PDA

Επιστροφή στο Forum : dinan bmw usa



bomer
27-12-09, 22:47
παιδια γεια χαρα!
ο DINAN USA τι εγινε?
Ξερει κανεις?
Ητανε για κανονι! αλλα δεν το πιστευω...τοσο γρηγορα?
Μηπως κανω λαθος?
Αλλα δεν ανοιγει κανενα site του πλεον.

Stathis
27-12-09, 22:55
λετε να εγινε οπαδος της αρσεναλ?
https://www.bmwfans.gr/forum/images/imported/2009/12/arsenalfclogo-1.png

πολλα θα δουμε απο εδω και στο εξης...
πριν λιγο καιρο κατι ειχα ακουσει και για g-power...
δεν ξερω τι εγινε τελικα...

VanVIC
27-12-09, 22:58
καλά που το'πατε γιατί ήμουν έτοιμος να παραγγείλω κάτι απο DINAN

Thomelef
27-12-09, 22:59
Πάντως οι τιμές και των 2 εταιρειών δεν ήταν και από τις φτηνές...
Anyway σε αυτες τις περιπτώσεις οι πορεία θα δείξει.

m-power_01
27-12-09, 23:10
Και δεν ειναι μονο αυτες! Το πασχα ειχα παει στην Schnitzer γερμανιας στα κεντρικα στο Aachen. Σε συνομιλια που ειχα με στελεχος της μου ειπε οτι σταματουν τα κιτ compressor γιατι δεν ειναι value for money.Η σωστη εξελιξη τους στοιχιζει αρκετα, αρα η τιμη τους ειναι τσιμπημενη! Αρα το value for maney παει περιπατο.Αρα η πωλησεις δεν προχωρανε...Ετσι πηραν την αποφαση να το σταματησουν.Θα περιοριστουν οπως ειπαν μονο σε αναβαθμισεις λογισμικου που εχουν value for money και πουλανε.
Επισης χωρις να μου επιβεβαιωσουν κατι, πιστευω οτι πρεπει γενικοτερα να εχουν κανει καποια μειωση παραγωγης.Π.χ δεν υπαρχει πλεον σποιλερ για πισω προφυλακτηρα Ε46 ci f/l ...Μου το παρουσιαζαν ως λογικο, γιατι ειναι παλιο!!!! Αμαξι το που πουλιοταν μεχρι πριν 3 χρονια!!!

scania124
27-12-09, 23:16
με μια λεξη....ΚΡΙΣΗ

Stamatis
27-12-09, 23:18
γενικα παντως το tuning εχει παρει τηνκατω βολτα. κατι η κριση κατι το οτι πλεον οι σοβαρες εταιρειες εχουν κοστος δοκιμων και εξελιξης, σταματαει σιγα σιγα η βελτιωση με περιφερειακα. + το οτι ειναι πιο φτηνο πια να ασχοληθεις με μαρκες που εχουν αρκετα τουρμπο στη γκαμα τους, οπου με μια αναβαθμιση των 500 ευρω τραβας μεχρι και 60 αλογα στεγνα χωρις χερι...

Υ.Γ μολις τωρα μου απαντησε φιλος απο την Αμερικη οτι του dinan εχει προβλημα ο σερβερ και οτι θελουμε τον παιρνουμε τηλεφωνο η μιλαμε με mail...

m-power_01
27-12-09, 23:23
Ακριβως αυτα ηταν τα λογια του κυριου στην Schnitzer!!