PDA

Επιστροφή στο Forum : ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΤΟ YOUTUBE



konstantinaM3
17-02-10, 21:01
εχω ενα προβλημα καποιος μ@λακας παει κ βριζει μεσα στα βιντεο μου στο youtube τι γινεται σε αυτη την περιπτωση? μπορω να του κανω κατι να τον πεταξουν εξω απο το youtube?η κατι αλλο τελος παντων???????γιατι με εχει νευριασει ο μ@λακας!

Stamatis
17-02-10, 21:43
Πάτα στο προφιλ του και μετά κάνε Block User.
Τέλος.

konstantinaM3
17-02-10, 23:30
Το εχω κανει αυτο εχω πατησει κ report spam αλλα εχω την εντυπωση οτι μπορει κ γραφει ακομα ο καραγκιόζης!

katsaraios
17-02-10, 23:30
Το εχω κανει αυτο εχω πατησει κ report spament αλλα εχω την εντυπωση οτι μπορει κ γραφει ακομα ο καραγκιόζης!

απαγορεψε τα σχολια στα βιντεακια σου

konstantinaM3
18-02-10, 00:17
απαγορεψε τα σχολια στα βιντεακια σου

χμμμμ καλο αυτο ετσι θα κανω!!!!θα το προσπαθησω δηλαδη :)

Κωνσταντίνος
18-02-10, 11:11
Δε χρειάζεται να απαγορέψεις γενικά όλα τα σχόλια στα βίντεο σου.
Μπορείς να σβήσεις μόνο το δικό του σχόλιο (πατάς remove) κ΄έφυγε. Επίσης πατάς και το block και δεν μπορεί να σχολιάσει στο βίντεο.

Υ.Γ Προφανώς θα είναι κάποιος πικραμένος που "κεράστηκε" και τώρα τραγουδάει "Τσάι με λεμόνι στο μπαλκόνιιιιιιιιιι και η αγωνία μου φουντώνειιιιιιιι......."

konstantinaM3
18-02-10, 16:39
Δε χρειάζεται να απαγορέψεις γενικά όλα τα σχόλια στα βίντεο σου.
Μπορείς να σβήσεις μόνο το δικό του σχόλιο (πατάς remove) κ΄έφυγε. Επίσης πατάς και το block και δεν μπορεί να σχολιάσει στο βίντεο.

Υ.Γ Προφανώς θα είναι κάποιος πικραμένος που "κεράστηκε" και τώρα τραγουδάει "Τσάι με λεμόνι στο μπαλκόνιιιιιιιιιι και η αγωνία μου φουντώνειιιιιιιι......."

πεστα ρε πεστα! μην δουνε γυναικα να προκοψει αμεσως να την μειωσουν μην χασουν! αυτος θα εχει πιει πολυ τσαι κ δεν θελει να το παραδεχτει λολ!!!!!!!!!! τα γραφει στα αγγλικα ρε γμτ κ εχω μπερδεφτει....κ remove του εχω κανει κ block του εχω κανει απολα!αλλα δεν ειμαι κ απολυτα σιγουρη οτι δεν μπορει να γραψει ακομα......αυτοι που βριζουν απο το ιντερνετ ειναι οι λεγομενοι κοτες! δεν εχουν τα κοτσια να στα πουν απο κοντα για ναδεις πως θα τον κανω.....τουλουμπα!!!!!!

stratos
18-02-10, 20:23
Στείλε link να μπούμε να τον κράξουμε

ΔημήτρηςΜ3
18-02-10, 21:09
Στείλε link να μπούμε να τον κράξουμε

σωστος στειλε να φαει το κραξιμο της αρκουδας!

konstantinaM3
19-02-10, 23:08
κ ειναι αυτος εδω......https://www.youtube.com/user/Mastoratzas αυτος ο παπ@ρας ειναι!ο μαστοραντζας δυστυχως εγω δεν μπορω να του στειλω μυνημα γιατι με εχει κανει μπλοκ να δεις τι θα ακουγε !!! κραξε λαε!!!!!!!εχεχχεχεχεχεεχεχεχ ΔΩΣΕ!!!!!!