PDA

Επιστροφή στο Forum : Περί πίστας...



Action Man
28-12-09, 15:31
Τι να γράψω τώρα εδώ?
Λάστιχα-ζάντες-βολάν-καθίσματα-φρένα-μοτέρ-αυτοκίνητα(????).....κατάλαβα οτι όλα είναι αναλώσιμα,από τότε που ξεκίνησα την ενασχόληση μου με αυτό το χόμπι...(τα τελευταία έξι χρόνια)
Μου την εβάρεσε άσχημα μια μέρα,και έκοψα τα νυχτερινά στέκια,και πήγα στα Μέγαρα μόνος μου....και κόλλησα το μικρόβιο...
Την επόμενη μέρα είχα φορτωθεί με εξοπλισμό.

Στα νυχτερινά, πηγαίνω πλέον μόνο ως απλός θεατής και τπτ άλλο.

Θα γράψω περισότερα οταν βρώ λίγο χρόνο,και θα βάλω και φώτος και αναλύση για τις πολλές Ελληνικές πίστες!!!:th_Laie_67-1:(παιχνιδάδικο+Χριστούγενν α=πακέτο)

Vasilis
28-12-09, 15:33
Τι να γράψω τώρα εδώ?
Λάστιχα-ζάντες-βολάν-καθίσματα-φρένα-μοτέρ-αυτοκίνητα(????).....κατάλαβα οτι όλα είναι αναλώσιμα,από τότε που ξεκίνησα την ενασχόληση μου με αυτό το χόμπι...(τα τελευταία έξι χρόνια)
Μου την εβάρεσε άσχημα μια μέρα,και έκοψα τα νυχτερινά στέκια,και πήγα στα Μέγαρα μόνος μου....και κόλλησα το μικρόβιο...
Την επόμενη μέρα είχα φορτωθεί με εξοπλισμό.

Στα νυχτερινά, πηγαίνω πλέον μόνο ως απλός θεατής και τπτ άλλο.

Θα γράψω περισότερα οταν βρώ λίγο χρόνο,και θα βάλω και φώτος και αναλύση για τις πολλές Ελληνικές πίστες!!!:th_Laie_67-1:(παιχνιδάδικο+Χριστούγενν α=πακέτο)

μυησε μας.....οταν ξαναπας πες μου για να ερθω να δω....οχι σερρες ομως....θα με μαλωσει η γυναικα.....!!!!:th_Laie_67-1:

manos///3
28-12-09, 15:39
Ετσι...αντε να ανεβαινουμε!

Παντελη θα ηθελα να ανεβω Μεγαρα καποια στιγμη. Οποτε αν κανετε κατι ειδοποιήστε..

Δώσε κατεύθυνση στο θρεντ και θα συμπληρώνουμε!

///M3L
28-12-09, 15:42
Πραγματικά πρέπει να είναι πολύ καλή εμπειρία το να οδηγείς σε μία πίστα.

Οδήγηση στα όρια και η αδρεναλίνη να είναι στα ύψη.

Μερικές φορές σκέφτομαι τι ωραία θα ήταν να μπορούσα να είχα ένα καλοστημένο αυτοκίνητο μονό για πίστα (να το είχα σα χόμπι).
Ελπίζω κάποια στιγμή να καταφέρω να εκπληρώσω αυτό το όνειρο μιας που είμαι και μικρός ακόμη.

Μπράβο Actionman είναι ότι καλύτερο αυτό που κάνεις για έναν άνθρωπο που πραγματικά αγαπάει την αυτοκίνηση.

m-power_01
28-12-09, 15:42
Θα ηταν οτι καλυτερο , αν μπορουσαμε να κανονισουμε μια εξορμιση στα Μεγαρα με καθοδηγητες action-man, Manos///3, και Paladin...

Stathis
28-12-09, 15:43
μολις ανοιξει ο καιρος λιγο και μεγαλωσει η μερα, θα γινουν μεγαρα σιγουρα...
υποψηφια μερα δευτερα μεσημερι-δυση του ηλιου.
το κοστος δεν ειναι απαγορευτικο...

εχω παραγγειλει καποιον εξοπλισμο (αρκετα τα ειχα).

ελπιζω να μαζευτουμε αρκετοι...
στοχος ειναι 1 Track Day το μηνα... δεν ξερω κατα ποσο ειναι εφικτο ή αν τελικα θα γινει, αλλα υποσχομαι οτι θα το παλεψω...

Action Man
28-12-09, 15:47
Παντελη θα ηθελα να ανεβω Μεγαρα καποια στιγμη. Οποτε αν κανετε κατι ειδοποιήστε..



:th_Laie_67-1::th_Laie_67-1:
Δεν χάνεις και τπτ!!:th_Laie_67-1:
Πλάκα κάνω....από το ολότελα...καλά είναι και τα Μεγαράκια!!!Ας είναι καλά ο Γιαννάκης που τα συμάζεψε!
Το μεγαλύτερο λάθος πάντως που συμβαίνει σε άλλα φόρουμ κατα κόρον, είναι ο σκληρός ανταγωνισμός...
Δεν πάνε για να μάθουνε...αλλά για το θεαθήναι (ειδικά στα τζαπανοπορσικοφορουμ)

Παίδες,όποτε θέλετε πάμε

merlin
28-12-09, 16:09
Σίγουρα μέσα.... και μεγάλη όρεξη για μάθηση !!!:rally:

Stamatis
28-12-09, 16:29
ΕΧω μπει δυο φορες.
Τη μια χ$στηκα πανω μου απο το φοβο (κυριως επειδη οι υπολοιποι πηγαιναν χωρις αυριο και οποιον παρει ο χαρος) την αλλη κατουρηθηκα γιατι ειχα περει την πρωτη κρυαδα.
Δεν γινεται στις πιστες να ξεκινανε τα αυτοκινητα με μισο λεπτο διαφορα ας πουμε? η εγω ετυχα σε αρκουδο-ημερα;

Stathis
28-12-09, 16:32
να πας σε κανενα Track Day με τον ελτον, τον τομ και τον μάικλ εσυ...

παντελη σορρυ για το :offtopic2:

mpempas
28-12-09, 16:44
μεσα και εγω παιδια για μεγαρα! εχω γυρισει μερικες πιστουλες και μπορω να πω οτι ειναι αλλου το αθλημα μεσα σε πιστες.
Η ανδρεναλινη οι παλμοι χτυπαμε 260αρες και βαλε...χειμωνιατικο βγαινεις μουσκεμα απο την οδηγηση μολις βγαινεις απο το αμαξι τρεμουν τα ποδια σου,νομιζεις οτι γυρνας στην πιστα 2 λεπτα και μπορει να εχεις κανει 10 και βαλε και αλλα τετοια!!!

Thomelef
28-12-09, 18:08
εμένα δυστηχώς η παρέα μου απέχει πλέον και μόνος βαριέμαι να πηγαινοέρχομαι σέρρες...βασικά μια φορά θέλω να μπώ μέγαρα αλλά πιο πολύ για μπαντηλήκια παρά
χρόνους...
είναι κλειστή πίστα και ότι πρέπει για να μπαίνεις με τις πόρτες που γουστάρω τρελά!!!

gnx
28-12-09, 18:13
Μεσα για Μεγαρα...