54
παροτι ολυμπιακος και "βαμμένος" μαλιστα, θα ηθελα να πω οτι χαιρομαι ιδιαιτερα με την επιτυχια του παοκ.

μπραβο και παλι μπραβο, με καλη και διακριτικη δουλεια ηρθε η επιτυχια.

στη ζωη δεν γινεται να ειναι στην κορυφη παντα ενας. ουτε να κερδιζει, αν δεν ειναι καλυτερος, συνεχεια.
ουτε η βορεια ελλαδα να μην εχει εκπροσώπηση στις κορυφαιες διοργανωσεις, ή να μην παιρνει πρωταθληματα και κυπελλα.

πραγματικα χαιρομαι για την επιτυχια του παοκ, την αξιζε, διοτι ηταν καλυτερος.

και ευχομαι του χρονου να παρει και το πρωταθλημα. μετα απο τοσα χρονια η θεσσαλονικη ειναι αδικο να μην πανηγυριζει τιτλο.

οπωσδηποτε αγαπαω την ομαδα μου, αλλα δεν στεχωρηθηκα καθολου που εχασε.
αν δεν κερδιζε με το σπαθι της, θα ηταν αδικο και με τις φετεινες εμφανισεις δεν εδειξε οτι αξιζε καλυτερης τυχης.


Η αξια του ηττημενου δινει δοξα στον νικητη..

Stathis
14-05-10, 01:34
και λιγο χιουμορ, που ακουσα μολις τωρα...

τι κολωνια φορανε οι παοκτζηδες...?


Πές το ρε Στάθη

https://www.bmwfans.gr/forum/images/imported/2010/05/bulgarisoir-1.jpg

:th_Laie_67-1::th_Laie_67-1::th_Laie_67-1::th_Laie_67-1:

για να μην περαξηγηθω, δεν το υιοθετω, απλα το ακουσα και μου φανηκε αστειο...

gant
14-05-10, 01:42
Λοιπόν, και η δική μου απάντηση, το μεγαλύτερο ντάτσουν, είναι το γήπεδο του ΠΑΟΚ.

Stamatis
14-05-10, 07:34
Ναι θελει μεγαλη καροτσα το ντατσουν, γιατι ειναι γεματο αγγουρια και ειναι πολλοι οι πελατες.

Konstantinos E60
14-05-10, 07:48
Λίγα λόγια για τα ντάτσουν.....
https://www.youtube.com/watch?v=0ChgPtH2aOU


https://www.youtube.com/watch?v=3UUdKaBqJe8

Z4 DCT
14-05-10, 08:12
ΜΠΑΝΑΝΑ....ΚΑΙ ΜΑΛΙΣΤΑ ΔΙΚΕΦΑΛΗ!!!!

Ολα τα αλλα τα ακουω βερεσε........και μεσα στο ''ναο''*













*
Ναος= κοτετσι με κοτες ρατσας ''φραγκοκοτα''......:hystericalbs1::hyst ericalbs1::hystericalbs1::hystericalbs1:

SuperSonic
15-05-10, 20:56
https://img155.imageshack.us/img155/952/freddosfilakiab.jpg (https://img155.imageshack.us/i/freddosfilakiab.jpg/)

:th_Laie_67-1::th_Laie_67-1::th_Laie_67-1:


Τα μπουνιδια του τα εφαγε στο καραισκαη προχθες για τα καλα..

gant
15-05-10, 21:26
https://www.bmwfans.gr/forum/ (https://img155.imageshack.us/i/freddosfilakiab.jpg/)

:th_Laie_67-1::th_Laie_67-1::th_Laie_67-1:


Τα μπουνιδια του τα εφαγε στο καραισκαη προχθες για τα καλα..

Λάθος πληροφορημένος είσαι, αντιθέτως τα ριξε. :th_Laie_67-1::th_Laie_67-1::th_Laie_67-1:

SuperSonic
15-05-10, 21:42
Λάθος πληροφορημένος είσαι, αντιθέτως τα ριξε. :th_Laie_67-1::th_Laie_67-1::th_Laie_67-1:



Δεν πληροφορουμε φιλαρακο απο κανεναν εγω λεω αυτα που βλεπω.....thumb

θεοφιλου Κωστας
15-05-10, 21:46
Ο γαυρος που θα ριξει μπουνιδια στων γκαρσια δε γεννηθηκε ακομη. Εμεις παντως και 9 θεση στο πρωταθλημα 30.000 ειμασταν, οι ολυμπιακοι προχτες ουτε 15000 δεν ηταν.ολοι με τον παοκ ασχολουνται γιατι? Η μονη ομαδα που εκανε κερκιδα στην 7 και πεταξε εξω τους ολυμπιακους ηταν ο παοκ,για να μαθαινουν οι νεοι και να μην ξεχνουν οι παλαιοι.

SuperSonic
15-05-10, 21:54
Ο γαυρος που θα ριξει μπουνιδια στων γκαρσια δε γενηθηκε ακομη.Εμεις παντως και 9 θεση στο πρωταθλημα 30.000 ημασταν,οι ολυμπιακη προχτες ουτε 15000 δεν ηταν.ολοι με των παοκ ασχολουνται γιατι?



Ποιος ασχολειται με τον Παοκ?:th_Laie_67-1:

Μην μιλαμε για κοσμο γιατι δεν σας περνει..εμεις προχθες ημασταν με το ζορι 10.000 αλλα ειναι αλλοι οι λογοι και δυστηχως η ομαδα δεν πηγε καλα την χρονια που περασε...οταν κοβαμε εμεις 70.000 εισητηρια στο οακα εσεις κανατε συγκεντωσεις μπουγατσας..ασε ρε φιλε πεστα σε κανενα πιτσιρικα αυτα.

Οσο για τον Γκαρσια δεν εχω λογω να πω ψεμματα δες και το βιντεο και θα καταλαβεις..


https://www.youtube.com/watch?v=XGV6sdC6Tqo

Stamatis
16-05-10, 02:18
Μην το θεωρήσετε παρέμβαση, ειδικά επειδή είμαι ΠΑΟΚ και εγώ.

Υπενθυμίζω τους κανόνες του φόρουμ

7. Οι δημοσιεύσεις δεν θα πρέπει να περιέχουν απόψεις οι οποίες ενδέχεται να προκαλέσουν αντιδράσεις σε μια μεγάλη ομάδα χρηστών/επισκεπτών του ΒΜWFans.

- Δεν πρέπει να περιέχει λέξεις ή φράσεις απειλητικές, προσβλητικές, επιζήμιες, δυσφημιστικές, χυδαίες, βίαιες, υβριστικές, ρατσιστικές ή αποδοκιμαστέες.

16. Η κριτική είναι καλοδεχούμενη, όταν είναι κόσμια και αναφέρεται σε ιδέες και διατυπώσεις και όχι σε πρόσωπα.

Οπότε συνεχίζουμε την κουβέντα κανονικά, αλλά παρακαλώ μην δημιουργήσετε αντιπαραθέσεις.

Η τρέλα μας είναι τα αυτοκίνητα και μιας και τα βρίσκουμε όλοι εκεί γιατί να τα χαλάσουμε αλλού///


***Δεν έχει ενοχλήσει ΤΙΠΟΤΑ απο ότι έχει γραφτεί ως τώρα, οπότε μην το παρεξηγήσετε το παρόν μήνυμα, απλά θυμίζω τους κανόνες για να μην έχουμε τα καλά του ΠΑΟ-ΟΣΦΠ**

kplc16
16-05-10, 02:21
Εγω θυμαμαι τι ειχα γραψει...................\\\\


Τωρα ο ταμ ταμης θα τρυπιετε με τα πιρουνια στο μαγαζι απο τα νευρα του...............:th_Laie_67-1: :th_Laie_67-1: :hystericalbs1:
κι εγω θυμαμαι τι ειχα γραψει:
Μπρε τι ταμ ταμ και τουμ τουμ ΜΕ λες, ΜΠΑΟΚΑΡΑ ΣΕ λεω:hystericalbs1:

kplc16
16-05-10, 02:28
Ποιος ασχολειται με τον Παοκ?:th_Laie_67-1:

Μην μιλαμε για κοσμο γιατι δεν σας περνει..εμεις προχθες ημασταν με το ζορι 10.000 αλλα ειναι αλλοι οι λογοι και δυστηχως η ομαδα δεν πηγε καλα την χρονια που περασε...οταν κοβαμε εμεις 70.000 εισητηρια στο οακα εσεις κανατε συγκεντωσεις μπουγατσας..ασε ρε φιλε πεστα σε κανενα πιτσιρικα αυτα.

Οσο για τον Γκαρσια δεν εχω λογω να πω ψεμματα δες και το βιντεο και θα καταλαβεις..

https://www.youtube.com/watch?v=XGV6sdC6Tqo

εγω Γκαρσια δε βλεπω

katsaraios
16-05-10, 03:03
επειδη μου λειπουν κατι φραγκα για μια αναβαθμιση ,για πεστε αυριο με την φιεστα τι να παιξουμε στο στοιχημα,κατι ακουσα για διπλο και καλα να περασουμε εμεις (ΑΕΚ) τον οσφπ.....
αντε και θελουμε λεφτα:whistle:

Stamatis
16-05-10, 03:09
Επειδη σε συμπαθω ιδιαιτερα δεν θα σου δωσω το στοιχημα, αλλα κατι καλυτερο.
4
7
8
12
39
και τζοκερ το 5.

Τη δευτερα περιμενω κερασμα.

katsaraios
16-05-10, 03:20
Επειδη σε συμπαθω ιδιαιτερα δεν θα σου δωσω το στοιχημα, αλλα κατι καλυτερο.
4
7
8
12
39
και τζοκερ το 5.

Τη δευτερα περιμενω κερασμα.

λες να ριξω τζοκερ εεε???
αντε να δουμεthumb

παντως και χωρις να κερδισω 1 φανελα του κολλητου Μουσλιμοβιτς θα στην εχω αφησει στον ΤΑΜΤΑΜ.

YAz
16-05-10, 05:37
Ποιος ασχολειται με τον Παοκ?:th_Laie_67-1:

Μην μιλαμε για κοσμο γιατι δεν σας περνει..εμεις προχθες ημασταν με το ζορι 10.000 αλλα ειναι αλλοι οι λογοι και δυστηχως η ομαδα δεν πηγε καλα την χρονια που περασε...οταν κοβαμε εμεις 70.000 εισητηρια στο οακα εσεις κανατε συγκεντωσεις μπουγατσας..ασε ρε φιλε πεστα σε κανενα πιτσιρικα αυτα.

Οσο για τον Γκαρσια δεν εχω λογω να πω ψεμματα δες και το βιντεο και θα καταλαβεις..

https://www.youtube.com/watch?v=XGV6sdC6Tqo

Όχι μόνο δε φαίνεται ένας garcia να τρώει ξύλο, αλλά την στιγμή που ο ντουντού τον βάρεσε με την μπάλα και τον άρπαξε, άλλοι 3-4 παίκτες του ολυμπιακού πήγαν να ορμίσουν πάνω του. Η απάντησή του ήταν (και με λόγια και με νοήματα) Ελάτε ρε, Ελάτε. Μια αντίδραση των παικτών του ολυμπιακού ήταν να απορήσουν και να σκιαχτούν με αυτή την αντίδραση του Ουρουγουανού (Δε σου λέω ότι κάνανε πίσω).
Μην δίνεις παραπληροφορίες όμως.

Z4 DCT
16-05-10, 07:44
Μην το θεωρήσετε παρέμβαση, ειδικά επειδή είμαι ΠΑΟΚ και εγώ.

Υπενθυμίζω τους κανόνες του φόρουμ

7. Οι δημοσιεύσεις δεν θα πρέπει να περιέχουν απόψεις οι οποίες ενδέχεται να προκαλέσουν αντιδράσεις σε μια μεγάλη ομάδα χρηστών/επισκεπτών του ΒΜWFans.

- Δεν πρέπει να περιέχει λέξεις ή φράσεις απειλητικές, προσβλητικές, επιζήμιες, δυσφημιστικές, χυδαίες, βίαιες, υβριστικές, ρατσιστικές ή αποδοκιμαστέες.

16. Η κριτική είναι καλοδεχούμενη, όταν είναι κόσμια και αναφέρεται σε ιδέες και διατυπώσεις και όχι σε πρόσωπα.

Οπότε συνεχίζουμε την κουβέντα κανονικά, αλλά παρακαλώ μην δημιουργήσετε αντιπαραθέσεις.

Η τρέλα μας είναι τα αυτοκίνητα και μιας και τα βρίσκουμε όλοι εκεί γιατί να τα χαλάσουμε αλλού///


***Δεν έχει ενοχλήσει ΤΙΠΟΤΑ απο ότι έχει γραφτεί ως τώρα, οπότε μην το παρεξηγήσετε το παρόν μήνυμα, απλά θυμίζω τους κανόνες για να μην έχουμε τα καλά του ΠΑΟ-ΟΣΦΠ**

εισαι ομως και λιγο κρυφοφιλογαυρουλης..........:whi stle:


:hystericalbs1:

SuperSonic
16-05-10, 08:06
Όχι μόνο δε φαίνεται ένας garcia να τρώει ξύλο, αλλά την στιγμή που ο ντουντού τον βάρεσε με την μπάλα και τον άρπαξε, άλλοι 3-4 παίκτες του ολυμπιακού πήγαν να ορμίσουν πάνω του. Η απάντησή του ήταν (και με λόγια και με νοήματα) Ελάτε ρε, Ελάτε. Μια αντίδραση των παικτών του ολυμπιακού ήταν να απορήσουν και να σκιαχτούν με αυτή την αντίδραση του Ουρουγουανού (Δε σου λέω ότι κάνανε πίσω).
Μην δίνεις παραπληροφορίες όμως.



Στο βιντεο αν δειτε προσεκτικα πως παρακολουθει ο παπαδοπουλος τον Γκαρσια θα καταλαβεται... οπως επίσης θα καταλαβεται πως του την "πεφτει"του Γκαρσια στο τελος του βιντεο μιας και δειχνει που παει να τον χτυπησει...

Απο εκει και περα επειδη κανενας απο εσας δεν ηταν στο γηπεδο μην γραφεται παπαριτσες..Δεν δινω καμια παραπληροφορηση ημουν στο γηπεδο στα επισημα και ειδα πολυ καλα τι εγινε.

Ξερω πολυ καλα τι ειδα και τι εγινε με τον Γκαρσια,αν παλι δεν πιστευετε στα "τρυφερα" μου..

kplc16
16-05-10, 09:41
Στο βιντεο αν δειτε προσεκτικα πως παρακολουθει ο παπαδοπουλος τον Γκαρσια θα καταλαβεται... οπως επίσης θα καταλαβεται πως του την "πεφτει"του Γκαρσια στο τελος του βιντεο μιας και δειχνει που παει να τον χτυπησει...

Απο εκει και περα επειδη κανενας απο εσας δεν ηταν στο γηπεδο μην γραφεται παπαριτσες..Δεν δινω καμια παραπληροφορηση ημουν στο γηπεδο στα επισημα και ειδα πολυ καλα τι εγινε.

Ξερω πολυ καλα τι ειδα και τι εγινε με τον Γκαρσια,αν παλι δεν πιστευετε στα "τρυφερα" μου..

αλλη κανουν πλακα φιλικη κι αλλοι το πανε για παρεξηγηση.Δε μπορω να καταλαβω γιατι δυναμιτιζεις το κλιμα.

NickE60
16-05-10, 10:33
εγώ δεν ξέρω τι θα την κάνει ο Τσουκαλας την κολοκύθα τώρα και τη σαμπάνια.. ρε τον Τάκη, πολύ πλάκα το άτομο..!

θεοφιλου Κωστας
16-05-10, 11:45
Αυτο το θεμα ανοιξε για φιλους του ΠΑΟΚ λογω κατακτησης τιτλου Χαντμπωλ.Στην συνεχεια φυσικα και μετα απο 2Χ νικες επι του ολυμπιακου μεσα σε μια βδομαδα η χαρα συνεχιζεται.Δεν κατηγορησαμε ουτε προσβαλλαμε καποιον φιλο αλλης ομαδας εδω.Αντιθετα ακουσαμε για Ντατσουν-γυφτους-Καρπουζια-καποιος μας γραφει και στα α......!
Δεν περιμενω να κλεισει το θεμα,πιστευω οτι το δικαιουμαστε.Αλλα θα περιμενα μια επισημη θεση απο το ΦΟΡΟΥΜ.Ας αποκλεισει μερικους απο το θεμα.Εδω μας ενωνει μια αγαπη προς της μπεμπες μας,δεν προσβαλλα κανενα Απαιτω τον αμοιβαιο σεβασμο

Stamatis
16-05-10, 11:55
Το φορουμ εχει παρει επισημη θεση, την οποια γραφω πιο πανω.
Αυτα που ακουγονται σαν βρισιες ειναι πλακα μεταξυ καποιων που γνωριζονται μεταξυ τους και δεν παρεξηγιουνται.
Στους υπολοιπους (και σε εμενα επισης) ακουγονται ιδιαιτερα βαρια.
Επειδη ειμαι σιγουρος οτι δεν υπαρχει κακη προθεση μεταξυ των μελων επικοινωνησα μαζι τους προσωπικα και το ξεκαθαρισα.
Για αυτο και προειδοποιησα βαζοντας τους κανονες.

Αν καποιο απο τα παραπανω σε θιγει μου το λες και το σβηνω αμεσως.
Παντως τα παιδια το εκαναν στα πλαισια της πλακας που κανουν μεταξυ τους.

Επαναλαμβανω ομως, πρωτος σκοπος μας ειναι να μην υπαρχουν παρεξηγησεις, οποτε μου λες νουμερο ενοχλητικου ποστ και το απογειωσα.

Φιλικα

Σταματης

NickE60
16-05-10, 13:39
Σιγά μην τσακωθούμε για τις ομάδες ρε παιδιά. Άλλη δουλειά δεν είχαμε... Είναι όλες τόσο σταθερές που μπορεί να κερδίσουν την Ρεάλ και να χάσουν από το Μαρκόπουλο....
Ο Παοκ πάντως είναι ανεβασμένος γενικότερα..

Stathis
16-05-10, 13:46
φιλος τρεχει τιποτα με το μαρκοπουλο??? :1:

NickE60
16-05-10, 14:02
Τίποτα βέβαια, πολύ πιο "original" από τις ομαδάρες μας... σε σχέση με τα budget..

gant
16-05-10, 20:06
εγω Γκαρσια δε βλεπω

:th_Laie_67-1::th_Laie_67-1: Σωστόοοοος, και γώ το ίδιο με σένα, μόνο να πέφτουν κάτι μπουκάλια

kplc16
16-05-10, 20:37
:th_Laie_67-1::th_Laie_67-1: Σωστόοοοος, και γώ το ίδιο με σένα, μόνο να πέφτουν κάτι μπουκάλια

αν γουσταρεις να το βλεπεις μπορεις να κοιτας το avatar μου οσο θες.:thumbsup:

strof
16-05-10, 22:19
https://www.iraqgoals.tv/ch2.html
για οσους θελουν να δουν το ΠΑΟΚ-ΑΕΚ απο το pc τους..

gant
16-05-10, 23:34
αν γουσταρεις να το βλεπεις μπορεις να κοιτας το avatar μου οσο θες.:thumbsup:

:clap::clap::clap: :cheers::cheers: