PDA

Επιστροφή στο Forum : ζευγαρωμα σκυλων



konstantinaM3
01-03-13, 17:46
επειδη δεν εχω ιδεα πως παει το θεμα αυτο εχω ενα αρσενικο γιορκασαιρ τεριε κ ψαχνω νυφουλα!!:original: ειναι μικροσωμος ειναι λιγο μεγαλυτερος απο το pocket(το πιο μικρο γιορκσαιρ) κ ειναι 3,5 ετων! αμα ξερετε κανεναν που να θελει να ζευγαρωσει θυληκο γιορκσαιρ!:original:

katsaraios
01-03-13, 17:50
επειδη δεν εχω ιδεα πως παει το θεμα αυτο εχω ενα αρσενικο γιορκασαιρ τεριε κ ψαχνω νυφουλα!!:original: ειναι μικροσωμος ειναι λιγο μεγαλυτερος απο το pocket(το πιο μικρο γιορκσαιρ) κ ειναι 3,5 ετων! αμα ξερετε κανεναν που να θελει να ζευγαρωσει θυληκο γιορκσαιρ!:original:

κατσε να το δει ο σπαρος και θα σου κανει τα κονε

andreas_R
01-03-13, 17:50
Βαλε μια φωτο ρε Κωσταντινα μην παρουμε κανα κουταβι!!!

konstantinaM3
01-03-13, 18:00
θα τον βγαλω σημερα το βραδυ κ θα τον ποσταρω!!:):)

spar@
01-03-13, 18:02
εχουμε του Χαντε την βιζιτα 700ευρο η ωρα...
Kiss With tongue
Blowjob Without condom
CIM No
Sex Brutal
Anal No
Breast Natural
Extraball Multiple times allowed
Photo 10% fixed in Photoshop
ncall: Hotel Room
Outcall: Hotel Visits Only

hades7
01-03-13, 18:20
ελα ντινα εδω εισαι
ζητειται για ζευγαρωμα θυληκο γιορκσαιρ νυφη
αρσενικο γιορκσαιρ γνησιο με χαρτια και βιβλιο υγειας- σερβις, αριστης μορφολογιας, individual χρωματισμου ,πρωτη αδεια- pedigree στην ελλαδα το 2013 κατασκευη- γεννα του 2009 δεκεμβρη γνησιο facelift με τα αφτια ορθια, με προικα εξτρα καλαθι μεταφορας, ονυχοδρονιο και χειμερινο πουλοβερακι ολα τα σερβις-εμβολια στην ωρα δεν εχει οδηγηθει βολτα ποτε στην βροχη πλυσιμο μονο στο χερι και κερωμα τριχωματος με προιοντα αυστηρα της eukanuba.το σχυλι δεν εχει παρουσιασει ποτε προβλημα στυτικης δυσλιτουργιας ειναι αποπαρασιτωμενο.το μοναδικο προβλημα που παρουσιαζε ειναι ελαφρυς αλληθωρισμος αλλα με προσφατη ευθυγραμμιση επηλθε συγκλιση οφθαλμων.σε εκινηση σε καλη ασφαλτο εχει 0-100 σε 5.5 sec και τελικη ταχυτητα 75χλ/ω στον κοφτη, με τσιπαρισμα ο κοφτης μπορει να αφερεθει .η καταναλωση σε συνθηκες βολτας ειναι 1 κονσερβα την ημερα υπαρχει και η δυνατοτητα μετατροπης του σε υγραεριο μεθανιο με χρηση αεριων εκκενωσης αλλα με αποκληστικη χρηση πλεον ξηρας τροφης.το σχυλι φυλασσεται σε κλειστο παρκιν σπιτοσκυλο και ειναι διαθεσιμο προς επιδειξη κατοπιν ραντεβου.
παρακαλω μονο σοβαρες προτασεις απο θυλυκα αναλογων προσοντων
μετατροπες- ημιαιμα στηρωμενα ανοργασμικα, αποκρυψεις σκυλια χωρις φωτογραφια αλληθινη στο φεισμπουκ ,τρακαρισμενα,σχυλια με διαρροιες,περιορισμενης αντιληψης θα απορυφθουν
πληροφοριες tηλ whats fuck
ντινα καλυβια θωρικου

wheelman
01-03-13, 18:24
ελα ντινα εδω εισαι
ζητειται για ζευγαρωμα θυληκο γιορκσαιρ νυφη

:th_Laie_67-1::hystericalbs1::th_Laie_67-1::hystericalbs1::th_Laie_67-1::hystericalbs1:
Αμάν ρε Άρη,
μου βγήκε η μανιταρόσουπα απο τη μύτη....

Bazil Van Sinner
01-03-13, 18:37
θα τον βγαλω σημερα το βραδυ κ θα τον ποσταρω!!:):)

με το συμπαθιο!!!

:hystericalbs1: :hystericalbs1: :hystericalbs1: :hystericalbs1:

:hystericalbs1: :hystericalbs1: :hystericalbs1: :hystericalbs1:

GIANNHS M
01-03-13, 18:49
επειδη δεν εχω ιδεα πως παει το θεμα αυτο εχω ενα αρσενικο γιορκασαιρ τεριε κ ψαχνω νυφουλα!!:original: ειναι μικροσωμος ειναι λιγο μεγαλυτερος απο το pocket(το πιο μικρο γιορκσαιρ) κ ειναι 3,5 ετων! αμα ξερετε κανεναν που να θελει να ζευγαρωσει θυληκο γιορκσαιρ!:original:

εχει ο πεθερος ποκετ γιορκσαιρ κ θελει να το ζυγαρωσει....να μαθω περισσοτερα για το ποτε θα θελει η μικρη κ μιλαμε.αν θες στειλε μου το κιν σου με pm.αν βρω φωτο θα την ποσταρω.

konstantinaM3
01-03-13, 18:51
εχει ο πεθερος ποκετ γιορκσαιρ κ θελει να το ζυγαρωσει....να μαθω περισσοτερα για το ποτε θα θελει η μικρη κ μιλαμε.αν θες στειλε μου το κιν σου με pm.αν βρω φωτο θα την ποσταρω.

εγινε, θα βαλω κ εγω φωτο απο τον Σνουπι τον βραδυ να τον δεις!!:)

Bazil Van Sinner
01-03-13, 19:00
εγινε το κονε!!!

konstantinaM3
01-03-13, 22:29
:original:

Bazil Van Sinner
01-03-13, 23:40
Ο γαμπρος!!!!!!

Panos 316T
02-03-13, 00:08
Συγγνώμη ρε Κων\να ,

δεν έχω ιδέα από σκυλιά αλλά αυτό στη φώτο θα σμπρώξει στα αλήθεια ;;;;

Bazil Van Sinner
02-03-13, 00:10
Συγγνώμη ρε Κων\να ,

δεν έχω ιδέα από σκυλιά αλλά αυτό στη φώτο θα σμπρώξει στα αλήθεια ;;;;

:hystericalbs1::hystericalbs1::hystericalbs1:

ntinos
02-03-13, 00:19
LOL
AΧΑΧΑΧΑΧΑΖχζααχωηνμ

aristent
02-03-13, 00:31
Συγγνώμη ρε Κων\να ,

δεν έχω ιδέα από σκυλιά αλλά αυτό στη φώτο θα σμπρώξει στα αλήθεια ;;;;

οχι Πανο,για ποτο θα βγουνε.
https://www.bmwfans.gr/forum/attachment.php?attachmentid=18009&d=1362169750

NS-conv
02-03-13, 00:44
Συγγνώμη ρε Κων\να ,

δεν έχω ιδέα από σκυλιά αλλά αυτό στη φώτο θα σμπρώξει στα αλήθεια ;;;;

:th_Laie_67-1: με ακουσε ολη η πολυκατοικια βραδιατικα :hystericalbs1:

S8N
02-03-13, 00:49
Συγγνώμη ρε Κων\να ,

δεν έχω ιδέα από σκυλιά αλλά αυτό στη φώτο θα σμπρώξει στα αλήθεια ;;;;

Τυπε, ο... Σνουπυ οχι μονο θα ζμπρωξει αλλα μετα την κορυφωση θ' αναψουν τσιγαρο μεχρι και τ' αδεσποτα της γειτονιας.

spar@
02-03-13, 01:31
Χαντε ετοίμασε τα στραπον... Μάλλον ο σνουπι θα διαλέξει αυταρχικό,
Στείλε την Τζούλια στον εκπαιδευτή!

konstantinaM3
02-03-13, 08:44
Συγγνώμη ρε Κων\να ,

δεν έχω ιδέα από σκυλιά αλλά αυτό στη φώτο θα σμπρώξει στα αλήθεια ;;;;

μην τον βλεπεις ετσι αμα στην βγαλει εξω να δεις ειναι πιο μεγαλη απο το μποι του!!!!!!!:original:

konstantinaM3
02-03-13, 08:48
δεν σου παει στο ματι ειναι κρυφος εραστης!!!!!πλακα στην πλακα δεν φανταζεσαι ποσο μεγαλη την εχει !!!!!!!!

Bazil Van Sinner
02-03-13, 09:08
δεν σου παει στο ματι ειναι κρυφος εραστης!!!!!πλακα στην πλακα δεν φανταζεσαι ποσο μεγαλη την εχει !!!!!!!!

https://www.bmwfans.gr/forum/attachment.php?attachmentid=18009&d=1362169750

:hystericalbs1: :hystericalbs1: :hystericalbs1: :hystericalbs1: :hystericalbs1:

....φανταζομαι για την χωριστρα,θα μιλας ετσι ???:th_Laie_67-1:

konstantinaM3
02-03-13, 09:17
ελα μορε....!!!!!!