PDA

Επιστροφή στο Forum : Νεα μεθοδος ληστειας!!!!!



Akis 330Ci
12-04-10, 20:10
ΠΡΟΣΟΧΗ!!!!!!!!!!!!!
Αν οδηγείς νύχτα και ξαφνικά σου πετάξουν αυγά στο παρμπρίζ, επουδενί λόγο μην βάλεις μπρός τους υαλοκαθαριστήρες και το σύστημα πλυσίματος τζαμιών.
Τα αυγά αναμειγμένα με το νερό θα μετατραπούν σε ένα γαλάκτωμα που θα σου κάνει το παρμπρίζ χάλια μειώνοντας την ορατότητά σου κατά 92 %.
Οπότε αναγκαστικά σταματάς, βγαίνεις από το αυτοκίνητο να τα καθαρίσεις σου την πέφτουνε δύο κακοποιοί τουλάχιστον, τρως το ξύλο της χρονιάς σου
και στην καλύτερη περίπτωση, συνεχίζεις αν τα καταφέρεις με τα πόδια, χωρίς αμάξι, δίχως λεφτά, δίχως πιστωτικές κάρτες, δίχως κινητό, διχως κλειδιά του σπιτιού σου, κ.λ.π.

gant
12-04-10, 20:12
Απίστευτο! Δεν περίμενα να συμβαίνει κάτι τέτοιο!

m-power_01
12-04-10, 20:17
Γινονται τοσα πολλα ,ακουμε καθε μερα και απο κατι καινουριο! Εχουμε φτασει στο σημειο να υποπτευομαστε τα παντα...και οχι αδικα! Στο τελος θα υπαρχουν ανθρωποι διπλα μας που θα μας εχουν αναγκη και απο την καχυποψια μας ,δεν θα τους δινουμε σημασια...Τι να πω

Stefanos_Cool
12-04-10, 20:17
Γινονται τοσα πολλα ,ακουμε καθε μερα και απο κατι καινουριο! Εχουμε φτασει στο σημειο να υποπτευομαστε τα παντα...και οχι αδικα! Στο τελος θα υπαρχουν ανθρωποι διπλα μας που θα μας εχουν αναγκη και απο την καχυποψια μας ,δεν θα τους δινουμε σημασια...Τι να πω

Αυτό ξαναπέστο ...

bill_m3
12-04-10, 20:23
Γινονται τοσα πολλα ,ακουμε καθε μερα και απο κατι καινουριο! Εχουμε φτασει στο σημειο να υποπτευομαστε τα παντα...και οχι αδικα! Στο τελος θα υπαρχουν ανθρωποι διπλα μας που θα μας εχουν αναγκη και απο την καχυποψια μας ,δεν θα τους δινουμε σημασια...Τι να πω

Είναι 1000% σίγουρο ότι εκεί θα φτάσουμε.

Driver M
12-04-10, 20:31
"Fear leads To anger, anger leads to hate, hate leads to suffering" έλεγε, πριν τριάντα και πλέον χρόνια, ο master Yoda στο έπος του George Lucas, Star Wars.

Τα λόγια αυτά σήμερα, δείχνουν πιο επίκαιρα από ποτέ, αφού ο φόβος μας εξοργίζει, μας τυφλώνει με μίσος, μας απομονώνει από τους γύρω μας και εν τέλει μας οδηγεί στη δυστυχία. Και δυστυχώς στις μέρες μας υπάρχει διάσπαρτη (και δικαιολογημένα σε μεγάλο βαθμό, αφού πολλά τραγικά συμβαίνουν όπως και το περιστατικό που ανέφερε ο Άκης) η αίσθηση του φόβου...

z3 2.2
12-04-10, 20:46
"Fear leads To anger, anger leads to hate, hate leads to suffering" έλεγε, πριν τριάντα και πλέον χρόνια, ο master Yoda στο έπος του George Lucas, Star Wars.

Τα λόγια αυτά σήμερα, δείχνουν πιο επίκαιρα από ποτέ, αφού ο φόβος μας εξοργίζει, μας τυφλώνει με μίσος, μας απομονώνει από τους γύρω μας και εν τέλει μας οδηγεί στη δυστυχία. Και δυστυχώς στις μέρες μας υπάρχει διάσπαρτη (και δικαιολογημένα σε μεγάλο βαθμό, αφού πολλά τραγικά συμβαίνουν όπως και το περιστατικό που ανέφερε ο Άκης) η αίσθηση του φόβου...

Φιλαρακι...εχω βαρεθει να εχεις δικιο και να το εκφραζεις και ομορφα.
Να ξερεις οτι μαζευουμε υπογραφες να σε διωξουμε απο την πολυκατοικια...αϊντε να ουμ...

Περα απο την πλακα η σκεψη αυτη με ταλανιζει (εεε ειδες τι ωραια που τα λεω) καιρο τωρα,οταν ειχα ακουσει για κατι κλεφτρονια που εστηναν ενα ατυχημα με μηχανακι στη μεση του πουθενα,σταματαγες να βοηθησεις και τσαααακ σε ξαφριζαν.
Δεν μπορω να σκεφτω τον εαυτο μου να μην βοηθαει οποιον εχει αναγκη γενικως.Με ανακουφιζει και εξιλεωνει την ψυχη μου.
Φοβαμαι μηπως φοβαμαι να βοηθησω στο κοντινο μελλον...

fanisk
12-04-10, 20:51
..Φοβαμαι μηπως φοβαμαι να βοηθησω στο κοντινο μελλον...

..και επισης, μηπως δεν σε βοηθησουν στο μελλον..

Nick bmwlover
12-04-10, 21:04
Παιδες αυτο συμβαινει ηδη!!!

Dioskouroi
12-04-10, 21:10
Τελικά το γνωστό σύνθημα τοίχου στον λόφο του Στρέφη

Η χώρα καταστρέφεται από την αδιαφορία, αλλά...
τι με νοιάζει εμένα;
είναι πλέον (πικρή) πραγματικότητα...

https://www.bmwfans.gr/forum/

E46 POWER
12-04-10, 21:11
τελικα μαλλον πρεπει να το παρω το 45mm....

paganis
12-04-10, 21:13
πριν καποια χρονακια...ειχα φυγει με την μηχανη...! η μηχανη..περασε απεναντι ρευμα ,ωσπου σταματησε στο κρασπεδο...και εγω ευτυχως ..συρθηκα στο δικο μου ρευμα κυκλοφοριας! σας πληροφορω ...οτι κανεις δεν σταματησε...σηκωσα την μηχανη μονος μου..και απλα ειδοποιησα για βοηθεια!! εχουμε γινει αναισθητοι....

330compressor
12-04-10, 21:22
Ποτε θα επιτραπει η οπλοφορια οπως στην Αμερικη σε αμαξι και σπιτι να εχει ο καθενας το magnum του...!!! να σου πω μετα αν σου κανει κανενας τιποτα. :warriorsmiley:

Libanner
12-04-10, 21:40
Ποτε θα επιτραπει η οπλοφορια οπως στην Αμερικη σε αμαξι και σπιτι να εχει ο καθενας το magnum του...!!! να σου πω μετα αν σου κανει κανενας τιποτα. :warriorsmiley:

Τότε να δείς τι έχει να γίνει αν ο κάθε ανώμαλος θα μπορεί να οπλοφορεί νόμιμα.Η αμερική είναι πράγματι το χειρότερο παράδειγμα...

paganis
12-04-10, 21:41
Ποτε θα επιτραπει η οπλοφορια οπως στην Αμερικη σε αμαξι και σπιτι να εχει ο καθενας το magnum του...!!! να σου πω μετα αν σου κανει κανενας τιποτα. :warriorsmiley:

δηλαδη στην αμερικη που επιτρεπετε οπως λες...εχει μειωθει η εγκληματικοτητα?? δεν νομιζω...!!! ισως ομως αν μειωναν και τις συνεπειες...μιας τυχον αμυνας του θυματος....με ασχημο αποτελεσμα για τον δραστη....ιιιιισωωωωως να γινοταν κατι!!

Driver M
12-04-10, 22:06
Πραγματικά, πιστεύω ότι είναι επικίνδυνο και θλιβερό να μιλάμε για νόμιμη οπλοκατοχή από τον καθένα, γιατί οδηγούμαστε σε βίαια και ατελέσφορα μονοπάτια, που το μόνο που θα προκαλούσαν θα ήταν ένα κύμα μίσους, παράνοιας και βιαιοτήτων, κάνοντας την κατάσταση ακόμα πιο χαοτική και έκρυθμη από τη σημερινή. Επίσης, συμφωνώ απόλυτα με τους φίλους προηγουμένως που υποστήριξαν ότι το παράδειγμα της Αμερικής είναι το πλέον ακατάλληλο, αφού μια χώρα που έχει ανάγει σε τρόπο ζωής την οπλοκατοχή και την οπλοχρησία, (έννοιες άμεσα συνυφασμένες με την ψευδαίσθηση της ασφάλειας και της υπεροχής) και έχει τεράστια έλλειψη παιδείας και αξιών, δημιουργώντας έναν άκρως επικίνδυνο συνδιασμό (χαρακτηριστικό παράδειγμα οι συχνές έφοδοι μανιακών, συχνά ανήλικων, σε δημόσια κτίρια, συχνά σχολεία και το μακελειό που επακολουθεί), δε μπορεί επουδενί να αποτελέσει παράδειγμα μίμησης από άλλες χώρες που θέλουν να χαρακτηρίζονται σύγχρονες και δημοκρατικές. Kαι δεν ισχυρίζομαι ότι η Ελλάδα είναι ο ορισμός μιας τέτοιας χώρας, αλλά το μέλημά μας θα πρέπει να είναι να την κάνουμε και αυτό σίγουρα δεν επιτυγχάνεται με την καλλιέργεια της αμερικανικής αντίληψης και κουλτούρας, μεγάλο μέρος της οποίας καταλαμβάνει η οπλοκατοχή.

330compressor
12-04-10, 22:07
Δεν εχω παει στη Αμερικη το σπιτι του δεν το κλειδωνουν αλλα απο αυτα που μαθαινω απο ατομα που ζουν εκει στο σπιτι σου μεσα & στο αμαξι αν σου τη πεσει κλεφτης τον σκοτωνεις και δεν λενε τιποτα..... εδω ομως σου λενε κακος που το πειραξες το παιδι που ηθελε να κλεψει να βιασει και οτι αλλο θελει να κανει......(καφε να το κερναγες) και οταν λεμε εχουμε γινει Σικαγο στο Σικαγο εχει να γινει εκει ληστεια 20 χρονια δεν ξερω που ειναι πιο ασφαλες τελικα εδω η εκει......

beliris
12-04-10, 22:12
Ποτε θα επιτραπει η οπλοφορια οπως στην Αμερικη σε αμαξι και σπιτι να εχει ο καθενας το magnum του...!!! να σου πω μετα αν σου κανει κανενας τιποτα. :warriorsmiley:

Με την οπλοφορία δεν λύνεται το πρόβλημα της εγκληματικότητας,απλά έχεις αρκετές πιθανότητες να ξαναδείς το σπίτι σου!Ας φάει το σκοτάδι τον κακοποιό!!!

330compressor
12-04-10, 22:20
Με την οπλοφορία δεν λύνεται το πρόβλημα της εγκληματικότητας,απλά έχεις αρκετές πιθανότητες να ξαναδείς το σπίτι σου!Ας φάει το σκοτάδι τον κακοποιό!!!

Οταν δεν μπορει να κανει χρηση ο Αστυνομος στο οπλου του και θα μπλεξει αμα βαρεσει κανενα καθηκι ο πολιτης να λεμε τωρα ειναι υπερβολη.

beliris
12-04-10, 22:28
Οταν δεν μπορει να κανει χρηση ο Αστυνομος στο οπλου του και θα μπλεξει αμα βαρεσει κανενα καθηκι ο πολιτης να λεμε τωρα ειναι υπερβολη.

Θα μπλέξεις,αλλά θα είσαι ζωντανός!!!!!

Κωνσταντίνος
12-04-10, 22:53
Οσοι λέτε για νόμιμη οπλοκατοχή (όπως σε ορισμένες πολιτείες της USA), σας προτείνω να δείτε το ντοκυμαντέρ "Bowling For Columbine" του Michael Moore. Εχει αυτό το θέμα.......

Akis 330Ci
12-04-10, 23:09
Παιδια εγω ενα πραγμα εχω να πω...! Ερχονται πολυ δυσκολοι καιροι.., φυλαξτε με οποιον τροπο μπορειτε τις περιουσιες σας! Ο κοσμος εχει αρχισει να τρελαινεται επικινδυνα! Δεν θελω να γινομαι μαντης κακων, αλλα δυστηχως ετσι ειναι τα πραγματα!

z3 2.2
13-04-10, 00:02
Οσοι λέτε για νόμιμη οπλοκατοχή (όπως σε ορισμένες πολιτείες της USA), σας προτείνω να δείτε το ντοκυμαντέρ "Bowling For Columbine" του Michael Moore. Εχει αυτό το θέμα.......


Πολυ σωστο ταινιακι Kωνσταντινε.
Να προσθεσω και την ατακα του πεθερου μου (Ασφαλεια) στο θεμα της οπλοκατοχης..."Οταν φτασεις να βγαλεις το οπλο,θα πρεπει και να το χρησημοποιησεις"
Η ατακα αυτη ελεχθει σε κουβεντα για οπλο ρεπλικα για εκφοβισμο.
Τα οπλα δεν ειναι λυση.

stratos
13-04-10, 00:05
Εδώ αρκετοί οπλοφορούν και κάνουν μαγκιές στον δρόμο επειδή νομίζουν η ανθρώπινη ζωή αξίζει όσο αυτή μιας μύγας. Παθόν 2 φορές εκ της μίας είμαι πολύ τυχερός που δεν έγινε κάτι σοβαρό....

katsaraios
13-04-10, 00:19
και για να επανελθουμε στο αρχικο ποστ,να βαζετε λιγο αβα + οινοπνευματακι στο δοχειο των κα8αριστηρων ,"σπαει" τα παντα...
Νταλικιερικο κολπο......

Σκανια,Στεφανεεεεε α ρε συναδελφοι:th_Laie_67-1::th_Laie_67-1:

Libanner
13-04-10, 00:26
και για να επανελθουμε στο αρχικο ποστ,να βαζετε λιγο αβα + οινοπνευματακι στο δοχειο των κα8αριστηρων ,"σπαει" τα παντα...
Νταλικιερικο κολπο......

Σκανια,Στεφανεεεεε α ρε συναδελφοι:th_Laie_67-1::th_Laie_67-1:

Αν δεν υπάρχει καθαρό οινόπνευμα και βοτκα κάνει δουλεία,δοκιμασμένο και πάρα πολύ κάλο αντιψυκτικό χεχεχε

nfot
13-04-10, 20:25
Η οπλοκατοχη σιγουρα ΔΕΝ ειναι λυση γιατι απο την πλειονοτητα λειπει η καταλληλη παιδεια.
Για να καταλαβετε που εχουν φτασει στις ΗΠΑ, οπου μενει πολυ φιλικο μου ζευγαρι, τους καλεσαν να πανε με την κορη τους για να παιξουν τα παιδια τους και χρησιμοποιησαν και την ατακα "Ελατε, ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΟΠΛΑ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ".

Nick bmwlover
13-04-10, 22:06
Πολυ σωστο ταινιακι Kωνσταντινε.
Να προσθεσω και την ατακα του πεθερου μου (Ασφαλεια) στο θεμα της οπλοκατοχης..."Οταν φτασεις να βγαλεις το οπλο,θα πρεπει και να το χρησημοποιησεις"
Η ατακα αυτη ελεχθει σε κουβεντα για οπλο ρεπλικα για εκφοβισμο.
Τα οπλα δεν ειναι λυση.

Ετσι ειναι,πολυ σωστος ο πεθερος,τι να λεμε τωρα αφου ειναι "παλιος"...
Δεν εχω κατι αλλο να πω επι αυτου,απολυτως σωστο!!!

Z4 DCT
14-04-10, 10:10
Ετσι ειναι,πολυ σωστος ο πεθερος,τι να λεμε τωρα αφου ειναι "παλιος"...
Δεν εχω κατι αλλο να πω επι αυτου,απολυτως σωστο!!!

Ετσι ειναι!!!!!
Αμα το οπλο βγει απο την θηκη πρεπει να εισαι ετοιμος να το ''δουλεψεις'' αλλιως μην το βγαλεις ποτε!!!!

Το διδασκουν σε ολα τα σχολεια.........

Fad3In
14-04-10, 15:18
πριν καποια χρονακια...ειχα φυγει με την μηχανη...! η μηχανη..περασε απεναντι ρευμα ,ωσπου σταματησε στο κρασπεδο...και εγω ευτυχως ..συρθηκα στο δικο μου ρευμα κυκλοφοριας! σας πληροφορω ...οτι κανεις δεν σταματησε...σηκωσα την μηχανη μονος μου..και απλα ειδοποιησα για βοηθεια!! εχουμε γινει αναισθητοι....

Ατυχια απλα...οταν εμεινα απο ιμαντα δυναμο μια φορα κι εναν καιρο,
παρολο που δεν ειμαι και ο πιο φιλικος ανθρωπος στην οψη,2μ χοντρος με μουσια και αμαξι δολοφονου (ΛΟΛ) σταματησαν 5-6 ατομα να βοηθησουν ή να με ρωτησουν τι επαθα τεσπα...
Οκ,δεν ειναι ο κανονας,αλλα βασικα ο κοσμος φοβαται.

Και μια ερωτηση:
Αυτο με τ αυγα παλι ποτε και που συναιβει;!; Εχουμε λεπτομερειες;
Ν.

ΥΓ.Τα οπλα δεν ειναι λυση! Εδω οταν ακουσα οτι πανε να νομιμοποιησουν οπλοκατοχη για υπαλληλους security,απλα ανατριχιασα!
Βλακας με ολπο (security ή πολιτης γενικοτερα) ειναι κακος συνδυασμος.Η Αμερικα μας το χει διδαξει τοσα χρονια...

Fad3In
14-04-10, 15:21
Εδώ αρκετοί οπλοφορούν και κάνουν μαγκιές στον δρόμο επειδή νομίζουν η ανθρώπινη ζωή αξίζει όσο αυτή μιας μύγας. Παθόν 2 φορές εκ της μίας είμαι πολύ τυχερός που δεν έγινε κάτι σοβαρό....

Μια φορα κι εγω ετσι φιλε...Γι αυτο και αλλαξα νοοτροπια στο δρομο.
Ο κατοχος οπλου δεν φαινεται και δεν το γραφει πουθενα.
Ν.

silent
25-04-10, 12:19
Oπως με πληροφόρησε φίλος μου με καινούριο S3, σήμερα το πρωί κατα τις τρεις επιστρέφοντας προς Αθήνα, του ήρθε αυγό στο καπώ λίγο πάνω απο το φανάρι της μεριάς του οδηγού. Είχε ακούσει για τη μέθοδο και ευτυχώς που δεν τον πέτυχε στο παρμπρίζ και που δεν σταμάτησε. Απλά του έσκαψε λίγο το χρώμα. Πρέπει να την είχανε στημένη ανάμεσα σε μερικά αυτοκίνητα που ήταν διαγώνια παρκαρισμένα στο ρεύμα προς Αθήνα, σημείο στο οποίο ο φωτισμός είναι ανύπαρκτος.

https://i39.photobucket.com/albums/e199/silentmayalw/th_eggshot.jpg (https://s39.photobucket.com/albums/e199/silentmayalw/eggshot.jpg)

yannisv
25-04-10, 12:31
Προσοχή στο αυγό γιατί αν μείνει μπορεί να προξενήσει σοβαρή ζημιά στο χρώμα του αμαξώματος. Θα πρέπει να αφαιρεθεί άμεσα παιδιά.

bomber21
25-04-10, 13:31
Oπως με πληροφόρησε φίλος μου με καινούριο S3, σήμερα το πρωί κατα τις τρεις επιστρέφοντας προς Αθήνα, του ήρθε αυγό στο καπώ λίγο πάνω απο το φανάρι της μεριάς του οδηγού. Είχε ακούσει για τη μέθοδο και ευτυχώς που δεν τον πέτυχε στο παρμπρίζ και που δεν σταμάτησε. Απλά του έσκαψε λίγο το χρώμα. Πρέπει να την είχανε στημένη ανάμεσα σε μερικά αυτοκίνητα που ήταν διαγώνια παρκαρισμένα στο ρεύμα προς Αθήνα, σημείο στο οποίο ο φωτισμός είναι ανύπαρκτος.

https://www.bmwfans.gr/forum/ (https://s39.photobucket.com/albums/e199/silentmayalw/eggshot.jpg)
Αυτό το σημείο που δείχνεις στο χάρτη έχει φωτισμό,και αν καταλαβαίνω καλά (μένω πολύ κοντά και περνάω πάρα πολύ συχνά) είναι ακριβώς έξω από την τελευταία πολυκατοικία της Βάρκιζας (μετά αρχίζει το βουνό των Λιμανακίων),όπου παρκάρουν τα αυτοκίνητα τους οι ένοικοι.

Εκτός από αυτό,το μέρος χαρακτηρίζεται από συχνή διέλευση αστυνομικών,οπότε μου φαίνεται δύσκολο να προσπαθούν να κάνουν κάτι τέτοιο σε αυτό το σημείο,βέβαια δεν αμφισβητώ τα λογια σου,απλά επισημαίνω.

silent
25-04-10, 14:37
Έχεις δίκιο και στα 2 που λες. Όμως ακριβώς απέξω απο αυτή τη πολυκατοικία έχει μια μεγάλη μάντρα απο κάτω και παρκαρισμένα, τα οποία είναι στη σκιά. Ακόμα κι αν φωτίζονταν, είναι αδύνατον να δεις κάποιον που είναι κρυμμένος πίσω απο παρκαρισμένο.
Στο οτι περνάει συνέχεια αστυνομία συμφωνώ και μάλιστα την επόμενη στροφή ακριβώς έξω απο το Island είχε γίνει ατύχημα και μόλις έγινε το συμβάν ερχόταν τροχαία αλλά δεν ήθελε να τρέχει στα τμήματα και έφυγε. Θα μπορούσε κάλλιστα να σταματήσει και να το εκμεταλλευτεί.

Akis 330Ci
25-04-10, 14:43
Το σημαντικοτερο ειναι οτι το παληκαρι το γνωριζε, και ουτε ξυλο εφαγε, ουτε του πηρανε αμαξι αξιας 35.000+ ευρω.
Μπραβο σου που εβαλες και το σημειο..

bomber21
25-04-10, 14:59
Έχεις δίκιο και στα 2 που λες. Όμως ακριβώς απέξω απο αυτή τη πολυκατοικία έχει μια μεγάλη μάντρα απο κάτω και παρκαρισμένα, τα οποία είναι στη σκιά. Ακόμα κι αν φωτίζονταν, είναι αδύνατον να δεις κάποιον που είναι κρυμμένος πίσω απο παρκαρισμένο.
Στο οτι περνάει συνέχεια αστυνομία συμφωνώ και μάλιστα την επόμενη στροφή ακριβώς έξω απο το Island είχε γίνει ατύχημα και μόλις έγινε το συμβάν ερχόταν τροχαία αλλά δεν ήθελε να τρέχει στα τμήματα και έφυγε. Θα μπορούσε κάλλιστα να σταματήσει και να το εκμεταλλευτεί.
Σωστός.Όσον αφορά το ατύχημα,είδα και εγώ το fiesta,ο χώρος του μοτέρ εξαφανίστηκε...Ελπίζω να είναι καλά οι εμπλεκόμενοι.


Το σημαντικοτερο ειναι οτι το παληκαρι το γνωριζε, και ουτε ξυλο εφαγε, ουτε του πηρανε αμαξι αξιας 35.000+ ευρω.
Μπραβο σου που εβαλες και το σημειο..

Αυτό είναι ένα από τα θετικά του Διαδικτύου ;)

Monsta
26-04-10, 20:41
Έχω να πω ότι στη μάχη:

Τσόφλι Αυγού vs Χρώμα αυτοκινήτου το αποτέλεσμα είναι 1-0.

Το τσόφλι έσκαψε το βερνίκι το διαπέρασε, έσκαψε το χρώμα το διαπέρασε κι αυτό και έφτασε στο αστάρι. Sorry, αλλά το καπό πάει για βάψιμο στο φούρνο....

Όσο για τη μυρωδιά....όταν πήγαινες κοντά ακόμα μύριζε αυγουλίλα !!!

Akis 330Ci
26-04-10, 20:47
Έχω να πω ότι στη μάχη:

Τσόφλι Αυγού vs Χρώμα αυτοκινήτου το αποτέλεσμα είναι 1-0.

Το τσόφλι έσκαψε το βερνίκι το διαπέρασε, έσκαψε το χρώμα το διαπέρασε κι αυτό και έφτασε στο αστάρι. Sorry, αλλά το καπό πάει για βάψιμο στο φούρνο....

Όσο για τη μυρωδιά....όταν πήγαινες κοντά ακόμα μύριζε αυγουλίλα !!!

Ο θεος να φυλαει!!!!!!!! :shok: