PDA

Επιστροφή στο Forum : Unbelievable Accident Viewed from Inside the Vehicle



TOMIS
13-05-10, 01:27
https://www.youtube.com/watch?v=paQammBck7Y&feature=related
Aπλα το πετυχα και οταν το ειδα ειδικα σε αργη κινηση τρελαθηκα!!!Θυμαμαι οταν το ειχα παθει καθημενος στο πισω καθισμα σε τοyota celica φιλου μου..Πραγματικα ανατριχιασα γιατι θυμηθηκα τον ηχο απο τις λαμαρινες...

NickE60
13-05-10, 01:31
....και γω όταν ήμουν 19-20 με ένα Abarth ενός φίλου.. ευτυχώς δεν πάθαμε κάτι.. κάτι μώλωπες μόνο ...χάλια εμπειρία πραγματικά....

stratos
13-05-10, 01:40
Οι αερόσακοι δεν έπρεπε να ανοίξουν?

yodas
13-05-10, 08:58
Και εγώ την ίδια απορία είχα στράτο...πάντως ο ήχος είναι συγκλονιστικός! Ευτυχώς δεν πάθανε τίποτα

Z4 DCT
13-05-10, 09:02
Φορουσαν ολοι ζωνη!!!!! και οι πισω!!!, γιατι εδω στο ελλαδα οι πισω συνηθως νομιζουν οτι ειναι σε αλλο πλανητη και δεν παθαινουν τιποτα........
Οι αεροσακοι οι εμπρος οκ δεν ανοιξαν γιατι μπορει να μην εφτασε το χτυπημα την ενταση που επρεπε μετωπικα ωστε να ανοιξουν.......αλλα οι πλευρικοι????? απο την στιγμη που τουμπαρε???:shok:

Κωνσταντίνος
13-05-10, 09:40
Eγω όσες φορές και αν το είδα δεν μπόρεσα να καταλάβω πως του έφυγε το αυτοκίνητο

gyiama
13-05-10, 09:42
δεν ξερεις ρε γιαννη αν εχει πλευρικους!!!οι μπροστα δεν ανοιγουν εφοσων δεν χτυπησε στο μπροστα μερος!!φιλος με opel astra πριν μερικα χρονια τουμπαρε και δεν ενοιξαν οι πλευρικοι αεροσακοι και ετρεχε στα δικαστηρια με την opel

Thomelef
13-05-10, 12:18
με το ρενάκι εγώ θυμάμαι που έφυγα στην έξοδο της στροφής απο την κλειστή πλέον αερογέφυρα που είχε πορεία προς λητή, την νταλίκα να έρχεται πάνω μου, το δυνατό μπάμ
και την έπειτα πορεία μου πάνω στην κωλόνα.
ξύπνησα μετά απο 5 μέρες και το πρώτο πράγμα που μου έδειξαν ήταν μια φωτογραφία μου με τον καθρέφτη καρφωμένο στο μέτωπο μου. πολύ τύχη που σήμερα είμαι εδώ για να γράφω την ιστορία.
φυσικά η καριέρα μου δεν τελείωσε εκεί στα τούρμπο μιάς και το επόμενο μου αμάξι ήταν ένα ούνο τούρμπο και έπειτα ένα πούντο που είχε φάει πολά λεφτά.